|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.3.2017 13:45:41   
Ivana C.
Meni je termin 03.04. Danas sam bila na ctg,I pitali su me zasto sam dosla toliko rano.Mada ja idem na zakazani cr I zbog toga sam morala da idem danas.Sl ctg su mi zakazali tek za cetvrtak-petak.Ja se isto ne secam kako je bilo sa prvim detetom,ali sudeci po tome sta su meni rekli danas,mogla bi da odes 3-4 dana pre termina.Ako preneses moras da se javljas svaki dan,ovako mislim da ne.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.3.2017 13:47:22   
Ivana C.
Sad sam shvatila da to je termin sutra user posted image
Mislim da bi bilo pozeljno da se sutra javis.SRECNO

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.3.2017 13:48:49   
Sarav
Pa da, tako su i meni rekli, ali pošto je meni termin sutra od sutra će mi svaki dan raditi CTG. Inače i prvo dete sam prenela pa pretpostavljam da ću i ovo sad, mada nikad se ne zna. user posted image

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.3.2017 13:50:17   
Sarav
Hvala, srećno i tebi! Samo da uzmemo naše duše u ruke konačno. user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.3.2017 19:29:47   
jana jana
ja sam na ctg isla jednom nedeljno od 35nedelje , od 36 su kontrole bile svaki 2.-3. dan .porodila sam se u 38 nedelji .
sve zavisi kako odredi dr koji ti prati trudnocu i koji ce da te poradja.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.3.2017 22:08:26   
AnaAna1
Meni je termin 25.04., i sa ctg-om sam pocela pred kraj 36.nedelje u Domu Zdravlja, i dr mi je rekao da cu da idem jednom nedeljno, tako da sutra idem opet, sada u 37.nedelji... e videcemo sta ce sutra da mi kaze, ali koliko sam ga shvatila do termina necu ici cesce od jednom nedeljno... a posto idem i privatno kod drugog dr-a videcu u petak sa njim sta i kako dalje, mada mi za sad sve lici na to da cu prebaciti termin iako smo 7 dana napredniji :)

Ivana C. Javi i ti sveza iskustva iz GAKa Nis i srecno na porodjaju! :)

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 28.3.2017 22:09:47 >

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Iskustva u GAK NIS
30.3.2017 0:33:17   
Ivana C.
Hvala puno.Javljam obavezno.Da li neka od vas zna koliko ranije zakazuju cr?Ja sutra idem da se dogovorim sa doktorom.Malo mi je frka da me ne ostavi odmah sutra,ne znam da li da nosim stvari?Meni je termin 03.04. Mislim da se cr zakazuje neki dan ranije,ne bas tog dana?Znam da moram da odem dan ranije,ali ne znam da li postoji mogucnost da me ostavi sutra???user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Iskustva u GAK NIS
26.5.2017 19:59:46   
aanabanana
Cao, da li neko ima iskustva kod dr Dragana Stošića, vidim da ga niko nije spomenuo na forumu.

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Iskustva u GAK NIS
6.12.2017 18:24:22   
LazarevaMama
Pozdrav
Dugo vec niko nije pisao u ovoj temi.
Da li se neka trudnica porodila uz epiduralnu anesteziju u skorije vreme?
Da li je potrebna konsultacija sa anesteziologom, neka dodatna analiza i uput za anesteziju od izabranog ginekologa?

(odgovor članu aanabanana)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Iskustva u GAK NIS
20.3.2018 8:57:27   
LazarevaMama
Pozdrav

Da li neko može da mi objasni kako izgleda dr.Dejan Mitić? Radi na klinici.
Mene je porodio neki visok, crn, mršav doktor, tu ima sigurno oko 40 godina...po mojoj nekoj proceni. Pa sam mislila da je to taj Dejan, pošto je bio njegov pečat u istoriji. user posted image

(odgovor članu LazarevaMama)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Iskustva u GAK NIS
21.7.2019 10:49:05   
MimaKos
Ja sam se porodila uz epidural u Nisu i odlicno iskustvo imam, porodili su me u onoj izdvojenoj sobi sa leve strane, gde je sve na dugme i novo. Stvarno za svaku pohvalu za taj deo


(odgovor članu LazarevaMama)
Direktna veza do poruke: 711
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here