|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često perete veš?
21.10.2014 21:46:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: bubulence

svaki dan bar jednu a subotom uglavnom 3 jer tada perem posteljinu ... desi se ponekad da imam dve masine dnevno ali to nije cesto...



ee ovo sam pisala pre dva meseca i tacno od tada ne znam da sam i jedan dan prosla sa jednom masinom...
znaci uglavnom dve a petkom ili subotom tri... sta ce biti kada dodje beba....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Koliko često perete veš?
21.10.2014 21:53:25   
Mala Elena
Uglavnom svaki drugi dan , ali neretko se desava da zaredjam par dana...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Koliko često perete veš?
21.10.2014 22:04:02   
tijatija
Dve do tri dnevno user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Koliko često perete veš?
21.10.2014 22:15:46   
Torbica
Jedna dnevno user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 0:24:55   
choopa choops
Toliko da sam, kad mi se stara mašina pokvarila, automatski kupila neku što pere 10kg user posted image .

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 0:55:22   
mati
Zaviisi kako kad... Leti non stop, tj svako vece, posteljine, prekrivace i tako to na dva tri dana...
Sada najmanje pet puta nedeljno, nekad i dve masine zaredom.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 1:31:20   
Azra_

IZVORNA PORUKA: tijatija

Dve do tri dnevno user posted image


Iz momenta prestajem da kukumavčem kako stalno perem i peglam!!! user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 6:55:57   
big mum
Dvije dnevno,presvlače se ki blesaviuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 8:37:24   
Lu
Evo razmišljam čime bi danas mogla napuniti 2 ili 3 mašine i stvarno nemam idejuuser posted image
Ako sam dobro razumjela ne radi se o posteljini nego o odjeći, stvarno ne znam...to je ipak 10-15 kg veša, zar toliko isprljate dnevnouser posted image

< Poruku je uredio Lu -- 22.10.2014 8:38:02 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:14:58   
Trcosava
Hm... ja sam isto šokirana, pa šta vi perete svaki dan? Izuzimam mame koje imaju po troje i više dece user posted image

Mi, tačnije baka mm, jednom nedeljno pere veš, odnosno kada je jeftina struja. Subota i nedelja. Tad se zaređa pojma nemam koliko mašina. Valjda 4? 5?
Jedna ide na beli veš, jedna na 60° i 2 sigurno na 40. Često se desi da nemam da napunim tu za 60, pa onda u toku nedelje se opere. Ali opet, to je kažem max 5 mašina. NEDELJNO!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:21:33   
bubulence
pa evo primer, mm se presvlaci dva puta dnevno i ja uglavnom dva pita. znaci to su 4 majice, 4 para carapa, pantalone i donje delove ne perem svaki dan, ali uvek sa tim imam da ubacim neki gornji deo trenerke, jaknu...
Ema se presvlaci oko 3 puta dnevno, njene pidzame menjam svaki dan jer se jako znoji, imamo bar 4 peskira, ves koji presvlacimo svako bar 2x dnevno. cebad, Ema ima 3 ona tanka cebeta koja sluze vise za igru pa su cesto na zemlji, pokriva igracke itd, perem ih 2x nedeljno. igracke plisane koje joj stoje u krevetu 1x nedeljno. nasa posteljina petkom ili subotom, njena subotom i sredom... i uvek se nadje jos nesto...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:22:29   
Peace*
Pa hajde da sumiram na brzaka:

U nedelju sam oprala:
1. posteljina
2. peškiri
3. prostirke (tepisi user posted image ) za kupatilo
ponedeljak:
4. svetao veš
utorak:
5. taman veš
sreda (danas):
6. svetao veš
i za sutra me čeka mašina tamnog.

i onda mislim da do nedelje neće biti.

Recimo da je to znači 6-7 mašina nedeljno.

Npr. Luka ode u školu, dok se vrati, kolena su crna (fudbal, klizanje na kolenima po hodnicima, klekne da izvadi knjige iz torbe), onda dođe kući, presvuče se za fudbal, vrati se blatnjav. Time ja već imam: podkošulju, gaće, čarape x2, dux x2, trenerka x2, majca kratki rukav. Marko se obuče za vrtić, ako se ne pokvasi, u najboljem slučaju imam sve x1, mm obuče majcu i košulju (farke ne peremo nakon svakog oblačenja ni on ni ja), ja obučem podkošulju i majcu... i Tako svaki dan. Mašina je puna časkom. user posted image


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:46:59   
Adriana83
Ja imam svaki dan bar dve masine da operem. user posted image Nekad i vise. U proseku perem 15-18 puta nedeljno user posted image Kud ne kupih neku koja pere 10kg da se ne zezam...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:50:47   
mali_mis
Mama i ja cekamo da se nakupe nase stvari, pa njih peremo jednom-dva puta nedeljno. Dok Arminove skoro svaki drugi dan.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:52:13   
Lu
Sory, ja se uvijek isčuđavam na ovoj temiuser posted image
Naravno ne čudim se Adriani i ostalim mnogobrojnim obiteljimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:52:41   
milicicak
Oko 4-5 puta nedeljno... mislim da bih prala vise da imam gde da susim ves user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 9:57:32   
majared
Od kada sam pocela da radim ves perem vikendom. Znaci, petak uvece beli ves, subota uvece beli ves + posebna masina bebinih stvari koje nisam mogla da operem sa nasim

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:03:04   
jovicaa
ja da redovno perem imala bih recimo pet, sest masina nedeljno. al posto cekam da se nagomila, onda obicno perem dok se ne onesvestim, par za redomuser posted image
ali nas ima cetvoro, od cega su dva mala deteta koja se jako prljaju(naravno) plus pas. mi ne menjamo tako cesto garderobu kako se ovde pise.. deca skoro svako jutro dobijaju cisto, zato sto se uprljaju ili u set_nji ili u vrticu. ali pidzame nosimo par dana, svi, osim ako se bas ne uflekaju, vanredno usmrde i sl. posteljinu menjam jednom nedeljno. peskire koristimo isto po par dana, kako kad, zavisi.
a sta cemo kad dodje beba to ce biti veselje, preselicu se u spajz, mada ne mogu ni da udjem u njega od masine za susenje.

nisam racunala gace i carape, to svi menjamo svaki dan, naravno. ali recimo ako se aleksandar ne ufleka i ne uprlja nosi isti donji deo trenerke i 2-3 dana u vrtic. ne znam zasto bi cesce menjao.

< Poruku je uredio jovicaa -- 22.10.2014 10:04:41 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:08:48   
Peace*
Ma ofkors, kad se ubrljaju donje delove, ni ja ne perem.
Posteljinu menjam 1x nedeljno, peškire isto (sem onaj za ruke, njega češće).
Pižame isto menjam 1x nedeljno, sem ako se ne uznojimo baš, što je retko zaista.
Ali to je opet 6-7 mašina kod mene. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:12:31   
jovicaa
pa da, sa malom decom uvek ima vesa i vesa..
mada kako odrastaju, cini mi se da ima malo manje...
a i pazite i da su cetiri odrasle osobe tu opet imas puno vesa.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:14:26   
Peace*
Pa ne znam šta bih ti rekla za to odrastanje. user posted image
Realno, Marko duže nosi donji deo nego Luka. Taj fudbal, uklizavanje, skrljavanje me ubi. Kolena su mu krš posle škole.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:22:58   
Klarita
Hmmm, ne pustam masinu svaki dan, ali Boga mi bih mogla. Kad saberem sve i skupim, operem 10 masina nedeljno sigurno. S tim sto neki dan zaredim pa pustim 3, pa tako tri dana. Ja sam freek po pitanju decijih stvari. Ne znam zasto to radim, ali K mi je od skoro pocela da nosi pizamu dve veceri, trece menjam obavezno. N vec svako vece drugu, a peskire im menjam na 3 danauser posted image Nama ne. Nase pizame se nose par dana. posteljinu menjam kad se setim i obicno smaram mm da namesta, jer je veliki krevet u maloj sobi i uvek se upetljam carsafom tj onom navlakom, pa sam odustala. Obicno je menja 1x u 7-10dana. K obavezno 1x nedeljno, a N cesceuser posted image Preterujem, znam, ali eto. Peglam im sve, pa cak i K hulahopkeuser posted image i kad ja da spremim rucak, kad???user posted image kad ja sve to ispeglam i naredjam im, dodjem ovde, sredim kucu sudove, izukljucujem masine i kad rucak da spremim???user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:29:42   
bubulence
mm i Ema nema sanse da se obrisu 2x istim peskirom i sada sam i ja navikla tako, ranije sam koristila isti peskir 2-3 puta. a mm se turira najmanje 2x dnevno, Ema i ja 1-2x... za Emini pidzamu isto tako... tako da eto jedne masine svaki dan.
ustvari ja toliko perem jer mora ispred stana da mi mirise na lenor user posted image ... ali peglam samo sto moram...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 10:33:57   
Klarita
Pa, promeni omeksivacuser posted image
Ja kad zelim da mi zamirise, nadjem si tako nesto pa pustimuser posted image majke mi...evo sad mi nije neophodno bilo, ali pustila sam K prekrivac s krevetauser posted image

Decije peglam sve, nase samo sta moramuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 22.10.2014 10:34:38 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Koliko često perete veš?
22.10.2014 11:32:24   
nata11
Ja za svako tusiranje novi peskir. Tako sam navikla pa nije ni cudo sto masinu ukljucujem svaki drugi dan za nas dvoje.

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here