|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:26:08   
Anck Su Nmaun
Pa nisu ali su izdrzljivije plasticne  ... a deca nisu mirna..pogotovo kad sama pocnu da ih drze...pa ima da ih se nakupujeees.... user posted image A i  teske suuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:26:59   
minavb
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

user posted image




Ima li ovakvih na nasem trzistu?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:29:48   
Anck Su Nmaun
Ja nisam ni obracala paznju na to...ali od sad cu morati.... kazu da bas i nema...

I plus ovo...

user posted image

user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:33:52   
gagins
To je to,moje su imale taj znak na kutiji!Znaci ima ih na nasem trzistu,iako mi taj znak tada nije nista predstavljao jer sam kupovala po preporuci.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:41:17   
minavb
Nema? Bas cu da obratim paznju po apotekama ako budem skitala ovih dana.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:44:05   
Anck Su Nmaun
Ja sam vec videla i gde  da kupim i koje...al na to nisam obracala paznju.... Moracu obavezno!!!user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:50:15   
indy_25
pa eto ima znak na aventovim da nemaju bpo zasto onda izjavljuju da su i one stetneuser posted image .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:54:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: indy_25

pa eto ima znak na aventovim da nemaju bpo zasto onda izjavljuju da su i one stetneuser posted image .

Indy povukli su te "otrovne" iz kojih je pilo i moje dijete...a sad proizvode ove sa znakomuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Flasica..
26.1.2010 9:56:37   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: indy_25

pa eto ima znak na aventovim da nemaju bpo zasto onda izjavljuju da su i one stetneuser posted image .

Indy povukli su te "otrovne" iz kojih je pilo i moje dijete...a sad proizvode ove sa znakomuser posted image


A sa druge strane...toklio su masovno upotrebljivane... pa im nista nije i nece ni biti ...al ajde.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:10:57   
*Alexx*
Ja sam se uvek pitala zašto koristiti staklene flašice? Ja ni jednu nemam. Em teške, em mogu da se razbiju... Mislim, nemojte da me shvatite pogrešno, ja se STVARNO pitam zašto staklene?

A ko kaže da Nuk nema u svojim flašicama taj sastojak? Misliiiim, imam sve od Aventa i ne bih ga menjala user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:19:33   
buhla
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja sam se uvek pitala zašto koristiti staklene flašice? Ja ni jednu nemam. Em teške, em mogu da se razbiju... Mislim, nemojte da me shvatite pogrešno, ja se STVARNO pitam zašto staklene?

A ko kaže da Nuk nema u svojim flašicama taj sastojak? Misliiiim, imam sve od Aventa i ne bih ga menjala user posted image



i meni nije jasno koja je razlika izmedju staklenih i plastičnih (osim u materijalu od kojeg su pravljene i težini!)? user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:27:12   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A ko kaže da Nuk nema u svojim flašicama taj sastojak? Misliiiim, imam sve od Aventa i ne bih ga menjala user posted image


Oti je na predhodnoj strani napisala koji proizvodjaci su povukli iz prodaje flasice jer sadrze bisfenol A.To su Avent, Disney First Years, Gerber, Dr. Brown, Playtex i Evenflow.A i u onoj emisliji na RTS-u nije bilo reci o NUK flasicama.
Ja se iskreno ne bih zezala sa tim.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:30:09   
Lu
Pa eto više nema ni Avent a sigurna sam da su i ovi drugi to isto napravili,povukle stare izbacili nove,obratite pažnju na oznaku i mirna Bosnauser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:32:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Pa eto više nema ni Avent a sigurna sam da su i ovi drugi to isto napravili,povukle stare izbacili nove,obratite pažnju na oznaku i mirna Bosnauser posted image

Jeste Lu ali ja imam Aventovu pumpicu koja u koja u kompletu ima i flasice,kupljena je kad se Una rodila,znaci u septembru i nema ovu oznaku 0% BPA


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:34:48   
Lu
Gagana ti radi po svom osjećaju,ako smatraš da te stare ne valjaju baci ih i nek ti je mirna savjest!
Ja sam koristila te bez oznaka prije tri godine a sam Bog zna da li sam pogriješila kao i milion drugih mamauser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:40:16   
*Alexx*
Pa, Gagana, ako misliš da će da napravi problem, onda kupi dve-tri flašice, nije to mnogo para. Bolje da ti budeš mirna. Andrej ih je koristio samo prvi mesec i više ne.

Kada bebac može da počne sa onim čašama - ja ne znam kako se to zove, one što imaju onaj pipak da se ne proliva? Ja Andreju ne bih vraćala flašice, ako ne moram. Ili imamo posebnu temu o tome?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:40:31   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Gagana ti radi po svom osjećaju,ako smatraš da te stare ne valjaju baci ih i nek ti je mirna savjest!
Ja sam koristila te bez oznaka prije tri godine a sam Bog zna da li sam pogriješila kao i milion drugih mamauser posted image

Sad ti tu ne mozes nista,ali znaces sledeci put.user posted image
Ja ih ne koristim vise,Uni nisu odgovarale pa smo presli na Nuk.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:41:32   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Kada bebac može da počne sa onim čašama - ja ne znam kako se to zove, one što imaju onaj pipak da se ne proliva? Ja Andreju ne bih vraćala flašice, ako ne moram. Ili imamo posebnu temu o tome?


Kazu sa 5 meseci moze da se krene sa tim flasicama.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:45:51   
*Alexx*
Gagana user posted image Danas idem da kupujem te pahuljice, kašičice, pa da kupim i te neprolivajuće čaše user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:49:28   
gagana83
Moja kuma je uzela za bebu tu flasicu sa onim cepom da se ne bi prolivala tecnost.Kaze da je dobra ali mnogo teze ide,beba mora prilicno da vuce.
Ima i one varijante sa silikonskim pipkom,mozda ce beba to bolje prihvatiti.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:50:24   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR


Kada bebac može da počne sa onim čašama - ja ne znam kako se to zove, one što imaju onaj pipak da se ne proliva? Ja Andreju ne bih vraćala flašice, ako ne moram. Ili imamo posebnu temu o tome?



Čaša sa kljunomuser posted image
Ja sam krenula sa 6. mjesecom za sok i vodu a od godine je sve pio iz tih i običnih čaša,dude se ne preporučuju iza godine zbog kvarenja zubića čak šta više dijetebi trebalo da pije samo iz čašeuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Flasica..
26.1.2010 10:55:37   
Lu
Odosmoooo mi off

KLIK


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Flasica..
26.1.2010 11:03:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Odosmoooo mi off

KLIK




To mi reci! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Flasica..
26.1.2010 17:34:28   
*iva*
Gde pise ta oznaka BPO? Mi kupili u oktobru avent pumpicu, a u decembru vece flasice i gledam danas nema te oznake...

A bila sam odusevljena tim flasicama, stvarno su dobre. Cak sam ih preporucila i drugarici.
Mada imam i jednu Nuk-ovu, ni na njoj nema oznake...
Sada bih se pojela sto sam detetu davala ove sto ne valjaju...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Flasica..
26.1.2010 17:38:12   
*iva*
Sada sam videla da na kutiji treba da pise...

Na mojim nema oznake, super, znaci davala sam te otrovne, strah me i napisati...


Uhhh.... Kako se igraju...

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here