|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 19:34:19   
jovicaa
mm je danas kuvao, moracu da procitam deset puta oce nas i ni to me nece opratiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 20:26:20   
Torbica
Mm sutra kuva sač napolju, jeeej, ode malopre da kupi teletinu. Ja skitala od 18-19 i 30, dosla kuci a decica vecerala i vec bila okupana, joj obozavam ga... a nisam ocekivala i nismo se dogovarali. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 20:59:34   
Torbica
Hahaha, mislim smaaaaaajli, greska!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 21:31:31   
New Mom
Ja sam poslala klince ranije u krevet da bi mogli da pravimo picu i jedemo posle sladoled tortu Kapri.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 21:53:06   
Torbica
A ja udri po Kinder cokoladi user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 21:59:30   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Torbica

Mm sutra kuva sač napolju, jeeej, ode malopre da kupi teletinu. Ja skitala od 18-19 i 30, dosla kuci a decica vecerala i vec bila okupana, joj obozavam ga... a nisam ocekivala i nismo se dogovarali. user posted image

pa sta ce jadan , deca gladna , musava , pospan a mater im se svrcka , morao je da ih sredi , jadan covek , jadan
user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:11:13   
serpica
Torbice sta ces ti zeno u ovoj temi?user posted image
Ima li sta "nesavrseno" kod tebe?user posted image Ili Nestle puni teme?
I ja se pronadjoh u ovoj temi ali ne znam odakle da pocnem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:16:25   
Torbica
Ijao Olga, mudro zboris! user posted image
Serpi, procitaj deder prvu stranu user posted image , kod mene je kuhinja jedino perfekt, a ovo ostalo se krpim user posted image

Ijaooo, to je na birtiji, cek da nadjem pa cu ti kopirati...

< Poruku je uredio Torbica -- 10.5.2014 22:18:43 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:17:52   
tijatija

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam poslala klince ranije u krevet da bi mogli da pravimo picu i jedemo posle sladoled tortu Kapri.

Ovo i ja cesto radim a starije uglavnom pricaju nekad i do kasno pa samo viknu iz sobe sta se to jedeeeeee bez nasssss user posted image
nista ceri, komsija pece nesto pa se oseti i kod nas user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:25:31   
Torbica
Nemam pojma kako da se citiram iz druge teme, Kako uspavljujete vase dete, pa prosto copy - evo Serpiiiii

Evo jedne savrsene mame!
Koja je jednom mesecno kod psihologa jer pojma nema kako da se izbori sa decijim frustracijama a da ne urla i ne nadjacava se sa njima. Unazad godinu ipo.user posted image A to sto mi je kuca vecito u haosu i neredu, to me bas tangira, hehe, pa nema sanse da se drzi u redu, jos moji su hvala Bogu zivi i aktivni, neka ih... Za kuhinju jedino mogu da kazem da odlicno funkcionise jer to volim i tu mi je akcenat ali zato sto ja tako hocu. Ali i to je pod pitanjem kad na leto pocnem da radim jer ne znam kako cu organizovati kucu/decu/vrtic/sluzbena putovanja kojih imam ihaj...no, imaju deca tatu, pa ce na njemu da bude...
I nek sam nemajka, te srceparajuce - falice mi.....ja nemam. Jedva cekam da ih polegam user posted image Bez uspavljivanja jel, mazenje ok, ali danas nisam imala snage za to, kratko ih pomazila i izgrlila, tata ih je pomazio jer sam ja imala lom na terasi..
Zato Jovo kazuj koje su to savrsene pa da uzmemo poneki savet? user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:50:01   
anci kv

IZVORNA PORUKA: serpica

Torbice sta ces ti zeno u ovoj temi?user posted image
Ima li sta "nesavrseno" kod tebe?

Stvarno bre Torbice i ja sam mislila da si ti multipraktik kod koje sve šljaka. user posted image


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:51:37   
Torbica
Ma sta vam je zene user posted image , pa budimo realni! user posted image Sljaka, ali nema nigde savrseno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 22:54:30   
anci kv
e onda tema da se zove "na putu ka savršenstvu"user posted image
kako uopšte izgleda savršena mama?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 23:02:45   
dijana1*
Ja sam poslala dete kod babe da bih mogla gledati Evroviziju

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.5.2014 23:02:46   
Didy
Joj, žene, umirem od smeha, lude ste sve u paketu. user posted image user posted image user posted image
Ja treba da peglam i imam testove koje moram za ponedeljak da pregledam, a ne mogu prstom više da mrdnem. I upisujem se na spisak onih koji su ostali da spavaju ujutro, a čiji je muž ustao i bavio se decom. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.5.2014 0:23:31   
bubulence
samo jos jednu da cujem da se zali da nije obrijala noge!!!! pa vidite da nema veceg hita, ako hocemo u Evropu moramo na usadjivanje brade...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.5.2014 0:31:16   
anci kv
koja ima dlake,ta je savršenauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.5.2014 1:58:37   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: anci kv

koja ima dlake,ta je savršenauser posted image

user posted image znači što gušća brada ,to je savršenija....ludilo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.5.2014 2:11:41   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: anci kv

koja ima dlake,ta je savršenauser posted image

user posted image znači što gušća brada ,to je savršenija....ludilo


DakleM, da sučemo brkove??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.5.2014 21:06:15   
doktorkakristal
xexexe odlicna tema user posted image ,rado se pridruzujem klubu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 0:41:45   
vikiveki
Ova savršeno-nesavršena mama je skoro uspavala decu...nisam mogla da ih uteram u krevet ni pomoću trikova...taman jedno dete uđe u krevet...drugo izađe iz drugog kreveta,a najstarija gospođica se setila oko 21 i 30 da ima još nešto iz matematike da uradi.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 0:50:39   
Žapkić
Jao, Viki, i Tina je jedva pristala da spava... A ja imam gomilu stvari za peglanje, a sutra praznik, a ja na praznike nikako ne radim, pa sam samo popeglala par stvari koje joj trebaju za sutra i prekosutra... A moje brdo za peglanje je sve veće i veće...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 0:54:57   
vikiveki
Uh, sve bi drugo radila samo da ne peglam...to mi je najgori kućni posao

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 0:58:29   
Žapkić
Meni nije. Ali u zadnje vreme nekako se nakupilo baš dosta, a ja sve odgadjam...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 20:29:03   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence

samo jos jednu da cujem da se zali da nije obrijala noge!!!! pa vidite da nema veceg hita, ako hocemo u Evropu moramo na usadjivanje brade...

hahhaaa.. joj... ja sam danas tako zbrljala neki rucak... ni meni se nije jeouser posted image
al dosla umorna sa faksa.... i zbuckala.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here