|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
5.2.2010 13:02:03   
Anitaaa
Baš je zgodno.Tako nešto slično sam kupila i ja drugarici pre nekoliko nedelja.Kaže da je prezadovoljna.
Na slici valjda Vini Pu i drugari i isto se tako pomera.Super


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Flasica..
7.2.2010 23:14:49   
Jeca*
Moderator: postoji još jedna tema koja je slična ovoj, pa je zato zaključana, ali ako želite da se informišete malo više o tome pogledajte ovde: CUCLICE I FLAŠICE <-- KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Flasica..
8.2.2010 13:59:52   
mama 29
Samo da vam kazem da sam cula da ce se u Srbiji pojaviti Dr.Brown's flasice.One su sve bez bisfenola(bpa free).

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Flasica..
8.2.2010 14:06:13   
mama 29
Evo nasla sam i neki link:www.drbrowns.rs

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Flasica..
9.2.2010 0:07:17   
mama 29
E ne znam ni link da napisem.user posted image    Evo http://www.drbrowns.rs  Vredi pogledati! Zvala sam i zvuci ok.

(odgovor članu mama 29)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Flasica..
9.2.2010 0:15:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama 29

Samo da vam kazem da sam cula da ce se u Srbiji pojaviti Dr.Brown's flasice.One su sve bez bisfenola(bpa free).


zanimljivo...je l se zna da dolaze sigurno ili???

(odgovor članu mama 29)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Flasica..
9.2.2010 9:48:16   
mama 29
Zvala sam. Dolaze sredinom marta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:19:51   
Anoniman
Mi od prvoga dana koristimo Chicco staklene flasice, imamo malu i veliku. Onda su me nagovorili da kupim Avent, koje zaista jesu prakticne jer su male i slatke, ali plastika me izludjuje jer je jako tesko pere, a bebi formula je jako masna, a flasice ispiram vrelom vodom nikako deterdzentom. Staklo je mnogo prakticnije, lako se ispira, a plasticne uvijek budu masne. Nedavno samo izbacili staklenu malu za sok, kupila sam plasticnu. Najsmijesnije je sto je Davidu svejedno iz koje mu flasice dajem da pije, kombinujem i Avent i Chicco. Takodje mu ne smeta slikon ni kaucuk- sve smo kombinovali i nije izoljevao, dusa moja skromnauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:25:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

a flasice ispiram vrelom vodom nikako deterdzentom.


user posted image Ne pereš flašice deterdžentom ili ja nešto nisam razumela?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:29:57   
Anoniman
Perem ih deterdzentom samo jednom nedeljno, a ispiram ih iskljucivo vrelom vodom posle jela, i strilizujem svaku noc. S' obzirom da su nam tako u porodilistu rekli, pedijatar , a i mama mi je hemicar tako da znam da deterdzent bebi moze samo da steti. A i nikada nisam cula da neko ispira flasice deterdzentomuser posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Diabla

a flasice ispiram vrelom vodom nikako deterdzentom.


user posted image Ne pereš flašice deterdžentom ili ja nešto nisam razumela?



< Poruku je uredio Diabla -- 10.2.2010 22:30:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:31:25   
Verus
Mislim da je Tasha pitala jel ih operes deterdzentom pa isperes vodom, ili ih samo isperes vodom, a da prethodno ne peres deteredzentom....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:32:16   
Anoniman
Joj...meni su ove flashice rebus.....u garderobu sam se josh koliko toliko ushtosala...al flashice user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:32:16   
Anoniman
Ja sam ih prala deterdžentom, posle svakog obroka. Nisam mogla da zamislim da ih ne operem, za moje shvatanje ostaju prljave. A otkuvavala sam ih jednom dnevno ako se dobro sećam. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:34:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da je Tasha pitala jel ih operes deterdzentom pa isperes vodom, ili ih samo isperes vodom, a da prethodno ne peres deteredzentom....


Da, to sam pitala. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:39:17   
Anoniman
Plasticne ostaju uvijek prljave i masne, i usmrde se i potrebno je koristiti detrdzent. Zato sam koristila staklene, jer su mnogo higijenskije od plasticnih. I savrseno se peru pod vrelom vodom, koristim i onu cetku, naravno da je proces duzi i komplikovaniji nego sa deterdzentom, ali uvijek budu ciste i sijaju se. Kolio god da se deterdzent ispira, plastika upija. ne lupetam gluposti, mama mi je dipl. hemicar koja je radila u medicini.   

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:41:12   
Verus
slazem se da je plastika zlo....nego, diabla ja cu isto koristiti staklene, jel se one moraju isto iskuvavati ponekada ili samo pre prvog koriscenja, pa onda prati vrelom vodom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:42:12   
Anoniman
Ma jel me zezate? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo ih ispiram vrelom vodom, ali bas vrelom da mi ruke opareuser posted image user posted image user posted image user posted image sta si mislila da ih ispiram deterdzentom or what? user posted image Ok, sad nisamu sebe ne razumijem.user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da je Tasha pitala jel ih operes deterdzentom pa isperes vodom, ili ih samo isperes vodom, a da prethodno ne peres deteredzentom....

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:43:19   
Anoniman
Ne znam Diabla šta bih ti rekla. Oba roditelja su mi lekari, posećujem dva pedijatra i niko mi nikada nije rekao da se flašice ne peru deterdžentom. Isreno, nikada mi nije palo na pamet da pitam, kao što rekoh, meni to bez deterdženta nije oprano. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:45:26   
marince1
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da je Tasha pitala jel ih operes deterdzentom pa isperes vodom, ili ih samo isperes vodom, a da prethodno ne peres deteredzentom....



Verus titluje user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:46:54   
Anoniman
Ja sam dok je bio na adaptiranom mlijeku otkuvalavala flasice svaku noc(sterilizovala bolje receno, prakticnije je), kao i svu opremu koja ide uz touser posted image Cep, duda, onaj zavrtanj- sve sam to odvajala i sterilizovala. Sad pije mlijeko samo 2 puta, ujutru i uvece, tako da sam od nedavno pocela da otkuvavam svaki 3 dan, rekli su mi da nema potrebe. Cak sam citala u casopisu MOJA BEBA, da je dovoljno flasice otkuvavati samo jednom 15 dana, jer ne valja za bebu da je sve sterilno, postaje preosjetljiva- i nikako koristiti deterdzent. Takodje otkuvavam varalice, kasicice sa kojima jede.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

slazem se da je plastika zlo....nego, diabla ja cu isto koristiti staklene, jel se one moraju isto iskuvavati ponekada ili samo pre prvog koriscenja, pa onda prati vrelom vodom?

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:48:27   
Verus
Da, da ja sam prevodilacuser posted image
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da je Tasha pitala jel ih operes deterdzentom pa isperes vodom, ili ih samo isperes vodom, a da prethodno ne peres deteredzentom....



Verus titluje user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:50:00   
Verus
A jel ih sterilises tako sto ugrejes vodu do kljucanja u serpi i onda sve potopis? FLasice, nastavke itd.? Mozda je glupo pitanjce ali stvarno ne znam...Inace, nemam nameru da kupujem one sterilizatore, tako da ako neko ima savet kako se to radi na obican, starinski nacin slusamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:52:17   
Lu
Diabla jel ti nikako ne koristiš deterdžent za bočiceuser posted image eto da i ja pitamuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:52:55   
Anoniman
Svaka mama zna sta je za njenu bebu najbolje. Ja zaista nisam nikada cula da neko koristi deterdzent. Kazem ti cak sam i u knjigama i casopisu "moja beba" citala da se iskljucivo pod vrelom vodom peru flasice. Ja znam sta mi je mama objasnila, i smatram da ne moze niko bolje znati od nje s'obzirom da joj je to struka. I patronazna sestra je takodje ovorila nikako deterdzent, i dr. Ja samo jednom sedmicno perem u deterdzent, ali samo staklo, nikoako dudu. Eto, sta cu, slusam iskusnije, strucnije osobe, necu posle da razbijam glavu. ja sam kao mala popila vodu iz cese u kojoj je bio deterdzent i umirala sam bolova punih mjesec dana, nisu znali sta mi je, mislili su da je slijepo crijevo. I odmah mi taj trip prodje glavom, sta ako se ne ispere dobro, pa da lezi po glibavim bolnicama kao ja tada.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam Diabla šta bih ti rekla. Oba roditelja su mi lekari, posećujem dva pedijatra i niko mi nikada nije rekao da se flašice ne peru deterdžentom. Isreno, nikada mi nije palo na pamet da pitam, kao što rekoh, meni to bez deterdženta nije oprano. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Flasica..
10.2.2010 22:53:30   
Anoniman
Ne znam za staklo, plastične ubaciš u vruću vodu (onu sa slavine), dodaš mrvicu sirćeta da se ne hvata kamenac, i ostaviš da prokuvaju. PAZI PEKU JAKO! Ja sam se bila zeznula prvi put, odasula vodu i uhvatila flašicu! user posted image Ja sam ih nakon iskuvavanja propustila kroz vodu sa slavine, tripovala sam se da će zadržati miris i ukus sirćeta.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here