|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 17:31:03   
pari
ja bih radila ekspertski u Analife kod dr Živanića...preporučili su ga kao dobrog stručnjaka... videću da zakažem kod njega...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 17:37:22   
Mara1986
Znam za te ponude, hvala ti, nego imam loše iskustvo ako je Clinica Nova u pitanju (tj. i moja drugarica i ja), pa od tada, zaobilazim te ponude iz sekcije Zdravlje.

Ja sam ti rekla da sam kod njih bila i da su bili super posebno ovaj dr. kod kog sam ja bila .... radio mi 4D 20 min. nije me zbrzao i celo vreme je bio super prema meni i mm .... e sad ove što zakazuju su katastrofa pa su pokušavale da me nateraju na termin kad njima odgovara (2 nedelje sam zakazivala) pa sam okrenula Sekretara Doma zdravlja pa da vidiš kako su mi isti dan našle termin....izgleda mi da ih je ta iznapušavala....
user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 18:53:40   
Ana13
Zenskice,jel me primete u drustvo user posted image

Posto sam danas ugledala dve crtice,zanima me kad treba da zakazem kod dr? Betu cu sutra da radim. Negde sam procitala da treba da bude veca od 1000 da bi se videlo nesto na UZ. Jel sam ja to lepo shvatila user posted image

Ne zamerite,sva sam pogubljena. A i mm. Kad sam mu rekla,on me pita "I sta cemo sad da radimo?" user posted image Tad sam skontala da ni ja ne znam sta treba sad da radim

I?!? Sta sad ja da radim user posted image

Pozdravljam vas,stomacici user posted image

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 19:01:37   
New Mom
Ana cestitke!user posted image
Racunaj da budes negde bar 7./8.nedelja. Tada je velika verovatnoca da ce se cuti i srculence pa taman 2 u1.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 19:02:48   
dunja RR
Anči, trudnjačo! Dobro nam došla!
Zakaži za neke dve-tri nedelje, ja sam čak i kasnije, jer sam htela da se sve lepo vidi.

Lepo te videti ovde user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.2.2014 19:03:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 19:09:36   
Mille
Jeeeej...jos jedna nova trudnica. Divnooo :-) Ja vec sat vremena citam porodjajne price. Uzivam u laganim sutevima svoje bebe. Zamolila sam je da me ne suta u besiku i za sad me slusa :-)

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 19:10:02   
Ana13
Hvala user posted image

A sta da radim za vitamine? Do sad sam pila folnu, Mg i beviplex. Nastavljam sa tim ili da kupim neke trudnicke vitamine ili pak da cekam taj pregled kod dr?

Nemate pojma kako sam smesna.Sve me strah da se mrdnem da mi beba ne ispadne. user posted image Danas sam prespavala ceo dan

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 20:04:12   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: Ana13

Hvala user posted image

A sta da radim za vitamine? Do sad sam pila folnu, Mg i beviplex. Nastavljam sa tim ili da kupim neke trudnicke vitamine ili pak da cekam taj pregled kod dr?

Nemate pojma kako sam smesna.Sve me strah da se mrdnem da mi beba ne ispadne. user posted image Danas sam prespavala ceo dan

Čestitkeeeee user posted image nastavi sa folnom a ovo resto izbaci i čekaj da ti dr. kaže kad da počneš sa vitaminima ja mislim da je još rano za njih barem meni su rekli da ih na početku ne pijem..... ps. neće ti beba ispasti user posted image ali uživaj i odmaraj ...

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 20:10:11   
Fidelity
Dobro vece svima!
Bila sam sa cerkicom i mm na nekom rodjendanu i bas mi je tesko bilo da sedim .
Ne znam ni kako da opisem sta me boli..nista unutra a nije ni da me koza svrbi nego mi je ceo trbusni zid tako napet kao da cu da puknem, kao da mi je stomak tesan za bebu..grozan osecaj. I nijedan polozaj mi ne odgovara. Teska sam i sebi i drugima. user posted image
Nego, je l' zna neko ima li veze sa tim kad cu da se porodim tj. kad je pravi termin to sto sam zatrudnela vec7.og dana ciklusa? Tada mi je mnstrcja bila na 20 dana i ranije je bila ovulacija verovatno..dan kako mi je prestalo ja sam zatrudnela. Nadam se da je neko razumeo sta sam pisala.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 20:16:03   
Mara1986
Pa nemaš tiker pa ni neznamo kada ti je termin a ni koja si nedelja? i ne mogu ti pomoći....user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 21:21:30   
little_one
Vece trudnice a nove trudnice dobrodosle!

Bila sam jutros na pregledu, prethodno radila nalaze kks i urina i sve je perfektno, hgb mi nije ni u prvoj trudnoci ovako bio dobar, 134 tako da sam bas srecna zbog toga pogotovo sto je zimski period. Bebac se spustio nisko u karlicu, kaze dr da je bas nisko, uglavio se i namjestio za porodjaj, i da me zato tako jako boli karlica i ledja. Naredio mirovanje dok ne udjem u deveti mjesec a poslije kako mi bude i koliko izguram....ultrazvuk mi opet nije zakazao, i dalje cekamo 36tu nedjelju...bas se nacekah tog ultrazvuka, u prvoj trudnoci sam isla i privatno pa je bilo malo cesce cackanja bebe na monitoru user posted image a sad poslednji bio u 20toj nedjelji pa sad cekamo 36tu nedjelju...dugoooooooo....al dobro, tako valjda i treba, nema potrebe za cesce kako on kaze i vjerujem da i nema...ctg isto dobar, nemam kontrakcija, iako je bio jaaaaaako nemiran i jedva smo ga ulovili da spojimo deset minuta u komadu user posted image ovo ce biti mamin buduci gimnasticar, cerkica je bila balerina u stomaku a ovaj momak je bas nemirko user posted image
Zavrsila sam i sa komisijom, porodiljsko treba da otvorim 18 marta.

Ostalo inace ok, razmisljam se oko proljecne generalke, pa sve gledam prognoze kad cu poceti da perem i ribam po kuci user posted image

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 21:43:42   
Jole84
Pari,Dunjči 4d je divno iskustvo,jedva čekam vaše utiske user posted image
Anči dušo dobrodošla,toplo mi oko srca što si tu user posted image Mogu da vas zamislim kolko ste pogubljeni user posted image Otprilike sračunaj da bude oko 7 nedelje,da bi se čulo srce,ko što ti trudničice rekoše. Znači ako ti je danas prvi dan kašnjenja,dodaj još nekih 15,20 dana,kolko možeš da izdržiš da čuješ najlepši zvuk user posted image
Mile blago tebi kad te sluša,ova moja besnulja ne reaguje na molbe user posted image
Fidelity stavi tiker da te lakše pratimo user posted image
LO svaka ti čast kako izdržavaš bez češćeg UZ,divim ti se user posted image Bravo za ks,perfekcija user posted image Pomazi nam nemirka od nas dve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 21:48:17   
Cecana
Pozdrav svim trudnicama
I ja vam se pridruzujem,danas smo bili na ultra zvuku i ugledali i culi srculence.Ja sam 6+3 nedelja.Sledeca kontrola za 3 nedelje ,treba da uradim neke analize krvi, IgM,IgG,,toksoplazmoza,CMV,kks i suk.
Nadam se da ce sve biti dobro.
Zanima me koje ste analize radile do 12 nedelje,kad se radi dabl test a kad amniocenteza,i kad se radi horiocenteza-sad sam cula da je kumina drugarica radila horiocentezu.
Ana idi na ultra zvuk za dve nedelje da bi culi srculence.
Stavljam tiker cim skontam kako
user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 21:53:37   
Fidelity
Izvinjavam se..stavicu ticker sto pre, nezgodno mi preko mobilnog.
Termin mi je 24.03. Ja sam se samo upisala na spisak trudnica a nisam stavila ticker..

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 21:53:51   
17 joka
Ana čestitam od srca user posted image user posted image uzivaj sad, i polako ces sve saznati

Cecana divno za malo user posted image

sve vas jako grlim

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 22:30:49   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana13

Zenskice,jel me primete u drustvo user posted image

Posto sam danas ugledala dve crtice,zanima me kad treba da zakazem kod dr? Betu cu sutra da radim. Negde sam procitala da treba da bude veca od 1000 da bi se videlo nesto na UZ. Jel sam ja to lepo shvatila user posted image

Ne zamerite,sva sam pogubljena. A i mm. Kad sam mu rekla,on me pita "I sta cemo sad da radimo?" user posted image Tad sam skontala da ni ja ne znam sta treba sad da radim

I?!? Sta sad ja da radim user posted image

Pozdravljam vas,stomacici user posted image


Ana čestitam draga od srca!!! user posted image I sad ne treba ništa da radiš, samo da uživaš i da ti donose doručak u krevet user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 22:55:32   
degu
Ana čestitam, dobro nam došla user posted image
Cecana koliko pitanja user posted image prvo bravo za srculence user posted image
Do 12n sam radila samo krvnu sliku i urin, dabl test se radi od 11+1 do 13+6. Horiocenteza se radi mislim do 12.n, meni su je nudili i u 13+ a AC se radi između 16-18. n
Trudnice kako ste mi? Ja mogu da se pohvalim da me leđa ne bole već zadnjih nedelju dana i ne hodam više kao pingvin :D ovih dana se super osećam :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
24.2.2014 23:52:02   
Mara1986
Laku noć devojke ja sutra na Ctg.... malo do Akse ... malo odmor.... malo do posla ... nikako ne mogu da se naviknem na činjenicu da ne radim user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 0:25:20   
Jeltje
Laku noc drugarice...Lepo spavajte. Ja sam danas imala naporan dan, pa cu vam pisati sutra. Sve vas puno user posted image user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 7:38:08   
Nimfa
Dobro jutro,i dobro dosle nove user posted image ,bas super sto nas ima sve vise user posted image
Ja opet samo da mahnem pa odo na cuveni Ctg kog mi je vise preko glave user posted image user posted image

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 7:42:37   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: Ana13

Zenskice,jel me primete u drustvo user posted image

Posto sam danas ugledala dve crtice,zanima me kad treba da zakazem kod dr? Betu cu sutra da radim. Negde sam procitala da treba da bude veca od 1000 da bi se videlo nesto na UZ. Jel sam ja to lepo shvatila user posted image

Ne zamerite,sva sam pogubljena. A i mm. Kad sam mu rekla,on me pita "I sta cemo sad da radimo?" user posted image Tad sam skontala da ni ja ne znam sta treba sad da radim

I?!? Sta sad ja da radim user posted image

Pozdravljam vas,stomacici user posted image


Ana čestitam draga od srca!!! user posted image I sad ne treba ništa da radiš, samo da uživaš i da ti donose doručak u krevet user posted image





Ana user posted image ja tek sad vidoh ovouser posted image cestitke,neka je laka i skolska trudnoca,mnogo mi je drago..i sto rece Mod samo uzivaj sve ce doci samouser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 8:01:11   
mika79
Ana dobrodošla user posted image user posted image , Sve su ti devojke rekle kad da odeš kod dr., što se tiče vitamina ja pijem femibion 1, mada mislim da neće biti kasno da počneš da piješ kad ti dr. kaže,
Cecana user posted image za srculence.
Ja nisam radila horiocintezu ako se tako kaže, neznam šta je to? Do dabla sam radila briseve, urin, kks.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 9:02:04   
tillia
Ana,Cecana,
dobrodosle!Super sto se drustvo povecava.
Cecana,polako,u dobrim si rukama sto se dr tice,uputice te na sve sto treba!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 9:40:37   
Klarita
Ana13, cecana, fidelliti, dobrodosle, user posted image izvolite...pridruzite nam se i na ostalim temama...
Prilicno je guzvanjac ovde, bas super user posted image
NM, nema te 100 godina...Je l' ste ozdravili?
LO, svaka cast, ja ne bih izdrzala toliko da ne "virkam" preko UZ u stomak user posted image i polako sa ciscenjem, samo zamisljaj kako cistis i kako sve lepo i sveze mirise...a, kad stignes. Leskari i ispostuj to malo bice u stomaku user posted image

Nimfa? Javni se povremeno...

Maro gde nalazis smajlice user posted image ?

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
25.2.2014 9:47:02   
Mara1986
Maro gde nalazis smajlice ?


Klikni na njih ako ti se sviđaju i odmah iskoče.....
Jao ja odoh na CTG koje smaranje svom srećom pa nas za ctg puštaju preko reda.... (smaranje mi je jer nemam kontrakcije a i još nisam deveti) .... neke trudnice idu 2-3 puta i to je to ja ću ući u Ginisovu knjigu po odlascima do porođaja user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here