|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 12:11:05   
Anitaaa
Mateja se ojede od tih pelenauser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu irenabgd)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 12:21:06   
mihi
Eto i moj Miloš se ojedao od tih pelena, a promoterka u Idei koja radi za Pampers se skandalizovala kao to nije moguće.user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 12:23:47   
Anitaaa
I meni su to rekli...kao ojeo se zato što ga ne presvlačim dovoljno često user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 12:27:35   
mihi
Ma gluposti, ni od jednih drugih se ne ojeda a probala sam sve osim Eve baby i Bonito.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 13:46:19   
marince1
IZVORNA PORUKA: mihi

Problem sa tim pelenama nastaje kod 4 i 5 kada je beba veca i vise piski, sve sam probala, sve Pampers, Libero, Hugies, i sada koristim Pampers Sleap&Play one mi jedine ne propustaju a najjeftinije su pakovanje 58 kom 5 košta 995. dinara


Joj ja ne baratam tim ''kolekcijama'' user posted image
Koje su boje te koje su vam najvise odgovarale?
Nama prekonoci propusti onaj zeleni pampers,hugies i evi baby...
Nisam probala narandzasti ni beli pampers

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 13:50:59   
mihi
Ovo je beli Marince o kome pricamo, a meni su se najbolje pokazale Libero pelene.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 18:44:14   
marince1
Hvala Mihi user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 18:51:08   
*Alexx*
Ja sam prešla na DM-ove Babylove, i to su jedine pelene koje ga ne stežu oko nogica. Nisu onako mekane kao Pampers, ali nisu uopšte loše. Nisam probala Libero, ali jesam sve moguće Pampers i Huggies.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pampers pelene
17.2.2010 22:28:27   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja sam prešla na DM-ove Babylove, i to su jedine pelene koje ga ne stežu oko nogica. Nisu onako mekane kao Pampers, ali nisu uopšte loše. Nisam probala Libero, ali jesam sve moguće Pampers i Huggies.


Dobre su Babylove,juce sam ih kupila.Meni su puno bolje od obicnog Pampersa i ne smrde toliko.
Mi jos uvek eksperimentisemo pa kombinujemo Huggies,beli Pampers i Babylove.
Trazim Libero ali ih u KS-u nema.

< Poruku je uredio Jeca RR -- 19.2.2010 11:20:42 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pampers pelene
3.4.2010 14:11:10   
BabyG
Drage moje, treba mi jedan savet. Koristila sam pampers 2, pa 3 i užasan je. Propušta čak i kad se bebana upiški. Sad koristim Evy Baby 3 i sve je bilo ok do skoro (do pre 10-ak dana možda). Počele su i one da propuštaju kad se ukaki. Sad smo došli iz šetnje i iscurelo je duž cele nogavice. Jeste da ona pozamašno kaki user posted image , ali poludela sam kad sam videla flekčinu na pantalonicama koje sam joj prvi put obukla. user posted image Pa, me zanima je l' treba da joj uzmem veće pelene?! Četvorku?! Znam da one idu od 8 kg, i da ona 'tek' ima 6 kg, ali ne zna šta da radim.. user posted image Otpadoše mi ruke od pranja.. user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pampers pelene
3.4.2010 14:17:01   
liliana
Mi smo koristili Pampers 1 i 2 i bile su super. Nikad nisu propuštale. Međutim, sada smo prešli na Pampers 3 i one su katastrofa!!! Koristimo ih več nedelju dana i svaki put kad se ukaki- one propuste! 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pampers pelene
3.4.2010 15:15:35   
Anoniman
BabyG, kupi na komad u apoteci cetvorku, pa probaj. Kilogrami bas i nisu neko merilo, posto je moje dete uvek imalo bucmaste noge i stomak, i uvek je nosio br. vece pelene nego sto je trebalo. Probaj, pa ces videti sama, ali iz mog iskustva, cim krenu da propustaju, treba kupiti broj vece. "U svakom slucaju, sve i da uzmes pakovanje, neces baciti, kad-tad ces iskoristitiuser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pampers pelene
3.4.2010 19:16:02   
maslinica
mame...da vas pitam...da li u srbiji ima da se kupe pampers koje se peru, za tek novorodjenu bebu, te pelene imaju sa strane ko one drukerice koji se pomicu?
rekla mi je to moja sestra koja zivi u hr, da je videla, interesuje me da li da ih porucim da mi donesu ili imam i ovde.ja sam za to prvi put cula, sad kad me zvala:):)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pampers pelene
3.4.2010 19:30:07   
usamljena
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja sam prešla na DM-ove Babylove, i to su jedine pelene koje ga ne stežu oko nogica. Nisu onako mekane kao Pampers, ali nisu uopšte loše. Nisam probala Libero, ali jesam sve moguće Pampers i Huggies.


Dobre su Babylove,juce sam ih kupila.Meni su puno bolje od obicnog Pampersa i ne smrde toliko.
Mi jos uvek eksperimentisemo pa kombinujemo Huggies,beli Pampers i Babylove.
Trazim Libero ali ih u KS-u nema.


Drage moje, mi smo odavno na Babylove pelenama, jer se user posted image obavezno budila mokra u Pampersu. Sad smo na 4, kupili smo i 4+ i zelim vam reci da ih ne kupujete! Razlika je u 2 kg, a 4+ su sa nekim gelom plavicas_te boje koji zaudara kao Pampers 3. Oni koji su kupovali znaju na sta mislim. Lakse je odmah preci na 5.

Vidim da su jos neki imali "problema" sa Pampersom (propustanje, neugodan miris, osip). I moja  user posted image je imala uzasan osip a jedino sto sam koristila su bili voda, Pavlovic i Pampers. Nakon sto smo presli na druge pelene osip se nikada vise nije pojavio.


< Poruku je uredio usamljena -- 3.4.2010 19:34:27 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pampers pelene
3.4.2010 20:16:34   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Nedja

BabyG, kupi na komad u apoteci cetvorku, pa probaj. Kilogrami bas i nisu neko merilo, posto je moje dete uvek imalo bucmaste noge i stomak, i uvek je nosio br. vece pelene nego sto je trebalo. Probaj, pa ces videti sama, ali iz mog iskustva, cim krenu da propustaju, treba kupiti broj vece. "U svakom slucaju, sve i da uzmes pakovanje, neces baciti, kad-tad ces iskoristitiuser posted image


Slazem se.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pampers pelene
4.4.2010 22:21:23   
maslinica
mame...

imam pitanje....da li kod nas ima da se kupe pampers pelenice koje se peru, sa neki drukericima sa strane koji se pomeraju? rekla mi to moja sestra iz hr, ja doduse nikad nisam ni zagledala jer mi nije trebalo, a to mi se cini zgodno uz tetra i svedsku, da imam koju i tu...
jel imala koja to? sta mislite o tim pelenicama?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pampers pelene
5.4.2010 12:30:58   
BabyG
Hvale, drage moje.. user posted image Za koji dan idem u Tempo, pa ću uzeti 4. user posted image

Maslinice, ako se tek pojavilo u hr u srb ne posoji definitivno! Probaj za godinu dana da potražiš! user posted image Šalu na stranu, ja to u NS-u nisam uopšte videla..

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pampers pelene
5.4.2010 15:10:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: maslinica

mame...

imam pitanje....da li kod nas ima da se kupe pampers pelenice koje se peru, sa neki drukericima sa strane koji se pomeraju? rekla mi to moja sestra iz hr, ja doduse nikad nisam ni zagledala jer mi nije trebalo, a to mi se cini zgodno uz tetra i svedsku, da imam koju i tu...
jel imala koja to? sta mislite o tim pelenicama?


To mogu biti samo pamučne pelene,pogledaj ovu temu
KLIK

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 1:29:02   
choopa choops
Nama su valjale od Pampersa samo1 i 2, a onda su pocele da propustaju user posted image Pa sam uzimala Violeta, one su Ok, samo su predebele. Kasnije smo opet probali sa Pampersom i opet stara prica. A plus meni pampers imaju neki cudan miris kad se upiski  user posted image Onda smo probali razne i na kraju smo zavrsili na Diapers user posted image Koje nam nisu nijednom propustile. Trenutno nosi 4+.
user posted image


< Poruku je uredio choopa choops -- 6.4.2010 1:30:01 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 12:53:01   
Nena81
Drage mame evo i moje iskustvo sa pelenama.
Pre 2 god, sinu smo od pocetka koristili pampers, i to samo jedno jedino pakovanje. Ja sam toliko ogorcena na te pelene da ih kudim gde god stignem. Evo sta se desilo : prilikom presvlacenja i brisanja maramicom vidim ja po detetu neke kristalne mrvice, gel ili ti sta vec, naravno tu se uplasim kao i svaka novopecena mama. Odmah posle toga je dobio i osip po guzi,a o curenju na sve strane da ne govorim, i mm kupi u Tempu dajpers (grcke) kojima smo bili prezadovoljni. Nije nam se ni jedan jedini put desilo da prodje nista od sadrzaja. Elem kako je decak rastao isprobavali smo sve moguce marke, ali smo se uvek vracali dajpersu. Onda su krenuli problemi oko uvoza i jedno vreme ih uopste nije bilo.
Pred drugi porodjaj, saznam za DM babylove, i iz ekonomskih razloga probamo njih. Mogu vam reci da su najslicnije dajpersu. I maleckoj smo probali pampers jedinicu, curelo je sa strane, kaka je obavezno stizala do pola ledja, i ona je na kraju dobila osip. Onda smo i njoj kupovali babylove, i prezadovoljna sam. Pre neki dan mm je kupio probe radi Evy plave... lele kako smrde na neki gel / hemiju da mi je bilo do povracanja.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 13:08:05   
snješka
Mi nismo probali nove Pampers pelene, i kad smo počeli koristiti 4 prešli smo na babylove. Veće su od pampersa i jeftinije, odn. za iste pare dobiješ 14 pelena više, a i zbog toga što kvalitet određuje zemlja za koju se prave, bezveze. Kako ih samo nije sramota, daju nam najlošije, a najskuplje su. Sada koristimo 4+, nama ne smrde, jesu u sredini plavkaste, ali ne smrde. Dobre su. Probali smo Huggies, dobili par komada, super su, ali nažalost kod nas ih nema nigdje.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 13:40:38   
maslinica
hvala vam na odogovorima, ja sam mami rekla da mi kupi u Hr, sad dolazi za vikend....pa kad donese ja cu da uslikam, da pokazem...ja ne znam ni kako to izgleda nit ista, al ako su zene tamo kupovale, znaci da ima...pa da i mi vidimo to cudo pampersauser posted image

dippers, da li se moze kupiti u illy-ju? ili u jos kom trznom centru osim tempu?

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 17:36:52   
lanajelena
Ja sam bila stvarno zadovoljna Pampersom...moja cerkica se nije nijednom osula nosila ih je 2.5 godine...sad bi htela da probam te iz DM-a zato sto je isplativije 

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 17:39:01   
Anoniman
Nama ni jedan Pampers ne odgovara,guza bude skroooooooooz crvena...

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pampers pelene
6.4.2010 19:17:01   
Nena81
Ove iz DMa su mnogo isplativije, narocito za one koji kupuju za dvoje dece, meni se svidjaju jer nemaju onaj osecaj sintetike kada predjes rukom po unutrasnjoj strani, ona koja ide detetu na kozu. Mnogo je prijatniji osecaj, kao cist pamuk. Malo su dzombasti modeli, al jbga ko ce jos tu da prati modu user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here