|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi SAd
5.10.2009 13:22:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Mislim da b.frendli nije baš praktičan posle CR ali mi se sviđa ako žena može odmah da doji...


Slažem se sa tim, ali kako ćeš sa braonilom u veni da brineš o detetu? Pa ja sam jedva ustala prvi dan  iz kreveta. A i drugi da se ne lažemo. To ustajanje mi je teško išlo, iako inače (sem tada) nisam imala bolove.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Betanija Novi SAd
5.10.2009 13:28:42   
Dora
slažem se, ali mi posle teško pada da počnem da dojim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Betanija Novi SAd
5.10.2009 15:06:55   
cicko
abiberon, koliko si trudna- nema ti tickera? I ja sam pocela da odlazim kod njega, ali tek sam jednom bila, sad treba ponovo za nedelju- dve.  Zadovoljna si s njim?


IZVORNA PORUKA: Biberon

Ja vodim trudnocu kod Vejnovića, a i moju kumu i sestru je već dva puta porađao. Za carski rez je ubedljivo najbolji u celoj betaniji, to mi je lično rekla i doktorka Novakov, upravnica cele Betanije, rakla je bukvlno da kada mu asistira na CR nesme da trpne jer će on već završiti. Kod njega je praksa da trudnicama koje vode trudnoću kod njega, naravno privatn, zakazuje porođaj kako god. Išao on prirodno sa ili bez epiduralne, carskim rezom, on se sa tobom dogovori kako je najbolje i šta on preporučuje. Što se cene tiče i ja znam da je bilo oko 500 eura, naravno nezvanično i to samo ako ti baš hoćeš da ti on radi i to ako nemoraš. Ako je CR najbolja opcija i medicinski opravdana ne traži ništa, nego kolko ti hoćeš, možeš daš. Ti naravno nisi obavezna da platiš ništa. I da koliko znam svojim trudnicama ne naplaćuje.

(odgovor članu Biberon)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Betanija Novi SAd
5.10.2009 16:09:28   
kovo
Dali neko ima broj telefona  i adresu od Vejnovica gde mogu da zakazem pregled?

Hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Betanija Novi SAd
5.10.2009 16:13:47   
cicko
Poslacu ti je na pp. Vazi?


IZVORNA PORUKA: kovo

Dali neko ima broj telefona  i adresu od Vejnovica gde mogu da zakazem pregled?

Hvala!


(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Betanija Novi SAd
5.10.2009 17:17:40   
onija
 da li neko zna kako funkcionise porodjaj sa epiduralnom anestezijom ?
mislim na sam tok, odlazak u betaniju, itd....


_____________________________

KeepSmiling

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Betanija Novi SAd
6.10.2009 13:03:17   
gagins
Drage moje ,nije mi jasno zasto toliko forsirate Vejnovica,ja sam vec ispisala moje iskustvo u vezi karlicnog porodjaja i carskog reza,lekari su dosli,pregledali me i utvrdili da prirodan porodjaj nije dobar ni za mene ni za bebu u takvoj situaciji i uradili mi hitan carski.Radio je dr Dragan Stajic i zahvalna sam mu do besvesti,niko od mene nije trazio ni dinara ni eura.a sto se same rane tice,previjali su nas svako jutro pre vizite nekim benzinom,ne znam kako se taj rastvor medicinski naziva i stavljali nam neku traku preko,cak ako se za vreme tusiranja pokvasila rana i tada su mi previjali kada sam pozvala sestru.Ponavljm,nikome nista nisam placala.Sada ocekujem da cu opet ici na carski,ali ako se beba bude okrenula razmisljam da probam na prirodan porodjaj,pa nek mi je Bog u pomoci.pozdrav svima

(odgovor članu onija)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Betanija Novi SAd
6.10.2009 13:27:09   
Biberon
Cicko, trudna sam 17 nedelja i od starta idem kod njega. Išla sam i ranije. zadovoljna sam jako, prvo zato što sve što ga pitam ma koliko to glupavo zvučalo odgovara, što se slažem treba da čini svaki lekar, ali ne čini. Kada sam imala nekih problema, došlo je u 9 nedelji do manjeg krvarenja, odmah me je primio i hvala Bogu sve je bilo uredu, taj pregled mi čak nije ni naplatio. OK. šiša za svaki drugi svakako. Skup je to priznajem. Posle double testa sam ga zvala da tumači rezlutate i jako je  bio susretljiv i ako rezlutati nisu bili savršeni odmah mi je rekao da ne treba dalje da se maltretiram, da je UZ savršen i da je to to.
Raspisah se ja, a poenta je da sam zadovoljna. user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Betanija Novi SAd
6.10.2009 13:35:05   
Dora
izvini, ako smem da pitam, koliko košta pregled i koliko ultrazvuk kod Vejnovića privatno? Odgovori mi u privatnoj poruci ako hoćeš

(odgovor članu Biberon)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Betanija Novi SAd
6.10.2009 16:15:08   
kovo
Da to i mene zanima...koliko kosta pregled?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Betanija Novi SAd
9.10.2009 16:33:44   
kovo
Cao svima!

Nova tema za raspravu....doktor Stajicuser posted image .Kakva su vam iskustva u vezi njega?Pozdrav

(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Betanija Novi SAd
10.10.2009 12:37:21   
ZVONČICA
Porodila sam se 28.09.2009. i doktor Stajić nas je obilazio svako jutro u viziti. Bio je izuzetno ljubazan i korektan za to vreme , a od žena kojima je on vodio trudnoću sam čula samo pohvale.

(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Betanija Novi SAd
11.10.2009 18:13:01   
kovo
Cestitam Suncice!!
Dali ti je radio cr ili si se prirodno porodila? Meni treba za carski rez.



(odgovor članu ZVONČICA)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Betanija Novi SAd
11.10.2009 18:14:25   
kovo
Izvini Zvoncice!!!user posted image

(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Betanija Novi SAd
11.10.2009 18:22:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ZVONČICA

Porodila sam se 28.09.2009. i doktor Stajić nas je obilazio svako jutro u viziti. Bio je izuzetno ljubazan i korektan za to vreme , a od žena kojima je on vodio trudnoću sam čula samo pohvale.


draga , najpre da ti čestitam na user posted image !user posted image user posted image user posted image

možeš li i meni na pp neki kontakt tel dr Stajića?user posted image    fala unapred!   user posted image

(odgovor članu ZVONČICA)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Betanija Novi SAd
12.10.2009 12:15:59   
kovo
Zdravo drage moje,

ocajna sam,a trebala bi u stvari da se radujem.Posle 9 nedelja kako mi je beba karlicno,ona je odlucila da se pred kraj okrene.A ja taman odlucila sama sa sobom da idem na CR i ubedila sebe da mi je to bolje,lakse itd.Sada ne znam sta da radim.Doktorica Mirovic je strogo protiv toga,kaze jednom rasecen stomak,uvek rasecen stomak.Pitala sam je za nekog anesteziologa u vezi epidurala (BAR TO!),ali nije htela nikog da mi preporuci.Sada sam prepustena sama sebi i ne znam sta da radim.
Dali neka od vas zna nekog anesteziologa koji DOLAZI da ti da epidural kada se ranije sa njim dogovoris?Svasta sam cula,da se plati pa da on ipak ne dodje,ukoliko ima neku intervenciju.
Ovo mi je druga trudnoca i bas zbog toga sto znam kako mi je bilo na prvom porodjaju,hocu neki vid pomoci,tj.epidural.
Pozdrav svima i hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Betanija Novi SAd
15.10.2009 16:15:28   
ZVONČICA
Meni je ovo bio drugi porođaj, pa poučena iskustvom sa prvog (redovan, prirodan) porođaja sam rešila da idem na epidural. Međutim to je sada mnogo teže izvesti nego ranije, jre to samo i isključivo radi anesteziolog a ima ih samo dvojica i dežuraju samo na CR. Moja prijateljica je prošla katastrofa sa epiduralom jer su joj dali samo pola doze i kad je trebala da dobije drugi deo noko se nije pojavio da joj da. Najgore bolove je onda proživela bez anestezije. Ja sam na kraju odustala i opet se porodila prirodnim putem, sreća pa je išlo sve mnogo brže nego prvi put.

(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Betanija Novi SAd
2.11.2009 8:53:15   
Anck Su Nmaun
Moj Dr. mi je dao upute za betaniju kod geneticara i na expertni UZ kod nekog Dr . na B .... Berletovic nesto tako..I kakav je on DR?
Da li neko zna tacno prezime da bi mi bilo lakse da zakazem , i koliko se ceka na zakazivanje?

(odgovor članu ZVONČICA)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Betanija Novi SAd
2.11.2009 14:40:05   
cicko
Mozda Zoran Belopavlovic?


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moj Dr. mi je dao upute za betaniju kod geneticara i na expertni UZ kod nekog Dr . na B .... Berletovic nesto tako..I kakav je on DR?
Da li neko zna tacno prezime da bi mi bilo lakse da zakazem , i koliko se ceka na zakazivanje?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Betanija Novi SAd
2.11.2009 17:53:21   
Anck Su Nmaun
Jeste hvalaaauser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Betanija Novi SAd
9.11.2009 10:32:40   
Anck Su Nmaun
Pitanje pitanje .....

Da li se vrse pregledi UZ popodne ... kod nas u Bolnici se obavljaju ali cisto da pitam da ne idem bezveze!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Betanija Novi SAd
10.11.2009 14:57:27   
Anck Su Nmaun
Juuhuu juhhhuuuuuuhuhuuuuu imaaa  li koga ovde da zaluta user posted image user posted image user posted image .... stavrno mi je hitno, pa bih bila zahvalna nekome iz NS ili ko je vec bio ... da li primaju na pregled posle podne ???

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.11.2009 14:58:15 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Betanija Novi SAd
10.11.2009 15:15:02   
cicko
Mislim da ne, osim ako imas dogovoreno. To je ono sto ja znam, ali mozda neko ima drugu informaciju.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Betanija Novi SAd
23.12.2009 10:58:37   
Mari86
Drage moje..citala sam temu..pa imam jedno pitanje..
iako nisam jos uvek user posted image a mozda i jesam pa ne znam,zanima me,nisam videla da ste negde pisale..dali u
betaniji ima tih apartmana i koliko kostaju?!user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Betanija Novi SAd
23.12.2009 11:23:38   
Anoniman
Zvanično nema. Ako imaš deeebelu vezu, ili platiš ne znam koliko, ubace te u neku posebnu sobu gde si sama, ali to nije apartman kao na filmovima, obična sobauser posted image Bar su tako meni rekli kad sam trebala da se porodim.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here