|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Adrenalinski parkovi
22.4.2010 14:41:57   
Anoniman
šta mislite o njima?

u skorije vrijeme treba da se otvori prvi park u BiH na Bjelašnici.
Meni izgleda dosta zanimljivo al na masu stvari ne bih smjela...šta ću volim svoju guzu

KLIK

KLIK

KLIK

(molim nekoga da uredi ove linkove) user posted image

Alexx: Uredila user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 22.4.2010 15:10:25 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:06:20   
*Alexx*
Nekoga iliti mene user posted image Kako, bre, nemaš one kugle?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:08:28   
*Alexx*
Vučko, zeznula sam stvar, izgubila su mi se druga dva linka user posted image Daj ih ponovo. Bolje da nisam uredila ništa.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:09:00   
Anoniman
ama nema je jel to zato što sam preko internet explorerauser posted image

prije sam bila preko mozille

KLIK 1

KLIK 2

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 22.4.2010 15:21:54 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:14:27   
*Alexx*
Vučko, evo 'vako:
Označiš tekst koji hoćeš da bude link (npr. KLIK), pa ideš na dugme Link, i upišeš u URL ceo link, tj. adresu. Jel možeš tako? Ja sam baš sad probala preko IE.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:19:06   
Anoniman
EVO GA user posted image user posted image user posted image hvala Alexxuser posted image user posted image

KLIK

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 22.4.2010 15:22:24 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:26:28   
Lu
Ja bi smjela na bika i na jumping trampolin,mislila sam da je nešto strašnijeuser posted image
Inače super je ideja za provoduser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:28:35   
*Alexx*
Ja ne bih smela ni na šta da idem user posted image Možda bungee jumping. Ali ja jedva na onu balerinu idem...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:31:01   
Lu
Ma Alexx ovo nije ni blizu pravog jumpinga-ja to ni u ludilu,ovo je mali na trampolinu i nisi okrenut naopačke,valjdauser posted image
Ja nemam srce za visoki adrenalin,okretanje tjela u brzini,visina....ne jauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 15:34:03   
eni26
e ja obozavam te adrenalinske parkove!!!!! JUHuuuuu!!!!! Sve redom isprobam!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 17:20:36   
Nena81

IZVORNA PORUKA: eni26

e ja obozavam te adrenalinske parkove!!!!! JUHuuuuu!!!!! Sve redom isprobam!!!user posted image user posted image

Evo meni drugarice za ludovanje. Ja sve obozavam popela bih se i na mesec da mogu user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 17:25:41   
Anoniman
Nije ovo za mene. user posted image

Pre neki dan sam sela sa Lukom u običnom luna parku na neku zmiju koja piči po šinama, mislim - uopšte ne piči, nego mili, i nešto skreće, malicko se nagne... Dobila sam aritmiju od straha, a detetu je valjda pomodrela ruka koliko sam ga čvrsto držala. (ovo je malo off)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 21:19:14   
lothroniell
Da nemam problema s bubnim opnama, padobran i bungee jump bih odavno prosla a ovako neki park necu propustiti ako mi bude u blizini! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 22:02:31   
eni26

IZVORNA PORUKA: Nena81


IZVORNA PORUKA: eni26

e ja obozavam te adrenalinske parkove!!!!! JUHuuuuu!!!!! Sve redom isprobam!!!user posted image user posted image

Evo meni drugarice za ludovanje. Ja sve obozavam popela bih se i na mesec da mogu user posted image user posted image

WOOHOOOOOO!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 23:54:32   
Alexis79
Ovo nije za mene.

U Grckoj sam bila na onoj balerini..

Sve me je sramota bilo kad sam sisla.Totalno dezorjentisano sam isla kroz onu gomilu.

Thanks but no thanks

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Adrenalinski parkovi
22.4.2010 23:58:00   
Delijagirl
Bila sam u sloveniji u adrenalinskom parku i mozda sam party brejker ali meni to uopste ne pokrece neki adrenalin... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Adrenalinski parkovi
26.4.2010 2:20:44   
eugenija
Na paintball sam išla, nije mi za adrenalin nešto posebno, više mi razvija strateške momente u glavi i za druženje sa rajom je odlično ubijeno (user posted image ) poslepodne.
Otvorih i temu nekoć na rr user posted image

A bandžidžampirati ne bih nešto, jer kratko traje i može srčka d te opauči.. Ja sam više za all day provode... Mini-golf bih udara kad god, igrala bih odbojku na pesku celo leto da mogu...

No, sve ovo ne diže adrenalin u tom nekom smislu "budi mi se strah iz kolena i diže mi se želudac od uzburkanih hemijskih procesa u organizmu i zbog toga sam veoma hi-fly-wow"

Mami me "horor tunel", ali ne bih sama u njega, tu bi sa nekim mnogo lepim, zgodnim i ko ne vrišti, i da je muškog polauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here