|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
11.5.2012 22:06:36   
Rada T.
ko o čemu baba o uštipcima a trudnice o epiduralu...

elem, ja sam htela da pitam šta je potrebno poneti za bebu?

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
11.5.2012 22:12:12   
djoletova mama
Ivatasha saznala sam i ja danas.Stvarno sam poludela,radio Devic i predlozio mi da me on porodi 27-og posto je posle toga i on na odmoru.Ne znam sta cu to mi je nekako strasno da izazivam porodjaj.Reci mi jel si se vec dogovorila sa Pljesom mogla bih i ja samo da i on ne bude na odmoru.I koji anesteziolog ce ti biti?Javi mi molim te sto pre nisam ziva koliko se nerviram.

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
11.5.2012 22:31:12   
djoletova mama
Ja mislim samo ono za presvlacenje pelene,vlazne,pavloviceva,ne znam nisam za to ni pitala

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.5.2012 10:28:01   
Rada T.
prvo dete sam rodila u Prokuplju i tamo je su za bebu trebale samo vlažne maramice...

moraću da zovem porodilište da se raspitam

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu djoletova mama)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.5.2012 15:47:16   
ivatasha
djoletovamama.... ja oko 20. maja idem kod moje dr privatno, docice mi tamo pljesa da mi uradi ultrazvuk i da se dogovorimo oko porodjaja.... on je meni posle perovica najbolji i ocu on da me poradja, a i videcu da s njimm da me porodi jedan dan kad bude dezuran da ne moram da placam bolnici nego samo njega da castim, jer moja dr kaze da on hoce to da ucini....on se pre neki dan vratio sa odmora tako da nece ici skoro... i za epidural cu da vidim s njim pa ti sve javljam.... a sto se tice perovica i ja sam odlepila plakala sam celo vece kao mala beba jer mi je on bio i na prvom porodjaju ali sta je tu je ... u narodnog fronta necu jer mi se tamo ne svidja a i izabrani leka se placa 40000din.... tako da je moj izbor pljesa, ako budes htela mogu i tebe da spojim sa njim :*

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.5.2012 15:49:24   
ivatasha
rado ja koliko znam da su uveli bebi frendi i da ti trebaju pelene , vlazne maramice, par pamucnih pelenica kad dojis dete da stavis na sebe ..... drugarica mi se pre mesec dana poradjala u zemunskoj pa cu je kasnije pitati i javljam ti ako treba jos nesto

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.5.2012 16:36:15   
Rada T.

IZVORNA PORUKA: ivatasha

rado ja koliko znam da su uveli bebi frendi i da ti trebaju pelene , vlazne maramice, par pamucnih pelenica kad dojis dete da stavis na sebe ..... drugarica mi se pre mesec dana poradjala u zemunskoj pa cu je kasnije pitati i javljam ti ako treba jos nesto


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.5.2012 22:21:47   
djoletova mama
Hocu,jel mozes da mi posaljes njegov broj telefona.Ovo sto mi je Devic predlozio da me porodi 27-og mi je prerano,mozda cu i sama do tad ali mi je nekako strasno da izazivam.Njemu svaka cast isto je hteo da me porodi kada je dezuran da bi mi ustedeo ali ipak ne bih.Valjda Pljesa nece skoro opet na odmor.Molim te posalji mi broj pa bih ga zvala u ponedeljak.

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.5.2012 22:40:02   
ivatasha
a nemam broj ja trazila doktorki ona mi rekla da ce mi on dati broj kad odem na ultazvuk oko 20 tog tek tad mogu da ti dam br... a na odmor nece ici jer se tek vratio to je sigurno

(odgovor članu djoletova mama)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
13.5.2012 14:13:50   
djoletova mama
Videcu da posto moram na ctg ove nedelje zakazem kod njega,mislim da radi u cetvrtak.Reci mi jel ti neko pominjao briseve,vidim da mnoge trudnice rade a meni niko nista nije rekao?

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
13.5.2012 18:49:35   
ivatasha
e pa super ako zakazes kod njegga taman mozete da se dogovorite za porodjaj i da uzmes njegov br..... a sto se tice briseva ja koliko znam u bolnicu se nosi krvna grupa,poslednje laboratoriske analize, urinakultura, cervikalni i vaginalni bris i onaj test na hiv sto treba da se uradi.... ja cu u sredu ili cetvrtak do doma zdravlja kod dr po uput za bolnicu i po sve upute sto mi treba da odradim .... pa ti javljam sta sve tacno treba... a ti naravno ako budes isla kod pljese javi kako je bilo.... :)))) :******

(odgovor članu djoletova mama)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.5.2012 10:54:47   
djoletova mama
Samo da javim,bila sam juce i dogovorila se sa Pljesom,rekao je da dodjem u sledeci petak da me pregleda i da se dogovorimo za dalje.Muka mi je i kad pomislim na pregled a za porodjaj kako cu tek ne smem ni da pomislim.Kaze ima jos jedan anesteziolog Zivkovic pa ako Branka ne moze prosledice me kod nje.A meni Branka kaze kako je jedina????Mozda nece da ustupi posao strasno!.Htela sam da se dogovorim za svaki slucaj i sa tom drugom ali Pljesa nema broj i kaze da ne brinem da jedna mora da dodje.On isto hoce da me porodi kad bude dezuran pa cemo u petak videti da li sam pocela da se otvaram onda mi je to i sigurnije da ce mi doci Branka kad unapred znam datum.Srce ce mi puci od straha,citala sam neke forume,ta vaginaleta sto se daje da ubrza otvaranje kazu boli uzasno.Bojim se da li ce mi delovati,ja sam se sa prvim detetom otvarala tri dana dva prsta!!I sa laznim kontrakcijama!Bas sam oduzila,javi i ti sta si se dogovorila.

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
20.6.2012 18:22:41   
Gigojle
Zdravo svima!
Ima li nekih svežih informacija iz zemunskog porodilišta?

(odgovor članu djoletova mama)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
22.6.2012 18:37:13   
Gigojle
Molila bih neku od "koleginica" koja se porodila skoro u zemunskoj bolnici da mi kaže da li se sada dozvoljava da se prljave stvari šalju kući na pranje (mislim, neko od ukućana vam donese nešto, a vi po njemu/njoj pošaljete kući prljave stvari na pranje - peškire, spavaćicu npr...). Pre 7 god. to nije bilo izvodljivo...
Takođe me zanima da li je nešto urađeno po pitanju "osavremenjivanja" prostorije za tuširanje, ili se još uvek nemaju gde okačiti/staviti peškir, neseser...Kakva je, uopšte, sada situacija sa čistoćom u tom delu?
Dobijaju li se njihove spavaćice, ili toga još uvek nema?


(odgovor članu Gigojle)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
2.7.2012 12:50:33   
Zemunka85
Da li neko zna kada je PLJESA u ambulanti? Ako su uopste podeljeni po danima..
Kao i - kada planira odmor.

Kakvo je uopste sada stanje tamo kada imaju novog nacelnika????!!!!

(odgovor članu Gigojle)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.7.2012 13:37:10   
i.co
ne znam za slanje robe kući, ali sada može da se nosi velika torba. neke su imale kese, a neke putne torbe. ja sam na kraju imala tri manje torbe. u jednoj su bile samo prljave stvari (ostadoh 7 dana sveukupno).
od kada je novi načelnik puši se po toaletima. a u ovima gde sam se ja kupala ima po jedna zakačaljka, pa sam tu kačila kesu sa potrepštinama (peškir, sapun, etc. ). najpraktičnije je otići u bade mantilu i obući se naknadno u sobi.
valjda sam pomogla.

(odgovor članu Gigojle)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.7.2012 15:14:00   
Zemunka85
I.co,

bas lepo sto si se javila. Ova tema je zamrla, nigde nikoga, kao da se niko ne poradja tamo.
Mene malo plasi ta smena nacelnika, ali to je toliko daleko od mog bilo kakvog uticaja, da ni ne razmisljam o tome.
Kada si se porodila? Ko te je porodio? Daj jos malo informacija o svemu .. kako je sada ..
Znas li odgovor na moje pitanje o DR Pljesi?

(odgovor članu i.co)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.7.2012 16:39:55   
Gigojle
IZVORNA PORUKA: i.co

ne znam za slanje robe kući, ali sada može da se nosi velika torba. neke su imale kese, a neke putne torbe. ja sam na kraju imala tri manje torbe. u jednoj su bile samo prljave stvari (ostadoh 7 dana sveukupno).
od kada je novi načelnik puši se po toaletima. a u ovima gde sam se ja kupala ima po jedna zakačaljka, pa sam tu kačila kesu sa potrepštinama (peškir, sapun, etc. ). najpraktičnije je otići u bade mantilu i obući se naknadno u sobi.
valjda sam pomogla.

Hvala!
A od kad je taj novi načelnik? Šta bi sa načelnicom koja je ovde pominjana?

(odgovor članu i.co)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.7.2012 22:45:31   
Zemunka85
Sada je nacelnik DR Stefanovic. Od skoro. Ima mesec dana.

Ne znam vlada li i sa njim disciplina kao i pre njega? Anyone...?user posted image

(odgovor članu Gigojle)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
6.7.2012 17:44:00   
ivatasha
Cao devojke ja sam se po drugi put porodila u zemunskoj 19.juna nacelnik je ok. Dr Pljesa me je porodio njegov raspored kad gde radi imate u poliklinici.. Pozz

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.7.2012 21:18:08   
ivatasha
Za zemunku
ceo dan pokusavam da ti posaljem privatnu poruku al nesto nece zeza me internet. Pa ti zato ovde pisem.. Od analiza nosis biohemiske analize krvi,urin,urinu kulturu,cervikalni i vaginalni bris i test na hepatitis b. Sto se tice dr Pljese divan je od srca bih ti ga preporucila ja ne znam sta bi bez njega.. Za odmor ne znam znam samo da je bio u maju.. Ali ti kad odes u polikliniku na jbtg wozes da ga pitas... :-*:-*:-*:-*:-*

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
9.7.2012 14:32:46   
Zemunka85
Hvala ivanatasa user posted image

ja danas ulazim u osmi, tako da sam od sledeceg pregleda u ambulanti, pa cu videti.
Samo mi jos molim te reci sta sve tacno treba poneti za bebu i mene u porodiliste?

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
10.7.2012 7:35:58   
Gigojle
Evo mene opet...
Kakva je situacija sa baby friendly - pomažu li one tete?
Meni je termin oko 20-og.....bliži se, a meni sve veća frka...

(odgovor članu ivatasha)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.7.2012 21:06:47   
djoletova mama
Ja sam se porodila osmog juna i mogu samo da pohvalim bolnicu,svi su ljubazni ma sve je bilo super.Uzela sam epidural i jednom recju raj!Anesteziolog Branka carica stvarno nista nisam osetila,dr.Pljesa stisnuo mi stomak i bebac izleteo.Sto se tice nacelnika nisam primetila nikakvu strogocu.Ne znam ko je pitao za slanje prljavih stvari,ja sam ponela cetiri spavacice i to mi je bilo dovoljno za svaki dan novu a dozvoljavaju i pamucne gacice tako da ne procuri kao u mrezastim.Ja nisam slala stvari kuci a muz mi je svaki dan donosio sta mi treba.Ako vas jos nesto interesuje pitajte slobodno,znam koliko je i meni znacilo kad cujem necije iskustvo pogotovo pozitivno.Pozdrav!

(odgovor članu Gigojle)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
12.7.2012 21:17:10   
Zemunka85
Djoletovamama, cestitam. Uzivaj sa svojom bekicom.
Bas mi je drago kada se neko javi, jer bas malo trudnica sa ovog foruma ima ikakve veze sa zemunskim porodilistem.

Meni je termin 9.9 i odlucila sam se za tu.
Blizu mi je, ja sam tu rodjena...

Ivanatasa mi je odgovorila na PP pa i nemam puno pitanja oko porodjaja.
Volela bih da to bude PLJESA, a epidural necu uzimati.

Mene vise zanima - sta do tad? Moj DR iz DZ mi je dao uput za bolnicu, kao da me je prepustio njima. I sta cu ja sad sa tim uputom :-)? Javljam se u polikliniku kada dodje vreme za UZ, pregled, CTG? Da Li oni rade briseve? I da li sada biram DR koji ce biti moj svaki put kada imam nesto na poliklinici, ili svaki put me primi ko je taj dan tu?

(odgovor članu djoletova mama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here