|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 19:20:22   
indy_25
I ja sam gledala Avatar i film mi je extra preporucujem svima da ga pogledaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 19:49:31   
Anitaaa
Ja idem u utorak da gledam Avatara 3D sa sekom.KAd ga svi toliko hvalite...user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 20:06:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ja idem u utorak da gledam Avatara 3D sa sekom.KAd ga svi toliko hvalite...user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 20:10:58   
Dora
Mene brat juri već danima da gledam taj film, kaže da nije fantastika i da je realanuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:27:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi



                                               hmmmm ne znam kako se tačno zove ali u naslovu je ime Bendžamin, da li Dnevnik Bendžamina... jako sam loša sa naslovima ali zato radnju posrčem... user posted image

                                               



Stoji mi ovaj film vec....jako dugo, i nikako da se nakanim da ga gledam posto jako dugo traje, al posto ga svi hvale, moracu. Inace se zove The curious case of Benjamin Buttonuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 20:31:05   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Mene brat juri već danima da gledam taj film, kaže da nije fantastika i da je realanuser posted image


pa ako nastavimo bahato da se ponašamo, to nas REALNO čeka, u pravu je tvoj brat, pozdrav za njega....

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:31:16   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: kaliopi



                                              hmmmm ne znam kako se tačno zove ali u naslovu je ime Bendžamin, da li Dnevnik Bendžamina... jako sam loša sa naslovima ali zato radnju posrčem... user posted image

                                              



Stoji mi ovaj film vec....jako dugo, i nikako da se nakanim da ga gledam posto jako dugo traje, al posto ga svi hvale, moracu. Inace se zove The curious case of Benjamin Buttonuser posted image



Joj, stoji i meni, ne znam zasto ga jos nisam pogledala jer volim Fincherove filmove.
A sto se tice Avatara, cula sam da je prica krs, ali da ga vredi videti zbog efekata


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:33:23   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT


A sto se tice Avatara, cula sam da je prica krs, ali da ga vredi videti zbog efekata


meni je i priča dobra a u kombinaciji sa efektima još bolja....




< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 20:35:01 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:34:46   
Anoniman
e taj Neđo! user posted image .. nisam se setila odmah, tek kasnije ali nisam nakuckala.... film je .. ma nemam reči. Aj pogledajte ga pa da ga malo prokomentarišemo, baš me zanima vaše mišljenje jer neki ljudi kažu da je bzv.....


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:36:51   
Anoniman
Meni je problem sto ne volim da prekidam film, kad sednem da ga gledam, to je to, a tesko mi podje za rukom da pogledam i onaj obican od 90 minuta, a ne ovaj...koliko traje, skoro 3 sata?
Ali cim uhvatim vremena...diskutovacemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:40:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Meni je problem sto ne volim da prekidam film, kad sednem da ga gledam, to je to, a tesko mi podje za rukom da pogledam i onaj obican od 90 minuta, a ne ovaj...koliko traje, skoro 3 sata?
Ali cim uhvatim vremena...diskutovacemouser posted image



...tako nešto... Ja sam pravila pauzu na pola..... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:45:04   
dunja RR
http://www.imdb.com/rg/action-box-name/headshot/media/rm3563950080/nm0941777

glavni glumac u Avataru, lep mi je, hahahahah, mlađi od mene 4 dana sada sam pogledala u njegovoj biografiji, njam, njam....

< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 20:46:33 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:48:05   
Anoniman
..simpatičan je ........user posted image deluje onako... buntovnički a ? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:48:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: kaliopi

..simpatičan je ........user posted image deluje onako... buntovnički a ? user posted image


a ha......divlje....

< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 20:49:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:53:47   
LillyT
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: LillyT


A sto se tice Avatara, cula sam da je prica krs, ali da ga vredi videti zbog efekata


meni je i priča dobra a u kombinaciji sa efektima još bolja....





Cameron (po meni) je pravio spektakl od svakog svog filma, gde je sama radnja prebacena u drugi-treci plan. Kako je iskasapio Titanik i tragediju pretvorio u ljubavnu limunadicu, pa to samo on ume. Svaka njemu cast za Terminatora, doduse, bio je mlad.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 20:54:12   
Anoniman
The Reaping (2007)
Obozavam ovaj film,imala sam ga na cd al ga moj brat dao nekome a mrzi me da ga skidam!
Ja ne volim naucnu fantastiku ali po meni ovaj film i nije to,mislim radnja filma je extra!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 3.1.2010 20:55:29 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 21:00:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: LillyT


A sto se tice Avatara, cula sam da je prica krs, ali da ga vredi videti zbog efekata


meni je i priča dobra a u kombinaciji sa efektima još bolja....





Cameron (po meni) je pravio spektakl od svakog svog filma, gde je sama radnja prebacena u drugi-treci plan. Kako je iskasapio Titanik i tragediju pretvorio u ljubavnu limunadicu, pa to samo on ume. Svaka njemu cast za Terminatora, doduse, bio je mlad.



veruj mi, po meni su efekti super, ali priča mi je u Avataru podjednako dobra, prosto sam ga tako doživela...uživela sam se skroz.....neću više da pišem dosadiću( u stvari već jesam)...

moja najbolja najbolja drugarica je radila specijalne efekte, hvaliću se non-stopuser posted image user posted image user posted image ....tako sam i kada je za King-konga dobila Oskara....ali i radnja mi je ekstra....
.....
....baš sam malopre pričala sa Guppykom kako mi je gotovo 3 sata proletelo i ja sam htela još, da mi je radnja bila bez veze, teško da bi toliko sedela na stolici, hehehhe


< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 21:04:56 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 21:04:47   
LillyT
IZVORNA PORUKA: dunja


veruj mi, po meni su efekti super, ali priča mi je u Avataru još bolja, prosto sam ga tako doživela...uživela sam se skroz.....neću više da pišem dosadiću( u stvari već jesam)...

moja najbolja najbolja drugarica je radila specijalne efekte, hvaliću se non-stopuser posted image user posted image user posted image ....tako sam i kada je za King-konga dobila Oskara....ali radnja mi je ekstra....
.....
....baš sam malopre pričala sa Guppykom kako mi je gotovo 3 sata proletelo i ja sam htela još, da mi je radnja bila bez veze, teško da bi toliko sedela na stolici,hehehhe



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za drugaricu, navijacemo za nju i ove godine (ja kao kreten gledam dodelu i samo se sekiram) jer u principu ne volim bas tu USA kinematografiju

Inace, cool ti je avatar user posted image user posted image user posted image user posted image cesto mi se ucini kao Betika bilderka


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 21:07:11   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: LillyT



Inace, cool ti je avatar user posted image user posted image user posted image user posted image cesto mi se ucini kao Betika bilderka



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 21:28:55   
viking
Mi otišli da gledamo Avatar prošle nedelje i posle 20 minuta filam nestalo struje u bioskopuVratili su nam svima pare, ići ćemo neki drugi put ali svi kažu da je film koji te prosto oduva...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 21:30:03   
viking
A preporučujem film U Brižu, potpuno je pomeren, davno nisam gledala nešto tako dobro!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 21:55:00   
LillyT
IZVORNA PORUKA: viking

A preporučujem film U Brižu, potpuno je pomeren, davno nisam gledala nešto tako dobro!


Jedan od boljih filmova koji sam gledala u skorije vreme, a i cini mi se da je veceras na TV-u (ili je bio ovih dana)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 22:10:46   
viking
Dragićka, bio je sinoć na B92 (možda ima neka repriza opet), mogla bih da ga gledam 100 puta. Ali nije za svakoga...

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: viking

A preporučujem film U Brižu, potpuno je pomeren, davno nisam gledala nešto tako dobro!


Jedan od boljih filmova koji sam gledala u skorije vreme, a i cini mi se da je veceras na TV-u (ili je bio ovih dana)




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 22:14:17   
LillyT
IZVORNA PORUKA: viking

Dragićka, bio je sinoć na B92 (možda ima neka repriza opet), mogla bih da ga gledam 100 puta. Ali nije za svakoga...

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: viking

A preporučujem film U Brižu, potpuno je pomeren, davno nisam gledala nešto tako dobro!


Jedan od boljih filmova koji sam gledala u skorije vreme, a i cini mi se da je veceras na TV-u (ili je bio ovih dana)





Pih, kako sam propustila to. No nema veze, imam taj film pa mogu da se drogiram kada zelim. A da nije za svakoga nije, ja sam se vec ogradila par starnica ranije i rekla da moj ukus nije za siroke narodne mase. A jos nisam pominjala Salo i 100 dana Sodome user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.1.2010 22:16:51   
Anoniman
Salo? hahahhahhhhhhhhhhhahhaha ne seeeeeee*i ?! a ja sve nisam htela u onom opširnom postu da napišem.........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here