|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
28.8.2016 7:30:15   
emicaa
I mi smo trenutno na pampersu,kupujemo u njemačkoj pa nam i nisu skupe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pelene II deo
28.8.2016 7:41:02   
vocicana
Sanjalice, Ivana, Predo i Slippers radi ista firma kao i Evy baby, odlicne su SSlippers dobila sam 4 pelene gratis. U Krusevcu ih svaka radnja sa kucnom hemijom ima. U apotekama ih nikada ne uzimam jer su marze velike, bas mi se gadi nekada razlika u cenama, a sada sam bila u problemu jer nema 3. Zvala sam juce distributera odmah, da vidim da li je to neka fora marketinska ili stvarno nemju na lageru. Postavicu sliku kada budem uzela. Inace Predo brand jako podseca na Pampers one bele u pakovanju, vrlo je slicno, da Premium Care, takva je kesa. Javljam utiske, u toku nedelje.
Nekazem da je Pampers bzv, daleko od toga, ali broj komada i cena...user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 1.10.2016 21:06:53 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pelene II deo
1.10.2016 22:45:53   
IvanaSK RR
Voci, ja ih nisam vidjala user posted image
Mi za sada koristimo Evy pelene i zadovoljni smo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pelene II deo
1.10.2016 23:10:45   
wivern
E ja sam bila prinudjena da kupim Delhaize-ove pelene i odlicne su. bas sam se prijatno iznenadila.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 7:51:42   
vocicana
Wiv to su Care pelene? Kakve su?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 8:44:41   
wivern
Extra. Baš, baš dobre. Iznenadila sam se prijatno, kupicu ih opet.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 12:16:19   
veselicaa
Mi smo za bolnicu uzeli jedno malo pakovanje Violeta pelena.I nisu lose,ne propustaju iako smizla napuni pelenu.Trenutno joj koristim pampers beli,premium a imam jos 3 pakovanja Violeta pelena,dobili sada na babinama.Jos uvek nisam odlucila koje cemo da koristimo,imam i jedno pakovanje Evy baby sto sam ovde osvojila na rr,bas me zanima kakve su one.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 12:22:03   
IvanaSK RR
Veselice, ja sam odmah otvorila to pakovanje sto sam ovde dobila i nemam nikakvih primedbi user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 12:33:48   
veselicaa
Mi moramo da sacekamo jos malo,trojku sam dobila(to sam i trazila)jer smo dobili dosta pelena br. 2.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 12:54:09   
amelia
ja u zadnje vreme bas experimentisem sa pelenama i mozda smo zbog toga dobili osip koji je izgledao djavolski da mu se oljustila guza i pisa user posted image jos uvek je ostalo malo crvenila izmedju nogu valjda ce se brzo povuci. koristila sam pampers baby dry i proggresi onda chicco mm ih uzeo na snjizenju onda cresendo pelene coop ih proizvodi. nijedne nisu lose ali nam najvise odgovaraju pampers proggresi.
zaporavih da kazem mislim cak sam sigurna da smo dobili osip zbog nekih activ pelene koje su grozne. nestalo nam na odmoru pa je mm uzeo ove i odmah mi se nije dopao ni na izgled user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 12:59:13   
serpica

IZVORNA PORUKA: veselica

Mi smo za bolnicu uzeli jedno malo pakovanje Violeta pelena.I nisu lose,ne propustaju iako smizla napuni pelenu.Trenutno joj koristim pampers beli,premium a imam jos 3 pakovanja Violeta pelena,dobili sada na babinama.Jos uvek nisam odlucila koje cemo da koristimo,imam i jedno pakovanje Evy baby sto sam ovde osvojila na rr,bas me zanima kakve su one.




Evy baby su oooodlicne,nema ojeda,ne propustaju,ma super,neces da pogresis,vrlo cesto su i na akciji,a i kad nisu cena im je ok. Mi koristimo vec duze vreme..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 13:03:02   
veselicaa
Jeste Serpi,u Aksi su cesto na akciji,mm se bas dopala cena jos da ih N testira i odobri user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 14:16:33   
branki*
Ja sam boki koristila pelene iz maksija,dobre su.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pelene II deo
2.10.2016 14:43:21   
Divnica
Ja deci samo Pampers , ostale nisam ni probala nijedne i ne znam kakve su , a Pampers su odlicne user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pelene
2.10.2016 15:23:27   
isidora88
Mi koristimo pampers premium care i ponekad active baby, zadovoljna sam, ne propustaju, pufies nam nisu odgovarale. Care pelene iz Maksija nisu lose, ali nisu nesto povoljne pa mi je bolje da uzmem pampers koji mi je lepsi i meksi od care pelena.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pelene
14.10.2016 21:00:50   
Anck Su Nmaun
Pampers mi mnoooooogo smrde, a i vec par noci su probile. Pa mu stavljam 4 za noc.
Jako hvale Pufis (valjda se tako pise) kad potrosim ova dva paketa sto imam prelazim na njih, a i jeftinije dosta od Pampersa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pelene
14.10.2016 22:02:51   
Maraj
Pufis smrde bas bas. Valjda ova boja iz njih isparava , valjda sto su sarene
Ne znam bas mi se ne svidjaju. Bele pampers su super i bamboo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pelene
14.10.2016 22:46:11   
Animsaj9
Mi koristimo Pampers od prvog dana, ja sam zadovoljna , nekad premium care , ali uglavnom se uvek nesto nadje na akciji

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pelene
14.10.2016 22:49:13   
vocicana
Mnogomi smeta miris Evy baby pelena, ali koristim akcije, trenutno i dalje moj favorit Babylove pelene, nisu me izdale.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pelene
15.10.2016 0:05:43   
choopa choops
Ja koristim Bambo ( od ljetos čini mi se )s obzirom da mala ima urinarne infekcije, ne postoje druge "prirodne" kod nas da se kupe, a ona je još nezrela za navikavanje na nošu. Ali, ljetos mi ostavi prijateljica iz Njemačke one Pampers što se navlače kao gaćice,skoro cijeli paket joj je ostao od maloga pa da ne baci. I par puta mi nestalo Bambo, i stavila sam joj te. EVo ja ne znam...možda ja imam drugačije čulo mirisa, ali meni one i dalje bazde user posted image Do sada sam mislila da je to vezano samo za Pampers sa našeg tržišta, al eto vala i ove iz Njemačke meni smrde.

ASN ja se ne sjecam vise za Puffies kakve su nam se pokazale. Toliko smo ih isprobali da sam zaboravila koje su nam bile dobre?

Te EVy baby kod nas ni nemaju koliko mi se čini.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pelene
15.10.2016 0:11:23   
veselicaa
Choopo mi smo A koristili te kao gacice sto se navlace i ne secam se da su smrdele.I A. i S. sam samo Pampers koristila,nijedne druge nismo i ne secam se da su lose.Evo i sada koristimo Violeta(dobili smo dosta pakovanja na babinama) a pre toga pampers premium care i odlicne su.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pelene
15.10.2016 5:57:31   
Trcosava
Svuda pođi, Lumpiju se vrati. Ja sa Lukom i dalje korsitim Lumpi. Na žalost i one su se promenile, ali odnos cena i kvalitet su i dalje ok. Još sad petkom imamo 25% popusta na jedan proizod pa većinom iskoristim njega na veliko pakovanje.
Pampers smrdi. Tj pampers kao pampers ne smrdi, ali u kombinaciji sa urinom/stolicom je katastrofa. Ni maramice ni pelene ne koristim.
Sve mi je Lumpi, eventualno uzmem maramice u DM-u.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pelene
15.10.2016 6:31:29   
Anck Su Nmaun
Ni ja maramice, od prvog dana Becutan koristimo. A sa Pampresom nikad nisam bila nesto posebno zadovoljna. Koliko puta smo mislili da se ukakio kako smrde.
Lumpi smo koristilil kad su vec bili vece sa oko god. I secam se da smo bili zadovoljni.
Evy baby nam nisu odgovarale.i

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pelene
15.10.2016 10:26:17   
mamica 91
Molfix bez mana, i lumpi su super, ali su skuplje od Molfixa, meni deca bas imaju osetljive guze, a od pampersa su bile kao kod majmuna

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pelene
15.10.2016 15:21:35   
choopa choops
Ja plaćam Bambo oko 15,50e(54kom) i dobijem gratis valzne maramice (80kom). Stvarno su skupe, ali sta cu kad moram. Nadam se da cemo ih se uskoro riješit, jedva cekam! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here