|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 15:34:00   
degu
To ti je onaj osećaj kad se načisto istopiš user posted image
Još malo da poraste pa neće imati mesta baš tako da lumpuje user posted image
Moja je samo jednom pravila žurku za sad i kontam da nije tako mala sigurno ne bi bilo baš prijatno user posted image
Al to su sve čari trudnoće :)))))))

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 16:11:55   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

Verka možda bi se ogrebala i za crveni veš user posted image user posted image


Ha ha ha...Ne brigaj, ja cu u toj zivotnoj dobi verovatno nositi dukser gace dokolenkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 18:33:02   
Nimfa
user posted image ja samo da vam mahnem user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 19:25:27   
Milica cica
Nimfa još si 2u1user posted image bebana uživa u tibi, ne ide joj se napoljeuser posted image
Mi bili na kontroli, bebe su super, plodove vode dovoljno, u četvrtak ponovo idemo.

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 19:41:06   
Nimfa
Jos sam tu,i meni danas proveravali plodovu vodu kazu ima dovoljno,nastavljamo sa cekanjem,bebana se bas uinatila nesto user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 19:58:14   
Jole84
Nimfa jel prošla prehlada user posted image hoće bebi još da uživka u stomaku user posted image
Mici bravo za bebe user posted image što ideš ponovo na kontrolu,baš često?


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 20:21:24   
Milica cica
Jole nama se bliži sad pa moraju da prate. Grlić je malo skraćen i prst i po otvoren.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 21:09:23   
Nimfa

IZVORNA PORUKA: Jole84

Nimfa jel prošla prehlada user posted image hoće bebi još da uživka u stomaku user posted image




Jos je tu po malo,kasljucam ali fala bogu bolje je user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 21:14:59   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: Milica cica

Jole nama se bliži sad pa moraju da prate. Grlić je malo skraćen i prst i po otvoren.

Kuku vala nama se baš bliži ... a tebi tek.....
Mi danas "Beograđanke" bile na kafici ... bilo nam je jako lepo i nije se znalo koja više priča.... Nije mogao čovek da nas pohvata.... mi sa svim našim doživljajima,savetima,sličicama,snimcima,utiscima,žaljenjima (obično na gorušicu i piš,piš) ... ma dan ispunjen... a vreme proletelo kao tren ....user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
23.2.2014 22:50:46   
Milica cica
E baš super, neka ste se lepo proveleuser posted image

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 0:32:24   
Fidelity
Dobra noc svim trudnicama...Ja sam slabo pisala dok sam bila u drugom tromesecju..Drago mi je da smo sve sad na jednom mestu.
Samo u ovo vreme i mogu da kuckam jer mi cerka (15meseci) zaspi tek posle 23h.
Do sad sam samo citala vase postove i to na brzinu..kao gost, ne stignem ni da se ulogujem. A sutra ulazim u 9.mesec i hvata me trema pa mi je ipak lakse da procaskam..
Bebac je jako nemiran ovih dana pa ne znam da li mu se mozda vec izlazi..

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 9:49:17   
jovana jojo
Jutro trudnice... Sta je ovo nema nikoga do sada... Ko se prvi prikljuci zovem nauser posted image Jutros sam odvela devojcicu u vrtic pa imam malo slobodnog vremena, jos uvek kasljuca ali pregurace i to... Ja idem ponovo na CTG 4. marta pa oko 10. marta kod drugog da zakazem carski a 11. kod neurologa. Mart ce mi pocetiuser posted image od dr do dr a i tad cu da vadim sve analize pred porodjaj. Zna li ko jel se svi rezultati za carski rade nekoliko dana pred carski ili moze 10-20 dana pre?

Jole jel te sveki i dalje cuva kao i preuser posted image kako tvoja bebica, sta nosis?user posted image

Micika kako se ti poradjas, nama jee ista nedelja i dan...user posted image

Maro i ti si pri kraju... user posted image

Nimfa kako si ti? Je li sad dani prolaze u iscekivanju, pa ti se svaki bol ucini kao kontrakcijauser posted image

Ostale trudniceuser posted image

< Poruku je uredio jovana jojo -- 24.2.2014 9:50:44 >

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 10:23:17   
Klarita
Jojo, evo ja pijem user posted image uvek user posted image
Je l'' se odluci za anesteziju? Imas temu Carski rez i posebno Spinalna anestezija, pa vidi user posted image A, mozes do mesec dana ranije, vaze ti rezultati...bar kod nas!
Nimfa, zovu li te Georgina? user posted image

Drugarke, mi nismo u vrtic danas, jos malo smo slinavi, pa ne bih da rizikujemuser posted image evo vuce me za ruku da idemo u set_nju...ljubim vas sve, kuckamo se kasnije!

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 10:34:10   
moja ciklama
Hvala na user posted image treba mi!

IZVORNA PORUKA: Mara1986
Mi danas "Beograđanke" bile na kafici ... bilo nam je jako lepo i nije se znalo koja više priča.... Nije mogao čovek da nas pohvata.... mi sa svim našim doživljajima,savetima,sličicama,snimcima,utiscima,žaljenjima (obično na gorušicu i piš,piš) ... ma dan ispunjen... a vreme proletelo kao tren ....user posted image

Koja više, a koja najviše?user posted image

Bilo mi je super!

Nego jel hoće neka user posted image sutra na konferenciju KLIK
ako je user posted image raspoložena i slobodna nek mi pošalje ime i prezime na PP, da je prijavim! p.s. Obećavam dobar provoduser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 11:23:43   
Jole84
Dobar dan drugarke user posted image
Ja bila na kontrolu kod državnog dr,dao mi upute za ks i briseve,sve je ok,bebi je kilo i 350 gr,mada kaže da je nedelju dana manja nego po zadnjoj menstruaciji. To je pretpostavljam u redu,jer mi je verovatno O bila kasnije? Inače mi je ukinuo utrogestan i baš mi je frka user posted image
Jojo čuva me i dalje,sva je smešna i euforična oko bebe,baš kao i moja majka,slatke su. Kako ste vas dve,šta ima novo user posted image
Ciklamice,Maro,Jelt,Dunjči divne su vam sličice s druženja,vidi se da ste uživale a i mnogo ste mi lepe user posted image
Klarita nešto su svi klinci bolesni,ovaj virus je čudo,bolje da odleži još malo,ajde da brzo ozdravi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 12:22:52   
buba m

IZVORNA PORUKA: Ushtipak

Buba, pa sigurno ti pola od toga ne treba user posted image Uostalom, posle jednog dana ce doci neko da te obidje, pa nek ti donese sta ti fali. Nadam se da ne pakujes kozmetiku i sminku kao za hotel, osim sapuna, paste za zube i ceslja, ni do cega drugog neces ni stici. Pelene za bebu moze da donese tata, dosta ti je jedan paket ulozaka, ostale nek ti donose itd. Napisi na temi sta si sve spakovala, pa se mozda jave iskusnije mame da ti kazu sta je suvisno?

Ma kakva šminka! user posted image Sve sam spakovala po Srninom sposku pošto se i ona porađala u Višegradskoj. definitivno ću morati podeliti na dva dela. Nešto ću poneti a nešto da donesu. Ne vredi drugačije.
Odoh sad na ctg.
Pozdrav debelice user posted image

(odgovor članu Ushtipak)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 13:30:21   
dunja RR
Gde ste trudnice drage!
Ja samo kratko da se javnem, zakazala sam ekspertni za 7.3. u bolnici Zvezdara, i baš sam happy :)

Ljubim!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 15:00:54   
dunja123
cao trudnjace:)
ja samo da se malo javnem.kao i obicno u trci sam i frci.jutros isla sa decom do kineza po neke lopte i krila, pa oni u povratku zaspali.jedno strpala u kolica drugo u ruke, i tako do apoteke po utrogestan, nekako ih izvukljala uz stepenice, i kad smo stigli kuci jedno se probudilo...grrrr. onda sredila celu kucu i sad ne mogu da se maknem...i ne planiram...uhvatio me neki strah..malo sam preterala.nego sta mislite do kad mi smeno da se vozikamo kolima. ja planirala za 15 dana da vozim decu kod babe...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 15:02:00   
dunja123
dunja RR nama je ekspertski.4.03 u nf.nadam se da cemo saznati pol tad...

(odgovor članu dunja123)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 15:03:14   
dunja RR
Hej dunjče, nema te user posted image

I ja se nadam :) Mislim da samo nas dve Dunje još ne znamo pol user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja123)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 15:05:45   
dunja123
videla sam neku supoer ponudu za 4d, ako te interesuje mogu ti poslati pp.ja sam razmisljala da li da idem pa saam onda odustala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 15:24:31   
pari
drage, kako ste?

ja evo bila kod dr...nešto me već par dana bolucka sa leve strane pogotovo u određenim položajima (kad ustajem, savijam nogu...)...pogledala me, kaže da imam male kontrakcije...malo sam se zabrinula user posted image da li se vama dešavalo? povećala mi utrogestan na 2x200 (pošto mi je prošle nedelje smanjila na 1x200)...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja123)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 15:32:38   
dunja123
pari nemoj da brines, desavala se to mnogim trudnicama da ja znam.meni se desavalo u prvoj trudnoci.ja sam tad pila partusisten i verapamil jer nije bilo utrogestana u to vreme da se nabavi.moras da mirujes dok se ne smiri. u drugoj trudnoci mi se javilo pred kraj osmog pa su me strpali u nf na odeljenje vrt misleci da ce da krene porodjaj.nisu hteli da ga zaustavljaju ali posle 7 dana lezanja tu, smirile se kontrakcije i otisla sam kuci.porodila se 10 dana pre termina...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 16:46:22   
lesica
Drage ako se niste prijavile za paket za trudnice, imate još par dana! A ujedno, možete i da glasate za vaše drugarice koje su se prijavile >>> KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja123)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 17:24:52   
dunja RR
Znam za te ponude, hvala ti, nego imam loše iskustvo ako je Clinica Nova u pitanju (tj. i moja drugarica i ja), pa od tada, zaobilazim te ponude iz sekcije Zdravlje.
Odlučila sam da ovaj ekspertski radim u bolnici na uput, kao što je moj doktor i tražio a onda tamo da oko 30. nedelje da uradim pjedan privatno, možda u Analife ili sl.

IZVORNA PORUKA: dunja123

videla sam neku supoer ponudu za 4d, ako te interesuje mogu ti poslati pp.ja sam razmisljala da li da idem pa saam onda odustala.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja123)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here