|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bronhitis
27.10.2013 21:50:18   
Janncica
Jovice,super sto se on oseca dobro.Sad je vec velik i nemoj ni da mislis o onom periodu(ja se i dalje trudim da nasu bolnicu zaboravim).
Mi imamo taj inhalator vec 5 godina i sluzi nam dobro.
Zelim vam brz oporavak..user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Bronhitis
28.10.2013 13:39:40   
jovicaa
jancice hvala na podrsciuser posted image
bas to sto kazes onaj i ovaj bronhitis su mi dva razlicita sveta... danas kontrola pa cemo videti sta dalje..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Bronhitis
28.10.2013 14:01:20   
Snelle
Jovo, preživeh bronhitis sa bebom, doduše kod kuće, i znam kakav je to trag ostavilo na mojoj duši, tako da te razumem. Držite se, mislim na vas user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Bronhitis
17.1.2014 10:35:06   
Figaro88
Mi smo jutros odveli A na pregled zato sto vec par dana kaslje,ali ni nosic ne curi,nema temperaturu,lepo jede,igra se.I dr kaze bronhitisuser posted image Sad mi krivo sto je nisam ranije odvela.Dobili smo hemomicin,areus,inhalacije berodualom i pulmikorom i za pet dana kontrola....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Bronhitis
17.1.2014 10:46:50   
gagana83
Tako je i sa Unom bilo, bez nekih vecih tegoba a bronhitis.
Nikad nije imala temperaturu.
Bez brige, inhalacije ce to resiti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Bronhitis
17.1.2014 10:55:37   
New Mom
Tako i KOlja. Za Božić popodne malo kašljao, nikakav sekret, ništa T., ujutru T. 38, bili kod dr, a ono težak bronhitis sa početkom upale pluća. Pili smo do danas Pancef, inhalirali se berodualom. Na kontroli posle 5 dana je još krčao, ali je bio bolje. A tek juče (9.dan) je prestao da kašlje i da mu curi nos.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Bronhitis
17.1.2014 10:57:31   
Figaro88
Strasnouser posted image Dr kaze virus,a ovo vreme je savrseno za sirenje,sad me strah da nije prenela nekom ovih dana...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Bronhitis
17.1.2014 11:01:24   
New Mom
Meni Kaća ima ovčije boginje, tako da sad čekamo 3 nedelje da vidimo da li je i to fasovao. A na ovu situaciju i imunitet to nije baš nešto što mu treba.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Bronhitis
17.1.2014 11:08:50   
Figaro88
NM nadam se da ce ozdraviti oboje brzouser posted image Valjda nece dobiti sad i boginjeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Bronhitis
17.1.2014 12:12:14   
Snelle

IZVORNA PORUKA: New Mom

A tek juče (9.dan) je prestao da kašlje i da mu curi nos.


N još uvek curi nos i još uvek se ponekad zakašlje! Terapija već 9-i dan user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Bronhitis
17.1.2014 14:12:48   
jovicaa
znam da su nama u bolnici rekli da kasalj moze da traje i do sest nedelja kod bronhitisa, ako je za neku utehu... cak i kada prodje bronhitis...
nadam se da ce ih brzo prociuser posted image
eto kod nas vise nije aktuelan bronhitis, ali su zato upale usiju i poceci upala usiju, ne znam sta mi je goreuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 17.1.2014 14:15:30 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Bronhitis
22.1.2014 14:45:01   
Figaro88
Bili smo u ponedeljak na kontroli,i dalje ima bronhitis,produzili su joj antibiotik posto je u nedelju dobila i temperaturu i povracala.Sad mnogo lakse dise nocu,kaslje i dalje,sutra opet na kontrolu,valjda ce konacno biti bolje....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Bronhitis
7.3.2014 17:12:33   
jovicaa
mi evo vec 2. put ovog meseca opstrukcija pluca.
nego sad je u pitanju samo opstrukcija pluca, nema bronhitis, znaci nema sistanja i zvizduka, vec samo otezano dise, to je i lekar rekao. nije mi jasno kako moze da bude otezano disanje i opstrukcija bez bronhiolitisa?user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Bronhitis
7.3.2014 19:11:27   
Janncica
Jovo user posted image Meni S prosli mesec dva puta imao bronhitis sa opstrukcijama.... user posted image znam kako je...Sad pijemo nesto za ciscenje sto smo dobili od homeopate.
zelim vam da sto pre ozdravite user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Bronhitis
8.3.2014 20:55:16   
jovicaa
eto... ipak su skloni bronhiolitisima, ja sam se nekako nadala da nece biti, skoro celu zimu pregurasno sa dva i sad odjednom dva u jednom mesecu...
koliko ste vi imali ove zime?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Bronhitis
8.3.2014 22:39:24   
Janncica
Uh...cek da prebrojim... Ovako... Oktobar,novembar jednom,decembar,januar i februar dva puta. user posted image S tim sto je u januaru imao i upalu usiju. Kraj januara,pocetak februara na bronhitis se nakacila i upala grla i temperatura 40...
A kod pulmologa su mu radili imunoglobin i sve ok. On nas je poslao na orl i jos uvek idemo tamo na kontrole jer su i dalje zapusene usi,a nos pun.I tako vecito neko user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Bronhitis
8.3.2014 22:52:56   
Snelle
Janncice, jovice a šta je problem kod vaše dece? Kod nas treći krajnik iz koga se stalno sliva sekret i odatle bronhiolitis. Imali smo 3 za 4 meseca, i to 2 u periodu januar-februar! Užas i strava! I mi pijemo lekiće od homeopate, nadamo se najboljem. Samo malko da poraste pa znam šta mi je činiti.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Bronhitis
9.3.2014 0:26:56   
bokicans
Snelle citam sada ...Relji su dva puta prepisaivali beroduual prosle godine i stalno je kasljaoo i nos pun i ,kada odemo bronhitis,Meni to nesto bilo cudno,,Mi uradimo bris kada ono streptokoka pneumonia koja ga je konstanto terala na kasalj i stvarala te bronhitise.Zakazemo kod orl,otresemo se bakterije i kasalj nestane.Kod njega je isto bila sumnja na treci krajnik,i na kraju kaze dr ima suzen taj neki put od nosa ka grlu,i zato se zadrzavaju bakt,ne moze lepo da izduva i itd,krenemo sa terapijom sve na bazi bilja,srebro sept,aloja ,nisita...Kazu da i taj treci krajnik mora imati zariste,da ga nesto iritira.Probajte da nadjete uzrok ,samim tim ce i brohitisi nestati sigurno,I kako in kaze nos ,nos i samo nos cistiti,,Inace on kaaze da su kod nas najpopularniji proizvodi Berodual i Coca colauser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Bronhitis
9.3.2014 11:31:20   
jovicaa
kod nas uvek u kombinaciji upala usiju i bronhitis.. da se ubijes od srece sto kaze snele.
od ove jeseni prvi je imao pred rodjendan znaci novembra upala usiju plus bronhitis, pa je posle toga imao dosta viroza, sa crvenim usima, kasljem, slinama, ali se uglavnom na tome zavrsavalo bez inhalacija i antibiotika. pa je imao jos jednu upalu usiju(pio antibiotik) plus bronhitis. i sad evo dva za redom prvo bronhitis sa upalom usiju, a sad bronhitis sa crvenim uhom, cekamo da vidimo da li ce prerasti u upalu.
znaci oko cetiri bronhitisa i tri upale usiju za sad.
videcu sa nasim pedijatrom da nas uputi na orl, da proverimo mi to. nego meni je komplikacija, posto idemo privatno... znaci moram u drzavnu po uput, a oni nemaju uvid da su te upale tako ceste i bronhitisi, posto idemo privatno.

uf jancice pa vas bas steglo koliko je to oko 8 ? user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.3.2014 11:36:43 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Bronhitis
9.3.2014 11:51:49   
Janncica
I nama je treci krajnik problem.Nos mu je stalno pun.Cujem kako krci u nosu kad pije mleko,vuce cuclu.Biseve radimo stalno kad idemo na kontrolu.Uvek sterilni. Moj muz je kao mali vadio treci krajnik,stavljao cevcice u usi i bas imao problema sa tim...a isto sve tako bilo kao S.Tako mi kaze sveki.
Ova doktorka pulmolog,sto nam je dala homeopatske lekove je rekla da je on pun sluzi koju nikako da izbaci.Slusala ga je nekako skroz dole,skoro stomak.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Bronhitis
10.3.2014 19:23:25   
jovicaa
kod nas lose vesti. jutros vidim ja nesto mi je jako vruc maksim izmerim kad 38 sa 4. odvedem ga kod pedijatra. kaze bronhitis prosao, usi stabilne, ali zato upala plucauser posted image ja sam poludela... pa zar mu nisu dosta dva bronhitisa i upala uha u zadnje 2-3 nedelje nego jos i ovo... a niko od nas nije bolestan i nije isao u jaslice 2 nedelje. ispio antibiotik pre 10 dana.. da poludis stvarno

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Bronhitis
11.3.2014 9:24:17   
bokicans
Ih Jovice bas bzv,mis dragi.Bice to ok izguracete vi,sigurno.Uvek je Mart mesec najgoriuser posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 11.3.2014 9:25:16 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Bronhitis
17.3.2014 16:40:32   
jovicaa
zamislite odemo mi na kontrolu zbog upale pluca, to je proslo, usi su ok, ali opet bronhitis aaaaaaaaaaa, poludela sam, sad opet inhalacije.....
ne znam ima li ovome kraja?
nabavila sam broj od pulmologa iz beceja, vidim da hvale sa svih strana, pa cemo ici najverovatnije.
posto nam je pedijatar rekao kako ce maki morati zbog tih silnih bronhitisa da dobije neku stalnu terapiju, ne znam sta tacno, videcemo jos, ali ovo mi je bas uzas za sad...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Bronhitis
17.3.2014 17:04:02   
Torbica
user posted image homeopatija je zakon za te stvari. Neces pogresiti!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Bronhitis
17.3.2014 19:12:33   
New Mom
user posted image Idite obavezno kod pulmologa za savet. Valjda ce vas (nas) krenuti to malo da zaobilazi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here