|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.9.2011 11:23:22   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ima li neko booster ovog tipa i kakva su mišljenja/iskustva?
user posted image

Mi imamo. Koristili smo je na putovanjima dok je Igor bio mali. Za to je fenomenalna. Sada nam stoji na trpezarijskoj stolici. Ne znam cenu, dobili smo je na poklon kada se rodio.

(odgovor članu mišur)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.9.2011 11:34:40   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE


Mi imamo ovakvu. Za par meseci će je i drugo dete koristiti. Ja sam prezadovoljna. Po mome mišljenju, najbolja hranilica na našem tržištu. Izuzetno stabilna, što je meni najbitnije jer moj sin sam ulazi i izlazi iz nje. Plastificirana je. Sve se skida i pere. Baš sam zadovoljna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.9.2011 0:20:42   
bulka
IZVORNA PORUKA: Leki 77


IZVORNA PORUKA: smeskicTB

..... bas gledala te stolice..i pitala se kakve su u smislu stabilnosti..?

svidele su mi se jer imaju x boja, nisu glomazne, zauzimaju malo prostora kada se sklope..i ok je cena!



Moja drugarica je imala takvu hranilicu i cim je beba pocela da ustaje (sa 10-11 meseci) morala je kupiti novu. Veoma su nestabilne baš zato što su lagane i nemaju veliki raspon nogara. Logicno mi je bilo da samo masivne i one koje zauzimaju puno mesta mogu biti dovoljno stabilne da klinac sam udje i izadje iz njih. Nama je to bitno, jer on ima 2,5god i još uvek najčešće jede u njoj. Pišem čisto kao savet za one koji imaju prostora.


Ne bih se mogla sloziti sa Leki 77, mi imamo Chicco Jazzy stolicu i nije nestabilna nimalo!
U pravu je kada kaze da dete ne moze samo da udje ili izadje iz nje jer nema podesive polozaje visine, ali mi kada smo kupovali bilo nam je vazno da stolica ima visinu stola za rucavanje, jer zelimo da one od malih nogu sticu tu lepu naviku da rucaju za stolom...

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
1.10.2011 12:07:37   
marijap
Jel moze neko da mi da korisnu info...htela sam bebi da kupim stolicu za hranjenje ,ali onu sto se prikaci na sto,da bi sedeo sa nama,pa ne znam da li je ona ok,ili da kupujem onu sto ima nogice i tacnu ispred njega?

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
11.11.2011 17:41:50   
minavb
Da li neko mozda ima ovakvu stolicu, i ako ima, kako da je spustim?

user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marijap)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.11.2011 22:30:21   
Ana RR
Mina, koja je to marka? Zar nema neko dugme sa strane koje pritisneš i vučeš stolicu na dole?

I ja gledam stolice ovih dana. Htela sam fisher price ali teško da ću naći taj model koji mi se dopada, pa se dvoumim između Chicco i Peg perega. Nisam fan chicca ali mi se na izgled dopada OVA.
Jel ima neko iskustva sa njom?




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.11.2011 22:37:48   
magde
booster imam ja od fisher price...pa...nemam neko bas lepo iskustvo onako ako bas nemas mesta za veliku stolicu za hranjenje ..ova ti je onako ok ako na primer ti je dete jako vezano sa stol da jede i mnogo mrda pa kad ides negde mozes da ga poneses sa sobom ovo moje pravi se bas kao torbu neku

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.11.2011 22:39:37   
magde
ANA RR bas ovo ima moja drugarica..i nisto posebno samo se ona nervirala kad joj ej mala prohodala samo je trgala levo desno sa onim kolcam ai samo je padalauser posted image inace sve su nekako veoma duboke ja na primer stavljam jastuce malo...

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.11.2011 23:34:39   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mina, koja je to marka? Zar nema neko dugme sa strane koje pritisneš i vučeš stolicu na dole?

I ja gledam stolice ovih dana. Htela sam fisher price ali teško da ću naći taj model koji mi se dopada, pa se dvoumim između Chicco i Peg perega. Nisam fan chicca ali mi se na izgled dopada OVA.
Jel ima neko iskustva sa njom?

Mi smo koristili Polly i jako smo zadovoljni. Posto je jedna od retkih sa lezecim polozajem ja sam jr koristila od 4-og meseca u kuhinji, dok kuvam da dete i ja budemo jedno drugom na vadiku.
Prednosti su mi bile i to sto joj je precka izmedju nogu deo posluzavnika i kad se on skine stolica lepse prianja uz sto od Per Perega koja mi je recimo bila drugi izbor. Takodje je i deo za noge humaniji- ugao mu se podesava odvojeno od nagiba stolice. Znaci stolica cela ide u horizontalu, a ako vam dete ne-retko za stolom zaspi (ko moje) naucicete da cenite tu prednost. Velicina je prednost jer je stolica jako stabilna, ali jeste malo glomazna u poredjenu sa par drugih kompaktnijih, ali a druge strane mozda ne tako sigurnih i udobnih.
E jedina velika zamerka joj je ciscenje- uzas zivi kako se sve zavuce u one nabore debelog jastuka, i u strane stolice kad se ostavi samo tanki... Jos i mleko, pa ne moze da se lepo ocisti, mirise, pvc je pa ne moze u masinu (moze, ali nece potrajati). Moj savet je da se uz nju mozda sasije platnena presvlaka jer za ciscenje zaista nije jedna od laksih...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 9:15:43   
isidora88
ana moj savet je da uzmes chicco polly magic,mi imamo ovu i ja sam prezadovoljnauser posted image
KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 10:24:14   
minavb
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mina, koja je to marka? Zar nema neko dugme sa strane koje pritisneš i vučeš stolicu na dole?


Prenatal. Ceo net pretražih i nigde nisam našla kako se spušta. Jedino da odem do njihove radnje da ih pitam. Nema dugmeta ili sam ja retardinjo.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 10:32:41   
MASHKA
mi imamo ovu Giordani i  stvarno smo prezadovoljni!

user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 10:35:11   
Anoniman
I mi imamo chicco stolicu za hranjenje, i što magde kaže-jako me nervira što je tako duboka... E sad kad je veći kupili smo onu drvenu stoličicu sa stolom, pa može da se podigne jedno u drugo i onda je visine kuhinjskog stola, a kad se rastavi onda dobijete mali sto i stolicu i iskreno mnogo sam zadovoljnija user posted image
Ovako izgleda sa postolje tacnom (zanemarite musavka user posted image )
user posted image

a posle se ono skine i stolica se okrene prema kuhinjskom stolu. Ali to je za klince 6+ meseci, tj kad već lepo sede user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 338
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 11:23:24   
nela79

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mina, koja je to marka? Zar nema neko dugme sa strane koje pritisneš i vučeš stolicu na dole?

I ja gledam stolice ovih dana. Htela sam fisher price ali teško da ću naći taj model koji mi se dopada, pa se dvoumim između Chicco i Peg perega. Nisam fan chicca ali mi se na izgled dopada OVA.
Jel ima neko iskustva sa njom?




Anci ja sam dobila Chicco stolicu za hranjenje. Nemam pojma koliko je bila. Kad smo glkedali po radnjama, najslicnije nasoj su bile po 20000 hiljada. Jesu skupe, ne daj Boze, al vrijede svaku paru. ako mozes da prijustis preporucujem ih od srca, ako ne, onda imas Pegolino recimo i Bertoni imaju sve iste funkcije a dosta su jeftinije. Mi smo mojoj bratanici kupili Pegolini hranilicu i bila je oko 8000 hil;jada. Nisu spominjali da su imali ikakvih problema sa njom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 12:25:27   
Ana RR
Meni se dopada ova chicco polly magic a našla sam je i po nekoj nižoj ceni (ali moram proveriti to) pa ćemo ići da je pogledamo. Deluje mi baš super.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 13:31:54   
isidora88
ana ako se odlucite za polly magic sigurno ces biti zadovoljna a i vredi date tolike pare jer dete moze u njoj da bude od rodjenja,ima taj luk sa igrackama,mateja ih obozava,igrackice mogu da se skinu tako da ih ja zakacim i za kolica ili ogradicuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.11.2011 15:18:20   
Ana RR
Rezervisala sam je, sutra idemo da je vidimo. Našla sam po super ceni, 17500 din.  Svuda je po 22 hiljade.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.11.2011 19:23:21   
Ana RR
Kupili smo chicco polly magic user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.11.2011 12:02:33   
Ana RR
Evo kako Mare uživa user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.11.2011 19:56:39   
Didy
Ana, odlična je stolica!user posted image Najvažnije je da se Maretu sviđa.user posted image
Naša je OVAKVA samo drugačiji dezen (lepši) s nekom žabicom, i baš sam zadovoljna. Služila je skoro 2 godine i kao nova jeuser posted image .


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.12.2011 18:31:15   
Anoniman
Mi smo danas kupili Chicco Polly stolicu:

user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.12.2011 18:58:03   
Ana RR
Gae, super je stolica user posted image ja sam prvo nju gledala ali kad sam videla da je Chicco polly magic na akciji odlučila sam se za nju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.12.2011 22:59:18   
Anoniman
Evo i nas, za pola rođendana ponovili stolicu!

user posted image


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 348
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.12.2011 23:12:24   
Anoniman
Zaboravih da kažem, stolica je spas. Ko god ima dilemu da li da je kupi, OBAVEZNO da je kupi. Kad smo počeli sa kašicama koristili smo jaje, pa prešli u kolica i mučili se i jurili, Nevena se krivila. Ovo sad je milina!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
23.12.2011 11:03:06   
Anoniman
Hej zene ja sam nasla nesto, skroz jeftina stolica za hranjenje, drvena i ok je sasvim
na akciji 3450din, a pri tom je rasklopiva, kao sto je i nina postavila

user posted image

user posted image





(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here