|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:05:41   
Didy
Ideja je odlična! Podržavam!
Mi smo uplatili novac na žr Crvenog krsta. Nek imaju pare na gomili, pa nek kupuju šta treba, bolje nego da ja lupam glavom čega im manjka, a čega imaju viška (npr. garderobe kako svi objavljuju).


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:06:48   
Modessty
Da li neko ima tel vekiveki? Da li su dobro?
Što se tiče novca za naše ringerajke kojima treba pomoć mislim da je bolje da sačekamo da ova prva stihija prođe, da svi budu bezbedni pa ćemo se lako organizovati.
Čula sam za neko okupljanje ispred disa u Nišu, da li neko ima tačnu informaciju

< Poruku je uredio Modessty RR -- 17.5.2014 16:15:25 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:07:28   
Ivanka 75
ovo je gore nego kad su letele bombe, kad vidim ove ljude sto drze konfetencije za stampu, koliko su potreseni, vidi se da im je tesko, umor ih savladava, ali guraju dalje, strasan period za sve

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:11:22   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Da li neko ima tel vekiveki? Da li su dobro?
Čula sam za neko okupljanje ispred Dana u Nišu, da li neko ima tačnu informaciju

Sad sam joj poslala poruku.
Okupljanje, gde?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:13:29   
mtajcica83
Ova ideja za skupljanje novca je odlicna .Ja odavde gledam stalno na tvu sta se desava, sva se jezim, ne mogu ni da zamilsim kako je tim ljudima...Uzas sto ih je snaslo...user posted image .Prava katastrofa...user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:21:07   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Olga RR

joj i meni je Madre u glavi od juce user posted image
slala sam joj poruku na fb , gledala u onim spiskovima ali nisam je nasla


Isto i ja,poludeh od brige,cudi me da niko nista nije napisao ne njenom profilu,ja sam tamo pitala za nju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:25:49   
Ivanka 75
Vikiveki je dobro, oni nisu predvidjeni za evakuaciju Sava oko 2km daleko od njih.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:35:20   
serpica
Da li neko ima br mob od Madre?user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:36:00   
dunja RR
Ja ovde pročitah da je krenula evakuacija Laćarka odakle je vikiveki, ali ne znam da li je tačna info KLIK

Nadam se da su dobro i da će se javiti uskoro

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Vikiveki je dobro, oni nisu predvidjeni za evakuaciju Sava oko 2km daleko od njih.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:37:32   
anci kv
user posted image Ja ne mogu da se suzdržim al se krijem po kući

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:50:16   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja ovde pročitah da je krenula evakuacija Laćarka odakle je vikiveki, ali ne znam da li je tačna info KLIK

Nadam se da su dobro i da će se javiti uskoro

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Vikiveki je dobro, oni nisu predvidjeni za evakuaciju Sava oko 2km daleko od njih.



Nznm, ona mi se javila pre 20ak min, i tako rekla, mozda se nesto promenilo u medjuvremenu. Kaxe da evakuisu one koji su uz samu reku a oni su daleko

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:54:09   
Ivanka 75
Serpi, videh da si jutros pisala da imas pesak u vodi, mm kaze da pustis vodu da otoci malo a ako nastavi zovi vodovod da prijavis pesak (u tom slucaku oni ispiraju mrezu, a mozda je negde pukla cev pa otud pesak u vodi), ne znam koji je broj vodovoda za prijavljiivanje kvara na mrezi, mm na terenu (negde voda odnela cevi)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:54:28   
Ivanka 75
pisem sa mob pa mi duplira poruke

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.5.2014 16:55:56 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:56:26   
bubulence
Lacarak je veeeliko selo. na velikoj povrsini. ako kaze da je voda 2km od nje, skoro sam sigurna da su bezbedni...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:02:50   
anci kv
kod nas je nebo pocrnelo,izgleda da će neko nevreme.grmi

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:13:52   
Žapkić
Anči, ja danas negde napisah da je ovde nebo crno kao ni jednog dana do sad. I grmelo je.
Evo , malopre je počela i kiša a sad je sve jača i jača...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:17:39   
Ivanka 75
ovde je malo sipkala kisa oko 3 sad ne pada

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:22:59   
anci kv
ovde shiba kako pada

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:32:38   
Ivanka 75
znaci ovde stize za koji sat

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:41:33   
Žapkić
JBT. da l" će ikad prestati???? user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:44:32   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: nata11

I ja htela da napisem ovo sto je Anci objavila ako uplacujete povedite racuna na koji racun to radite. Pojavilo se mnogo grupa na fb sa laznim podacima. Jednostavno neki ljudi se i time bave u ovakvim trenucima. user posted image




Nazalost ima i takvih koji koriste tudju patnju da bi se obogatili. Ovo je link Crvenog krsta gde mozete da vidite prave brojeve racuna i nacin kako da se uplati iz inostranstva. http://www.redcross.org.rs/arhiva__2441 Za udruzenje 'Srbi za Srbe', jedni tbrde da su neki racuni lazni, dok Mondo pise suprotno. Mediji prave jos vecu zabunu. Najsigurnije je da se oslonimo na proverene informacije Crvenog krsta.

Mozete da posaljete prazan SMS na 1003.

Samo da ljudi budu spaseni i da prodje ova katastrofa.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:47:15   
mika79
Ja sam iz Sremske Mitrovice tačno je da deo Mitrovice i Laćarka evakuišu i to deo pored Save, neznam gde je Viweki, mi smo poprilično udaljeni od Save pa nam ne preti opasnost, kod nas dolazi mm rodbina koja je u ulicama predviđenim za evakuaciju. Sava se još nije izlila i dosta je peska stavljeno da obezbedi kej, da li će se izliti neznam, ja verujem da će centar Mitrovice biti poplavljen. Ljudi se evakuišu da se ne čeka noć i da bude već kasno. Danas kad sam bila u crkvi koja je u centru počeli su da sklanjaju sveuser posted image Sve radnje u centru su danas bile zatvorene i uglavnom je sve podignuto.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:47:42   
nata11
Srbi za Srbe je stara stranica koja puno pomaze ljudima, to ih je naravno napljuvao kurir bez da prethodno provere br racuna.

_____________________________





(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:51:46   
tijatija
mika user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:51:57   
Žapkić
"Srbi za Srbe" je neprofitna organkizacija koja pomaze, u normalnim i mirnodopskim uslovima, višečlane porodice, sa više dece, a pre svega cilj im je pruzanje pomoći deci lošeg materijalnog stanja. Baš je prošli vikend kod nas , u njihovoj organizaciji odrzan humaniotarni turnir "Trojka iz bloka" za pomoć pri izgradnji kupatila za dve porodice iz naše opštine koje imaju 4 i 6 dece. Jedan od ljudi koji se nalazi na čelu te organizacije je i košarkaš Dejan Tomašević.
Dakle, za njih znam da su apsolutno humanitarna organizacija

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here