|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 7:42:56   
Misha i Ljisha
Ja evo saljem D u vrtic. Jer lep je dan a ja imam casove posle kuvanje necu moci da je izvedem a glupo.mi da se smara kuci. Nek ide da se igra sa drugarima.
Ona doruckuje. Nesto smo kasno ustale.
Mrzim kad sve na frku moram. Jps do banke treba da svratim u prodavnicu. I brzinski kuci na casove.

Pozdravljam vas

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.4.2018 7:43:46 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 9:52:17   
Misha i Ljisha
PA dobro trudnice gde ste vi???

ccc...sad cu da zovem policajca za trudjenje (kaze moja D ahahah)

Pih iznervirah se ispalio me djak, a sad bi iskreno mogao i ovaj drugi user posted image prosla me volja za casovima. Mm boluje, evo ga jos u pidzami. Da prostite samo me zaj... Ni krevete ne mogu od njega da namestim jer se razbaskario. Pa dok sam ga nahranila. Veca je komplikacija od malog deteta.

Odoh da poradim nesto ako uspem od njega hihih..Po D cu u 11 u vrtic. Tako sam se dogovorila sa vaspitacicama. I rekla sam da sam je dala da je ne bih drzala u kuci po ovako lepom vremenu. Pa nek se tamo druzi a docicu pre spavanja po nju.

Prodje jutro brzinom svetlosti. U banci sam se nacekala. uprodavnici guzva, dorucak i malo nesto okolo evo vec 10

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 10:10:15   
vonavoj
Tm ne radi..ala si ga nadrljala..kad bi ti mogla tako da se ponasas kad se porodisuser posted image
Moje su u vrticu do pola 1..lepo neka rucaju,pa idem po njih..
A sad idem sa tatom i babom na groblje..dedi je 6 godina..a nesto mi je teska glava..a pritisak ok..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 11:36:15   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Tm ne radi..ala si ga nadrljala..kad bi ti mogla tako da se ponasas kad se porodisuser posted image


user posted image bas me sad vaspitacica pita kako uspevam stalno da jurim i zurim eheheh...Jao uzdam se u taj brzi oporavak. Ma ja nikad ni ne bih mogla tako da se ponasam. Volim ga stvarno ali me nekad tolikooooo nervira da me izludjuje. On je nevidjeni hedosnita. I ja sam, al ja bas ne mogu da budem tolika opustencija, ustvari bolje reci ovako ja kad se opustim ja sam vala opustena. haah i to onako nek ide zivot, moze oko mene sve da se raspada. Na letovanju mi nije frka da dam za svaku glupost pare. A on je vise ovako svakodnevno hedonista. A ja sam svakodnevno stipsa i prakticna

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 11:45:00   
vonavoj
Istouser posted image
Isla sam na groblje i na buvljak..kupila sam gace..stalno sam mokra..nasla sam extra,turske..10kom 950dinuser posted image peri,deri... i isla da vidim gde mogu trotinete da popravim,posto mm ne zna,a boze moj da pita..menjaju lezajeve..moram sutra da im odnesem..tocak je samo otpaouser posted image
I sad da slozim ves i idem po decu i u setnju!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 13:54:19   
Sanjica26 RR
Ljiso, od kako je bila zakljucana tema nema nikog da proviri.
Trudnice, ponovo radi bioskopuser posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 13:55:07   
Misha i Ljisha
Meni ginekolog dao vaginalete polyginax. To mi u prvoj trudnoci niko nije dao. Jeste vi mozda koristili pred porodjaj?

Jao sad kad pomislim jos i taj neugodan osecaj. Fuj.

Malo kasnim s ruckom danas. Nesto sam pobrljavila jer je mm kuci pa nisam organizovana ahahaha... Obaveza vise.
Nego izgleda se mame razletele po lepom vremenu. Zavidim vam. Ja danas kao i svaki dan pola dana za racunarom i kucnim obavezama

Vidim Sanjice heheh...ali ipak mislim da se mame smucaju user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.4.2018 13:57:12 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 14:38:10   
veselicaa
Ljiso ja sam koristila Ginodaktanol pred kraj trudnoce,svako drugo vece.Super su,beba nece imati problema sa okicama,nece joj drljaviti kao sto inace bebama bude.

< Poruku je uredio veselica RR -- 4.4.2018 15:59:27 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 15:24:14   
Misha i Ljisha
Da D je meni krmeljala kad se rodila. Ali njoj je taj suzni kanal bio zacepljen. E sad da li je to jer je pokupila neke bakterije pri izlazu ili ne nemam pojma.

Eh ja oprala sudove. Posle cu kolace da umutim a sad cu malcice da radim za sefa. Posle idem u tehnomaniju da uzmem susilicu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 15:28:08   
bojana92
Koristila sam i ja polyginax.Dr mi dao na pocetku 9-tog meseca,tako je bilo u prvoj trudnoci,u drugoj se ne secam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 16:13:04   
vonavoj
A bris ti je ok?

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 16:38:35   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

A bris ti je ok?

ma nisu mi ni radili briseve zato sam i iznenadjena sto puf eto tako. Doduse to mi ne dade moj dr vec ta njegova koleginica koja je gledala UZ. A njega sam zaboravila da pitam da prostite jel da turam il da ne turamuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 17:09:42   
vonavoj
Mozda kada te je pregledala videla sekretuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 17:12:25   
mama Jo
Ja sam u prvoj polyginax, a sad u drugoj macmiror... druga beba mi je jako bila krmeljiva, jedan dan nije mogla oci da otvori, pa su joj krmeljcice sklanjali fizioloskim... ja sam bas imala problem sa pojacanim sekretom. Dr mi je rekla svako vece da ih stavljam.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 17:14:14   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mozda kada te je pregledala videla sekretuser posted image

pa mokre su mi gacice ali nema sad nekog mirisa ili nesto neprijatno da je, ali non stop sam mis mokre gace i pitala sam dr za to on rekao ma sve je to normalno. Tako da mi on nista nije davao. A i stvarno mislim sad onako kao zena mogu reci da osim mokrih gacica nemam tegobe. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 17:54:58   
vonavoj
I meni su mokre..ali od znoja..danas sam kupila jos 10 gaca😁
A sekret nemam..
Mozda joj je takva praksa.da sve bude cisto za porodjaj.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 17:58:07   
Misha i Ljisha
Izes ga kaze dr pojacan sekret u trudnoci je normalan jer se telo priprema za dolazak bebe. Da prostis podmazujemo se user posted image
Tako da nemam pojma. Menjam gace dva puta na dan a nekad ako idem negde i 3. Kad mi se desi da nemam ciste gace dodje mi da se utepam pa sam uvece pocela da nosim od mm bokserice a moje cuvam za danuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 18:10:43   
Ana RR
Ja sam nosila dnevne uloške, zapravo nosim ih uvek, ne mogu bez njih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 18:38:26   
Rosita
Meni je D morao ab mast za oci, a N malo krmelja, bas sam mu malopre custila fizioloskim. Brisevi cisti, ukljucujuci i gbs.
Mi kod kuceuser posted image . Videcemo jos kako da negujemo suvu kozu, ali verujem da nije strasno, oporavice se.
Bebac mi je dobar, ja sam ok, umorna. Nosim obicne gace, krvarenje kao pred kraj menstruacijeuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 19:05:52   
vonavoj
Joj.ana odlepljuju mi se dnevni..onda me jos vise nervira..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 22:11:47   
Misha i Ljisha
idem sad da turim jednu i da staim ulozak.Ne znam koji mi je gori osecaj vaginaleta kad krene da curi kad ustanem ili da drzim ulozak dnevni. Mislim zato i menjam gace sto puta na dan jer ne volim dnevne uloske.

Tata mi je bas bolestan. Ruka ga boli mesecima i konacno je bio kod dr. Dr mu rekao da ce ostati bukvalno invalid bude li ista radio a krecu radovi na njivi i u vocnjaku. Tata mi je ocajan a ja sam tuzna. On sad tamo nema nikog ono ranije je imao bar mene. Ja sam odrzavala salas uskakala mu kad je trebalo da se prska vocnjak a sad...Plus zbog bebe nema sanse da idem da mu pomognem a i daleko sam.

Susilicu ipak narucujem online jeftinija mi je da narucim preko tel. Neverovatno. Idem da spavam premorena sam. Radila sam danas za sefa. Ne zove me. A ja vise nemam snage.
Javicu mu se da sam u carstvu snova

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 22:20:20   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj.ana odlepljuju mi se dnevni..onda me jos vise nervira..


Kako bre? Ja koristim Libresse i nikad mi se nisu odlepili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 22:57:19   
vonavoj
Ana.to znaci da se ipak ne znojis..ja nemam sekret,samo mokre gaceuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
4.4.2018 23:48:24   
Ana RR
Hahaha, ne, ne znojim se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 6:14:25   
Misha i Ljisha
Ja nocas svako malo ustajala. Da ne kazem na dva sata pa onda na sat. I evo sad sam odustala od vracanja u krevet.
Pa ja cu biti kao zombi kad Pavle izadje. Jaooo valjda ce on biti spavalica.
Moram se raspitati odmah sta da dajem za grceve. I da kupim onaj caj od komoraca.
Nasla sam termofor il kako se vec zove i o sto se stavlja.na tibicu. Jeee... Al ne znam koliko ce mu biti do toga.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here