|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.11.2014 15:45:32   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Klarita

Je l' ima neko iskustvo sa OVOM ? Ne volim one drvene 2u1, a Klarinu ne mozemo i necemo koristiti!


Nema je u nijednoj Aksiuser posted image sad je nadjem na "tako lako" jos 1000 din jeftinija, a nigde ne videh iskustva pa se dvoumim jos uvekuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 10:21:48   
Klarita
Pa, navikla sam vec tako da si sama pisem, sama odgovaramuser posted image
Elem, nema je nigde u Srbijiuser posted image rasprodata..cekam jos iz Justclick-a da mi jave, pa da se samoubijemuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 10:22:50   
lilipolip
Ja sam je videla u njihovoj prodavnici na padini. Deluje malo glomaznije ali je lepa.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 10:55:35   
Klarita
U Aksinoj radnji, Lili?

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 11:19:15   
Klarita
E taman sam popuser posted image jer je stolica nema nigde...ni na Tako lako, ni Just click, ni neki Beba shop, ni Sve za bebe...svi je mogu nabaviti za tri nedelje. I sednem sad i okrenem Aksinu radnju Cacak i oni proverise i ima je u NS u radnji, a ladno me juce zvase iz Akse da mi kazu da je nemaju na stanju i nece je skoro imatiuser posted image (porucivala sam je netom, jer kad onomad bejah u Nis u Aksu i tamo je prodali) i sad cekam da mi jave kad ce da saljuuser posted image Boze dragi...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 11:20:11   
lilipolip
Ne ne, ja u aksi ove stolice nikad nisam ni videla, nego u prodavnici baby shop, njihov si link postavila. Oni imaju prodavnicu u Bevilu i na cukarickoj padini u Beogradu
Oni su i uvoznici, ali imaju samo po jedan primerak u radnji, sve se narucuje, valjda se ceka po 10ak dana, barem smo mi toliko cekali za kolica.

< Poruku je uredio lilipolip -- 20.11.2014 11:22:31 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 11:31:08   
emicaa
mi imamo ovu,posle kad bude veca mozemo je koristit i kao normalnu stolicu i bas sam zadovoljna iako mi se na prvi pogled nije svidjela.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 11:31:46   
Klarita
Imaju je u Aksi, tamo sam je videla uzivo, super je i najvise mi se svidja sto je 2u1 a nije drvena, ja ne volim drveneuser posted image Stize nam u sredu user posted image

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 11:32:28   
Mala Elena
Kad smo kod ove teme, mi smo nabavili Cam stolicu, rozle bojeuser posted image
Postavicu sliku kada budem u prilici.
Klarita , ova stolica je niza od onih klasicnih ili mi se cini ?

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 11:41:19   
emicaa
mi smo ovu nasli u boji da nam ide uz ostale stolice u stanu tako da i nije losa ili sam se ja vec navikla na nju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 12:38:24   
Klarita
Emicee, o ukusima ne vredi raspravljati user posted image Meni bi drvene koje se nude kod nas skroz odudaraleod ostatka namestaja...ali to nebitno je l' te...vazno da detetu bude udobna i da nam se svidjauser posted image
MEuser posted image nije, videla sam je u nizu sa ostaim stolicama u radnji, uza jeste malo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 12:48:08   
mama krava
Klarita, draga...a da te pitam ja da li si ti sigurna da ce on hteti da sedi u toj stolici, ako se vec upustas u investiciju i uzurpiranje prostora u kuci???

Nasa gorila je pokidala dva puta kaiseve od stolice i ja sam je izbacila iz upotrbe... Znaci nema sanse da sedi miran, uz sve moguce varijante zabave i skretanja paznje! Na kraju sam batalila, jer ce sloniti vrat!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 17:33:21   
lilipolip
Meni se hranilica uzasno isplatila. To je jedino mesto gde za sada mogu da ga ostavim i da slobodno kuvam, perem, odem do wc-a :) Bude mi na oku, a ne moze da izadje :)
Mi smo dobili neku Bertoni, pomera se visina i polozaj sedista. Ovaj polozaj sedista nam ama bas nicemu ne sluzi, a promena visine je jako korisna, tipa kada hocu da ruca sa nama za stolom a ne u svojoj tacni... user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.11.2014 18:34:27   
choopa choops
Naša je ovakvaslična samo bijela sa narandžastim i zelenim tufnama.
http://www.takolako.rs/user/include/takolako/images/items/hranilica_cameo_plava.jpg

Mi smo je isto slabo koristili.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.11.2014 9:31:24   
Klarita
Ja bi se do sada samoubila verovatno da nemam OVO u njoj ga hranim, ljuljam, ostavljam da odem do WC-a, Klaru presvucem, umijem, istusiram, znaci za sta god. Da...sigurna sam da ce da sedi u hranilici,Klarina stara je kod mojih i tamo sedi i poprilicno uziva. A, iskreno ja sam tip majke kod koje nema, hocu necu, kod mene deca mora da jedu, sede, spavajuuser posted image ne razumem ja to "Paaa nece"

Elem, zovu me sinoc iz Akse i kazu da je hranilica malko pozutela od stajanja u izlogu, a nemaju drugu...pitala sam je l'' imaju popust, ne nemaju...epa cuvajte si je ondauser posted image
Opet sam sad porucila preko Baby shop-a, rece Lili da su ono i uvoznici, pa cekam da me kontaktiraju...ima da je nadjem pa taman zemlju okrenula naopackeuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 25.11.2014 9:33:30 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.11.2014 22:19:27   
Jole84
Klari ako nisi uzela, baš bezveze da ti daju požutelu user posted image
mi ovih dana sklapamo našu, nego naplašila si mi mužića što si mu rekla da se Klara zaglavljivala, pa mi sve nešto odlaže user posted image kaže mi "a šta fali da je ja držim u ruke dok je hraniš?" user posted image
slikam kad stignem pa ti postavljam, nadam se da nije ta...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.11.2014 23:55:14   
dunja RR

Novi tekst:
Bertonne jednopoložajne hranilice KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.11.2014 23:57:06   
dunja RR

Nego da vas pitam, da li je hranilica nešto neophodno, must have? Više ne znam gde ću sa stvarima, zato pitam ...

I još, od kada moža uopšte da se koristi, pretpostavljam da mora da sedi? Mi ćemo uskoro početi sa klopom, a zbog kaišića koje nismo još skinuli, ne verujem da ćemo uskoro početi da sedimo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 0:18:06   
mati
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Novi tekst:
Bertonne jednopoložajne hranilice KLIK

Dunjci nasa je skoro pa ista, Mac meal. Istih karakteristika.
Nego, kupili smo je za Matu, seo par puta, igrao se malo i nije hteo da je koristi. Spakovali smo je. Sad smo je raspakovali za Mitu, ista prica rucao par puta, a sad mu sluzi za pentranje i prolazenje ispod i sakrivanje kad kaki...
Jos uvek ima celofan i nigde nije izgrebana, potpuno nova.
Prelomila sam i resila da je prodam, mozda ce nekome koristiti. A da mi zauzima mesto opet necu.
Nama nije must have...


< Poruku je uredio mati -- 26.11.2014 0:23:17 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 0:18:50   
Azra_
Dunjice, znaš kako, nije obavezno, to ćeš sama proceniti. Moja sestra je nije imala, zapravo, probala je kod prijatelja i kaže da joj to ne treba. Njen mali nije dugo smeo u sedeći položaj, pa možda i sa tim ima veze. Bilo joj je lakše da ga nekako namesti i ˝uglavi˝ na krevetu i da mu tako daje. Ja sam sa detetom bila sama od 4.meseca do 1,5 godine i sve mi je trebalo, svaki vid pomagala. Ali zato sada ne znam kud ću sa svim tim drangulijama. U stolicu za hranjnje sam ga stavila već sa 6 meseci jer ima i položaj sličan onim njihalicama, dakle, nije skroz sedeći, blago zavaljen. Nikada mi kaiševi nisu bili potrebni, nikada se nije bunio. Meni je puno olakšalo. Znao je red i naučio šta se radi dok je u stolici... I verovala ili ne, mi smo je tek pre par meseci izbacili. Koristio je lepo, imao svoju tacnu, pribor, jeo sa nama za stolom, ali u svojoj stolici. Videćeš sama, nemoj da žuriš, procenićeš vremenom... A ako imaš od nekoga da pozajmiš, to bi bilo idealno.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 0:22:02   
isidora88
ukoliko kolica drzis u stanu mozes i njih koristi kao hranilicu, ili autosediste, lezaljke i ljulje.
a mozes nabaviti i ovako nesto KLIK
KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 0:23:28   
isidora88
a inace meni mateja jos ponekad koristi stolicu za hranjenjeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 0:34:58   
dunja RR
Hvala vam devojke na iscrpnim odgovorima, sjajne ste!

Razmisliću, i da, u pravu ste, neću žuriti, jer ko zna kada ćemo smeti da sednemo, kada skinemo kaiševe ... A imamo jednu njihalicu, pozajmljenu od drage Ringerajke, pa bih pre to koristila nego gomilala dodatno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 0:39:06   
mati
Njihalica je isto super. Sad i nismo toliko , ali je zato M koristio za sve pare. Bas smo se pre neki dan setili slave kod kumova, kad je sa sedam meseci sedeo za stolom u njihalici. Nosili smo je svuda. I bas je duuuugo koristili.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 7:02:57   
Ana RR
Dunjči, rado ću ti proslediti našu hranilicu user posted image jedino bi trebao onaj materijal da se zameni, Marko ga je iscepao. Naša stolica ima nekoliko varijanti za sedenje i ima dodatak za male bebe tako da može da se koristi od 3 meseca. Jedino što nije za mali prostor jer ima malo čudne nogare, čini mi se da su prilično široki. Ali Dunjči, ako ti treba samo mi javi da organizujem nekoga da nađe sve delove user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here