|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Amerikancima internet važniji od seksa
16.12.2008 9:01:36   
Anoniman
Američka informatička kompanija "Intel" smislila je način da pokaže koliku su važnost dostigli internet i informatika u životu građana, te je organizovala istraživanje koje je pokazalo da bi 46 odsto žena i 30 odsto muškaraca radije dve nedelje provelo bez seksa nego bez interneta.

Štaviše, istraživanje je pokazalo da je pristup internetu na prvom mestu stvari bez kojih ispitanici ne bi mogli da žive. Pokazalo se da su kablovska televizija, obroci u restoranima, šoping i članstvo u teretani manje važne stavke. Čak 61 odsto ispitanica je reklo da bi radije dve nedelje provele bez televizije nego jednu nedelju bez interneta.
"Istraživanje je pokazalo da 65 odsto odraslih smatra da ne može da živi bez interneta, a čak 71 odsto je reklo da im je veoma važno da poseduju uređaje koji omogućavaju upotrebu interneta, kao što su laptop i mobilni uređaji uz čiju pomoć se može lako doći do važnih saznanja, kao na primer do najnovijih vesti u vezi sa tekućom ekonomskom situacijom", rekao je predstavnik "Intela".
U istraživanju je učestvovalo 2.119 odraslih osoba.
IZVOR
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
19.3.2010 3:08:59   
eugenija
Znam još amerikanaca među namauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
19.3.2010 6:56:25   
bebironcic
Mislim da nije to samo kod amerikanaca....ima i kod nas takvihuser posted image preci im je net od zene(fala Bogu pa mm nije takavuser posted image )

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
1.5.2011 23:02:22   
Brana
ovo je stvarno no comment.user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
1.5.2011 23:27:47   
choopa choops
I ja sam medju njimauser posted image Je l' to znaci da sam spremna za Green Card?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
1.5.2011 23:30:55   
Brana
IZVORNA PORUKA: choopa choops

I ja sam medju njimauser posted image Je l' to znaci da sam spremna za Green Card?user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
da mi neko kaze biraj izmedju neta ceo dan ili jednog sexa dnevno bez neta ceo dan,ja bih izabrala sex,a na netu cu biti sledeci danuser posted image user posted image onda meni Red Card.user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
1.5.2011 23:33:09   
choopa choops
Mico jedan danbez neta--->OK, ali 2 nedelja bez neta user posted image user posted image user posted image   No, no, no aaaaaaaaaaaaaand no! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
1.5.2011 23:35:12   
Brana
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Mico jedan danbez neta--->OK, ali 2 nedelja bez neta user posted image user posted image user posted image   No, no, no aaaaaaaaaaaaaand no! user posted image

user posted image user posted image user posted image ma ko sisa net ziveo sexuser posted image user posted image
ma ovako nagodili bi se jedan dan bez neta,drugi dan bez sexa i tako u krug...user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
2.5.2011 9:16:24   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Američka informatička kompanija "Intel" smislila je način da pokaže koliku su važnost dostigli internet i informatika u životu građana, te je organizovala istraživanje koje je pokazalo da bi 46 odsto žena i 30 odsto muškaraca radije dve nedelje provelo bez seksa nego bez interneta.


Ups, pronadjoh se user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
2.5.2011 9:19:37   
Olga75
ma sex je prevazidjen user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
2.5.2011 9:26:54   
jabudic
Upravo tako, to je vise staromodno user posted image
Ko ce gace skidati, jos malo cemo holograme da nosimo, pa se smanji mozda procenat onih kojima je internet vazniji user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
2.5.2011 9:30:02   
Olga75
ma hajde molim te , skinuti pa obuci pa izmedju toga se pokretati i dahtati
bezi bre
ovako sednes i raspali user posted image
i uglavnom nedjes sve sta te interesuje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Amerikancima internet važniji od seksa
2.5.2011 9:31:04   
jabudic
user posted image user posted image user posted image

Ja cu kao Crnogorac: "Sta cekas, sto se ne podvlacis?"user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here