|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bivisi/Bivse
15.8.2016 8:15:23   
branki*
Ja se ne iznenadim iznenadim izborom mm,ja se iznenadjujem nekim svojim izborimauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bivisi/Bivse
15.8.2016 8:22:40   
vocicana
Hahahaahaaa, pa ti si carica!
Majke mi, od inteligentnog, vrlo pronicljivog tipa, iznenadila sam se izborom zena, jer postoje stvari koje su prosto nelogicne. Najcesce se zaprepastim reakcijom tih zena, koje nakon izvesnog vremena pokazu sve ruzne osobine, na najruzniji nacin.
Zapravo radi se o jednoj koja je bila sa mm pre mene, oja je izjavila VRLO POGRESNE stvari, jer mm nije mnogo fleksibilan kada su uvrede u pitanju, kada je nesto zapravo neosnovano a sigurna sam da je tako. Mala nije u zemlji ali je sticajem okolnosti bila na svadbi kuma, kod osobekod koje su se mm i ona upoznali. Najcudnije je, mm ima dete, dobio je sina???!! A sa KOJOM, KO JE TA? Jao Boze, ne da sam se ismejala, za sve novce! Pa ko je, sta je, kako sta, ar je bitno. Svi su u cudu ne znam kakvom.. A moracu sa mm otici i sa detetom kod te osobe i da joj kazem, evo ja sam ta, secas me se...?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bivisi/Bivse
15.8.2016 8:36:19   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja se ne iznenadim iznenadim izborom mm,ja se iznenadjujem nekim svojim izborimauser posted image

E ovo je pravi komentar.
Ne mogu da se čudim izborima mog mm jer i ja spadam u te izbore.
Ali što kaže Branki za moje pojedine izbore ne znam gde mi je bio mozak.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bivisi/Bivse
15.8.2016 11:16:19   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja se ne iznenadim iznenadim izborom mm,ja se iznenadjujem nekim svojim izborimauser posted image

E ovo je pravi komentar.
Ne mogu da se čudim izborima mog mm jer i ja spadam u te izbore.
Ali što kaže Branki za moje pojedine izbore ne znam gde mi je bio mozak.



Sve potpisujem. Kad samo pomislim s kim sam mogla da zavrsim zahvalim se Bogu sto mi je poslao mm-a.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bivisi/Bivse
16.8.2016 8:04:39   
vocicana
Sanjalice, bas tako! Jesam i ja izbor mog muza, ali neke situacije su bile biserne! Za medalju. user posted image
Zato nastavljam da se smejem, jer ni ja nisam savrsena, ali se trudim zaista da budem normalna i nedosadna, jer ima stvari....ali sve ide u rok sluzbu.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bivisi/Bivse
11.11.2023 10:46:33   
Anoniman
Da li bi vam smetalo da posle 15 godina vas suprug obnovi kontakt sa svojom bivšom sa kojom je tada bio u velikoj ljubavi. Da li bi vam smetalo da se vide, a onda da nastave da razmenjuju poruke? 

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bivisi/Bivse
11.11.2023 13:23:19   
Anoniman
Iskreno, ta situacija nije bezazlena. Znajuci sebe, ja bih odmah reagovala i to burno. Moj suprug zna da sam bila prevarena u jednoj vezi pre njega i svestan je koliko bola mi je to donelo. Nisam trpela ni tada, niti sam ostala dužna, bar što se izrqžavanja osećanja tiče.
Da li bivša ima porodicu? Muža?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bivisi/Bivse
11.11.2023 14:25:57   
Anoniman
Ima porodicu. Ni meni nije prijatno. Preispitujem svoj stav, da li gresim sto smatram da to nije ok. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bivisi/Bivse
11.11.2023 22:23:16   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li bi vam smetalo da posle 15 godina vas suprug obnovi kontakt sa svojom bivšom sa kojom je tada bio u velikoj ljubavi. Da li bi vam smetalo da se vide, a onda da nastave da razmenjuju poruke? 
Meni bi smetalo.Mislim da bi svakome smetalo da osoba sa kojom provedeš toliki niz godina,obnovi kontakt sa bivšom i to sa onom sa kojom je bio u velikoj ljuvavi.A što se tiče priče o bivšem(bivšoj),šta smo ispričali pre braka jedno drugom ispričali smo.Mislim da nema potrebe za tim.To je prišlost i tamo neka i ostane.Naravno,imali smo život pre braka,i to je bilo i prošlo.Opet,to je moje mišljenje.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bivisi/Bivse
22.11.2023 9:49:10   
Srecko47E
Da.
Neke ljubavi se ne ugase nikad,pogotovo ako je bila tako velika.

Ne verujem u musko/zenska prijateljstva posle veze,okoncanja braka etc.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bivisi/Bivse
22.11.2023 10:02:43   
flamingos
Bivšima je mesto u prošlosti,pa tamo neka i ostanu.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bivisi/Bivse
22.11.2023 10:32:08   
Srecko47E
Slazem se.

Ne kazu dzabe,gde ima dima ima i vatre.

Licno,ni ja se ne cujem sa bivsim deckom,jer mi je to van svake pameti.A ne bih volela ni da se mm cuje.
Nisaljm ljubomorna,daleko od toga,no jednostavno,neke stavri mi nisu bas normalne.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bivisi/Bivse
22.11.2023 10:39:12   
flamingos
Ni ne pimišljam na bivše.Imam svoj život,porodicu...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bivisi/Bivse
22.11.2023 10:58:47   
Ana RR
Čula sam da je moj bivši (duga veza pre mm) postao deda user posted image u vreme kada smo mi počeli vezu njegov sin je imao 7 godina. Baš lepo user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.11.2023 10:59:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bivisi/Bivse
22.11.2023 11:04:55   
Srecko47E
Kako sjajno zvuci!user posted image

Ja volim te price i generalno,kada cujem tako nesto za bivseg...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bivisi/Bivse
25.11.2023 17:17:30   
flamingos
Lepo.Volim da svi budu srećni,ali se ne raspitujem niti me zanima.Bilo,pa prošlo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 14:48:13   
Srecko47E
Jedno je raspitivati se,drugo cuti.
Milo mi je za svaku osobu kojoj je dobro u zivotu,bez obzira na to da li su bivsi,sadasnji,buduci.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:07:47   
flamingos
Isto i meni-milo mi je za sve.Svako ima svoj život...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:09:55   
Srecko47E
Biti i ostati covel,a cim su bivsi-bili su u tom trenutku sadasnji zbog ljubavi.Ne iz hira,ne iz dosade.
Putevi se ljudima razidju,ne treba biti ostrascen ,niti gajiti ne znam kakvu vezu posle veze.Brak je drugo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:10:29   
flamingos
Sve si u pravu.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:12:48   
Srecko47E
Svako naravno ima svoje misljenje,a misljenje se svakako kod svih...Menja s godinama.Sazreva.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:14:19   
flamingos
Naravno,zato smo tu.Da razmenjujemo mišljenja.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:15:34   
Srecko47E
Ne,ne mislila sam generalno.
Kao moj odgovor na temu,citirajuci samu sebe.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:20:33   
flamingos
Aha,to.Slažem se.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bivisi/Bivse
27.11.2023 16:23:46   
Srecko47E
Jasno.

Bilo kako bilo,drago mi je da je moj bivsi,duga veza.Zadovoljan sa svojim zivotom,ostavren na svim poljima.
Ne moze coveku da ne bude milo kada cuje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here