|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 3:26:15   
Anoniman
Pitala ja muža mi električara, rekao mi da slobodno ostavim nešto metalno da odstoji u sirćetu da vidim kojom brzinom će da korodiraju metalni delovi. A sirće mi na nekoliko mesta progrizlo teflon na sterilizatoru. Inače ne protrči sve do veša, jer se ne spere uvek sve do kraja, da se sve tako spira ne bi ti se ona fioka gde se sipaju prašak i omekšivač nokad prljala.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 951
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 3:27:23   
Anoniman
Dupli post

< Poruku je uredio gae_gr -- 13.3.2012 3:29:01 >

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 952
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 7:08:27   
oxy7
Prvi put sam na ovoj temi, stvarno sam prijatno iznenadjena nekim idejamauser posted image
Ja sam antitalenat za štednju, kad nešto i uštedim na raznim akcijama, obavezno posle toga potrošim novac na gluposti. Ne mogu da štedim na djeci, ako baš ne moram, štedim po malo na garderobi tako što sačekam neko sniženje. E jedino od ove godine štedimo struju tako što se grijemo na kaminsku peć. Ali opet smo potrošili toliko drva kao da smo u Sibiru, a ne u Podgoriciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 9:01:02   
lanajelena
Ja kao svaki mesec stedim a sta sam ustedela NISTA user posted image

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 9:27:18   
Anoniman
koliko sirceta i gde se stavlja (u masinu za ves)?

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 955
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 9:30:23   
Lu
Pređite u temu VEŠ MAŠINA



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Kucni budzet
13.3.2012 10:29:21   
limunada
Ognjena user posted image ko bi tako radio.

Mi smo dosta stvari dobili,robice tek sada bas kupujem,jer dosta smo dobili.krevetac ikolica su babai deda kupili,ono za iznosenje drugi baba i deda,stolicu za hranj.kuma kupila..jedino smo hranu kupovali i naravno te sitnice sto se mora.

Ognjena hvala na savetu za sodu,nikad mi ves nebude beo bas.
Inace ne stedim nesto struju,vec normalno,ne opterecujem se sa tim mada na pocetku jesam zbog svekrve pa sam i navikla da perem kad je jeftina,a jeftina na je od 4 popodne pa do uvece kasno,tako da uglavnom tada perem fes.

A moram reci da pelene kupujem najjeftinije one za 750 din i nista im ne fali,dobre su a sad ima raznih vrsta.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Kucni budzet
14.3.2012 22:22:56   
Ognjena

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

koliko sirceta i gde se stavlja (u masinu za ves)?


Odgovorila sam ti u temi ves masina.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Kucni budzet
14.3.2012 22:25:04   
Anck Su Nmaun
Vec dva dana te se set_im kad kupam bebu user posted image
Moja Hanci ima malo suvkastu kozu oko kolena i po rukama, pa sam se set_ila da si rekla da ubacujes ulje u vodu u kojoj se kupa?!

Da li se oseca posle na maslinovo ulje? I koliko stavis?

(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Kucni budzet
14.3.2012 22:28:00   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja kao svaki mesec stedim a sta sam ustedela NISTA user posted image



Moram da priznam da gledam svaki mesec da ostavima malo sa strane 10 e -20e...i to je nesto...malo po malo nakupi se!

Mm nezna za to, al ne zato sto krijem od njega za neznam ti ni ja sta , vec da mu zatreba za nesto sto i nije hitno trazio bi mi, mada zna on da ja imam negde neki stek user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Kucni budzet
14.3.2012 22:29:40   
Ognjena

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ognjena svaka cast,probala sam danas sirce i malo vode i stvarno je ves mekan a oseca se na prasak dakle sirce se uopste ne oseca a posebno mi se dopada sto ujedno i dezinfikujeuser posted image ...da li sirce stavljas umesto oplemenjivaca i kada je u pitanju bebi ves?


Sanchy, ja sirce koristim vec godinama unazad umesto oplemenjivaca, iskreno ne secam se ni kad sam ga poslednji put kupila niti sta se sada prodajeuser posted image Koliko je meni poznato, sirce ne nagriza plastiku a mi smo u vise navrata pitali majstora za masinu za koriscenje sode bikarbone i sirceta i, osim sto se cudio takvom izboru, nije imao nikakav negativan komentar.
Koristim obicno alkoholno sirce, najjeftinije je a rezultat je super.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Kucni budzet
14.3.2012 22:40:33   
Ognjena
Anck, ja stavljam masl. ulje sad vec otprilike, zavisno od kolicine vode. Pokusaj sa dve - tri kasike na trecinu kadice, neces pogresiti ni ako vise stavis samo ce beba posle biti mnogo klizavauser posted image user posted image Salu na stranu, i ako bude voda masnija nista strasno, njima koza to lepo upija a i tu je peskiric. Pokusaj tako bar nedelju-dve dana, videces rezultat brzo, samo izbegavaj bilo kakve sapune. Takodje obrati paznju u toku i posle kupanja, beba stvarno moze da bude klizava pa kad je vadite iz vode dobro je drzite, pogotovo ako voli da se rita. I jos nesto, moj bebac inace ima malo kose i posle takvog tretmana ona izgleda super, ali nisam sigurna sta se desava sa bebama koje imaju puno kose, da li im je posle toga frizurica okuser posted image

(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Kucni budzet
14.3.2012 22:53:11   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Ognjena


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ognjena svaka cast,probala sam danas sirce i malo vode i stvarno je ves mekan a oseca se na prasak dakle sirce se uopste ne oseca a posebno mi se dopada sto ujedno i dezinfikujeuser posted image ...da li sirce stavljas umesto oplemenjivaca i kada je u pitanju bebi ves?


Sanchy, ja sirce koristim vec godinama unazad umesto oplemenjivaca, iskreno ne secam se ni kad sam ga poslednji put kupila niti sta se sada prodajeuser posted image Koliko je meni poznato, sirce ne nagriza plastiku a mi smo u vise navrata pitali majstora za masinu za koriscenje sode bikarbone i sirceta i, osim sto se cudio takvom izboru, nije imao nikakav negativan komentar.
Koristim obicno alkoholno sirce, najjeftinije je a rezultat je super.

Zbunila me malo Gae,sto se tice koliko je to sirce ok za ves masinu ali i ja mislim da nesto ne moze da skodi a svakako je mnogo bolja varijanta nego oplemenjivaci na koje sam i inace alergicnauser posted image

(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Kucni budzet
16.3.2012 8:01:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ognjena
moj bebac inace ima malo kose i posle takvog tretmana ona izgleda super, ali nisam sigurna sta se desava sa bebama koje imaju puno kose, da li im je posle toga frizurica okuser posted image

Da bas sam o tome i mislila... mozda ce joj kosa izgledati bas masno user posted image


(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Kucni budzet
16.3.2012 12:52:22   
PoisonEve
Ognjena, i ja moram da ti se zahvalim na savetima, zaista su zlata vredni!user posted image onu
Od kad sam procitala tvoj post redovno skidam kamenac da sircetom (u pumpici pomesam sirce i vodu) i stvarno je super a i mnooogo zdravije od one odvratne hemije.
Ves mi e takodje neuopredivo belji od kad mesam prasak sa sodom bikarbonom.
Oko sirceta moram priznati da sam bila skepticna, ali i to sam probala. Stvarno se ne oseca mirisuser posted image
Anck, i ja samprobala da pomesam pola cepa omeksivaca pola sirceta i super je mekouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Kucni budzet
17.3.2012 17:30:39   
Ognjena
Bas mi je drago da sam bila od pomociuser posted image Inace sam u trudnoci morala da lezim, tako da sam po ceo dan uglavnom visila na Netu pa sam tako i pokupila hrpu saveta i informacijauser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Kucni budzet
17.3.2012 22:05:23   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: PoisonEve


Ves mi e takodje neuopredivo belji od kad mesam prasak sa sodom bikarbonom.



A ovaj deo sam propustila, koliko sode u prasak se stavlja?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Kucni budzet
17.3.2012 23:48:25   
PoisonEve
Anck, ja stavim oko 1/3 merice za prasak

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Kucni budzet
18.3.2012 0:04:12   
Mariya

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Anck, ja stavim oko 1/3 merice za prasak



A 2/3 je prašak za veš?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Kucni budzet
23.3.2012 17:56:18   
dunja RR
A jel' koristite e-banking, tj. kako plaćate račune - on line ili idete u banku?

Ja sam do sada išla u banku, navika, ali kapiram da je jeftnije on line, ispravite me molim, ako grešim.

U svojoj banci (gde mi leže plata) plaćam proviziju za sva plaćanja a za e-banking se plaća samo mesečno održavanje 50 RSD. To mi je mnogo povolnjije. Podneću zahtev za e-banking.

Da se vratim na pitanje - vi, kako plaćate?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Kucni budzet
23.3.2012 18:10:00   
vukosava

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ognjena, i ja moram da ti se zahvalim na savetima, zaista su zlata vredni!user posted image onu
Od kad sam procitala tvoj post redovno skidam kamenac da sircetom (u pumpici pomesam sirce i vodu) i stvarno je super a i mnooogo zdravije od one odvratne hemije.
Ves mi e takodje neuopredivo belji od kad mesam prasak sa sodom bikarbonom.
Oko sirceta moram priznati da sam bila skepticna, ali i to sam probala. Stvarno se ne oseca mirisuser posted image
Anck, i ja samprobala da pomesam pola cepa omeksivaca pola sirceta i super je mekouser posted image


Sirce vam je super i za ciscenje kupatila.Skida super onu odvratnu belu skramu koja bude od tvrde vode.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Kucni budzet
23.3.2012 18:11:50   
vukosava
IZVORNA PORUKA: dunja RR

A jel'' koristite e-banking, tj. kako plaćate račune - on line ili idete u banku?

Ja sam do sada išla u banku, navika, ali kapiram da je jeftnije on line, ispravite me molim, ako grešim.

U svojoj banci (gde mi leže plata) plaćam proviziju za sva plaćanja a za e-banking se plaća samo mesečno održavanje 50 RSD. To mi je mnogo povolnjije. Podneću zahtev za e-banking.

Da se vratim na pitanje - vi, kako plaćate?


Ja ovde u SAD sve racune placam preko neta, podeseno mi je da mi skidaju automatski sa cekovnog racuna ili kreditne kartice. Sve placam kreditnom a kes imam jako malo, cesto i nemam.

A u Srbiji sam koristila kreditnu od 2002 gde god da je mogla...

Moj recept je sledeci: plata minus fiksni troskovi (stanarina, komunalije, mobilni, troskovi oko auta i sve ostalo). Ono sto preostane, podelim na cetiri dela, i svake nedelje smem da potrosim toliko koliko imam za jednu nedelju. Uvek imam u glavi cifru preko koje u kupovini ne idem. I ako sam u situaciji da imam malo para, recimo idem u kupovinu jednom nedeljno ili jednom u dve nedelje. Zacrtam u glavi sta se kupuje i cao. Kupujem voce i povrce u sezoni koje je jeftinije.

< Poruku je uredio vukosava -- 23.3.2012 18:14:48 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Kucni budzet
23.3.2012 18:15:44   
Figaro88
U banci,pre par dana sam platila proviziju 55 din. po racunu,330 din ukupno....


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Kucni budzet
23.3.2012 18:18:31   
Olga75
dunja , evo druga godina kako koristim e banking
u banku skoro da i ne idem jer sve sto mogu placam karticom , jedino mi treba kes za pijacu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Kucni budzet
23.3.2012 20:38:37   
PoisonEve
Marya, sad tek vidim pitanje. Da, 2/3 je prasak za ves.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

nasa lepotica
ggoca

koje je ime lepse?

andjela (34%)

lana (29%)

jana (26%)

hana (12%)


Ukupan broj glasova: 382

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here