|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kucni budzet
28.2.2022 13:03:10   
vonavoj
Bas to nato,i mm kaze da uzmemo malo zaliha,i praska,brasna...sve sto trosimo a moze da stoji..zbog cene.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Kucni budzet
28.2.2022 13:19:24   
bubulence
Kod nas je kao kod Didy, uvek imam ''zalihe'' da ne trcim stalno u prodavnicu. Ili kada naidjem na neko snizenje uzmem vise komada. Npr, pre par dana sam u Gomexu naisla na akciju praska koji koristim. Iako sam tek nacela jedno pakovanje uzela sam jos dva. Brašna uvek imam bar 10kg,  sampona, sapuna,paste za zube... Toga uvek imam u rezervi bar po 2 komada, cesto i vise. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 7:24:19   
IvanaSK RR
Mi nemamo zalihe i za sada nismo uzeli nista. Ne računam brasno, trenutno imamo 9 kg, al to cesto kupim vise jer mesim cesto u pekarici svašta.Meni je plata tek za tri nedelje a do tada ce sve poskupeti pa mi dodje na isto 😁. Svejedno ne verujem da cu  kupiti necega mnogo vise nego obicno. Mozda toalet papir dva, tri komada 🤣 i uloske. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 8:09:25   
QueenJ
Ja kad primim platu odem u veliku, mesečnu kupovinu namirnica koje su nam neophodne i koje mogu da stoje-ulje, šećer, brašno, toalet papir, ubrusi, hemija, zamrznute namirnice... Tako da ni sada neću praviti "zalihe" veće nego inače. 

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 8:30:31   
nata11
Ja i dalje necu ici u veliku nabavku iz prostog razloga koliko kog da kupim nece biti dovoljno, potrosice se.

Brasno da uzmemo veliki dzak- nakupice se bube, ne trosimo ga...

Jedino sto planiramo a posledica je ove situacije da kupimo zamrzivac iz razloga sto nam leti cesto donose rodjaci povrce koje nemamo gde pa se baca.

_____________________________





(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 12:10:44   
Didy
Jutros u Lidlu haos. Ne znam da li zato što je četvrtak ili su ljudi poludeli. Ja obavila standardnu nabavku, čak sam ulje zaboravila skroz, a I brašna imam u kući manje nego inače. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 13:03:14   
Ivanka 75
Ja ne znam sta da radimo... Nisam ni pricala sa mm o tome... 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 15:55:09   
dunja RR
Ja sam bila danas u Liliju i Maxiju, i nema gužve, par ljudi bilo u radnji, svega ima na rafovima, pitala sam i prodavačice, kažu niko ne kupuje više od redovnog.
A vidim po vestima da je u Čačku i nekim drugim gradovima, navodno haos, ispraznili se rafovi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Kucni budzet
3.3.2022 20:12:21   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Didy

Jutros u Lidlu haos. Ne znam da li zato što je četvrtak ili su ljudi poludeli. Ja obavila standardnu nabavku, čak sam ulje zaboravila skroz, a I brašna imam u kući manje nego inače. 




Moj tata danas otisao do Lidla, uzeo 3kg brasna, ubruse i toalet papir i cekao na kasi 40 minuta. Kaze da su ljudi vukli po 50kg brasna, i naravno ogromne kolicine toalet papira... Meni je malo i smesno, ispadne da samo mesimo hleb i kakimo....  Posle gledam neke slike po netu i ne verujem ... Kod nas nema guzve, svi normalno kupuju... Ali nemamo Lidl 😁

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 6:25:53   
flamingos
Što se zaliha tiče,ne pravim ih zbog opšte situacije,već gde god da su sniženja pokupujem kao i većina vas.Ovde u gradu svi normalno funkcionišu.Ne vidim nikakvih gužvi.Ovih dana trebamo do Lidla da odemo,pa javljam kakva je tamo situacija.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 11:06:43   
Ana RR
Ja ne razumem ponetu zaliha, pa ne može to da stoji ne znam ni ja koliko. Koliko god da se kupi potrošiće se. Kao i uvek, mediji dižu paniku, ljigavi diže paniku... muka mi je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 11:14:28   
jess021
Ja razumem poentu zaliha u smislu osnovnih namirnica, brašno, šećer, ulje ...pa to može da stoji godinama, ali trenutno me zanima zašto se to radi, preti li nam neki rat ili sl?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 11:22:52   
nata11
Ja juce usla sa detetom u Lidl jel je trazilo puter kiflu i jedva se izvukla od guzve.

Brasna nema ali verovatno jer radnicine stignu da iyvuku robu iz magacina.

Mi sem 3l zejtina nemamo drugih zaliha. user posted image

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 11:50:19   
dunja RR
Rat je već počeo a sad čekamo posledice po nas ...da li će ih biti ..

Mediji svakog dana objavljuju da nam narednih dana i meseci slede ogromna puskupljenja, što se realno i hoće desiti, jer je poskupela nafta, a to povlači rast svih cena. Ali mediji baš stvaraju paniku, i čini mi se sve preuveličavaju.

Onda narod pohrli da kupi sve po starim cenama, kupuju mahnito i šta im treba i šta im ne treba, a prazni rafovi takođe automatski dižu cenu kod prodajnih lanaca i to sve njima vrlo odgovara.


E sad, da li može doći baš i do nestanka nekih namirnica, ne znam, ja stvarno ne mogu da zamislim.


Ali ako nestane goriva (što isto stalno spominju jer ako nenormalno poskupi, da li će ga država nababljati po suludim cenama, što opet povlači pitanje da li će država uošpte imati para ako se zbog našeg stava u vezi rata zatvore slavine za kredite), naš seljak neće imati čime da ore, da vozi traktor, onda nema pšenice, kukuruza, šećera ...

Ali da je baš taj scenario konačan ne znam. Pre neki dan je na Ringeraja FB stranici neka žena koja sarađuje sa Kinezima napisala ovo:

"ista ekipa koja je napravila event 201 na kom je bila vezba globalne pandemije mesec Dana pre pandemije ,je napravila vezbu globalne gladi. Ja se spremam za najgore a nadam najboljem. Kina skladisti hranu vec neko vreme (to znam jer sa njima radim) ... Ko je ispratio zna sta mu je ciniti".



Jrste posle svakog velikog rata počela ekonomska kriza, i ovo jeste veliki rat, u kome zapravio i učestvuje ceo svet, samo se ovaj put ne vodi samo oružjem. Možda i ta ekonomska kriza koja sledi zavisi od toga koliko će rat trajati...




IZVORNA PORUKA: jess021

Ja razumem poentu zaliha u smislu osnovnih namirnica, brašno, šećer, ulje ...pa to može da stoji godinama, ali trenutno me zanima zašto se to radi, preti li nam neki rat ili sl?!



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2022 12:21:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 12:37:19   
jess021
Dunja, mislila sam da li nama preti neki rat, na taj način ako razmišljamo u svetu se non stop vode neki ratovi, samo je pitanje koliko je neki na važnosti. Da li će baš biti toliko ekstremna situacija, mislim da neće. Ako bismo gledali kako se ponaša Kina onda ne bismo baš bili dobro ako se set_imo samog početka korone, koja nam je valjda bila neka škola, jer tek sad se vidi koliko smo proplivali u nekim stvarima.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 12:49:16   
dunja RR
Ma naravno, i ja msilim da Kineze ne treba pratiti, oni su zatvoren sistem, poslušan.

Ipak, ovaj rat nije kao drugi u svetu, jer odmah prvog dana je proizveo poskupljenje gasa, goriva, tako da ne možemo porediti.Moguće je da će biti svašta, a možda i neće, ako se rat završi uskoro.

Ni ja ne mislim da će biti tako strašno kako najavljuju, i nisam krenula da pravim zalihe, jer znam da ću posle pola da bacim, a i nemam gde da stavim. Rekoh već, ovde kod nas u kraju svega ima, u Maxi, Idea, i nema gužvi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2022 12:50:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 12:52:19   
dunja RR
Ja sam na početku pandemije kupila 2 Domestosa, jer su svi rekli da s a njim treba ribati podove (razblažiti prethodno), pa stavljali na otirače ispred vrata, ja ih kupila tada, i eno stoje mi već 2 godine u kupatilu, NISU NAČETI user posted image

Inače ne ribam sa Domestosom ništa, koristim samo sirće.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2022 12:55:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 12:55:39   
Ana RR
Nemci 50% celokupnog gasa uvoze iz Rusije, od Amerikanaca dovoze u tečnom obliku ali trenutno nemaju mogućnost da skladište više od 20-30% a pre 2025 ne mogu da naprave te spremnike. Jedina preostala nuklearna elektrana u Nemačkoj, koja je ove godine trebala da prestane sa radom, se neće zatvoriti zbog ove situacije, što je naravno nešto što nisu planirali i ne ide im u prilog. Tako da, ne sme to da ode dalje od ovoga, mada se NATO osnažio i zainatio. Sve je moguće, ako se Putinu smuči i aktivira nuklearne bombe e onda smo svi gotovi. Džaba nam zalihe.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.3.2022 13:14:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 13:41:55   
jess021
Anaaaaaa, nemoj tako, kakva nuklearna, nema ništa od toga

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 13:45:45   
dunja RR
I ja mislim da nema ništa od toga, ovo će sada biti rat nerava i rat ekonomija, pa ko duže izdrži, ali ne verujem da će doći do nuklearnog rata.


< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2022 13:46:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 13:48:43   
Ana RR
Ma ne verujem ni ja da će doći do toga ali Putin je zajeban lik user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 13:54:06   
jess021
Ana, slažem se apsolutno 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 15:03:22   
vonavoj
A gorivo,zalihe,ko ce? Kod nas ludnica na poslu...imamo dve pumpe. Nabavna cena nam je 183,a prodajna 179..vrh.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 19:09:28   
flamingos
Von,mm kaže da se na pumpi načekao.Gužva.Ma kakve zalihe goriva.Ni ne pomišljamo o tome.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Kucni budzet
4.3.2022 20:08:21   
Tiziana
Jaoj to ovaj nas idiot dize paniku i po celi dan drami po TVu pa su ljudi upali u paniku i kupuju kao da sutra ne postoji.Stvarno vise nemam reci. Predizborna gluma. Morao je malo da je prilagodi novonastaloj situtuaciji koja mu ne ide na ruku. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here