|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:30:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:33:35   
Anoniman
Ja sam ti najbliza sada (mislim na osecanja i nervozu...)! Verujem da znam koliko ti je tesko i razgovor MNOGO pomaze! JA se lepo isplacem ovde dok kuckam i cini mi se posle mi lakse polse! Ne znam koj je k*** ovim muskarcima! Ne cene bre kad ih neko voli i ne razmisljaju o nama i nasim potrebama... Draga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:34:56   
Anoniman
Ova tema puna je topline
i na njoj su svi otvoreni i dragi,
citamo i pisemo pune dobre volje
skupile se curke da pomognu gagi

A gagi neka zna- sve ce biti dobro
samo ovaj period neka izdrzi
i neka ne zaboravi TU JE RINGERAJA
uvek za nas moze da se drzi

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 53
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:35:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:36:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:37:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Znas sta Pcelice mi treba da gledamo svoju guzicu ozbiljno ti kazem ja sam sebi rekla da cu sama sebi uvjek biti na prvom mjestu a Boga ima sve vidi i zna..........



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:39:28   
Anoniman
Znam i ja to gagi al glupo zensko... Muka mi je od zivota trenutno,samo bih volela da legnem i zaspim i ne razmisljam ni o cemu! Ti si barem imas decicu,zagrlis ih i boli te uvo za sve ostalo!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:39:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:42:31   
anajid
IZVORNA PORUKA: gagi

I sutra kada ustanem idem na bankomat i pravac u soping i sve cu pare da spiskam na sebe i na djecuuser posted image
user posted image user posted image user posted image Shoping najbolji lek!Samo napred i sve suser posted image kaj!Glavu gore,zivot je jedan!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:42:49   
magde
to devojko malo elan i pozitivnu energiju al nemoj sutra nek bude radni dan a?user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 60
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:44:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:46:50   
magde
tako GAGI da ti vidim osmeh malo mislim nemogu da ti vidim al i ovako je OKuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 62
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:49:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 22:07:29   
Buba76
IZVORNA PORUKA: gagi

I sutra kada ustanem idem na bankomat i pravac u soping i sve cu pare da spiskam na sebe i na djecuuser posted image


Tako je!!!!!!!!!!!!!!! Bravo!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 8:38:02   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Znam i ja to gagi al glupo zensko... Muka mi je od zivota trenutno,samo bih volela da legnem i zaspim i ne razmisljam ni o cemu! Ti si barem imas decicu,zagrlis ih i boli te uvo za sve ostalo!


nemoj pogresno da me shvatis, ali tebi je lakse, jer nemas decu. Ako se dobro secam vi cak i niste u braku i ti si mlada...ma mislim, koliko god da imas godina, ako ne ide, bolje je da sagledas stvari sad i ostavis ga na vreme nego da udjes sa njim u porodicu, pa da budes nezadovoljna celog zivota. Ako sad ne ide kako ce funkcionisati kad dodju pravi problemi? Izvini sto ti to pisem ali ja sam imala takvo iskustvo u proslosti, stalno sam bila depresivna, ali sam presekla na vreme, otpatila i ustala kao nova osoba.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 10:17:31   
Dora
IZVORNA PORUKA: gagi

Znas sta je najgore u tome svemu sto se on pravi kao da nista nije bilo........e to je ono sto me boli i zivu prozdire..........


Draga Gagi... Ja NIKADA ne branim muškarce, UVEK sam na strani žene jer sam žena. ALI...
Tvoj muž se tako ponaša jer želi da ništa od toga nije bilo. On želi da si ti ok., zna zbog čega si bolesna (a to i ti znaš, zbog nervoze) i zna da nešto ne štima. Epa, isto kao i tebi, nije dobro ni njemu, samo kad te vidi takvu ne ume da reaguje ni da razgovara sa tobom. I muškarci su osećajni ali uvek rade pogrešne stvari. I u pravu je Eugi, žena jeste stena. Posebno u braku. Kad muškarac navikne na takvu ženu a onda vidi da ta stena puca, on pravi gluposti, povređuje je, ne zna šta će...
Draga, nije problem u njemu. Problem je zajednički i vi ne umete da ga rešite. To može da traje duuugo, može samo da prođe, ali nije lako. To se zove brak, zajednički život, jednostavno, umorila si se, izgubila si sebe negde na tom putu i hoćeš da si ponovo devojčica.user posted image Pa, budi devojčica. Biraj lepu muziku i slušaj je srcem. Čitaj poeziju. Šetaj. Njemu se smeškaj i pokaži mu da ne mrziš život, da ne mrziš sebe, da nisi očajna. Ne reaguj na gluposti. Nek se on zapita šta ti misliš, nek se zainteresuje kad vidi drugačiju ženu, a ne onu koja ga je dočekivala sa gorčinom...
Moraš krenuti od sebe. Moraš shvatiti da je brak, život sa muškarcem pa i sam muškarac onakav kakvim ga ti napraviš. Da to zavisi od tebe i koliko umeš da uneseš lepote u sebe, a lepa si. Samo, pronađi to nešto u sebi da ga ponovo zadiviš. Uradi to SAMO ZBOG SEBE.user posted image user posted image user posted image Ljubim te puno

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 10:42:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Moraš shvatiti da je brak, život sa muškarcem pa i sam muškarac onakav kakvim ga ti napraviš.



user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 12:24:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR
nemoj pogresno da me shvatis, ali tebi je lakse, jer nemas decu. Ako se dobro secam vi cak i niste u braku i ti si mlada...ma mislim, koliko god da imas godina, ako ne ide, bolje je da sagledas stvari sad i ostavis ga na vreme nego da udjes sa njim u porodicu, pa da budes nezadovoljna celog zivota. Ako sad ne ide kako ce funkcionisati kad dodju pravi problemi? Izvini sto ti to pisem ali ja sam imala takvo iskustvo u proslosti, stalno sam bila depresivna, ali sam presekla na vreme, otpatila i ustala kao nova osoba.

Ja znam da je ovo samo period i ja znam da kad prodje sve ja zelim njega i za brak i da bude otac mojoj deci! Mislila sam da joj je lakse jer ima decu i nije sama!
Da nam je veza propast i ja bih odustala davno ali nije,dok ovo nije doslo funkcionisali smo stvarno super! Znam sta mu se desava i znam da mu nije lako pored silnih problema i kuci i svuda!
Razumem sta si htela da kazes i hvala!user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 12:31:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: gagi

Znas sta je najgore u tome svemu sto se on pravi kao da nista nije bilo........e to je ono sto me boli i zivu prozdire..........


Draga Gagi... Ja NIKADA ne branim muškarce, UVEK sam na strani žene jer sam žena. ALI...
Tvoj muž se tako ponaša jer želi da ništa od toga nije bilo. On želi da si ti ok., zna zbog čega si bolesna (a to i ti znaš, zbog nervoze) i zna da nešto ne štima. Epa, isto kao i tebi, nije dobro ni njemu, samo kad te vidi takvu ne ume da reaguje ni da razgovara sa tobom. I muškarci su osećajni ali uvek rade pogrešne stvari. I u pravu je Eugi, žena jeste stena. Posebno u braku. Kad muškarac navikne na takvu ženu a onda vidi da ta stena puca, on pravi gluposti, povređuje je, ne zna šta će...
Draga, nije problem u njemu. Problem je zajednički i vi ne umete da ga rešite. To može da traje duuugo, može samo da prođe, ali nije lako. To se zove brak, zajednički život, jednostavno, umorila si se, izgubila si sebe negde na tom putu i hoćeš da si ponovo devojčica.user posted image Pa, budi devojčica. Biraj lepu muziku i slušaj je srcem. Čitaj poeziju. Šetaj. Njemu se smeškaj i pokaži mu da ne mrziš život, da ne mrziš sebe, da nisi očajna. Ne reaguj na gluposti. Nek se on zapita šta ti misliš, nek se zainteresuje kad vidi drugačiju ženu, a ne onu koja ga je dočekivala sa gorčinom...
Moraš krenuti od sebe. Moraš shvatiti da je brak, život sa muškarcem pa i sam muškarac onakav kakvim ga ti napraviš. Da to zavisi od tebe i koliko umeš da uneseš lepote u sebe, a lepa si. Samo, pronađi to nešto u sebi da ga ponovo zadiviš. Uradi to SAMO ZBOG SEBE.user posted image user posted image user posted image Ljubim te puno



POnekad mi je muka (da ne shvatite pogresno) od stava: Zena je stub, zena mora da se smeska, zena mora da napravi od muskarca muskarca, zena mora da glumi, balansira, da pazi...da ne bude direktna, da pazi kako saopstava muskarcu ono sto hoce i slicno..
Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 13:42:32   
mihi
Bravo OTIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Čemu to pa nismo mi žene manje vredna bića.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 13:51:56   
Dora
Znam draga šta hoćeš da kažeš, niko to ne mora i ne treba da radi, ali kad veza zapadne u krizu treba uraditi sve da se izvuče iz krize. Može žena da se okrene i ode, ali šta sa decom? Može i da se inati, da čeka da se muškarac promeni (što se neće desiti samo od sebe) ali opet, šta sa decom? Deca ne mogu biti srećna pored nesrećnih roditelja.
I jeste, da, ja ne bežim od toga da budem stub oslonac (ne u materijalnom smisluuser posted image ) nego kad treba malo uložiti napor i ugoditi muškarcu, ali to se od mene zahteva u retkim situacijama a ostalih hiljadu dana ja sam razmažena, radim šta i kad hoću, on mi ispunjava hirove i da, on uživa u tome.
Žena ako zna kako ona može napraviti da bude tretirana kao kraljica ali to sve ima neku svoju cenu. Uostalom kao i sve drugo. Ja uvek biram taj put. Jer mi je muž u tom filmu skoro savršen. A to nije bilo lako postići. Čovek se promenio za 360 stepeni i to SVOJOM VOLJOM. Smatram to svojim uspehom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 13:53:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Moraš shvatiti da je brak, život sa muškarcem pa i sam muškarac onakav kakvim ga ti napraviš.



user posted image


A ne,ja svog muškarca nisam pravila,dugo smo se zabavljali i dobro sam ga upoznala i shvatila da želim sa TIM muškarcem da živim,ima on i mana ali su beznačajne naspram vrlina!
Ni on mene nije "krojio" niti bi to dozvolila ijednom muškarcu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 13:57:00   
Dora
IZVORNA PORUKA: mihi

Bravo OTIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Čemu to pa nismo mi žene manje vredna bića.


Ja ne vrednujem ljude po tome da li je neko muškarac ili žena nego po onome šta i kako radi. U braku se svaki poen mora zaslužiti. Onaj ko veruje u večnu i bezuslovnu ljubav, obostrano poštovanje i razumevanje koje je Bogom dano, taj veruje u bajke. Bez uvrede, svako ima pravo na svoje mišljenje a moje je da su najvrednije one stvari u životu koje se dobiju zasluženo.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:00:23   
mihi
Bravo Luuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   potpisujem.


Dora, svako ima pravo na svoje mišljenje i otvoreno iskazivanje i mi to na RR poštujemo, prema tome nema razloga za replikama.......

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:01:21   
Dora
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Moraš shvatiti da je brak, život sa muškarcem pa i sam muškarac onakav kakvim ga ti napraviš.



user posted image


A ne,ja svog muškarca nisam pravila,dugo smo se zabavljali i dobro sam ga upoznala i shvatila da želim sa TIM muškarcem da živim,ima on i mana ali su beznačajne naspram vrlina!
Ni on mene nije "krojio" niti bi to dozvolila ijednom muškarcu!

user posted image Ali da se ne lažemo, većina brakova nije baš tako savršena, ljudi se jednostavno uklapaju, da sam tražila muškarca po svojoj meri ne bih ga nikad našla. Našla sam muškarca kog volim, dugo smo se zabavljali, ali uz mene je on postao neko sa puno više vrlina nego pre, isto tako i ja uz njega. Mislim da to i nije tako strašno ako se čovek menja na bolje. Druge promene ne podržavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here