|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 20:25:25   
gina
Valjda, kad je dragi pusti.... a do tada, stisne se user posted image user posted image user posted image
A šta ako je trudnica u pitanju? Auuuu..... tu se teško stiska kad je frka!!! user posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 21:26:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ajmeeee,pa ne piše kad žena smije ići piškitiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 21:40:27   
Dora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 21:56:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Moraš shvatiti da je brak, život sa muškarcem pa i sam muškarac onakav kakvim ga ti napraviš.



user posted image


A ne,ja svog muškarca nisam pravila,dugo smo se zabavljali i dobro sam ga upoznala i shvatila da želim sa TIM muškarcem da živim,ima on i mana ali su beznačajne naspram vrlina!
Ni on mene nije "krojio" niti bi to dozvolila ijednom muškarcu!


Ah, ja to nisam shvatila kao pravljenje kompletno nove osobe, jer onda bih se mogla udati za bilo koga. Ja sam ovaj komentar shvatila kao... malo neke stvari podesiti po svom ukusu... nijanse.
Navešću glup primer: mm je spavao u gaćama, a ja volim kada se za spavanje koriste pižame... polako... evo, nosi pižamu. user posted image


IZVORNA PORUKA: gagi

Drage moje,danas je bila kap koja je prelila času.Danas oko dva sata sam bila u hitnoj primala infuziju jer mi se slosilo kod kuce.Dobila sam vrtoglavicu.malaksalost i bol u zeludcu.Primim ja infuziju sve ok bi mi bolje ,dodem kuci dosli mi moji roditelji ,sjedili zezali itd.Ali ja i dalje se osjecam slabo i govorim mm koji me je vozio danas u hitnu.Otisli su moji kuci a mene moj muz pita ja bi na koncert veceras isao a ja ovako bolesna da ostanem kod kuce s djecom za koju nemam snage ,ni da sebi skuvam caj.On se okupao spremio ,namirisao i ja mu govorim da sam lose da ne mogu sama i on je ipak otisao boleci k.... za mene i sta ce biti sa mnom.Eto nisam vise pametna ni sta da mislim ni sta da radim............


Dušice, smireno si mu rekla da ti nije dobro? Jer ja bih verovatno urlala! Ili bih prosto legla u krevet i spavala, a on - neka mu na dušu ako decu ostavi samu.
S druge strane, možda je razmišljao: vidiš kako se zeza sa roditeljima, nije joj ništa.
Ne opravdavam ga, samo pokušavam da razmišljam na muški način.
Ljubim te user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:31:53   
Ellenica
Draga gagi
nisam čitala postove u ovoj temi već danima, nekako sam zauzeta i samo skoknem i pregledam 2-3 zadnje teme i bežim dalje, tako da nisam naletela na ovu.
Čitam i totalno prepoznajem sebe u nekim rečenicama.
I ja često kažem "OD SADA PA NA DALJE.....ja ću da brinem o sebi bla bla bla nikad više neću dozvoliti da me neko takođe bla bla bla..."
Jedino što je tužno je to što to obično bude kratkog daha.
Tako da sam odlucila da to govorim sebi svakog dana a ne samo kada sam besna.

Jako mi je žao što prolaziš kroz takav period, i volela bih , kao što verujem da bi sve forumašice volele, da mogu da ti pomognem, ali imam za tebe samo reči podrške.
Želim ti snage i ponosa, i dovoljno razuma da ih dobro koristiš.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:34:38   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: OTI


POnekad mi je muka (da ne shvatite pogresno) od stava: Zena je stub, zena mora da se smeska, zena mora da napravi od muskarca muskarca, zena mora da glumi, balansira, da pazi...da ne bude direktna, da pazi kako saopstava muskarcu ono sto hoce i slicno..
Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislim isto.

Nek se potrudi on oko mene kad sam nervozna da me smiri,kad sam tuzna da me oraspolozi kad mi je tesko da bude uz mene...a ne da ide tamo gde mu je veselije...pa cu i ja onda oko njega da se trudim...

A brak,ma brak je ...glupost jedna velika user posted image



Nisam ja ovo sve rekla da bi ispalo da zena ne treba da se trudi i da pokusava...Naravno da treba, zaboga, svakog dana to radim!
Dora, da me ne shvatis pogresno, nisam ja u fazonu da je najbolje otici...Ne!
Ja sam primer kako se ostaje i pokusava,pokusava, pokusava...
Ali...u jednom trenutku ti se smuci da stalno pazis i gledas kako da odreagujes a da to:
- njega ne otera
- njega ne potrese
- da ON ne shvati pogresno
- da ne budes neosetljiva kucka
- da pazis na decu i na brak
- da budes kuvarica u kuhinji, dama na ulici i kurva u krevetu da njegovo velicanstvo ON ne bi nasao drugu...

A gagi bolesna iz bolnice dolazi, muz odlazi na koncert...
I kako da joj dam savet da ga razume, da razgovara sa njim?
Ma neka se nosi i on i svi muskarci...
Sto oni nekad ne naprave strategiju kako da rese neki bracni problem tako da NJOJ bude dobro...

Joj, kad bih vam pricala o mojim iskustvima pre...Pa ja sam bila olicenje te MUCENICE koja pokusava sve za dobrobit veze...

Ovo sto sam napisala zaista verujem a napisala sam i pod dejstvom ljutnje!





ja sam takva bila u prethodnoj vezi. Zivela sam sa deckom, bili smo 5 godina zajedno i stalno sam nesto "hodala po jajima". On je divan covek, danas smo prijatelji i volim ga kao coveka MNOGO, ali ne kao partnera...ja ne mogu da zamislim da zivim ceo zivot kao neko ko nisam zaista ja. Ja sam se puno menjala iako on to nije zaista trazio od mene, ali ja sam osetila da to moram da bi ostajao sa mnom. A onda sam prelomila, raskinula i vrlo brzo se zaljubila u svog muza koji je MOJA DRUGA POLOVINA u svakom pogledu!!! ali nije to sad poenta. Poenta je da kad se setim koliko sam persena popila, koliko suza prolila....ma cemu to??? jedan je zivot! ne treba se menjati ni zbog koga ni menjati ikoga. Ako postoji ljubav, ako postoji zelja i medjusobno razumevanje, onda postoji i skladna veza, brak..ako je u vezi neko sebičan i isteruje svoje, tu nikada nece biti dovoljno mesta za mir i ljubav!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:37:07   
Jeca*
E da, a propo Tashine priče i "pidžame". Mm spava u gaćama i mrzi pidžame, a ja baih baš volela da spava u pidžami. Ali ostalo je na tome da bih volela i nikada, ali nikada nisam pokušala da ga nateram. Shvatila sam to kao njegovu naviku i naučila da je tako. Isto kao što je on prihvatio neke moje "mane". Nazovite me ludom, ali meni je to LJUBAV

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:39:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Isto kao što je on prihvatio neke moje "mane". Nazovite me ludom, ali meni je to LJUBAV


nisi luda- to je LJUBAV

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:44:01   
dunja RR
Ja bih rekla da su to, toliko nevažne i male stvari (gaće,pidzama), oko kojih treba praviti kompromis (spontano)....

....bitne stvari su ono o čemu treba razmišljati........i pričati( dogovarati se)

Život je toliko kratak, ne isplati se gubiti vreme, uživajte u njemu........

< Poruku je uredio dunja -- 29.11.2009 22:48:05 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:47:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

E da, a propo Tashine priče i "pidžame". Mm spava u gaćama i mrzi pidžame, a ja baih baš volela da spava u pidžami. Ali ostalo je na tome da bih volela i nikada, ali nikada nisam pokušala da ga nateram. Shvatila sam to kao njegovu naviku i naučila da je tako. Isto kao što je on prihvatio neke moje "mane". Nazovite me ludom, ali meni je to LJUBAV


Ooooooooooooo, ispade da ja oblačim muža na silu u pižamu. Nije tako. Prosto je dobio jednu pižamu na poklon, i odlučio da je nosi, pa kada je počeo, dobio je još jednu... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:52:01   
Jeca*
Znam draga...nisam htela da te poklopim, glupo je ispalo. Htedoh reci da ja nisam ni pokusala, jer sam imala iskustvo iz proslosti i rekla sam sebi da ako ne mogu nekoga voleti bas onakvim kakav je i on mene isto tako, onda ne zelim provesti ostatak zivota sa njim. Dosta mi je vise i najmanjih "menjanja". Upravo je dunja sročila u svojoj poslednjoj poruci ono sto htedoh reci user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:54:20   
Anoniman
Ma slažem se ja sa tim.

Da se razumemo, da nije obukao prvu pižamu ja se nikada ne bih ljutila zbog toga, i nikada ne bi dobio drugu. user posted image

Ovo mi je sada kao neka od anketa: Jel biste se razveli da vam muž ne donese buket cveća nakon porođaja? Ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredila, ali...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:56:55   
Jeca*
Ne! ali bilo bi mi negde krivo sto se toga nije setio. ALI...kad sam razmislim, to je opet tako nebitno! moze da postoji milion razloga zasto to nije uradio. Znam osobu koja to nije uradila i zena mu i dan danas to ne prasta, ali njihov brak je vec duze u krizi, pa je prosto nekako sve povezanouser posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:57:08   
lence
Ja bas ne volim cvece, po meni je to samo za na groblje.
Ali moze cokolada, ako se ikada desi da se nadjem u porodilistu o svom poslu.

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 22:58:20   
Anoniman
Ma, napisah i u anketi: Samo mi je još cveće falilo! (jedino u zubima da ga nosim...)

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 23:01:56   
lence
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma, napisah i u anketi: Samo mi je još cveće falilo! (jedino u zubima da ga nosim...)


Tacno, a cokolada je daleko prijatnija za zvakanje! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 23:06:15   
Anoniman
Ja sam bogami ocekivala cvece, ali ne od mm koji je tih dana bio zreo za neuropsihijatra, nego od svekrve, posto je ona insistirala da sve bude po ps-u, da vam ne pricam sta mi je priredjivala tih prvih dana...pa sam mislila da ce mi doneti makar buket cveca, ali neeeeeeeeeeee...bas sam se razocarala tad, posto je insistirala da mi nosimo cvece kad joj se cerka porodila. Ma mrs tamo. Ja sam od moje mamice dobila junecu supu i to mi je bio najlepsi poklonuser posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 23:06:17   
Jeca*
e, ali mene je cvece docekalo kod kuce...i to svud po stanu (off topic)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 23:22:20   
Verus
mihi, bolece sada tebe vise kad ga klepis nego njegauser posted image   ma gledam da menjam taj deo sebe i da brojim do deset ali je tesskoooouser posted image
IZVORNA PORUKA: mihi

Verus jadan tvoj mužuser posted image ako te naljuti, šalim seuser posted image , i ja sam takva kad se naljutim puknem ali me i brzo prodje ako nije neki veliki kiks, sad sam se naljutila na starijeg sina i u prolazu sam ga malo klepila al je on ogromna konjina sad me boli rukauser posted image user posted image user posted image user posted image  i već mi je smešno ali sam njega oterala u kaznu u njegovu sobu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 23:25:08   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: dunja

Ja bih rekla da su to, toliko nevažne i male stvari (gaće,pidzama), oko kojih treba praviti kompromis (spontano)....

....bitne stvari su ono o čemu treba razmišljati........i pričati( dogovarati se)

Život je toliko kratak, ne isplati se gubiti vreme, uživajte u njemu........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 23:50:35   
Brand new mama
Divan je onaj vodic za zenu...posebno mi se svidja moment:Budite srecni kada ga vidite(ili slicno).Samo nisam skontala da li trebas  da se odusevis sto je uopste dosao ili samo da glumis srecu(ko sto su najvjerojatnije glumile i orgazam-da se ne osjeti kao ocajan ljubavnik).
Gagi, realno,bilo kakvo bistrenje tebi ne donosi neki boljitak.Cituckala sam sta su cure pisale i sve je to super,samo sto smo svi mi bolji kod davanja savjeta-cesto ni nase savjete ne poslusamo.ALI,ti se definitivno trebas izvuci od tableta i depresije(znam,rekla si da nisi vise pila i to je super,ali istraj,molim te,zbog sebe i svojih curica).Jako si mlada i imas jos toliko zivota pred sobom-nemoj ga upropastavati ni na koji nacin.Prije svega sto si ti idol na kog ce se ugledati tvoje kcerke. Mogla bi to i da kazes i svom muzu- da li zeli da njegove kcerke sutra budu sa osobama koje nece obratiti paznju na njihovu bolest,umor i nesrecu? Razgovarajte,ali pokusajte razgovarati mirno.Mm se zatvori kad ga napadnem(a ako prohisterisem jos odvali "E bas necu iz inata"-hvala Bogu,tek mu je 33,odrasceuser posted image  ) tako da sam ja pocela i pisati(em sto se ne pogubim,ne ponesu me previse emocije i ne dopustim mu da se ubacuje izmedju tacaka) Uglavnom upali.
I cuvaj se,jer ti sebi trebas biti najvaznija

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 7:57:47   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Divan je onaj vodic za zenu...posebno mi se svidja moment:Budite srecni kada ga vidite(ili slicno).Samo nisam skontala da li trebas  da se odusevis sto je uopste dosao ili samo da glumis srecu(ko sto su najvjerojatnije glumile i orgazam-da se ne osjeti kao ocajan ljubavnik).
Gagi, realno,bilo kakvo bistrenje tebi ne donosi neki boljitak.Cituckala sam sta su cure pisale i sve je to super,samo sto smo svi mi bolji kod davanja savjeta-cesto ni nase savjete ne poslusamo.ALI,ti se definitivno trebas izvuci od tableta i depresije(znam,rekla si da nisi vise pila i to je super,ali istraj,molim te,zbog sebe i svojih curica).Jako si mlada i imas jos toliko zivota pred sobom-nemoj ga upropastavati ni na koji nacin.Prije svega sto si ti idol na kog ce se ugledati tvoje kcerke. Mogla bi to i da kazes i svom muzu- da li zeli da njegove kcerke sutra budu sa osobama koje nece obratiti paznju na njihovu bolest,umor i nesrecu? Razgovarajte,ali pokusajte razgovarati mirno.Mm se zatvori kad ga napadnem(a ako prohisterisem jos odvali "E bas necu iz inata"-hvala Bogu,tek mu je 33,odrasceuser posted image  ) tako da sam ja pocela i pisati(em sto se ne pogubim,ne ponesu me previse emocije i ne dopustim mu da se ubacuje izmedju tacaka) Uglavnom upali.
I cuvaj se,jer ti sebi trebas biti najvaznija


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 8:15:36   
Anoniman
raskinula i vrlo brzo se zaljubila u svog muza koji je MOJA DRUGA POLOVINA u svakom pogledu


gagi, ima li sta novo? Kako si? jesi bila u onom shopingu?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 123
   [Obrisana poruka]
30.11.2009 13:27:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 13:30:05   
Anoniman
Njima samo kad se vrati istom merom oni nesto malo shvate! Tako sam ja ovom mom sad skoro vratila istom merom i on se osetio povredjenim a ja ga pitam posle a sta mislis kako je meni bilo tada i on kaze pa sad razumem! Moreeeeeeee...
Super draga,em si se lepo provela em je on video kako je tebi bilo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here