|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 10:04:51   
MasnaMasnica
Trudnicice sada cu i ja da vam podelim po glas.
Rosi super si prosla.user posted image
Madre ja jos cekam trudnicko za oktobar.
Ja sam samo prvi put imala epiz. Drug i i treci ne ,i zaista kao da se nisi ni poradjala sve odmah mozes😁 sedenje i prvi podoj uzivanje.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 10:08:20   
Misha i Ljisha
Maraj upadaju upadaju. Meni je to bilo strasno kad smo se doselili. Dodje komsija ili komsinica udju znaci UDJU u dvoriste i na prozor ti kucnu i jave se. Ja u pidzami pijem kafu dugo ako ne vodim.D u vrtic. I onda se tako pogubim nit da li da nudim kaficom ni da ne nudim. Nit mi se pije jutarnja kafa sa babama nit sa komsijama ovde. Dodje komsija upadne u sred rucka ja da vas vidim malo. I tako sedi dok rucamo. Ja opet kao ajd da ponudim i rucak ne ne ja samo da vas vidim.pa tacno mi glupo da jedem dok je tu. Cudni su meni ovde ljudi,da ne kazem bosanci. (zivimo u Krajiskoj ulici mozete misliti).

Onda sam mm rekla da prestane da se ponasa kao da me doveo u "metropolu" jer sam sa Medjunarodnog puta dosla u Krajiskuuser posted image . A on stalno ovde imas sve, sve je blizu, skola najbolja u Vojvodini, vrtic na 5 min peske, prodavnice,bioskop, pozoriste, muzicka skola,svi sportovi (osim klizanja naravnk ali imaju hokej na travi), kao Bog zna kako veliko mesto a ljudi seljacine. Izvinjavam se svim seljacima. Hocu reci nekulturni su za moj pojam kulture. Puno se psuje ovde i tako ne mari bas za tudji prostor. No sad sam vec oguglala. Ako su oni takvi ne.mora da znaci da mi moramo biti.

Idem.i ja da glasam za vas.

Nama danas svekrvi Uskrs. Idemo kod nje na rucak.

A ujedno i da vam svima kazem Srecan Uskrs ako slavite. Boga danas zvala u crkvu na cveti ali nismo D i ja otisle.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 10:27:35   
IvanaSK RR
Hvala, Ljiso, mi Krajisnici smo poznati po tome sto smo seljacineuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 10:36:03   
Ana RR
I mi bosanci user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 10:51:40   
veselicaa
Trudnicice ljubim vas sve :*
Ljiso ako ljudi zele da se druze sa komsijama ne znaci da su nekulturni,a i nije lepo da za sav narod kazes da su ovakvi ili onakvi user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 13:03:38   
jess021

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Hvala, Ljiso, mi Krajisnici smo poznati po tome sto smo seljacineuser posted image

Slazem se user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 14:33:28   
Sanjica26 RR
To su krupne reci Ljiso. Pa, i za nas iz Metohije svasta pricaju. Nemojmo generalizovati. Svako mesto ima svoju lepotu. Ljudi su razliciti i razlicito reaguju na radost, tugu. Meni te tvoje komsije deluju jako srdacno bez obzira sto tako ulaze u kucu. Njihov mentalitet je takav i po tome se ne meri covek. user posted image Ali to ne znaci da su seljacine.
Malo odosmo u off. Sad cu sebe da pecnem. Idemo u neku adekvatnu temu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 14:57:11   
madre
Fajt, fajtuser posted image cetiri moderatora na jednog "obicnog" user posted image
Ja spavala mali, nocas nisam! muz i deca nisu tu, pa se bas odmaram, ni ručak nisam spremila. A sad sam i ja gladna...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:03:40   
mama Jo
user posted image user posted image Madre user posted image

Ja sam odrasla na selu, slican slucaj je i tamo... komsije dodju mad zele, nema tu prethodnog najavljivanja, dodju jer im treba nesto, dodju na jednu ,,s'nogu", dodju...
A sada kad zivim u stanu, u zgradi, prepoznala bih jedino ljude sto zive pored nas - mislim 😊
Znam jos par njih iz vidjenja, kad prodjemo jedno pored drugog ni ne jave se ☹
Ne znam ni sama sta je bolje.

Juce smo bili u selu na slavi, mama postavlja stol i shvati da joj fale 3 noza... skoknula je preko kod komsince po nozeve; ja ovde ne znam da li bih imala od koga da pozajmim...



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:13:23   
Maraj

IZVORNA PORUKA: madre

Fajt, fajtuser posted image cetiri moderatora na jednog "obicnog" user posted image



user posted image i ja da se nasmejem
Pa nije ljisa nista lose mislila. Muka joj od ljudi sto joj upadaju u kucu nenajavljeni. Sad sto je slucajnost da su ti ljudi iz istih krajeva vi napadoste ljisu.
I mm je bosanac, sto znaci i moja deca pa se nisam uvredila
Lepo kaze mm seljak je covek sa sela a seljacina je karakterna osobinauser posted image

I jos nesto da kazem , nemoj da se zamerate nama trudnicama, ima čmičak da vam izadje user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:15:11   
Maslacak15
Sad ja da odem U Off. Bogami Madre kad pogledam na spisak, ti se U tisini opasno priblizila celuuser posted image user posted image ....ljisi se vidi da ima visak vremena, Puno se bavi komsija, Jos jedan znak da je spremna za porodjaj.user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:17:58   
vocicana
Jeste Maraj, cmicak ce da izadje, sram ih bilo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:17:59   
madre
Približila seuser posted image kako si ti, maslacak, kako rana, dojke, ragade, dojenje, organizacijauser posted image
SAD kad vam ljisa objasni kratko na dve strane sta je ona mislila ima da vam se pusiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:18:31   
vocicana

IZVORNA PORUKA: madre

Približila seuser posted image kako si ti, maslacak, kako rana, dojke, ragade, dojenje, organizacijauser posted image
SAD kad vam ljisa objasni kratko na dve strane sta je ona mislila ima da vam se pusiuser posted image

user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:26:30   
IvanaSK RR
Pa evo, ja sam se oset_ila prozvanom. Generalisanje ljudi po tome odakle su je jako ruzno. Slobodna sam za cmicak, a i za referat od dve strane koji svejedno nece promeniti vec napisan post.
Inace, vredjanje ljudi po tome odakle su je zabranjeno na forumu. Procitajte jos jednom pravila foruma.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.4.2018 15:34:45 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:35:29   
Misha i Ljisha
Hahah jao pa srdacni su kako nisu. Mislim to je to jedna s nogu. Da vas vidim i ostalo. Al sto psuju vala psuju da to stvarno prevazilazi svaku meru. Bespotrebno ubacuju psovke da ne moz recenicu shvatiti od silnih psovkiuser posted image
A kad kazem seljacine ne mislim.na one urbane gradske pacove (ajd sad nova tura ljudi da se uvrediuser posted image ) vec mislim onako prosti ljudi. Prostodusni. Ne zli. Daleko bilo. Pa pre ce ti bosanac pomoci nego neki lala. Bosanci kucu sagrade za dan za komsijeuser posted image (inace mama mi bosanka i cela strana njene familije heheh). Al da je ulica zasluzila ime Krajiska pa to sigurno jeste i po odabiru muzike i po ponasanju i po psovkama. Hocu reci doziveh kulturoloski sokuser posted image

Ja i dalje tvrdim "komsija pa Bog". Ko mi je pomogao kad mm nije tu a akumulator se ispraznio? Pa prvi komsija. Nego prosto to upadanje i zagledanje u prozor. Meni to nije blisko i stvarno to smatram nekulturomuser posted image

Verujem da nijedna od vas to ne radi i ne bi joj bilo prijatno da zivite u takvlm okruzenju gde kad vam stigne novi namestaj odmah svi dolaze u inspekcije i procenu ahhaah... I td itd.
Mi proslavili kod babe uz gozbu Uskrs. D mi nesto smrcka. Ona se uvek na raspustu razboli. Bezveze. Valjda ce proci za koji dan.

Kaze svekrva ju kako ce u Morahalom 16tog aprila a ja treba da se porodim ahhah...rekoh ne znam stvarno kako cu se bez vas poroditi. Rekoh stisnucu koji dan da izguram vise hahah pa smo se svi smejali. Mm voli mamu da zafrkava.

Slusala sam danas emisiju gde kaze veterinar da je ova godia ekstremna da su u jednlm danu imali preko 100 pasa sa krpeljima. Tako da ove godine.moramo izgleda decu zagledati kao blesavi. Blaga zima nisu umrla gamad. A najgore je sto ih ima dosta zarazenih krpelja. Joj sto ih ne volim.

Eh da a propo komsija user posted image bila nam baka Juliska od preko puta donela D jaje ofarbano i cokoladica. Pa smo baka Julisku zezali da cemo se njenim.jajetom pobediti nasu baka Tereziju. Iheheh...


Jel objasnih na dve strane???

Stvarno. Nisam ja nista lose mislila. Ispade tako. Ja se salim da sam se uklopila, cak vozim.i golfa haha... Nemojte se zene.moje ljutiti ja bas nikog ne mrzim niti na prvu loptu cenim ljude po nacionalnosti ili veri. Da ne pricam sad ko su mi sve dobri prijatelji i koje su nacionalnosti ili ubedjenja ja sam to i napisala sve gore navedeno jer je ovo okruzenje bas "stereotipsko"user posted image po tim nekim standardima

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.4.2018 15:42:43 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:53:29   
madre
Nije lose, ljiso, nije loseuser posted image mada umes ti to i boljeuser posted image uvek se bre pitam kako ti cesce ne ističe sesijauser posted image sad ocekujemo navalu moderatora,ovih "odsutnih" user posted image grdice me za smajlije!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 15:55:29   
vonavoj
Ahhhaa..gde ste otisle!
Ali da ima istine ima,ja jako volim te ljude,oni zele da pomognu uvek i ne shvataju kad smetaju..user posted image moja sestra u Zadru(Islam Grcki-blizu Zadra)..ima taj.problem..nema tamo privatnosti..svi bi da zabadaju nos u tudju kucu, dobronamerno..a ona nije navikla..ili to da joj dodju nepozvani..ali to su ljudi koji su uvek spremni za pomoc.a kod nas ti bre komsija zavidan...eh.lako je njima..ja zivim u naselju gde su sve kuce..izmenili se stanari ni ne znamo ko nam zivi u ulici..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 16:04:46   
Misha i Ljisha
Ajoj jos me zafrkavas madre..nisam stvarno nista zlo mislila. Eto sveki nije bosanka pa mi gviri kroz prozor. I to me zivcira. Zato sam isla.u soping. A zakljucavam sad jer necu da se desi da dojim bebu ili ne dao Bog se setkam u spavacici bez brusa i da mi tako upadaju. Meni to ajd da kazem trenutno ne smeta al kad se porodim vala znam da ce mi smetati. Jos kad se setim kako mi je bilo sa D. Pa sva sreca sto sam bila na salasu Bogu iza nogu da me nilo ne vidiuser posted image .

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
2.4.2018 15:30:22   
lesica
Tema je ponovo otključana!

Sa napomenom da će i narednog puta da se zaključa, ali na duži period, ukoliko se nastavi sa kršenjem pravila portala i foruma i pored svih konstantnih opomena od strane moderatora da se ista ispoštuju.

O poslednjoj raspravi ne bih, mislim da je razjašnjeno, ali svakako morate imati na umu da povedete računa o tome na koji način nešto pišete jer isto može biti protumačeno drugačije od onoga kako vi doživljavate.

Za podsećanje:


PRAVILA KORIŠĆENJA PORTALA

PRAVILA KORIŠĆENJA FORUMA

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
2.4.2018 15:59:57   
vonavoj
user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
2.4.2018 21:10:24   
Misha i Ljisha
Mame ocajna sam. Dolazim sa UZ beba 2500. Znaci za dve nedelje nista nije dobila od 32. Nedelje svega 300 grama..bpd ispod proseka.i to citav cm. Ujutru idem opet kod dr. Ocajna sam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
2.4.2018 21:11:59   
vonavoj
Cekaj bre Ljisha..otkud sad to? Jel ti je pritisak ok,jesi li ga kontrolisala? Sta kaze dr sta moze biti razlog?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
2.4.2018 21:17:29   
Misha i Ljisha
user posted image pritisak ok. U ovoj trudnoci pritisak stalno ok i stalno sam ga kontrolisala.

Plodove vode ima.dovoljnl
Vidi se na nekim mestima kalcifikacija posteljice. Beba mala. Obim glave mali. Znaci od 32ge nedelje je vrlo malo napredovao. Radila UZ sa 36 nedelja i evo danas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
2.4.2018 21:21:44   
Sanjica26 RR
Joj Ljiso, nemoj odmah da tugujes. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here