|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 12:05:18   
Anoniman
Pa posto je dr znao da je u tom momentu kad je radio spermogram nama crkao auto rekao dobro kad si ziv a kamo li spermogram user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 14:29:10   
mikimilica
jel znate da li moze hlamidija da utice na na spermatozoide?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 14:44:48   
*Maki*
Sve bakterije mogu da uticu, pa i hlamidija. 

(odgovor članu mikimilica)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 21:33:09   
Sesilija 83
Aod nekih komentara koje ti kazu dr mozes i da odlepis,Zato sam ja ipromenila kliniku jer se dr prema nama ponasao kao da smo zamorcici i samo da nam uzme sto vise para,nema veze sto je rezultat sve gori i gori bitsn je bio kes.


(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 21:37:51   
Anoniman
Pa znam nama su rekli da mi dece nemozemo da imamo prirodnim putem i da skupimo 4000 za VTO. To su nam rekli 22 decembra a ja sam ostala trudna u januaru pa sad ti vidi user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 22:11:32   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Mm sutra radi spermogram da bi predali papire za komisiju za VTO.Uh.....user posted image


user posted image user posted image user posted image da bude dobro!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 7:52:14   
blum
HELP ME! Moj mm mora da radi spremokulturu koliko sati ili minuta moze biti uzorak star znali iko kakva ste vi imali iskustva

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:11:21   
vision
najbolje bi bilo da na licu mesta da uzorak. u laboratoriji Konzilijum kod hrama Sv Save, ako si iz Beograda.

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:12:16   
vision
inace i moj treba da uradi, ali nikako da krene sa tim, sve nesto odlaze..... user posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:45:11   
Sesilija 83
Da najbolje je na licu mesta dati uzorak,Konzilijum je ok,mada ja mislim da sve malo bolje opremljene laboratorije imaju izdvojen prostor za davanje uzorka za spermogram. Zelim vam dobre rezultate!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:50:44   
jekiki
U konzilijumu koliko se secam nemaju prostoriju nego se uzorak daje u wc-u koji nije bas cist. Bar je tako bilo u oktobru kada je mm isao tamo,kaze da mu se zivot zgadio i ni sam ne zna kako je uspeo da da uzorakuser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:51:03   
Sesilija 83
Tuga Maro tuga!!! Tako je meni taj'POZNATI'dr posle 2 spermograma koji je inace bio losiji od prvog rekao'Gospodjo, vi ste mladi i mate samo 25god i ovde tesko da ce biti nesto bolje nadjite nekog dok se jos niste mnogo vezali i nastavite vas zivo'. Uprevodu nadji muza koji nema problem sa spermogramom.Tad sam otisla i vise NIKAD.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:56:02   
Sesilija 83
Mi smo u Konzilijumu radili samo analize krvi i hormona a spermogram radimo samo na klinici gde se leci mo. Mada konzilijum izgleda cisto ali nisam bila u wc~u stvarno.

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 8:59:08   
vision
ja sam radila neke analize u privatnom domu zdravlja u sremcici koji ima konzilijumovu laboratoriju i rekose mi da idem u centralu kod hrama za spermogram i spermokulturu, jer se tamo samo daje uzorak, a ne po ovim laboratorijama ograncima. i nisam bila, tamo tek trebamo da odemo, tako da ne znam kako je, ali znam da bi bilo najbolje da se na licu mesta daje uzorak, tako mi rekose.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 9:00:08   
jekiki
Mm kaze da mu je bilo lakse kada je davao uzorak 2 dana za redom za insemenaciju u frontu,nego taj jedan put u konzilijumuuser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 9:03:19   
jekiki
Vision jeste najbolje na licu mesta,ali nije problem ako nisi daleko od laboratorije da se to uradi i kuci,samo bocicu treba posle da nosi uz telo zbog temperature,najbolje ispod pazuha 

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 9:23:39   
vision
ok. moze i tako. a jel su vasi muzevi odmah otisli na spermogram ili teska srca jesu ili .... kako? moj se nesto sve rasteze, odlaze.... mislim da je muska sujeta cudo! 

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 9:26:12   
jekiki
Moj muz je sam na svoju inicijativu pre 3 god prvi put otisao, a ni sad nije rastezao kad zna da mora. Ok nije mu prijatno ali kaze kad ja mogu da prezivim silne preglede,snimanja,insemenacije itd... moze i on da da uzorak,a jos je problem u njemu,tako da se ne buni


< Poruku je uredio jekiki -- 10.2.2011 9:28:25 >

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:21:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Tuga Maro tuga!!! Tako je meni taj'POZNATI'dr posle 2 spermograma koji je inace bio losiji od prvog rekao'Gospodjo, vi ste mladi i mate samo 25god i ovde tesko da ce biti nesto bolje nadjite nekog dok se jos niste mnogo vezali i nastavite vas zivo'. Uprevodu nadji muza koji nema problem sa spermogramom.Tad sam otisla i vise NIKAD.user posted image


Pa da nije sebe ponudio puser posted image mu materina. On zna ko je koliko vezn i kome sta treba kakva budala user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:23:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vision

ok. moze i tako. a jel su vasi muzevi odmah otisli na spermogram ili teska srca jesu ili .... kako? moj se nesto sve rasteze, odlaze.... mislim da je muska sujeta cudo! 


Moj je otiso ko zapeta puska cak je to bila i njegova ideja jer je sve vreme smatrao da je problem u njemu sto se nazalost na kraju ispostavilo tacnim.

(odgovor članu vision)
  Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:38:19   
vision
a jel mozete da mi kazete koliko kolicinski vas suprug ima semene tecnosti? ne mislim ono laboratorijski da mi kazete, nego po vasem misljenju odokativno. ha ha mozda zvuci smesno ali pomoci cete mi. neka mera bude casa od 2 dl, pa koliko? pola case? cetvrtina case? trecina? hehehhehe user posted image stvarno cete mi pomoci. hvala. u dilemi sam. mozda i u trilemi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:42:34   
Ana RR
Vision, ona količina koju on izbaci kod kuće, za vreme sexa, je mnogo veća od onoga što će uraditi u laboratoriji. Količina zavisi od želje i od motivacije, pa ti sad zamisli koliku želju on ima u nekom smrdljivom wc-u.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:43:09   
Anoniman
Pa da ti kazem kad je davao uzorak za spermogram jedva da je napunio do pola onu bocicu sad ja ne znam kolika je njena zapremina ali to ti je bocica kao za urin. Ovako odokativno mislim da je bilo vise al se tad stiso user posted image user posted image

(odgovor članu vision)
  Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:43:58   
Anoniman
MOj zelju nije imao nikakvu sedeo je tamo ravno 45min da sam pocela da se pitam da li je ziv user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Spermogram i spermokultura
10.2.2011 10:44:06   
Ana RR
Maro, teško da je napunio do pola user posted image nešto si se zaje****!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here