|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 13:24:59   
superm
Takoreći stalno, non stopuser posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 13:41:57   
serpica
Ja perem svaki dan nekad i po dve,tri masine na dan.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 13:42:03   
choopa choops
Minimum jednu dnevno! Moja mašina je od 10kg, bude puna, a nekad moram i dvije da uključim user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 13:52:18   
vocicana
Gotovo svako vece, ali jednom dnevno, guzu presvlacim dva tri puta u toku dana, jer je uvek znojav, ali sve se postize. ima stvari koje ne odvajam, ali njegove stvarcice kuvam, tako da cela masina bude puna njegovih stvarcica.
Mala nam je i korpa za ves, pa onda...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 14:22:04   
emicaa
Uglavnom 5-6 mašina sedmično user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 14:55:18   
Mala Elena
Nekad imam prljavog vresa par dana za redom , onda recimo dva dana ne perem a za to vreme peglam jer se uvek nagomila user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Koliko često perete veš?
18.6.2016 16:05:40   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Nekad imam prljavog vresa par dana za redom , onda recimo dva dana ne perem a za to vreme peglam jer se uvek nagomila user posted image

Isto. Ima dana kad ne uključim mašinu, a ima dana kad uključim dva put dnevno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Koliko često perete veš?
2.7.2016 16:18:00   
Khaleesi
Ima dana kada dva puta perem, ali kvaka je da se ovaj prvi osusi :D koristimo pamucne pelene pa ima vesa za svaki dan

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Koliko često perete veš?
2.7.2016 16:20:29   
isidora88
Skoro svaki dan, sad kad je toplo bude i 2 masine vesa, ves ukljucujem kad se prethodni osusi jer nemam gde da sirim dok jedna tura ne bude suva.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Koliko često perete veš?
2.7.2016 16:22:14   
Khaleesi
ja sam ovim mojim tempom zimus imala puno problema, nije se susio ves po tri dana a ja svaki dan tonu vesda...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Koliko često perete veš?
2.7.2016 17:08:41   
IvanaSK RR
Nekad svaki dan(noc), a nekad ne po dva, tri dana. Zavisi koliko sin uprlja :)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Koliko često perete veš?
2.7.2016 17:17:52   
Khaleesi
Danas sam i rucno neke stvari proprala...user posted image ono sto nema ni jednu kategorijuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 8:43:55   
Anck Su Nmaun
Posto masinu palim samo nocu, svaku noc. Retko koju preskocim.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 9:38:26   
isidora88
Juce 2 masine, jutros vec jedna radi, cim se ovo osusi odmah ide sledeca tura. Poludecu vise o vesa, samo sirim i slazem ves

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 9:51:33   
Animsaj9
jednom nedeljno jednu masinu belog i jednu sarenog i ako se skupi od D

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 10:05:53   
Anck Su Nmaun
jedan ves na zici, druga tura u masini, ceka start.. a korpa i dalje puna user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 10:08:21   
MasnaMasnica
Skoro svaki dan.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 10:10:52   
Khaleesi
Ja sam sinoc preskocila pa je masina uzela slobodnouser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 10:54:25   
suzi kju
Noću uvek palim otkuvavanje, mada kad se setim da spremim i u boji uključim i to. Uglavnom svaki dan po nešto. Mada desi se da preskočim po dan dva nekad.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 11:25:35   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Noću uvek palim otkuvavanje, mada kad se setim da spremim i u boji uključim i to. Uglavnom svaki dan po nešto. Mada desi se da preskočim po dan dva nekad.

Suzi, i ja isto ovako, identicno :)


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 17:05:52   
branki*
mnogo cesce kad imam decu,nego dok nisam imala.sad otprilike svaki drugi dan,tj svaku drugu noc.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 18:28:05   
mamica 91

IZVORNA PORUKA: mamica 91

U proseku dnevno 3 masine nekad vise, retko manje (osim ako je bas veliki svetac), tj. radi najmanje 8 sati devno (puno radno veme user posted image ) otprilike ovako..
Jedna decijeg belog to na 95, jedna "naseg" belog (na smenu jedan dan peskiri jedan posteljine jedan krpe, stolnjaci) isto 95 i uvek bar jedna, dve sarenog ili decijeg ili naseg na 40-60.. jastuke i deke perem jednom u 10 ak dana tako isto i prekrivace sa garniture u dnevnom...s tim da je jedan krevet samo za V tu niko ne seda i taj prekrivac perem posebno i svaki dan stavim cist peskir na kom lezi...

I decije nikad nista ne perem s nasim...


Isto samo ne perem deciji beli svaki dan, nema vise bljuckanja, ali umesto te masine belog sad palim sareni, uvek su napolju i sad ima blata A oni od toga kuvaju deca rucak i budu uvek kao prasici.
Majko moja sta ce tek da bude kad se rodi trece, moracu jos jednu masinu da kupim, stvarno joj se divim da jos radi. A kukamo kako "nikad nemamo sta da obucemo" user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 23:27:22   
choopa choops
Svaki dan, mimimum jednu mašinu. Imam mašinu od 1kg. Kad sam imala od 6kg radile su obavezno dvije dnevno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Koliko često perete veš?
31.10.2016 23:56:03   
Mariya
Stvari od devojčica perem svaka 4 dana,za toliko se skupi da napunim mašinu. Ostalo kako se skupi. Jednom nedeljno tamni veš, beli na iskuvavanje, beli veš na 40... Znači 3-4-5 puta nedeljno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Koliko često perete veš?
2.2.2019 17:30:48   
Maraj
Pisale smo negde u temi...ali ne mogu da nadjem u kojoj temi...

Zanima me gel prasak za ves. Onaj u kapsulama .
Da li vi koje ga koristite stavljate omeksivac ili on u sebi ima i omeksivac? Imam ariel i on u sebi ima 3 boje. Zelenu, plavu i belu. Ne znam da l ima omeksivac u sebi. Mada ja nancesce sa tim deterdzentom perem belo. Al budu mi peskiri malo grublji samo sa njim. Mm tvrdi da ima u sebi omeksivac

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here