|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 11:39:00   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Von, jesi li sigurna da je test o trošku države? Meni su u novembru rekli da je to ukinuto, da test moram sama platiti ako hocu da ga radim posle izolacije. 

Ne posle izolacije,nego da se prekine izolacija ranije. To sam u kolima slusala..slabo citam vesti i pratim..bas mi je muka svega..Kontala sam ko je prelezao,ne moze opet bar 6 meseci,kad cvrc.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
18.1.2022 12:02:22   
Ivanka 75
Promenio se vurus skroz, nije kao onaj prvi Vuhanski. Tek cemo ni oboljevati od njega, na zalost.

Ja od sutra na posao. Popodnevne casove cu do kraja nedelje drzati online. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 202
18.1.2022 14:05:09   
Mirko Svirko
Da li moze covek koji je prelezao koronu da je dobije opet u nekom kracem vremenskom periodu ili je zasticen tih 5-6 meseci?

Ili zavisi koji je soj prelezao ili kako ide to uopste?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 203
18.1.2022 14:09:33   
dunja RR
Mirko, to sve zavisi od osobe do osobe i imuniteta. Meni su antitela i posle 9 meseci bila visoka, iako sam imala jako blage simptome, nisma imala T, malaksalost, samo izgubila čulo misria (jedino tada sam antitela radila, letos, ali planiram ovih dana ponovo, da vidim kakvo je stanje), i dr mi je rekao tada da sam bezbedna, a znam ljude koji su po tri puta imali već koronu. Znam i tatu jednog našeg drugara koji je na početku korone preležao (pre 2 godine) i nakon toga su ga već 20 puta zvali da daje plazmu jer su mu antitela i dalje ogromna (nije se vakcinisao).

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.1.2022 14:14:35 >

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 204
18.1.2022 14:12:34   
IvanaSK RR
Znam ljude koji su trenutno pozitivni, a bili pozitivni početkom novembra. Izgleda da nema pravila. 

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
18.1.2022 14:14:30   
Mirko Svirko
Hvala,Dunja. Sada bolje razumem..

Ako smo i dalje pod lekovima, mislim i dalje pijemo vitamin C,vitamin D i cink,  tada nam je koliko toliko jaci imuni sistem?Posto nam je dr rekla da pijemo jos vitamine to ne moze da nam skodi... a koliko to nije rekla.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
18.1.2022 14:19:24   
dunja RR
Svakako anstavi, ja ne prestajem sa vitaminima, ali sam ja i pre korone pila velike doze vitamina C, ne znog korone, nego sam recimo godinu pre korone dobila terapiju vitamina C, zbog nekih masnica koje su mi izlazile po telu, i ustanovili tada da sam imala neki oblik skorbuta (nedostatak vitamina C). Uzimamsam Solgarov vitamin C, kažu da je njabolji i uzimamm ga i dalje evo više od 2 godine. Takođe kapi vitamina D uzimam godinama već nekih 8-9 godina, sa malom pauzom leti, tako da moguće da je i to uticalo da mi je jači imunitet.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 207
18.1.2022 14:29:49   
Ivanka 75
Treca sreca... Valjda ce se post primiti sad...

Dok sam cekala pregled bila zena, mladja, kaze imala koronu kad se porodula pre 3 meseca i sad. Tada je imala upalu pluca a sada ne. 
Polako ali sigurno korona prerasta u sezonsku bolest. Neko jutros rece da ce je biti preko cele godine i da je vrlo verovatbo da se nece pojavljivati u odredjenim periodima godine kao grip. Videcemo. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 208
18.1.2022 15:22:39   
flamingos

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Znam ljude koji su trenutno pozitivni, a bili pozitivni početkom novembra. Izgleda da nema pravila. 
Da,upravo tako.Dunja,i Anđela i dalje pije vitamine.Piće ih duži vremenski period.Plus limun cedimo na svaka dva dana.Valjda i ovo zlo jednom prođe.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 209
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:

Imate li šanse da rodite blizance?
Da bi otkrili koji tačno geni povećavaju šanse da buduća mama rodi blizance, naučnici su analizirali genome 1.980 žena k...
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Mala Minja koja se lečila od SMA sada je z...
2020. godine čitava se Srbija angažovala da pomogne maloj Minji Matić, organizujući brojne akcije i manifestacije sa cil...
Ženi koja ti rodi dete moraš podići spomenik
Kad spozna tu tajnu, kad vidi što sve žensko tijelo mora podnijeti, svaki će imalo normalan muškarac, krenuti u potragu ...

Anketa

petrica

Da li verujes u pravu ljubav?

Da (85%)

Ne (15%)

Ukupan broj glasova: 219

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here