|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 13:51:01   
Peace*
Da, da, uvek pokušajte direktno. I mi kontaktiramo direktno sa grcima. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 20:09:44   
vonavoj
Uh,znam..ali sam nesto smotana za to direktno!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2015
23.12.2014 21:59:49   
Didy
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Didy,izgleda da vise niko ne radi to mesto..od nasih agencija..


Imamo mi kontakt gazda vile "Panos" u Skali Sotiros, poslali nam interni cenovnik. user posted image Imaju toliko ljudi koji im se vraćaju da više ne izdaju preko agencije, već naprave cenovnik i pošalju ma mejl. Prošle godine su im cene bile vrlo pristojne. Mislim da još nisu izbacili cenovnik, ali imamo kontakt ako hoćeš lično. Vrlo su prijatne i ljubazne gazde, pozanjemo ljude koji se vraćaju kod njih godinama, prezadovoljni su.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2015
24.12.2014 1:31:52   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Azra_

Klarita,, baci na pp kontakt tog vašeg smeštaja. Moj brat bi sa porodicom u NS, ali traže smeštaj... Hvala!

Mi smo preko naseg coveka dosli do te vile i gazde, ali smo svi izgubili papiric sa kontaktomuser posted image cim se budem videla sa tim deckom koji nas je "opravio" letos, javljam sigurnouser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2015
24.12.2014 8:39:58   
Peace*
Što bi bila smotana von?
Ja recimo mrzim da telefoniram sa nepoznatima, i zaista to retko radim, ali mail... mail-ova sam se napisala kao blesava. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2015
25.12.2014 1:09:33   
Azra_
I mi preko mailova završavamo dogovore.

Klarita, javni ako doznaš...njima nije hitno, verovatno će u septembru na odmor.

< Poruku je uredio Azra_ -- 25.12.2014 1:11:17 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2015
25.12.2014 9:22:09   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Peace*

Što bi bila smotana von?
Ja recimo mrzim da telefoniram sa nepoznatima, i zaista to retko radim, ali mail... mail-ova sam se napisala kao blesava. user posted image

u pravu siuser posted image
didy,posalji mi kontakt mail za vilu!user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2015
25.12.2014 9:33:53   
Peace*
user posted image

Ja sam prošle godine okasnila sa rezervacijom, pa su mi u već poznatom i ranije korištenom smeštaju mogla ostati samo 5-6 dana, te mi je trebao sličan smeštaj u blizini, i onda sam našla sajt sa odličnim smeštajima koji ne idu preko agencija nego direktan kontakt. Malo je reći da sam imala papir na kom sam zapisivala koji smeštaj je šta, i onda kako koji mail stigne kao odgovor sam u bojama označavala šta mi se dopada a šta ne, cene, udaljenost od mora, od centra... Samo ja sam znala šta piše na tom papiru. user posted image Poslala sam nekih 20 mail-ova taj dan za sat vremena. Samo uzela u Copy-Paste, i prosledila na sve adrese koje su mi se dopale. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2015
25.12.2014 9:48:08   
Anoniman
Von , ja sam imala kontakt od jednih apartmana sa Tasosa, tada je najam po danu bio 25 e, nama su bile komsije, mi smo placali 65 evra, lepa vila, ako nadjem vizit karticu pisem ti.

Mi ove godine verovatno obilazimo Diznilend, ili Italiju, od mora nista user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2015
25.12.2014 10:48:08   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Peace*

user posted image

Ja sam prošle godine okasnila sa rezervacijom, pa su mi u već poznatom i ranije korištenom smeštaju mogla ostati samo 5-6 dana, te mi je trebao sličan smeštaj u blizini, i onda sam našla sajt sa odličnim smeštajima koji ne idu preko agencija nego direktan kontakt. Malo je reći da sam imala papir na kom sam zapisivala koji smeštaj je šta, i onda kako koji mail stigne kao odgovor sam u bojama označavala šta mi se dopada a šta ne, cene, udaljenost od mora, od centra... Samo ja sam znala šta piše na tom papiru. user posted image Poslala sam nekih 20 mail-ova taj dan za sat vremena. Samo uzela u Copy-Paste, i prosledila na sve adrese koje su mi se dopale. user posted image

Ovako i ja radim samo bez papira :D Posaljem jedan mail i posle samo copy-paste na ostale adrese.
Zadnjih par godina uvek direktno sa vlasnicima se dogovaramo i uvek smo dobro prolazili.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2015
25.12.2014 16:26:44   
vonavoj
Sad sam rekla mm,on ce to da preuzme na sebe,a devojke dajte mailove,UM tnx! Jel blizu plaza.zbog Joke?
Peace,gde ste vi isli,posalji mi mail!
Meni je bitno da je plaza blizu,zbog bebe..ne trazim nocni zivot,ali da mozemo da prosetamo negde uvece!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2015
26.12.2014 13:27:00   
Peace*
direktan kontakt:

Psarogannis

Al mare - Nemam plug in pa ne mogu da otvorim, valjda je dobar link

Amalthea mare

Preko agencije:

Sonia Village

Athena pallas

Meni je sve lepo! user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2015
26.12.2014 13:28:23   
Peace*
Za šetnje, predlažem Amalthea mare i Al mare. Psarogannis je ... nije mesto za šetnju. A hoteli su van grada.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2015
26.12.2014 13:45:37   
choopa choops
Kako je lijep smještaj u ovom zadnjem linku user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2015
26.12.2014 14:07:49   
Peace*
Pa, Choopa, da ti kažem, kad sam stigla, nisam baš bila oduševljena.
Mi smo uplatili Superior room, međutim, kad smo stigli, nije bilo slobodno, pa su nas prebacili u neki Suit, posle smo od spremačica čuli da ćutimo i uživamo, jer smo dobili bolju sobu nego što smo platili. Kasnije su došli neki NS-ađani, pa smo bili da vidimo te superior sobe, i zaista, bilo je bolje.
Superior sobe su iznad recepcije, i pogled je na drveće i neki prolaz, a naša soba je gledala na zadnji bazen (ima 3 bazena).
Ali soba kao soba je prilično skučena po meni. Bračni ležaj, fotelja na razvlačenje i baby krevetac, i ne možeš do wc-a. user posted image Tako da je L spavao sa nama, da fotelju ne bismo razvačili.
Marko je tad bio mali, spavao je popodne, pa su mm i L sedeli po restoranima da ne prave galamu u sobi - bzvz. A restorani kidaju sa cenama.
Hrana je prilično jednolična, očekivala sam više, mada, ja nisam zahtevna, mogu da jedem svaki dan isto, pa ne bih to previše komentarisala. I u Sonia Village i u Atheni je švedski sto, pa možeš ti jesti svaki dan drugo, ako voliš. user posted image Recimo, app u Sonia Village je mnogo prostraniji. Imaš odvojeno kuhinju u kojoj ima krevet, i spavaću sobu. Možeš bebu zatvoriti u sobu, a u drugoj da recimo starije dete gleda crtać. Iako, realno, ta dva smeštaja ne mogu da se porede, jer Athena je mnogo više fancy.
Npr, u Atheni nema kuhinja, u Sonia ima.
Plaže, sasvim različite.
Sonia ima peskovitu plažu, na recepciji zakupljuješ ležaljke, i tvoje su onoliko dana koliko ih zakupiš. Katanac, ti dobiješ ključ, i ćao. Nema jurnjave na plažu, bacanja peškira i slično. S desne strane plaže ima jedan špic, odvojen deo plaže sa dva para ležaljki, fenomenalno! Sunce je tu najduže prisutno. Plaža peščana.
U Atheni je sitni šljunak. Plaža je ispod nivou gornjeg puta, i borovi sa gornjeg noivoa prave hlad na plaži čak do 13-14h. Plaža uska, dva reda ležaljki, mogu samo gosti hotela, no, svejedno, da bi imala prvi red, moraš da poraniš. (meni je ta plaža san snova!!!)

< Poruku je uredio Peace* -- 26.12.2014 14:09:40 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2015
26.12.2014 14:21:51   
Peace*
Evo, neke moje fotke (da nisu sa zvaničnog sajta user posted image )

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 9:51:27   
wivern
Ja sam ove godine bila za Tasos, super mi je za malu decu a mm je opet za krf. Ja inace krf obozavam i mogla bih svake godine tamo ici, ali mi nekako nije bas za malisica..mozda sam se istripovala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 15:23:16   
mama krava
Na Tasosu nisam bila, ali svi koji su bili kazu da je raj za decu i bebe. A Krf isto OBOZAVAM, ali smo se silno zajeb** kad smo otisli sa cerkicom koja je tada imala 3.5god. Jedino ako idete u neki hotel ALL incl. Da ti je tu i plaza i sve, a ovako....mnogo cimanja autom, pa svi oni ludi klinci po putevima...jos smo bili krajem avg-pocetak sept...i nije mi nekako. Ne znam! Mislim da je bolje Tasos.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 16:10:50   
wivern
MK nikako ne idem u sezoni, em je prevruce em horde zla.
Mi smo pronasli najbolju varijantu za odsedanje, nadjemo smestaj u Benitsesu i to nam olaksava dalju akciju po ostrvu. Grad nam je tu blizu kao i ostale pescane plaze.
Prosle godine smo bili na Tasosu i super nam je bilo, bas je ostrvo milina za odmor


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 16:16:33   
Maraj
Meni isto Krf nije za malu decu. I voda je hladnija nego na Tasosu. A i bezveze mi je otici na Krf uplatiti all inclusiv i kupati se na jednoj plazi pored zolike lepote. Tados obidjes za sat vremena tako da mislim da je on idealsn za ljude sa malom decom. Mogu i plaze da se mrnjaju. Da, ja sam na Krfu odsedala u mestu Perama 7km juzno od hrada Krfa. To je pre Benicesa

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 16:33:22   
wivern
Nemojte sad da mi se smejete ali ja ne volim all inclusive. Bila sam jednom u Turskoj, smorila se ziva od onolikog jela i lezanja user posted image .
Ja sam za akcije, da se vidi sve sto mozes da vidis, da ne zavisimo vremenski sto se tice klope, da ne moram da se bijem sa narodom za hranu (na turskoj veceri su bili takvi specijaliteti da su ljudi trpali na kilograme u tanjire user posted image i to ne srbi, da ne mislite da smo bili najgori)
Mi smo do sada isli na varijantu da se odlucimo za ostrvo, sednemo u kola i tamo nadjemo smestaj. E sad cemo zbog bebca smestaj naci preko neta, pre nego sto krenemo.
Mi na Krfu vise nemamo sta da obilazimo, sve smo obilsli vise puta tako da bi smo sada isli na par omiljenih plazica i obavezno setanje po gradu, sto za bebca nije problem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 17:17:47   
mama krava
Wiv... ne bih da te mracim, ali sve sam i ja isto razmisljala, cak se i cudila ljudima (kao, budaleeeee idu u hotel), ali...

Ne lezi vraze...sad sam ja ta budala! Pa ALL inc je izmisljen za ljude sa bebama ili malom decom! Sad cu ja da se tempiram da trcimu apartman da skuvam svezu kasu, pa uzinu..Mislim ne mogu na +40 da nosim na plazu za bebu hranu spremljenu ujutru, pa mnogo je vruce, pa moras bebu da vodis da spava u apartman, a vi na petoj plazi...pa se unervozi iz xy razloga, pa vristi na plazi, paajd opet u apartman....pa ne moze da spava na plazi....user posted image user posted image user posted image

Pa, nece sad da jede4 nego ce za pola sata, pa sad oce sladoled, pa idi bre i uzmi, evo ti sok, pored bazena ili 50m od nase lezaljke ili evo ga ide konobar pa ce da donese....

Sa malom decom SAMO u hotel. Pa majku mu i meni je odmor!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2015
27.12.2014 17:20:38   
wivern
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 0:42:08   
dunja RR
Ja sam ALL jednom samo imala, ali davno, u Egiptu, i bilo je dobro, ali mislim da u Egiptu ni ne možeš da se kupaš na drugoj plaži nego hotelskoj, jer su sve plaže hotelske. Mi jednom (grupa nas Srba) ušli na plažu susednog hotela i uredno nas je izbacilo obezbeđenje user posted image

Planirala sam kada dobijem dete, dok je mali da idemo na varjantu ALL, i to Turska, deo oko Antalije. I sinoć me drugarica odgovara, kaže da je i u junu i u septembru prevruće i da ne radim to. A baš sam Tursku i čuvala sada za ovu, rpvu godinu sa bebanom, nikada nisam bila tamo na moru, samo išla u Istanbul.

Da li je tačno to za Tursku da je pretoplo za bebu a u junu voda hladna za bebu?
Kakva je situacija u septembru?

Šta raditi u varijanti ako se uplati ALL a ne daj bože bebac se razboli, kako ste to rešavale?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 7:28:41   
wivern
Dunja ja sam isla u Marmaris u septembru i bilo je oko 40 stepeni a voda extra. Doduse mi tih 40 nismo ni osetili jer je stalno duvao vetar. U alanji sam bila krajem avgusta i voda je bila kao bara, morali smo da se hladimo u bazenu, a alanja je ispod marmarisa i bliza je antaliji. Po meni ok su ti septembar i jun za tursku, ako je prevruce lako ces se skloniti u hotel. Ne znam gde je tvoja drugarica bila ali meni toplota mora definitivnoodgovara a jako sam zimogrozljiva.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here