|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2014 19:14:24   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

Evo ja to npr savrseno shvatam, ali se ipak uporedjujem sa drugima pa krenem da paranoisem user posted image . Ali me brzo prodje ako je za utehu.
A zbog tog paranoisanja i izbegavam ovu temu user posted image , ali zato imam licnog terapeuta preko skype-a :))))))



Koja si ti srećnica! Još ako je dobar woohooo user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2014 19:25:33   
degu
i meni je prošlo prvo tromesečja bez mučnina, bez povraćanja, al onda ni to za nas tripere ne valja user posted image onda brinemo jer nema simptoma.
Andjela draga moja sve sam ti rekla šta mislim, mazi tibu i ne razmišljaj user posted image
Cecana ako si se odlučila za onu metodu iz krvi stvarno nema potrebe da ideš na EUZ kod Novakovke. Eventualno u 24. n da ti odradi detaljan pregled srca. Inače je dr-ka divna, najlepši momenat u trudnoći mi je bio pregled kod nje, kad smo mm i ja zajedno gledali bebicu kako zeva, maše, kad smo saznali da je sve ok i da je curica user posted image
Von tako sam i ja u 12.n oset_ila nešto ispod pupka dok sam sedela 2 sata i čekala pregled za dabl, al rekoše mi da sam pobudalila user posted image a onda sam isto to oset_ila sa 16 +1 i to se onda dalje nastavilo svakodnevno. E sad da li je ono bilo nešto ili ništa ko će ga znati.
Daco dobro nam došla u ove divne teme user posted image
Grlim vas sve debelice!!!!

< Poruku je uredio degu -- 31.3.2014 19:26:49 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2014 20:20:17   
Ushtipak
Ja otisla na CTG, kad ono, nemaju papira i ne rade! user posted image Nestao im u petak... Totalno sam se smorila. Posle pozvala moju dr iz porodilista, ona kaze da se i kod njih zakazuje i da na kraju krajeva ne moram ni da idem sad kad za dva dana imam prijem u bolnicu pa ce ionako da mi rade. Shvatam ja to, ali ipak sam se sokirala user posted image Ne znam kako da vam javim kad se porodim, pitanje za administratore? Jako mi je usporen telefon, nekad po sat vremena ne mogu na fejs da se ukacim, a na RR samo dolazim preko lap topa koji necu nositi. Da mi neko da broj telefona na PP da posaljem porukicu? user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2014 20:37:43   
vonavoj
Vidis degu,svasta nam je slicno u trudnoci,prvo rana O..nismo joj se nadali,tj,da cemo user posted image ..sad i pokreti!user posted image ..ja znam kako to izgleda!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
1.4.2014 5:11:38   
dijana1*
Nova tema za april KLIK user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 880
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here