|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 7:21:52   
Lu
Uf Trco a ja svom dajem da jede kad god hoće, napolju 10 stepeni ide ulicom i jede...pa ti sad vidi user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 7:22:10   
adulence
Ovo je najgenijalnija tema ikada otvorena....bas sam se lepo razbufila,no danas mora pasti sredjivanjr nogu,kazu danas i sutra jako toplo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 7:38:19   
New Mom
Ja sve slatkise, pa cak i cips i smoki drzim u frizideru i jedem ga tako sto otvorim vrata (skrivaju pogled iz dnevne) a ako me pitaju sta radim, pa Boze moj, spremam jelo i pregledavam sta mi treba od namirnica. Ista taktika i mm, pa bar njemu ne moram da se pravdam.

Eto, ja nisam u klubu neizdepiliran, sredjena sam tip top. E sad, to sto sad na korak od porodjajnog stola, ma to nema nikakve veze sa tim.

I da, stan mi je sredjen cakum pakum, al ponavljam, to nema veze sa sindromom gnezdjenja. To sto nam inace paucina negde visi, to je samo do osvetljenosti stana pa zavarava.

I priznajem da klince ucenjujem sokom, cokoladom ili kokicama da bih postigla nesto. Jedino jbg, ova moja pamti ko mazga.

I upravo sam Kolji upalila crtace ne bi li iole cutao dok sam ja na netu a ovo dvoje jos u krevetu. Sta da radim, tv ce mi iskvariti dete.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 7:38:30   
Trcosava
Lu, davala bi joj ja inače. Ali vrtić radi svoje i svako malo je slinava ili kašlje. Onda ne ide sladoled. Ovih dana kad je lepo vreme, kupimo joj naravno. Mada opet, napominjem nije do temperature već njenog slinavljenja/kašljanja.

Ja isto treba da se nakanim da se očerupam. Obrve i tako nemam ništa, ali noge vape za superdupernovim depilatorom user posted image

A ja sam malo pre išla u prodavnicu autom jer smo juče oboje zaboravili da kupimo cigare. Iza mene u kuhinji tona sudova od sinoć

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 7:45:23   
Wannajah
Oooooo dobro mi nama dosli ovde.. Ja sam ovih dana u show programu.. Ujutru ustanem,popijem nekada toplu jutarnju kafu i molim boga da me niko nista ne pita jer kapiram da cu glavu da mu rascopam.. Dobila sam,svaka me kost boli,kao ubljuvana sam.. Bezte svi u pm.. Ustane prvak,naravno u pola osam posto ide popodne u skolu a kad ide ujutru ne mogu puskom da ga probudim i krece sa pitanjima.. A jel postoji broj osamstohiljadumilionbeskonacnopedeseti dva? Na sta ga ja samo pogledam i duboko udahnem. Pa daj rucak,daj domaci,izgubis celo pre podne,muz vristi iz sobe da se beba "bas jaaako usrala". Eto me inace ce biti g***** i po zidu i na glavi. Noge... Trebace mi kosilica i grablje kad krenem da ih sredjujem,ma ne stignem bre ni da se istusiram ko svet a kamoli nesto drugo.. I na sve to mi dodje moja "simpaticna" zaovica i ja krenem tako da joj se jadam.. Kaze ona meni "pa kako ja sve stignem?". Njoj inace mama skuva,popere,popegla,nahrani decu,usisa.. Ma sve bre.. Spava da 12,ustane ruca i ide na jbn posao gde stoji i vice dobar dan. Tesko u pm,umori se covek.. I tako dok ona meni drzi pridiku kako sam neorganizovana,ja saram okolo pogledom ne bi li nasla nesto tesko cime bih je gadjala ali ono bas da je povredim.. I slag na tortu posle gomilu lazi kako se danas naradila,sledi pitanje "a mogla bi me malo izmasirati,m?" ja je pogledam mojim lepim ocima ciji podocnjaci nose sedmorke i lepo joj tihim i smirenim tonom kazem "hoces sama da izadjes napolje ili cu ja za kosu da te izvucem?".. Muz stao,gleda,vido koliko je sati,ustao,ispratio sestru,samo sprat nize,vratio se i uzeo da pere sudove,da sklanja haos koji su napravili gadjajuci se carapama..

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 7:47:16   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: New Mom

I priznajem da klince ucenjujem sokom, cokoladom ili kokicama da bih postigla nesto. Jedino jbg, ova moja pamti ko mazga.

I upravo sam Kolji upalila crtace ne bi li iole cutao dok sam ja na netu a ovo dvoje jos u krevetu. Sta da radim, tv ce mi iskvariti dete.


user posted image dete sam ostavila samo u kući (muž spava) dok sam ja kolima letela po cigare u prodavnicu. Morala sam da joj kupim skittles. Crtaći ujutru su jedini način da vikendom odspavamo malo duže

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:03:30   
Wannajah
Jaoooo bre pa sad skapirah da je danas suuuboootaaaa!!! Neme skole,nema domaci weeeeeeee!!!!

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:20:18   
Ivanka 75
Srecno vam lenjo subotnje jutro user posted image
Ivka jede cokoladu za dorucak u pizami igleda crtani, a ja pijem kaficu da mi se digne svest

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:33:40   
mali_mis
Pu i za mene user posted image
Sedim u fotelji ispred kompa i pokusavam da gurkanjem nogom kolica uspavam bebu, uz decije pesmice, i crkavanje od smeha citajuci ovu temu. Dete me gleda cudno, valjda misli da sam pukla nacisto.
Sto se dlakavosti tice, user posted image mi izgleda kao kod onih teta na erotskim posterima od pre 50-60 godina, noge jos uspem nekako da sredim, ali redovno ispromasujem, jbg ocoravila sam. Zaboravljam da treba da se ocesljam makar kad idem napolje, pa kad se dohvatim ceslja, on se upetlja u zbunje na glavi.
I evo uspela sam da uspavam bebu, a sad da nastavim da pijuckam kafu i uzivam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:37:30   
tijatija
Dobro jutro, kad nas vikendom uvek ista prica do 8 je sve sredjeno user posted image Bude se od 6-7 kako ko, dorucak spremanje kreveta i sad sam ih sveeeee poterala u sobu necu niko da me dira dok ne popijem kaficu inace ujedam user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:40:47   
Wannajah
S obziro na to kakvo nam je svima stanje dole,kapiram da se iz usta nasih mm cesto cuje to PU! Hahahahahahahah

< Poruku je uredio Wannajah -- 10.5.2014 8:41:25 >


_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:46:39   
tijatija
kad smo vec kod hrane znate li onu....
Kako si smrsala, jel to neka nova dijeta...
krompir...
kuvala ili przila...
Kopala...
Izvinite na ot.. morala sam user posted image user posted image

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:49:53   
Ivanka 75
Tija, mislim da u ovoj temi mozes da off topic-ujes koliko hoces

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:53:16   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Wannajah

S obziro na to kakvo nam je svima stanje dole,kapiram da se iz usta nasih mm cesto cuje to PU! Hahahahahahahah

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 8:57:57   
Torbica
Juuuutrooo! Prvi pokusaj ustajanja je bio u pola osam, cera vice - jel mozemoooo kod vas? user posted image Rekoh, cuti dok bebac ne ustane, i to je trajalo do 8, dobro je, ne mogu da se zalim.... Dorucak i sve po redu.......

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:05:39   
Wannajah
Mozda je glupo sto ovo pitam ali sta znaci kada te moderator samo citira bez commenta? Jesam li preterala ili???? Nova sam pa jos ne kapiram sve.. :)

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:08:53   
Ivanka 75
Imaju tri smajlija ispod Wanaa... svidja joj se tvoj post user posted image
Nije opomena, no frx

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:10:42   
Wannajah
Hihihi. Dobro je.. J na mobilnom ne vidim ni jedan smajli.. Sta znam.. Ko pita na skita.. :)

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:14:15   
Olga75
moje dete je doruckovala marsmelo bombone a ja sam se pravila da ne vidim user posted image
Wannajah , kad te opomenemo znaces user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:15:49   
Ivanka 75
Mi jos u pizami... jel to OK

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:16:47   
Wannajah
Olga primljeno k znanju..

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:18:03   
Wannajah
Ivanka,nisi jedina.. :)

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:18:54   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Wannajah

Olga primljeno k znanju..

user posted image
nego je l ok da ja ne operem kosu a vodim dete na rodjus ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:21:31   
Wannajah
Ja u kakvom sam raspolozenju rekla bih ti da ga vodis u pidzami tako da kapiram da nisam kompetentna da delim savete danas.. :D

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 9:22:57   
mali_mis
Ivanka, nisi jedina user posted image Ja da mogu citav dan bih bila u pidzami.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here