|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
22.5.2013 15:39:01   
Phoenix
Pozdrav svima,

Ja samo da prenesem svoje pozitivno iskustvo koje nosim iz porodilišta. Porodila sam se 10. maja tako da mi je sve sveže.
Sve pohvale za dr Kovačević, žena je extra. Pregledao me je i načelnik pa i za njega mogu da kažem sve najbolje. Bila sam u apartmanu i higijena je ok, nije idealno ali preživi se. Kupatilo bi moglo da bude i čistije, ali jasno je da su u gužvi i da imaju manjak osoblja. Pedijatrijske sestre su uglavnom ok, ja sam moje dete dojila pa nisam imala nekog posebnog kontakta sa njima, mada sam čula da su se neke majke bunile zbog neadekvatne dohrane. Eto toliko od mene, ako vas šta interesuje pitajte slobodno!

_____________________________

Sve će biti dobro na kraju. Ako nije dobro, onda nije kraj!

(odgovor članu Malena Dj)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
27.5.2013 0:01:05   
beba jana
Draga Phoenix, pitanje za tebe posto si najsvezija mama iz Zemunske bolnice, da li je jos uvek uslovljeno placanje epiduralne anestezije sa izabranim lekarom? Tj. da li je obavezno da ako zelis epidural moras da platis i izabranog dr.?user posted image
IZVORNA PORUKA: Phoenix

Pozdrav svima,

Ja samo da prenesem svoje pozitivno iskustvo koje nosim iz porodilišta. Porodila sam se 10. maja tako da mi je sve sveže.
Sve pohvale za dr Kovačević, žena je extra. Pregledao me je i načelnik pa i za njega mogu da kažem sve najbolje. Bila sam u apartmanu i higijena je ok, nije idealno ali preživi se. Kupatilo bi moglo da bude i čistije, ali jasno je da su u gužvi i da imaju manjak osoblja. Pedijatrijske sestre su uglavnom ok, ja sam moje dete dojila pa nisam imala nekog posebnog kontakta sa njima, mada sam čula da su se neke majke bunile zbog neadekvatne dohrane. Eto toliko od mene, ako vas šta interesuje pitajte slobodno!


(odgovor članu Phoenix)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
28.5.2013 15:26:57   
Phoenix
Draga beba Jana, stvarno ne znam, nisam uzimala epidural pa se nisam ni raspitivala. Možeš ih pozvati pa se lepo raspitati na vreme. Srećno!

< Poruku je uredio Phoenix -- 28.5.2013 15:29:14 >


_____________________________

Sve će biti dobro na kraju. Ako nije dobro, onda nije kraj!

(odgovor članu beba jana)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
29.5.2013 9:29:04   
Zemunka85
Ja kapiram da se to nece promeniti ni za sto godina...

(odgovor članu Phoenix)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.6.2013 9:13:44   
mama treći put
Da li neko zna brojtelefona ginekologije u zemunu kod vatrogasnogdoma?

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.6.2013 9:24:47   
Janncica
mama treci put poslala sam ti u privatnoj poruci. user posted image

(odgovor članu mama treći put)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
16.10.2013 16:37:32   
Milica82
Drage zene evo i ja da vam se javim posle duuuuuzeg vremena.
Ja nisam bila sacekala termin. Moj sin je odlucio da izadje 22.08. tako da smo u 9.20h ujutru bili napolju u Zemunskoj bolnici.
E sad utisci. Porodjaj kao porodjaj mi je bio ok. Jako brzo sam se porodila od pucanja vodenjaka. Imala sam srecu pa je doktor kod koga sam bila na kontroli u Zemunskoj dosao to jutro na posao pa kad je bila vizita samo mi se javio :). Cista sreca. U pitanju je doktor Devic. Odlican i za svaku pohvalu.
Ja sam dugo cekala da se odlobodi krevet i da se soba sterilise tako da sam u sobu usla tek oko 5 popodne. Smorila sam se i ukocila na porodjajnom krevetu. Bila sam u 8krevetnoj sobi ali bilo je samo nas cetiri u sobi. Dobila sam bebu maltene cim sam se smestila u sobi. Bila sam sva u bolovima a on je odlucio da bas to vece bude jedini koji ce da se cuje. Od nas cetiri samo nas dve smo dobile bebe jer smo se porodile pre podne a druge dve su dobile ujutru. Moj sin je sutradan dobio fz pa su ga donosili samo na podoj a sve vreme je bio na suncanju pa sam se ja kao nesto odmorila. Babice su bile ok. Pedijatri isto sem jedne koja je bila sva nadobudna. Ne znam kako se zove ali plava je.
Uglavnom, mi smo bili u bolnici 5 dana i zbog navale porodilja taj dan nas su pustili kuci iako je mom sinu i dalje bio previsok bilirubin za otpust. Sutradan smo se vratili u bolnicu i zavrsili 15 dana na pedijatriji preko puta!!!!!
Elem, tamo sam se porodila zbog blizine i ispalo je dobro sto sam to uradila jer su moji mogli da mi dolaze konstantno u posetu! Prezadovoljna Devicem i babice ok ali su me pedijatri razocarali jer su nas otpustili kuci a da pri tome nista nisu ni rekli ni skrenuli paznju!!!! Sutradan sam na vreme dovela dete da ne dehidrira!!!
Ne zelim ovim nikoga da plasim samo da skrenem paznju da pazite na nivo bilirubina ukoliko vase dete dobije fz.
Tu sam ako vas jos nesto zanima :)! Danas moj sin ima skoro 14 meseci i velikiiiiii je decak :)!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
11.12.2013 14:31:00   
zmajče
Imam preporuku za dr.Madić i dr. Lapčević za Madića znam gde radi privatno a za Lapčevićku ne znam pa bih vas molila ako neko zna ordinaciju i br. gde mogu da je nađem, da mi pošalje na pp hvala vam unapred

_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
11.12.2013 18:01:29   
Zemunka85
Ja koliko znam - nigde. To sam je i ja pitala, kada sam htela da mi ona bude izabrani DR i rekla je da radi samo u bolnici tj na poliklinici. To je bilo pre god i po.

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
11.12.2013 23:17:13   
Janncica
Radila je ranije.Vise ne.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.12.2013 7:58:34   
zmajče
Ja nisam iz Zemuna pa mi je zeznuto da zakazujem na poliklinici zbog radnog vremena lakše mi da odem privatno popodne,ne znam sad šta da radim?

_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.12.2013 10:09:41   
Janncica
Ne znam odakle si. Ima doktora koji rade i privatno.A isto su ok.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
13.12.2013 8:29:20   
zmajče
Gde radi Igor Plješa?ja bih ipak nekog iz Zemunske a trenutno smo u Mirijevu.Šta mi vi predlažete?

_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.12.2013 13:56:40   
jovaniiskra
Da li neko moze da mi kaze da li ctg moze da se zakaze telefonom i koji je tl?Takodje i uz?Hvala

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.12.2013 16:32:57   
Janncica
Mislis u poliklinici kod vatrogasnog ili u bolnici? Ja imam telefon samo od poliklinike. Tamo sam radila uz i ctg celu trudnocu.Zakazujes krajem meseca za sledeci mesec. Mogu da ti pustim pp ako hoces taj broj.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jovaniiskra)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
28.1.2014 16:26:43   
mazulence
nova sam na ovom forumu pa me zanima zna li neko da mi kaze sta sve treba poneti za sebe i bebu u porodiliste i vrlo bitna stvar za mene,placa li se Rogham jer cu ga zbog krvne grupe svakako morati primiti,i da neko novije iskustvo sa zemunskim porodilistem,sad sam u osmom mesecu pa se polako spremam za sve to,a prva mi je bebica,hvala svima u napred user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
28.3.2014 18:38:03   
talili
Da li neko zna da li i gde dr. Kovacevic radi privatno?Hitno mi treba.
Hvala unapred

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.4.2014 20:20:17   
zwezica _
Pozdrav, mene interesuje da li su posete dozvoljene u Zemunskom porodilistu?

(odgovor članu talili)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.4.2014 20:21:08   
Janncica
Koliko ja znam nisu.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
1.6.2014 11:47:13   
MAMAMAJ
Pozdrav devojke. Meni je termin 10 avgust, dobila sam prvi uput za UZ u Zemunskoj od mog doktora iz Silerove i sada me zanima da li i na koji br tel treba da zakazem i da li mogu kod zeljenog lekara. Naravno, pitala sam doktora, rekao je da on MISLI da se ne zakazuje, pa me bas i nije uverio...user posted image Ako neka od vas zna, hvalaaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu mrvica84)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
14.8.2014 0:24:31   
wivern
Jel ima neko sa svezim iskustvom iz zemunske?? Ja se jos uvek dvoumim gde cu se poroditi..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
2.9.2014 14:37:42   
wivern
Da li je moguce da ne postoji ni jedna zenica koja se skoro poradjala u zemunskoj?? user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
8.9.2014 1:12:45   
Natali25
Ja sam skoro bila u Zemunskoj na pregled usled jace kontrakcije, i stvarno sam odusevljena osobljem a i higijena mi se cini da je dobra... uskoro ulazim u deveti mesec pa cu 99% u Zemunskoj da se porodim...samo da li neko zna sta za kod njih tacno treba da se ponese sve... iz licnog iskustva?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.10.2014 19:17:11   
stomatolog2007
Ja sam pre neki dan bila bas do zemunske, pise licna karta, zdr.knjizica, uput iz doma zdravlja, i krvna grupa, koja mora biti original...
Meni je termin 17.februara, ima li jos neka tada? user posted image

(odgovor članu Natali25)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.4.2015 13:08:36   
Ivana.
Ima li svezih info o zemunskom porodilistu. 2011. sam se poradjala u Visegradskoj i generalno sam bila zadovoljna.
Bila sam u Zemunskoj na EUZ, cekajuci nekih pola sata, malo sam zevala i gledala odnos doktora i sestara prema pacijentima i ono sto sam mogla da vidim mi se dopalo. Svi su bili predusretlljivi i ljubazni.

(odgovor članu stomatolog2007)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here