|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva u GAK NIS
11.7.2015 6:18:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivana C.

Da li neka od vas ima iskustva sa dr Pedjom Vukomanovic ili dr.Aleksandrom Andric,nisam sigurna za prezime?




Dr Andric sam imala prilike da vidim dva puta,meni deluje ok,bila je jednom u viziti jednom u ambulanti,ok je,bar za to kratko vreme koliko sam imala prilike da je vidim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.8.2015 11:02:55   
jess021
Epidural u Gak Nis

Nemam komentar.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.8.2015 12:50:20   
serpica
Jess ja vec pisala na fb.
Nazalost covek reko istinu ma koliko ona bolna bila,to smo svi znali odavno samo se neko sad usudio da kaze javno jer je coveku svega preko glave i dosta mu je perpucavanja preko njegovih ledja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.8.2015 15:12:53   
jess021
Serpi, videla sam sta si pisala. Aposlutno ne sumnjam u njegovu strucnost, niti sam bila njegov pacijent da bih mogla da sudim drugacije.
Moje misljenje je da on nije imao nameru da javno kaze to sto je rekao, vec se nije snasao u situaciji u koju ga je voditeljka postavila. Sve mi to znamo da se o tako radi, ali malo je bez veze kad to kazu javno, a kao razlog navode to sto je on rekao.

< Poruku je uredio jess021 -- 13.8.2015 15:14:20 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.8.2015 0:15:32   
Azra_
Rekao istinu, tj.deo istine. Nisu korisnici epidurala SAMO deca lekara, ima tu raznih ˝dogovora˝. Kako god okreneš, ne zna se šta je crnje. Da li ovo što je rako ili ono što je prećutao!?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.8.2015 7:37:55   
Ivanka 75
Moja kuma se oba luta porodila sa epiduralom, anesteziolog joj rodjaka.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.8.2015 18:08:31   
nata11
Hahaha Ivanka car user posted image Pocnjem da citam post " moja rodjaka se porodila oba puta... '''' i ocekujem sad ces da napises nije istina kad ono cvrc user posted image Ja pozdravljam sto je covek priznao, ionako je to javna tajna

< Poruku je uredio nata11 -- 14.8.2015 18:09:13 >


_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.10.2015 11:17:15   
dnd030
Devojke molim za pomocuser posted image ... naime zakasnila sa zakazivanjem amnio u Bgd , pa sucajno pozvala GAK Nis i kazu da mogu tu .... inace sam iz Bora , zaimaju me iskustva , znam kako je u Bgd ali u Nisu nikad nisam bila user posted image .... pomozite!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.10.2015 9:12:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: jess021

Epidural u Gak Nis

Nemam komentar.


i ju! ja ovo tek sad vidim! Jao ja ga obožavam! Jedini koji javno govori o onome što se dešava"ispod žita". user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.10.2015 9:13:07   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dnd030

Devojke molim za pomocuser posted image ... naime zakasnila sa zakazivanjem amnio u Bgd , pa sucajno pozvala GAK Nis i kazu da mogu tu .... inace sam iz Bora , zaimaju me iskustva , znam kako je u Bgd ali u Nisu nikad nisam bila user posted image .... pomozite!


ja nikad nisam radila amnio pa ne mogu u tom smislu da ti pomognem. Nadam se da će se neko javiti i preporučiti ti nekog od lekara koji rade amnio. Nije baš da ideš kod bilo koga.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dnd030)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.10.2015 10:17:43   
Azra_
@dnd, nisam ni ja radila amio nikada, ali po priči žena koje jesu, preporučuju Draganu Radović, a za izbegavanje dr Stefanović.


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.10.2015 11:09:45   
borica
Mene je porodila dr.Aleksandra, i volela bih opet da me ona porodi.Stvarno je ok zena i doktor. Nadam se da sam ti pomogla.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Iskustva u GAK NIS
15.10.2015 12:32:55   
borica
Moracu ovde da postavim pitanje, treba da radim amniocintezu, a mnogi hvale dr.Draganu Radovic, da li ja mogu da trazim da mi ona radi intervenciju, ili kod koga se pogodim tog dana?

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Iskustva u GAK NIS
15.10.2015 18:16:27   
serpica

IZVORNA PORUKA: borica

Moracu ovde da postavim pitanje, treba da radim amniocintezu, a mnogi hvale dr.Draganu Radovic, da li ja mogu da trazim da mi ona radi intervenciju, ili kod koga se pogodim tog dana?




Mozes da trazis kad budes zaazivala AC da naglasis da hoces kod nje.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Iskustva u GAK NIS
15.10.2015 18:19:01   
Sanjica26 RR
Serpi kad si ti posalji mi Joletov broj mobilnog, ali prvo pitaj da se ne ljuti. Znam da je u bolnici sa Milom. I ja sam imala sa Sofi problema oko upale pluce. Pogresnu dijagnozu su nam dali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Iskustva u GAK NIS
15.10.2015 18:21:40   
serpica
Sanjice pisem ti u pp cim mi odgovori

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Iskustva u GAK NIS
6.11.2015 23:34:53   
Ivana C.
Unapred se izvinjavam na duzem tekstu nadam se da ce nekoj buducoj mami biti od koristi.Porodila me je dr. Vera.Posle visecasovnog mucenja porodila me je carskim rezom.Negde na pola tog mucenja plodova voda mi je bila zelena i bebi su sve bili slabiji otkucaji srca,ali naravno tada nisu nista preduzimali.Cekali su da stvar bude jos gora.Kada sam pocela da padam u nesvest resili su da me porode carskim rezom.Naravno da ne pominjem da tih nekoliko sati u porodjajnoj sali nije bilo nikoga,i da sam ih ja dozivala kada sam osetila da nesto nije u redu,ali ni tada nisu dosli,jer je bila smena pa su verovatno "caskali" u kancelariji.Beba je bila reanimirana i tri dana je bila u inkubatoru.Sve to njihovom greskom.Da ne duzim,ni moj oporavak nije bio nista bolji.Sa bebom je hvala Bogu nakon porodjaja bilo sve u redu.Mene su maltretirali jer su mi svi doktori pricali razlicito.Jedan da su mi crp i leukociti poviseni,sutra dan da taj doktor nema pojma,prekosutra da mi ponovo ne valja krvna slika,i tako 9 dana.Ni jedna sestra nije htela da mi pomogne kada sam zbog mleka dobila temperaturu,SVE U SVEMU UZAS.Jedino mi je,koliko toliko,pomogao dr. Grahovac.BEZITE OD DR. PEDJE.PREGLEDAO ME JE KAO DA JE KASAPIN,I TERAO DA OSTANEM U BOLNICI IAKO NISAM IMALA KONTRAKCIJE.POSLE NJEGOVOG PREGLEDA SE UMALO NISAM ONESVESTILA.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Iskustva u GAK NIS
7.11.2015 7:32:17   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivana C.

Unapred se izvinjavam na duzem tekstu nadam se da ce nekoj buducoj mami biti od koristi.Porodila me je dr. Vera.Posle visecasovnog mucenja porodila me je carskim rezom.Negde na pola tog mucenja plodova voda mi je bila zelena i bebi su sve bili slabiji otkucaji srca,ali naravno tada nisu nista preduzimali.Cekali su da stvar bude jos gora.Kada sam pocela da padam u nesvest resili su da me porode carskim rezom.Naravno da ne pominjem da tih nekoliko sati u porodjajnoj sali nije bilo nikoga,i da sam ih ja dozivala kada sam osetila da nesto nije u redu,ali ni tada nisu dosli,jer je bila smena pa su verovatno "caskali" u kancelariji.Beba je bila reanimirana i tri dana je bila u inkubatoru.Sve to njihovom greskom.Da ne duzim,ni moj oporavak nije bio nista bolji.Sa bebom je hvala Bogu nakon porodjaja bilo sve u redu.Mene su maltretirali jer su mi svi doktori pricali razlicito.Jedan da su mi crp i leukociti poviseni,sutra dan da taj doktor nema pojma,prekosutra da mi ponovo ne valja krvna slika,i tako 9 dana.Ni jedna sestra nije htela da mi pomogne kada sam zbog mleka dobila temperaturu,SVE U SVEMU UZAS.Jedino mi je,koliko toliko,pomogao dr. Grahovac.BEZITE OD DR. PEDJE.PREGLEDAO ME JE KAO DA JE KASAPIN,I TERAO DA OSTANEM U BOLNICI IAKO NISAM IMALA KONTRAKCIJE.POSLE NJEGOVOG PREGLEDA SE UMALO NISAM ONESVESTILA.




Ja ne znam kako je to moguce,sestre iz bloka su stvarno divne i uvek spremne da pomognu,nije prosao dan da ne pitaju imamo li mleka i kako ide dojenje,treba li nam pomoc,uvek su se odazivale kad smo ih zvale..stvarno ne znam sta se tu promenilo user posted image
ca mi se cini da su se nama koje smo bile na cr vise nalazile u svemu..ja za njih imam samo reci hvale.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Iskustva u GAK NIS
7.11.2015 7:39:02   
Modessty
Dr Vera je odavno za penziju i psihijatriju. Mene je ostavila samu u sred pobacaja sa recima da nema vreme da se time bavi! Od nje sve zene beze u sirokom luku. Zao mi je sto si morala bas na nju da naletis

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Iskustva u GAK NIS
7.11.2015 20:53:59   
Ivana C.
Ne znam kada si se ti porodila,ali ocigledno da se dosta toga promenilo.Nisam zelela da duzim,ali evo da kazem.Imala sam problem sa uvucenim bradavicama i zapusenim kanalima,nisam mogla da se izmuzem ni rucno,ni sa pumpicom.Mleko je nadolazilo i zbog toga sam dobila temperaturu.Kada mi je sestra koja brine o nama rekla da odem u bebi blok i pitam neku sestru da mi dozvoli da idem na elektricnu pumpicu,tamo sam dobila odgovor da ne moze i da ne radi.Da bi samo nakon pola sata zenica iz moje sobe isla na tu elektricnu,zato sto je imala vezu u bebi bloku,i to iz razloga sto je jednostavno mrzi da se izmuzava.Kada sam napravila lom i pokazala zube,tada sam mogla na svakih 2 sata da idem da se izmuzavam,i to i u vecernjim satima.Da se razumemo,ne mogu da kazem da su sve sestre iz bebi bloka iste,ali one sa kojima sam se ja susretala definitivno jesu.I da vrlo sam svesna da sam tamo otisla sama za sebe i nisam ocekivala da mi svaki,minut posvecuju paznju.Ali cini mi se da kada neko ima problem ipak treba da pomognu.
Sto se dr.Vere tice,nazalost tek kad sam se porodila i osetila na sebi,tek tada sam cula price o njoj i da je treba izbegavati.Zalosno je sto bi svakoj zeni to trebalo da bude lepo iskustvo,ne kazem da nekoj i nije,ali ono sto sam ja tamo videla govori o tome da ne pozelis nikada vise da se vratis tamo.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Iskustva u GAK NIS
8.11.2015 7:20:19   
serpica
Zao mi je sto nosis takvo iskustvo,ja sam se porodila pre 5 meseci i stvarno nemam zamerke,ali verujem ti jer nikad ne znas sta te ceka,i ja imam cetiri razlicita iskustva..zelim ti da brzo zaboravis i da sledeci put nosis bolja secanja sa Gak-a.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Iskustva u GAK NIS
6.1.2016 1:16:38   
Stasic
Cao.Evo i ja da kazem svoje iskustvo sa porodjaja u Gak Nis.Lezala na patologiji nedelju dana pre termina,doktorka Dragana Radovic me ostavila na odeljenju,inace kod nje sam privatno isla.Posto sam probila termin ona mi je ukljucila indukciju,posle sat vremena mi je puko vodenjak,kada je trebala da dodje da me pregleda ona se spakovala i otisla kuci,nije me ni pogledala..a sa njom sam imala dogovor da me porodi..spustili me u porodiliste,i ostavili da lezim..tacno 24h sam lezala,sa bolovima a niko od prisutnih da me pogleda..moj suprug je nasao vezu i da mi nije bila doktorka Bilja sa pedijatrije,ko zna kada bi me porodili..ukljucili mi indukciju i porodili me posle 24h.babica je bila ok zena,tu je bio i doktor Lukic,sve pohvale za njega..gore na odeljenju tuga,kada su mi doneli bebu ujutru samo su je spustili na krevet i otisli,niko mi nije pokazao kako se doji,ragade su mi se stvorile i krv mi je teko,spavacice bez dugmica,kanalizacija se rasmrdela po sobama,sestre neljubazne..iskreno ne bih volela ni jedna da prodje kroz ovo sto sam ja.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Iskustva u GAK NIS
7.2.2016 14:00:52   
milenka85
Zdravo svima!!! Porodila sam se u februaru, 2012. u niškom porodolištu. Iskustvo mi je za ne poželeti nikom. Prešla sam termin 10 dana a oni su me vraćali i čekali... Na kraju je ispalo da je plodova voda bila zelena, beba se nagutala te vode i zaradila infekciju. Pored toga nisam se otvarala, ostavila me je jedna smena pa druga... Bebi je pupčana vrpca bila obmotana oko vrata i ne znam ni kako sam se porodila na kraju. Beba u inkubatoru, na terapiji, meni puca konac i tako mi ostaje do zarastanja. Hvala Bogu, sve se završilo dobro, sin mi je dobro a ja se još uvek oporavljam od traume. Jako bitan detalj je da nisam imala nikakvu vezu, predpostavljam da bi sve drugačije išlo...

(odgovor članu Stasic)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Iskustva u GAK NIS
7.2.2016 18:00:38   
Stasic
Zalosno je dokle je doslo ovo nase zdravstvo..ja da nisam nasla vezu ne znam sta bi bilo samnom i bebom.

(odgovor članu milenka85)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.2.2016 20:40:12   
milenka85
Propustila sam da kažem da sam sada opet trudna i da se uveliko trudim da pronadjem nekog doktora kod koga bih išla privatno a da mi koliko-toliko može garantovati da će me poroditi. Imate li iskustva sa nekim tako pouzdanim lekarom?

(odgovor članu Stasic)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Click Here