|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 12:47:02   
Maslacak15
Pozdrav trudniceuser posted image Rekoh ja Ljisa ce da bude Georgina. Ja ratujem i dalje oko dojenja, carski rez je mala maca sta mi grudi naprave svaki put.... A dobro, inace je A mnogo dobra beba za sada ( pupupu). I decaci nisu bili komplikovani ali ona je stvarno super. Za sadauser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 12:55:07   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ljišo, ako slediš moj primet, 38+5 ti je vremeuser posted image

Ajoj Rosita to mu dodje za dva dana user posted image i jos na Uskrs. Haha mada moze Pavle je hriscansko po apostolu. E nego sad se razmisljam.da bude Petaruser posted image al bas Petar. Moj tata je Pera ja bih po njemu al ne bih Pera vec Petar. Sad obradjujem D da ga zovemo drugacije al ne popusta moje dete ahahha... Ludnica.

Maslacak ne bi bilo lose da budem Georgina hihi... Evo sad stavila zavese. Nisam.jos spakovala torbu mm sta da mi ponese u porodiliste za izlazak moram i to. Dok to ne uradim nema.poradjanja. stisnucu ahhah...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 13:02:34   
Maslacak15
inace da vam kazem kratko iako cu da dobijem packe, posto se ovde vodila prica oko decaka i devojcica, da mi sad svi kazu kad imam jednu kako su devojcice mnogo jednostavnije dok su maleuser posted image user posted image Tipa babica koja mi dolazi, pa sestre u bolnici pa vaspitacie u vrticu. Ali mi je zabavno kad sam rodila dva decaka, niko nije snasao da me obavesti da sam obrala bostan hahhaha. I onda jos stvari tipa: devojcice imaju manje grceva, itd itd. hahhaha Kao do puberteta, zenska deca su laksa za vaspitavanje. Ja se inace stvarno ne zalim na moje decake iako sam mih podizala ko irske blizance ( razlika samo 15 meseci) Ako bude beba na bracu, vise sam nego happy oni su bas fina deca ali eto da vam prenesem sta mi serviraju.

Uzivajte trudnice!!! Lepo je biti trudan, ja sam tu karijeru zavrsilauser posted image Odoh dok n epostanem sentimentalna hihihi

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 19:55:00   
Misha i Ljisha
Jaooo maslacak pa sto mislis da ja kukam. Ja VIDIM da su decaci tezi u svakom smislu za odrzavanjeuser posted image a ni moja cura nije bila laka beba za odrzavanje hahah mogu misliti kakav ce biti deran.

Dosli smo kuci konacno. Sutra mm ide u Sabac a nas dve soliramo. Sredimo kucu pa u sktnju.

Ja se umorila u gostima. Farbali jaja sa komsijama bivsim bilo super, dete mi se super provelo

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 20:13:31   
madre
Kao majka trenutno dva sina mogu da kazem da tu nema nista za kukanje, samo da smo zivi i zdraviuser posted image
I mi bili na rucku, sad moji gledaju seriju i veceraju, T je kod moje sestre, ocekujem ga uskoro... Najela sam se lepo, gorusica aktivna i tako...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 20:27:56   
Misha i Ljisha
user posted image Madre imas dva sina hahaah..Nemas pravo glasa hahah... Nemam ni ja hihhi ja imam jednu ali "vrednu". user posted image Uf spremila sam D veceru, I odmah sela za komp. Vec sam za sefa odradila par stvari. Tesko mi je sad vec da drzim temppo. Eto u odnosu na pre mesec il dva jos sam tad mogla nocu do 1 ili 2 da radim kad "zakasnim" na posao a sad nema sanse.



cek da nadjem temu o majkama. pa da prebacim tekst. Virnite tamo.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.4.2018 20:32:44 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 6:51:58   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja opet odustala od spavanja. Evo pijem kaficu.

Sta.mi vi radite mame? Zabusavate nesto na raspustu :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 9:03:37   
vonavoj
Jutro!
Ala su mi otekle ruke..ovde se akumulira pec noc..a ja nisam navikla u vrucem da spavam..morala sam burmu da skinem..
Inace.jel oticete?
Neko mi rece.videces.sa muskim ima da otices..sa njima nisam..mada nije ni bilo toplo..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 11:02:10   
madre
Oticem, von... Nema to veze sa polomuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 11:08:39   
Misha i Ljisha
Oticala sa D ali imala sam visok pritisak. Sa ovim oticem ali nemam visok pritisak.
Mm otisao za Sabac. Ja evo u pola usisavanja. Morala sam da zastanem. Ostala mi jos jedna soba. Pa cu ribati, pa rucak pa oribam sporet i plocice napravim kolace i ofarbam jaja sto su.mi ostala za farbanje. Hocu u lukovini da ofarbam al jos nisam izasla napolje da naberem travcica. Rano je Uskrs pa nema jorgovana,nije se ni razlistao. Nema pola travcica sto inace stavljam no snacicemo se D i ja. Moram danas ispeglati jedan deo vesa bar. I kasnije raditi. Bila u mesari kupila meso sutra za rostilj. I tako svasta od jutros

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 11:13:34   
madre
Ja od jutros skoro nista, sva sam tromauser posted image moji napolju, ja pustila masinu u sad cu da obucem ostatak jaja, tek sam danas dokupila ostatak onih slicica. Za sutra nista ne spremam, idemo na rucak kod mojih i mm roditelja.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 12:36:08   
vonavoj
Uh.dobro je..ja pratim pritisak,ok je..ali eto..juce prvi put otekla...ali mi je bilo bas toplo!user posted image ali definitivno cu oticati,kako je krenulo...a i takav je period.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 12:39:09   
Misha i Ljisha
Mm se javio da ga navatala policija sa telefonom puf 10 000 user posted image dodje mi da doletim do Sabca da ga isamaram. Pa stvarno ne mogu da verujem. U svoj ovoj besparici sad kad imamo stotinu izdataka on nadje jos da pokupi kaznu. Odrobijacu ga. Bar da je sa mnom pricao pa bi me mozda grizla savest

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 13:06:37   
vonavoj
Tacno da ga isamaras! Uzasni su..a kad ih mi zovemo.ne mogu da se jave...
Evo moj pametnjakovic kenja ne moze da vozi troje dece nazad..jer imamo 2 sedista.a njih tri..a njih dve imaju 6 i po godina..kaze nemam trece sediste..a ima..u kolima zaove,koji je ispred naseg..ali mrzi ga da premesta..jbt.ja trudna vodim decu svuda sama..a njega mrzi..ide do parka.kiseljaka,da sipa vodu i taman da se deca izigraju malo..ma to svr za jedan bic!
Iznervirah se i umorih...isle smo do grada,one vozile trotinete..a ja za njima..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
7.4.2018 19:22:04   
Misha i Ljisha
user posted image i sad stize nervozan naravno. Super. Bolje da nije dolazio do ponoci kad ga vec nema. Grrrr...



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 7:40:31   
Misha i Ljisha
Dobro jutro trudilice. Srecan Uskrs svima koje slavite danas.
Nesto ste mi se ulenjile. Definitivno smo spremne da ovde primamo "nove clanice"user posted image . Nesto tate zabusavaju hahah...
Mi smo jutros uranili. D se probudila i onda tek mi.
Danas idemo da pravimo rostilj kod mojih ustvari ne kod njih vec na salasu.
Po Rositinom primeru danas mi je 38+5 al izgleda cu ja pregurati hihi...neka neka treba mi jos vremena

Javite se trudilice moje

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 9:37:33   
Sanjica26 RR
Trudnice, uzivaju Ljiso. Budite vredne i sto bih moja pokojna baka da se lakse raskrstite sa trudnocom. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 9:38:41   
Ana13
Dobro jutro, stomacici. Srecan uskrsuser posted image
Citam vas redovno,ali ne mogu preko tel da pisem user posted image
Svo troje smo imali bronhitis.Kasljem kao konj vec dve nedelje,mozda i vise. Zadnja dva dana je bolje,,ali sam prosli vikend bila ubedjena da cu se poroditi od onog napinjanja. Imala sam i upalu stomacnih misica. Sad je ok.
Sad cekamo Ljisu,a? Ajd pa da navijamo user posted image
Lepo provedite ovaj dan user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 9:42:03   
Ana13
Nek me ubaci neki mod na prvu stranu. Termin 27.6. user posted image
Idem na carski,tako da cu 10ak dana ranije da se raskrstim sa trudnocom user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 9:59:31   
vonavoj
Hristos Voskrese!
Mene sinoc bolela glava..ramena..nocas isto,jutros..popila.sam panadol..sva sam ukocena..i odmah puls 100..
Mi smo se kuckali😁

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 10:22:17   
Misha i Ljisha
Jao ja se sad mislim Dunja na Bogojavljenje rodjena sad kad deran dodje danas po Rositinim instrukcijamauser posted image

Nisam ponela torbu sa sobom hahah...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 10:39:05   
Maraj
Hristos Vaskrese
Kod nas u kuci atomska bomba.
L drugi dan na odvikavanju od pelena. Polu go po kuci pa ne otvaram prozore u dnevnoj. Sikcem i stenjem od vrucine. Nije mi dobro koliko mi je vruce a ne mogu mnogo da se luftiram jer je L skoro pa go po kuci
Jeste radile kakve briseve u trudnoci tipa papa, kolposkopiju?
Ajd virnite u temu "vaginalni pregled u trudnoci". Ne znam sta da radim... nesto sam se istripovala da l da radim ista u trudnoci od tih briseva a moja dr zapela da radim jer nisam 2 godine radila ni kolpo ni papu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
8.4.2018 18:59:05   
Ana13
Ja sam igrom slucaja po dva meseca pre obe trudnoce radila papu,kolposkopiju i briseve tako da u obe trudnoce mi nista nisu trazili. A vidim da su dr razliciti po tom pitanju.Kao i po svakom,naravno user posted image Neki traze,a neki su u fazonu da se dole nista ne cacka u trudnoci. Ja ne znam sta bih ti savetovala. Raunam da doktor zna nesto i da te ne bi ugrozio bez veze.

Mi smo skitali ceo dan,pa na rucak kod svekijevaca. Sad stigli kuci. Smorila sam se tamo za medalju user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
9.4.2018 8:53:52   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Mi se uspavali. Ustali u 8. Ju to za nas kao da smo ustali u podneuser posted image
Dolaze nam danaske gosti. Tako da odoh da pristavim rucak i da malcice pospremam. Moram i u soping.
Eh da ocito sam jos tu. Deran preskocio da se rodi na Uskrs hehe... Al bas mi bi tesko juce.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
9.4.2018 9:43:07   
vonavoj
Jutro trudnice!
Georgina je jos tuuser posted image neces ti pre terminauser posted image
Meni je vrat malo bolje..mm tretirao bioptron lapmom..njegovi imaju..
Danas idemo kuci..dosta je bilo sedi/jedi..i setaj😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here