|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 19:43:58   
wivern
Mi praznujemo sve dane osim ovih tzv praznika. Mada sam mu danas obecala lava cake zbog sv valentina ili trifuna user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 19:46:38   
Klarita
Uzasno mi je smaranje ovaj praznik i sve sto nosi...user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 19:50:45   
jabudic
Meni bogami nije. Uvijek neki fin poklončić padne, a sve što donosi poklone ja volEm user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 19:52:10   
bubulence
i mene pocinje da smara sve sto je pod moranje. sada ja kao moram da idem i trazim poklon za mm. pa rodila sam mu dete ovog meseca, dosta je...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 19:57:37   
jabudic
Bubi, pa malo li je? user posted image
Ti si svoje odužila. Ni ja se mnogo ne opterećujem poklonom, ali on meni uvjek kupi nešto fino.
U principu volim poklone, šta da radim user posted image
A i rodjendan mi ide za nedelju dana, milina user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 20:00:45   
veselicaa
Joj ja volim,ali kako prolaze godine bracnog staza sve se nekako smanjuje,i pokloni i ta neka euforija.Mislim dobila sam ja jutros poklon,kupio mi parfem i veliku Milku(ja njemu nista,ali nacice se nesto vec user posted image ),ali eto nigde ne idemo jer mi S.nesto kasljuca.A mi nije kuci,tu nam dete od zaove.Pravo da kazem,nije mi se ni islo kad je tako "mora se".Samo kad zamislim pun restoran(jer danas izlaze i oni sto nikada ne izlaze user posted image ) nije mi dobro user posted image


< Poruku je uredio veselica -- 14.2.2015 20:01:41 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 22:17:57   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

U principu volim poklone, šta da radim user posted image



ooo volim i ja poklone, samo ne volim kada nesto MORAM da kupim, da smislim sta. a stvarno mu jako cesto kupujem ‘poklone‘ . jer pod pokon mogu da uvrstim duks, kosulju, ves, parfem a bar jednom nedeljno mu kupim nesto od toga... uvek nesto zatreba... i on meni cesto kupuje ali sitnice, tipa te cokoladice, bombonjere, odvede me na feniranje, juce je rekao da idemo na zajednicku masazu cim prestanem da dojim (i ranije nam je uplacivao a sada par meseci nismo isli)... i sta ja sada da cekam dan zaljubljenih i da smisljam sta da kupim...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2015 22:28:08   
jabudic
Ne treba biti iskljuciv. Sigurno ne ocekuje da ostavis bebu od 10 dana i ides da trazis poklon. Govorim licno u svoje ime, to je prilika za koju znam da cu pored ovih nezvanicnih, sitnih, svakodnevnih, dobiti i zvanican poklon, i takve datume ja volim user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Ah Valentinovo
9.3.2015 5:56:00   
acalukic
nemorate nigde specijalno biti dovoljno je da budete jedno uz drugo

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Ah Valentinovo
9.3.2015 7:44:19   
Plavusa34
Mi retko poklanjamo nesto,njemu to ne ides bas on je u principu za kupi sama ti znas sta ti treba

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2016 14:00:07   
branki*
Ja se sad setih da je dan zalhubljenih...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2016 15:46:33   
dijana1*
Jedva cekam da vidim poklonuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2016 21:42:05   
jess021
Dijans, i kakav je poklon?user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Ah Valentinovo
6.2.2017 18:44:05   
emicaa
kupujete li ove godine poklone user posted image ja cu svom neku sitnicu,sampanjac i vidjecemo sta jos nosi vece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Ah Valentinovo
6.2.2017 19:28:46   
branki*
ja ne verujem nesto da ce ovaj moj da se pretrgneuser posted image sto se tice mene,poklone ne kupujem,ja sam mu poklon sam po sebi!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Ah Valentinovo
6.2.2017 19:58:22   
Duškić
Uh , ja bih tako neko belo vince popila...Ali posto dojim , nista od toga. A posto vise volim Bombonjere i cokoLade od buketa , ocekujem ro od deagog. A planiram neki dzemper da kupim mm!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Ah Valentinovo
7.2.2017 8:11:42   
vocicana
Mi nemamo taj obicaj, za rodjendane novu godinu, bozic da, ali je simbolika jako lepa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Ah Valentinovo
7.2.2017 8:26:52   
Sanjica26 RR
Posto nije to nas praznik nista ne spremamo. Sto kaze Voci samo za nase praznike se pocastimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Ah Valentinovo
7.2.2017 9:17:25   
suzi kju
Mi smo kupovali poklone dok smo se zabavljali, posle ne,u stvari i ne sećam se kad smo prestali za taj dan da ih kupujemo. Nije mi ni bitan "praznik"uopšte, ako se tako može nazvati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Ah Valentinovo
7.2.2017 10:00:44   
mali_mis
Ja cu sama sebi da kupim jedno pivce za zivce i da volim sama sebe user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2017 9:41:41   
mati
Srecan praznik svima koji smo zaljubljeni... user posted image
Ja sam juce kupila poklon mm, videceo njega kasnije...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2017 10:37:37   
emicaa
Ko je zaljubljen srecno mu Valentinovo,ko nije srecan sveti Trifun user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2017 16:48:48   
Skockica
Ja sam prve godine dobila jako vredan i lep poklon, kad smo tek 8 dana bili u vezi. Prosle godine mislim da sam ostala bez poklona za taj dan, mada on meni stalno nesto poklanja bez posebnog povoda. A ove godine sam dobila cvece i rucak je doneo da odmorim danas od kuvanja. I evo ceo dan uzivamo zajedno, jos je u 1 izasao sa posla da mozemo biti zajedno user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Ah Valentinovo
12.2.2018 12:14:14   
nata11
Jel slavite praznik? Jeste vec spremile poklon?

Ja cu kao i uvek bombonjeru u obliku srca i ako imam vremena da skoknem do prodavnice nesto od sportske opreme.

_____________________________





(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Ah Valentinovo
12.2.2018 12:52:35   
MamaNecaVo
Ja ne slavim.Tj mi ne slavimo.
Cesto i ovako odemo na rucak/veceru/izlet pa nam taj dan dodje kao svaki drugi.

Isto tako ni poklone ne uzimamo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here