|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.5.2013 14:24:16   
adulence
mi smo juce predali sve za jaslice za konkurs,konkurisali smo u jaslicama na bzanijskoj kosi i na fontani,nadam se da ce sve biti ok i da cemo biti primljeni...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.5.2013 22:33:41   
Ana RR
Mi smo u utorak predali papire, na dve opštine. Umalo da nas ubede na prvom mestu da ne možemo predati na dve opštine, odemo na banovo brdo gde je glavna komisija za čukaricu i žena iz komisije me tako pogledala kada sam to pitala da sam pala od smeha user posted image kaže, ko vam je rekao tu glupost. I da, ja sam uredno zahtev skinula sa neta, da bi mi tamo rekli da je to stari zahtev i da moram da popunim novi, koji se btw. od starog razlikuje u tome što je dvostrano kopiran user posted image i na starom imate polje za stručnu spremu, kao i za zanimanje, na novom toga nema. Strašno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
20.5.2013 8:43:57   
bea83
Mi za premeštaj moramo da predamo sve papire kao da se tek upisujemo user posted image  Evo mm danas završava sa skupljanjem papira pa predajemo, i dalje ne razumem zašto je takva procedura kad dete već uveliko ide i redovno plaćamo?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
20.5.2013 9:13:36   
nela79
I moji evo godinu dana idu u vrtic al u Meljak ,sto znaci druga opstina, jer smo mi u Sremcici. I ove godine dodjem da predam kao za premjestaj, medjutim... kaze teta moramo da vas vodimo kao obican upis jer ste na drugoj opstini u vrticu user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
20.5.2013 9:24:23   
bea83
A mi se premeštamo na istoj opštini samo u drugi vrtić user posted image  
Nisam znala da M obrazac moram lično da vadim, sad moram da izlazim sa posla, pa stvarno dokle???? ko da konkurišemo u NASU

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.6.2013 23:23:19   
salle
IZVORCIC_RAKOVICA

stariji sin ide u ovaj vrtic, a planiram uskoro i mladjeg da upisem....

vrtic je renoviran pre par godina, sve je novo, cisto... imali su mali problem jer u toku renoviranje su izgubljene neke igracke... pa ih nema puno, ali ja sam recimo nosila igracke sa kojima se moje dete ne igra, a nisu ostecene

sto se tice jasli, NEMAM NI JEDNU ZAMERKU, ali svi vi koji upisujete dete ove godine, ja bih vas lepo zamolila da ne slusate price po parkovima, kada to slusate, a ne vidite dete kako vam uce raznim pesmama, pricama, pranju ruku, koriscenju nose, uvek presvuceni.... onda cete i sami verovati da vrtic i vaspitaci nisu dobri....

vaspitacice mog deteta, one su mu vaspitacice jos samo par dana user posted image , su divne, ja licno sa njima imam odlicnu komunikaciju, uvek su tu da mi pomognu oko svega, mi smo imali problem skidanja pelena, one su mi pomogle da to lakse prebubamo, kada sam ostala trudna sa drugim detetom, ja sam ga kuci pripremala za bebu, a one u vrticu, ma nemam reci, divne su!

kome deca sada krecu u vrtic, tj u jasle, posto sa vaspitnim grupama nemam iskustvo, hocu da kazem da u bilo koju od 3 grupe upadnu, nemaju razloga da brinu! samo treba da imate dobru komunikaciju sa vaspitacicama. ja ih sve znam, i sve su divne, dve malo manje znam, ali ostale 4 sam dobro upoznala, i sve su stvarno dobre, i vaspitaci i ljudi

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.6.2013 23:31:54   
salle

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Pepeljugo, po mom misljenju, tu nista ne mozes. Nema sanse da roditelji budu unutra sa njima, tu bi bilo previse ljudi. A kako za vreme dorucka, nama su rekli tek posle dorucka (u 9)?

kada je moje dete islo na privikavanje, 2 dana sam ja bila sa njim u sobi, u nasem vrticu tako rade..... mada ja smatram da je to glupo, jer je on skontao da ja treba da budem tamo....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.6.2013 23:32:45   
jole82
Jao salle HVALA TI!!! user posted image
Divno sto ovo cujemuser posted image ..mi cemo sad da se preselimo tu iznad vrtica...ne znam ni kraj, ni ljude, pa nemam kod koga ni da se raspitam..i ovo mi bas znaci...ja nemam kome malenu da ostavim na cuvanje..na bolovanju sam do januara, a ona puni godinicu u februaru, pa cu nesto da izmajmunisem tih mesec dana i jos 15ak dok se ona ne privikne...al evo sad mi je lakse kad ovo citam...mada mi je ulivalo poverenje tih par razgovora koje sam imala sa glavnom sestrom i jos nekim zenicama sto rade u vrticu..svi su ljubazni bili...cak eto i kad su videli Teodoricu kako im se smeje...rekla mi je glavna da ce je primiti..samo da dodjem u oktobru da se dogovorimo oko datuma za februar, jer nece sad izaci na spisku...
Super!!!
Hvala ti jos jednom i na info-u i na lepim vestima user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.6.2013 23:36:19   
jole82

IZVORNA PORUKA: salle

kada je moje dete islo na privikavanje, 2 dana sam ja bila sa njim u sobi, u nasem vrticu tako rade..... mada ja smatram da je to glupo, jer je on skontao da ja treba da budem tamo....


Da da...mislim da je samo taj prvi dan dovoljno...da dodjemo zajedno na 10-15 min..i sutra da je ostavim(narvno vreme da se produzava)...da sto kazes...dete ne shvati da treba i ja tamo da budem...mislim da se dete tako samo dodatno zbunjuje i bude mu posle jos teze...a nije fer ni prema drugoj deci koja su se vec malo privikla...da ja budem tamo a njihova mame ne...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 12:24:01   
Odri Hepbern
Ako neko zna nesto o vrticu Lunja kod Obilicevog stadiona neka napise. Upali smo tamo a nije nam bio na spisku zelja i ne znam nista o njemu.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 12:40:10   
sanji
Što se jaslenih grupa tiče na celoj teritoriji Rakovice ubedljivo su najbolji Izvorčić, Čarobna šuma i Labudić! Opusti se!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:01:52   
salle

IZVORNA PORUKA: sanji

Što se jaslenih grupa tiče na celoj teritoriji Rakovice ubedljivo su najbolji Izvorčić, Čarobna šuma i Labudić! Opusti se!

ja mogu da tvrdim samo za izvorcic user posted image , tamo idem dva puta dnevno user posted image za druge vrtice ne znam user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:12:58   
hocukusurnecuzvaku
Moj sestrić ide u vrtić na Karaburmi Boško Buha se zove i iskreno ja sam lično jako razočarana.Krenuo je u vrtić u septembru i do današnjeg dana mislim da nije sastavio ni mesec dana da je išao,jer je non stop bolestan.Imao je već 6 x upalu ušiju i sad je fasovao upalu pluća,trenutno je u bolnici i prima infuzije,inhalacije i injekcije,mukica user posted image mislim da će ga ispisati iz vrtića.mislim meni je neverovatno da je svaki put u grupi po 5-oro dece,a da su svi ostali stalno bolesni user posted image
Dakle nikako ne birati ovaj vrtić...user posted image

< Poruku je uredio hocukusurnecuzvaku -- 12.6.2013 13:25:04 >


_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:31:32   
salle

IZVORNA PORUKA: hocukusurnecuzvaku

Moj sestrić ide u vrtić na Karaburmi Boško Buha se zove i iskreno ja sam lično jako razočarana.Krenuo je u vrtić u septembru i do današnjeg dana mislim da nije sastavio ni mesec dana da je išao,jer je non stop bolestan.Imao je već 6 x upalu ušiju i sad je fasovao upalu pluća,trenutno je u bolnici i prima infuzije,inhalacije i injekcije,mukica user posted image mislim da će ga ispisati iz vrtića.mislim meni je neverovatno da je svaki put u grupi po 5-oro dece,a da su svi ostali stalno bolesni user posted image
Dakle nikako ne birati ovaj vrtić...user posted image

to nema veze sa vrticem, dete cim krene u kolektiv takve stvari se desavaju, njima nije jak imunitet, pa ih hvata sve. e, sada zavisi koji ga pedijatar leci, moje dete nikada nije imao upalu usiju, upalu pluca....

al zato mladji, koji ne ide u vrtic, cim malo curi nos, odmah se spusti na pluca, nikada nije imao upalu, ali ...

to su stvari koje se desavaju, prosto, krenu u kolektiv i tako je, puno dece, a njima slabiji imunotet....

kosta kada je krenuo, sa 16 mes, znalo se, jedan nedelja mesecno je bolestan i tako je bilo sigurno 7-8 meseci, a ima devojcica u njihovoj grupi koju je sve zivo kacilo, svaki virus, svaka infekcija.... jednom se desilo da je sestavila da nije iska sigurno 2 meseca....

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:40:30   
hocukusurnecuzvaku
Salle ja ima utisak da ne vode računa o njima.Znaš koliko puta smo otišli a on mokar,gola voda,prozori otvoreni,promajčina duva na sve strane,a rezervna garderoba spakovana u rančiću uredno,pa ukakane gaće,nije ni obrisan...ne znam šta da mislim user posted image Možda je zaista do njega,ali mi je prosto neverovatno da u vrtiću koji je na 500m od ovog,svako jutro kad idem na posao viđam istu decu već mesecima...

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:46:19   
salle

IZVORNA PORUKA: hocukusurnecuzvaku

Salle ja ima utisak da ne vode računa o njima.Znaš koliko puta smo otišli a on mokar,gola voda,prozori otvoreni,promajčina duva na sve strane,a rezervna garderoba spakovana u rančiću uredno,pa ukakane gaće,nije ni obrisan...ne znam šta da mislim user posted image Možda je zaista do njega,ali mi je prosto neverovatno da u vrtiću koji je na 500m od ovog,svako jutro kad idem na posao viđam istu decu već mesecima...

otvaraju prozore i kod nas, kada se oznoje one ih brisu ubrusima, nema toliko presvlaka koliko se oni znoje user posted image

nikada mi se nije desilo, dok je bio u pelenama da nije presvucen i slicno, sada kada nema pelene, ako se neko dete upiski ili ukaki, odmah ga presvuku, ako tom detetu ponestane presvlaka, uzmu od dr deteta, pa roditelj vrati....

takve stvari nemaju opravdanja, ali i to moze da se resi, prvo odlaskom kod gl sestre u vrticu, pa ako se ni tada stanje ne popravi, trebaju vam cvrsti dokazi, i tada se obratiti sanitarnoj, koja inace cesto dolazi, bar u nas, vrtic

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:49:04   
hocukusurnecuzvaku
Vidiš onda definitvno zavisi od vrtića do vrtića..treba se malo pozabaviti osobljem,ma da je meni glupo da na neki načim zabijem koleginicama nož u leđa...

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:53:58   
salle
to nije zabadanje noza u ledja, treba malo i savest da im radi!user posted image

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:55:05   
hocukusurnecuzvaku
Eh savest,iskreno ja malo savesnih ljudi znam iz svoje branše....

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 13:56:42   
salle

IZVORNA PORUKA: hocukusurnecuzvaku

Eh savest,iskreno ja malo savesnih ljudi znam iz svoje branše....

ako si vaspitac, tj sestra-vaspitac, ja ih znam, za dve garantujem i ne znam kako cemo se za koji dan oprostiti od njih, mislim da cu ja to teze podneti od sina user posted image

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:01:08   
lanajelena
Zvako u svim vrticima je tako,ja kad god prodjem pored D sobe otvoren je prozor,kad dodjem po njega promaja vuce kad se otvore vrata ali sto kaze Salle nikad nije dosao kuci mokrih gaca,punih pelena ili uflekano pa ne zameram onda nista

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:01:51   
hocukusurnecuzvaku
Po meni je to prava emocija,kad si vezan sa nekog i kad veruješ 100%,ja to iskreno nisam ni jednom osetila.

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:04:47   
hocukusurnecuzvaku
LanaJ kažem ne znam,definitivno je to individualno,možda bi se nešto promenilo od septembra u starijoj grupi,ali ne verujem da će ostati u vrtiću,jer ovo je bila kap koja je prelila čašu.

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:04:56   
salle
mi nase vaspitacice mnogo volimo, al sada prelazi u vaspitnu, pa ne znamo kako cemo user posted image

inace, moj sin kada treba da ide u dezurnu sobu kaze: "necu u taj vrtic, hocu u moj, kod ane i milke" user posted image

jednom je milka bila u dezurnoj, a on je zagrlijo i rekao joj:" milka, ajmo u nas vrtic!" user posted image

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:08:28   
lanajelena
I moj sin je prosao skoro sve te boljke i cerka je isla kod istih vasitacica a nije bila tako bolesljiva,to je sve do deteta,mora da prodje kroz to,kad krene u stariju bice vec lakse

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here