|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 17:55:48   
bebać
PE moji se ne razvode, ali izginuše svadjajući se. Tata ne radi već dvije godine, a nije još za penziju, ne može da se navikne na kuću i kućne poslove(dvorište, bašta, životinje) i da pomogne mami, ona njega ne razumje i samo ga napada, samo se svadjaju...brat staje na maminu stranu, pa u tom još goreuser posted image

Mi odemo gore njima, mama se žali na tatu, a tata na mamu, ja i m jedva izdržimo, dodje nam da skočimo i vratimo se kućiuser posted image

U tome svemu, meni to ipak teško pada, pa sam i ja nervoznija i što ti kažeš planem na m svako malo.Sad se složim sa njim po pitanju njih, pa ga onda napadnem kako on mene ne razumije. Nisam pametnauser posted image Uh, to su teške stvari u okviru porodice, ti problemi.

Hoću reći da te razumijem, i drži se, radi malene bebice i nemoj kvarit svoj odnos sa m, a njima već nekako pruži podršku i reci im da i oni tebe razumiju, da ne vrše pritisak na tebeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 18:46:05   
Lu
PE ako je tata odlučio da se rastane, ti na to ne možeš utjecati nažalostuser posted image
Jest teška situacija, tvojoj mami će biti jako teško a i tebi s njom, dobro razmisli koliko ćeš dozvoliti da to utječe na tvoje dojenje i na tvoj brak.
Znam da se ne možeš isključiti iz svega ipak su to roditelji koji su te othranili ali poredaj prioriteteuser posted image

Mene je moja mama baš rastužila maloprije i upravo sam tražila ovu temuuser posted image
Na tv-u ide emisija o bilimiji i anoreksiji i ona mene zove da ja to gledam, kaže ti se isto tako ponašaš!
Ustvari ona ima problem sa viškom kilograma, puno se udebljala poslije operacije i sad jako teško hoda, ništa ne radi, sve joj ja radim, neće ni da šeta i samo govori kako ništa ne jede...ja joj uvijeK izdaleka pokušavam sugerirati kako i šta da jede i ako ne želi mene da posluša neka ode doktoru ali ona neće ni na redovne kontrole, ima i visok tlak i baš se bojim za njeno zdravlje.
Ona sad da bi skrenula pažnju sa sebe optužuje mene da ne jedem ništa, e moja mamauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 19:35:45   
Verus
Lu draga, ne sekiraj se, mislim da su tu mnoge mame iste, uvek su nas terale da jos jedemo!  Ne briniuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 20:17:33   
PoisonEve
Lu, ja sam u periodu adolescencije imala problem sa bulimijom ali i depresijom, i sada kada sam se oporavila kada imam svoju porodicu, mama mi i dalje cesto zove da mi kaze kako "imam super film o devojci koja je u depresiji iyvrsila samoubistvo", takodje mi govori ili da suvise jedem ili da sam premrsava a sto kazes ona je ta koja ima problem jer celog zivota pati sa viskom kilograma.
Tesko je to...
Ne mogu da kazem mami da ne dolazi, ipak mi pomogne ali to je manje bitno, vazno je to da ona nema gde da ode, ja sam joj jedina uteha a opet mi je tako tesko da je slusam po ceo dan, da li sam ja losa osoba zbog toga?
I mom mladjem bratu je tesko, on je i ovako jako povucen sad se i on okrenuo protiv mame i govori joj da je ona kriva. Mama place, plasi se za brata, misli da bi on mogao da digne ruku na sebe...user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 21:28:34   
limunada
PE nemoj da se sekiras,pokusaj da mislis samo na bebu i kako je lepo sto dojis,znam da ti tesko i strasno je to sto se razvode al drzi se.Nisi losa osoba zbog toga,pa tek si se porodila treba i tebe da razumeju,neznam sta bih ti vise napisala evo ti jedan user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 21:35:18   
vukosava
Moji su se svadjali jako puno zadnjih godina tatinog zivota ali evo ima vec 19 godina ali mi svejedno nedostaje, sa svim tim svadjama

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Moja mama i ja
7.11.2011 21:38:54   
limunada
user posted image uf kako je to tesko i svadje roditelja i smrt ja to nemogu ni da zamislim user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Moja mama i ja
17.12.2011 18:13:29   
Olga75
moja mama me je danas tako potresla , rekla mi je : Boze , Olgice ja sam te ostala zeljna user posted image
i tako iz nista , bas me je i rastuzila i potresla


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Moja mama i ja
18.12.2011 0:35:58   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Lu RR

PE ako je tata odlučio da se rastane, ti na to ne možeš utjecati nažalostuser posted image
Jest teška situacija, tvojoj mami će biti jako teško a i tebi s njom, dobro razmisli koliko ćeš dozvoliti da to utječe na tvoje dojenje i na tvoj brak.
Znam da se ne možeš isključiti iz svega ipak su to roditelji koji su te othranili ali poredaj prioriteteuser posted image

Mene je moja mama baš rastužila maloprije i upravo sam tražila ovu temuuser posted image
Na tv-u ide emisija o bilimiji i anoreksiji i ona mene zove da ja to gledam, kaže ti se isto tako ponašaš!
Ustvari ona ima problem sa viškom kilograma, puno se udebljala poslije operacije i sad jako teško hoda, ništa ne radi, sve joj ja radim, neće ni da šeta i samo govori kako ništa ne jede...ja joj uvijeK izdaleka pokušavam sugerirati kako i šta da jede i ako ne želi mene da posluša neka ode doktoru ali ona neće ni na redovne kontrole, ima i visok tlak i baš se bojim za njeno zdravlje.
Ona sad da bi skrenula pažnju sa sebe optužuje mene da ne jedem ništa, e moja mamauser posted image


Lu razumem te i mene su mojikinjili zbog kilaze co zivot.
Prvo su od mene i mojih sestara napravili gojazne osob a sad kad ocemo da smrsamo bune se. U jednom priodu nisam tela da razgovaram sa tatom jer me je terao da se ugojim. Ja sada imam 30kg viska i ocu da smrsam a on se raduje sto sam debela,lud covek.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Moja mama i ja
18.12.2011 11:16:34   
Anoniman
Mojoj mami je danas rođendan user posted image  user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Moja mama i ja
18.12.2011 16:02:49   
pippi29
moja mama i ja...uvjek sam bila mirno djete,tinejdzer ali vec duze vremena joj zamjeram na pasivnosti prema meni...ja zivim 100km od roditelja a sestra 30...moja mati je odgojila njenu kcerku...a ja sam sama sa muzem bez pomoci odgojila svoje djete...
nisam imala njenu podrsku niti me je ikada upitala kako se snalazim..i ako je sestra blize ja nemogu biti da joj ne zamjerim sto je pravila razliku izmedzu nas dvje...uvjek je bila na strani moje sestre...uvjek je imala razumjevanja za sestru i pokrivala sve njene greske..a ako ja grijesim onda je to greska i nema razumjevanja mnogo za mene niti strpljenja...
naravno da pravi razliku izmedzu svoje djece...neki dan sam joj nesto negativno rekla na sestru ali nisam ocekivala da ce joj to prenjeti i posvadzala sam se s njom a i ona posvadzala se samnom kada sam bila u najlosijem stannju a sestri bi cutala...
zamjeram joj i to sto ona jos uvjek smatra nas kao savrsenom familijom bez nedostatka-ne zeli da vidi greske niti da popravi... uvjek je bila pasivni posmatrac u ocevim greskama...trenutno osjecam da su moji osjecaji zahladnili prema mojim roditeljima..i treba tako da bude da mogu da zivim svoj zivot

< Poruku je uredio pippi29 -- 18.12.2011 16:07:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Moja mama i ja
22.1.2012 15:41:16   
NadaR
IZVORNA PORUKA: bebać

Ne znam sa kim da podijelim ''ovo''...treba mi koja pametna, definitivno.


U zadnje vrijeme imamo poprilično problema, i finansijskih i ja muku mučim sa traženjem posla, nervoza je u kući prisutna i kod mene i kod m...hajde to sve će proći i izvućemo se, borimo se, jednostavno ova zima nam je krenula loše. Sa tim se iole i borim...NEGO problem sa kojim se ne mogu borit je moja mama. Žena mi pravi toliku nervozu i toliku frustraciju samo jel me nazove. Sjećam se perioda(prošle god) kad su oni imali probleme izmedju sebe(mama i tata) gdje je svaki put kad nazove kukala na njega i žalila se, da mu ja kažem koju i stanem na njemu stranuuser posted image APSURD..i svaki put nazove i kuka i jadikuje, da ja posle tog razgovora osjećam se kao prebijena, i na kraju je i m pop**dio i rekao ''da unosi nemir u našu kuću'' što je i upravu.

Sad je taj period iza njih(smirili se) sad kad nazove kuka kako joj je došao račun za telefon veliki, prošli put kad je zvala kaže bratu došla kazna radar ga uhvatio-prekoračenje. Pre 7 dana bili kod njih kuka kako nisu naplatili neki posao što su radili, pri tome brat kaže da jesuuser posted image

Sad zove, pita šta radimo, rekoh ja spavam, nožćas nisam jer sergej imao T ona poče kukat kako je račun za internet prekoračenuser posted image

Ne znam šta da radim sa njom, toliko me unervozi, samo nešto ružno pokreće da priča pritom nema trunke osjećanja za mene, i još zna da smo u frci, m nema posla, ja toliko umorna od traženja istog, računi dolaze, nemamo pomoći nikakve niodakle. I pri tome i ne tražim od nje(iako znam da u šteku ima koju hiljadarku) , znam kakva je, ne tražim ništa...samo me pusti da prebrodimo ovaj period a ona po svom.

Taj njen phone call bude kap koja prelije čašu, i ja sam posle uništena, ne umem da se otrgnem i da to podnesem. Oduvijek nije imala sluha na moje muke, ali ovo je previše.

Imateli šta pametno mi za reći, ovo mi stvara veći problem nego cjelokupna situacija koju gore opisah unutar svoje kućeuser posted image




IZVORNA PORUKA: limunada

Recicu ti sto vec pretpostavljam i sama znas,lepo joj kazi da prestane da ti kuka da imas dosta svojih muka a ako to nevredi ostro joj reci,nema ljutnje.Ili iskljuci tel.pa lepo kazi da nemate da platite,malo i ti njoj kukaj,budi joj dosadna mozda ce prestati tako.
Eto ti moj savet user posted image valjda ce nesto znaciti.Razumem te jer i ja se znam tako opteretiti al zbog drugih osoba.Meni je svekrva tako stalno kukala a puna para,sve dok se nismo posvadjale,al iz drugih razloga.
Mene mama zna da iznervira pa se zakacimo al to je retko,al i kad se desi sad i njoj kazem,vise nikom necutim!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Moja mama i ja
22.1.2012 15:42:28   
NadaR

IZVORNA PORUKA: bebać

Sad sam joj rekla, nabrojala sam joj svoje muke koje su veće od njenih(doduše, znam da su prolazne) i rekla sam joj ako nećemo normalno obično razgovarati onda da me i ne zove ako će samo kukat.

I još sam joj rekla, jel ti to kukaš da ja ne bih tražila od tebe?Ne tražim ništa, neću tražit samo me pusti da riješim svoje probleme i povratim energiju.Uništi me ženo sa tom negativom, aman svaki put..

kad vidim majke i djecu kako fin odnos imaju i balansiraju i makar lijepa riječ, ako ne možeš pomoći...treba mi i lijepa riječ, a kod mene ovamo sve kontra.



IZVORNA PORUKA: lesica

Bebać,valjda ćete pronaći zajednički jezik user posted image Ne znam šta bih ti drugo rekla.




IZVORNA PORUKA: Alexxa

Moja mama je super, cela okolina je obožava i znam da mogu da se oslonim na nju uvek, ali...
Ona je imala 37 kada me je rodila, o životu su me više naučili tetka i teča i sestre i brat. Bila je jako stroga, o ljubavi, ili ne daj Bože, sexu, pa ni o mojim ličnim problemima nakada nismo pričale... Sve mi to smeta, jer pored enormne i što bi mm rekao opipljive ljubavi među nama, koja je pretpostavljam prirodna, mi nemamo ništa. Meni je bilo teško da joj kažem da sam trudna, kada sam bila bolesna nije ni znala, jednostavno ne pričamo, iako se čujemo svakodnevno, makar preko poruke.
Pretostavljam, da sve to, kao i tvoj odnos. Bebać, sa tvojom mamom ima duboke korene, ali kako to rešiti, nemam pojma...



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Moja mama i ja
22.1.2012 16:05:17   
bebać
Ima korene, sad se 90 posto pronadjoh u postovima od pipi29. Dosad toliko na to sve nisam ni obraćala pažnju, prvo što sam bila dijete i klinka(i mnogo toga nisam znala, niti uočavala, mislila sam da to tako treba biti) pa sam onda rano otišla od kuće i osamostalila se sa 18god. E kad sam zasnovala svoju porodicu sa 21 to me počelo koškat,preispitav, analizirat...i definitivno nije uredu sa njene strane. U zadnju godinu svaki njen poziv me uznemiri il kuka nešto il nazove pa sekund priča kao komšija sa komšijom 'šta radite' 'gdje sergej' gdje bo..' 'a dobro, ćao'user posted image user posted image

Odkako sam sama u problemima, ovo više ne mogu da slušam i radije nek me pusti kraju nego što mi doliva ulje na vatruuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Moja mama i ja
22.1.2012 16:10:36   
hanka
Moja mama i ja smo vrlo slicnog karaktera,s tim da ona jos uvek zivi u nekom veku pre nove ere a ja danas i stalno se raspravljamo

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 17:39:31   
pandina
Tezak i stresan odnos imam sa majkom. Jedinica sam i majka je mnogo vezana za mene. Medjutim, jako je teska. Ni malo tolerntna, prestroga, nervozna, neretko neuracunljiva...Stalno sam se svadjala sa njom dok sam bila u srednjoj skoli. Od kad sam upisala fakultet, posto smo manje vremena provodile zajedno, redje smo se svadjale.

Od kako sam trudna, ona je mnogo srecna i taman sam se ponadala da cemo konacno imati lep odnos i bi tako do juce...

Bila nam je mama u gostima nekoliko dana. Strasno smo se posvadjale. Umislila je da je mrzim i cim joj nesto zasmeta ona pocne sa kuknjavom. Sada je toliko izgubila kontrolu da mi je rekla tako teske reci koje mi na najveci neprijatelj rekao. Toliko me je povredila da mi se cini da sam je zauvek izgubila. Ona je otisla sva u suzama (jer naravno ona je zrtva, a ja sam ta koja je maltretira), a ja od tad ne mogu da se smirim. Malo,malo pa se zaplacem. 

Znam, beba je najvaznija, ali ipak....jako je tesko....kad treba najvise da se radujem, ja placem....Kako je mogla to da mi uradi sada? Bukvalno pred porodjaj....

Nikad joj to necu oprostiti....

< Poruku je uredio pandina -- 17.4.2012 17:41:53 >

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 17:49:54   
mamamikka
pandina neznam šta bih ti rekla, baš mi je žao što je tako, možda kad malo odstoji ta svađa sve izgladite. Od srca vam to želim, svi mi nekad kažemo i to što ne mislimo. Evo ti jedan user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 18:01:10   
pandina
Hvala ti, draga...
Ipak, ne verujem da ce ikad biti kao pre...

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 18:19:20   
crazymama
sad kad treba da postanem majka, ne mogu da zamislim da jednog dana budem u losim odnosima sa svojim detetom... pa toliko ga zelim, nosim u sebi, jedva cekam da ga rodim i st atreba nakon svega toga... da mu zagorcavam zivot?

ljudi su odlepili...

p.s.

mada... klimaks i kriza srednjih godina uticu na nase roditelje, treba i to uzeti u obzir...

< Poruku je uredio crazymama -- 17.4.2012 18:21:19 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 19:07:19   
pandina
IZVORNA PORUKA: crazymama

sad kad treba da postanem majka, ne mogu da zamislim da jednog dana budem u losim odnosima sa svojim detetom... pa toliko ga zelim, nosim u sebi, jedva cekam da ga rodim i st atreba nakon svega toga... da mu zagorcavam zivot?

ljudi su odlepili...

p.s.

mada... klimaks i kriza srednjih godina uticu na nase roditelje, treba i to uzeti u obzir...


Potpuno si u pravu.
Nikad ne bih svom detetu zagorcavala zivot. Znam da meni moja majka to ne radi namerno, ali to nije opravdanje nikako. Ona je majstor da od sebe napravi zrtvu.


(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 20:23:23   
crazymama
patetika... sta time postize..?
ja tek sad razumem koliko se mi majke mucimo i zrtvujemo prvo da rodimo, a posle i da podignemo decu, ali ja u to ulazim svesno, jer ja to zelim, a ne da bi me to isto dete sutra sazaljevalo i da bih izigravala mucenicu i zrtvu... bice mi dovoljno da me voli i postuje, nista drugo ne trazim!


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 20:35:34   
Lu
IZVORNA PORUKA: pandina


Toliko me je povredila da mi se cini da sam je zauvek izgubila. Ona je otisla sva u suzama (jer naravno ona je zrtva, a ja sam ta koja je maltretira), a ja od tad ne mogu da se smirim. Malo,malo pa se zaplacem.

Ne branim tvoju mamu jer ju ne poznajem ali možda joj je žao što te povrijedila pa zato plačeuser posted image


Nikad joj to necu oprostiti....

Uh, teške riječi...a time prvo sebi činiš lošeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Moja mama i ja
17.4.2012 23:11:12   
pandina
Eh, Lu, kamo srece da zato place...
Nazalost, nije ni svesna koliko me je povredila, ona se oseca povredjenom i zato place.

To nije prvi put. Uvek sam joj sve prastala. Ovo zaista ne mogu...



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Moja mama i ja
18.4.2012 9:39:53   
Anoniman
Moja mama danas dolazi kod mene , verovatno cemo se i svadjati i popreko gledati i gutati svakakve knedle ali joj unapred sve oprastam kao i ona meni .
Oprostices i ti tvojoj sigurno , sta god da je uradila , sigurno nije bas namerno user posted image

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Moja mama i ja
18.4.2012 10:35:06   
bebać
Ja juče svoju nazvala da je pitam kako umijesiti najbolje crni hljeb(zaista ga dosad nisam pravila) tek što se javila poče kukati kako su bratu oduzeli vozačku na mjesec dana...kako joj on nije rekao, nego je ona kaznu našla u njegovim džepovima pa zna....ali ga ipak neće pitati ništa. Naravno ja slušam njenu kuknjavu i na kraju joj kažem 'trebala bi razmislit i upitat se gdje je pravila greške kad djeca u nju nemaju povjerenja da joj se obraete'....sebe tu ne računam jer odavno joj se ne povjeravam....naravno oan se počela braniti, i stadoh na vrijeme da ne bi otošlo u svadju....

nema šanse sa ženom lijepo pričati, samo kuka, jada....što joj ukažeš brani se....neki dan za Veliki Petak trebali ići kod njih bojit jaja, oni su se u četvrtak naveče posvadjali, i meni upetak kaže ' ako ti hoćeš dodji ti, imam ja jaja....ali nisam nizašta' i spusti mi slušalicuuser posted image kao da ja gore idem radi jaja....mislim, strašno....naravno, nismo ni otišli

Imamo jako težak i frustrirajući odnos oduvijek, i živa ne znam šta da radim sa njom. Da je neko drugi ladno bi je stavila u out, ali majka je....pa sve mislim biće bolje, nadoće....ma kakviuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here