|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 8:55:03   
Sanjica26 RR
emice, to sto ne idem na posao ne znaci da nemam poslauser posted image
Sutra je vikend, pa cu probati da odspavam, a mm da posaljem sa T ranije u skolu.

Ljiso, jel tvoj muž tako brižan i prema tebi?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 10:34:14   
Maraj
Moj L je zadnji put imao stolicu juce pre podne. Od tad nema stolicu ni T a nije ni povracao. Da l je bolje reagovao na ovaj prolife probiotik i gastrokid...ili je vreme da izbaci virus iz sebe...pojima nemam. Jutros je u pola 8 kukao da je gladan i trazio palentu. Ja mu skuvala ali vise na vodi. Malo sam mleka dodala. Kad sad oko 9 trazio jaje. Ja mu isprzila. Pojeo je par zalogaja i hleba. Tako da verujem da ide na bolje. Bas je strasno bilo.
Dadosmo juce i stolicu na analizu posto dr iz dz rece da je verovatno virus al moze i salmonela i rota virus.... samo se ja tripujem da l sam dovoljno prikupila u bocicu za analizu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:21:24   
Rosita
Cao mame. Ja nisam svoja, N se budi i dreci kao blesav nocu. Veliki je, jak, glascinu ima, uzimamo ga jer nam budi starije dete, ali to ni pola muke, nece ni da se nosa, samo da sisa hoce. Nikako mi se ne svidja sve to, valjda mu je takav period. Nece kod mm da se umiri i zaspi. Posle celonocne torture spavao je do pola 10 jutros, a ja do 9. Ok, odmorim se, ali nije to to, ceo dan sam slogirana.

Mame cija deca ne sisaju, sta radite nocu sa njima kad tako pocnu svako malo da se bude? Zbog zuba, cega li?

Maslacak, kako je sad kod vas? Kako ti ide sa prelaskom na ad? Je l sisa jos nocu?

Maraj, dobro je da je L prosao proliv! Gotovo je to.

Ljiso, kakav je lik tvoj Misa, ovako gledano car, mada verujem da izludjuje u datom momentu.

Puno pozdrava mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:32:35   
jess021
Rosi, moje dete jos uvek sisa, ako ti je lakse😂😂
Kad trazi moram da joj dam jer probudi L, sta da radim. Ne znam do kad cemo tako😀

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:43:20   
Misha i Ljisha
Tetosi on i mene ali uglavnlm vice. Ljiljana ides gola obuci se razboleces se 😂 brine co ek. A meno vruuuceee ja non stop u majici kratkih rukava u kuci a neretko i napolje izadjem da bacim smece u kratkim rukavjma. Kapiram i komsiluk misli da sam nenormalna. Batke mi je super. Mene sad na prepad zvali iz neke druge firme da dodjem u Pariz u ponedeljak 😧 
Jaoo isla bih da mi dupe vidi puta al kad ja sad nisam uopste sigurna da li taj posao mogu i zelim da radim. Nije vezano za onaj posao sto jos cekam odgovor a sto su mi nezvanicno rekli da ce zaposliti i onog momka i mene. Tako to uvek. A opet sef... Sta s njim? Jao ja sam u rasulu. Na telefonu sam s ovim francuzom. Ne ostavlja mi se dete. Druga stvar je 6h a druga stvar na nedelju dana da ne budem sa njim uopste. Frka mi je da ga ostavim sa mm (odvesce ga u bolnicu bude li mu temp 38😂😂😂)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:46:07   
Misha i Ljisha
Rosi nosam dajem dudu. Nekad se dernja. Nekad skuvam kompot od jabuke uvece pa napunkm flasicu pa nekad to prodje. Nekad dam mleko kad nece nista. I ovan moj se dernja haos.  Jaoo idem da smislim sta cu i kako cu. Naravno mm u Bg. A sad bi valjalo da se izrazgovaramo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:47:10   
Sanjica26 RR
Ljiso, jel mogu ja s tobom u Pariz? I batketa cemo povestiuser posted image Ja cu da ga cuvam da ga ne ostavljas sa muzem.user posted image

Salim se.

Zeno, idi takve stvari se ne propustaju. Snacice se oni bez tebe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:57:14   
Rosita
Uh, ljiso, veselo!

Za takve stvari i prilike, ja kao sa Marsa da sam pala. Ja se od dece ne odvajam, ali uopste ne kazem da je to dobro, nekad radimo nesto za njihovo dobro, sto nam trenutno ne prija... No takva sam i sta cu. To sam samo ja, a uvek sam tu da razumem i podrzim druge.

Ljiso, srecno sta god odlucis!

PS Ljiso, jess, hvala. Ufff, ajde sad nek se i dere, ali to jess, kad radis... O tom po tom. Jeste mi lakse, hvala user posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 7.12.2018 12:59:00 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 12:57:42   
pari
I ja bih išla u Pariz na tvom mestu Ljisho, iako te razumem skroz. Ali snaći će se oni i to vreme proleti brzo.

Ja nikako da se javim...kilava noć...em se ja ne osećam dobro, em mi se T budi na sat i po,dva...Rosi,razumem te skroz. Ja joj dajem da sisa svaki put iako pokušam sa cuclom ali ako neće, onda sisa. Pogotovo što se i ja bojim da ne probudi M. I on se opet probudio jutros oko 4 i tražio da legne sa njim tako da imam baš iscepkan san, a grlo boli kad gutam 😣

Osećam da sam besna na mm što on ima toliko vremena i za sebe i da spava i da se odmori. Loše se osećam što sam ljubomorna na njega...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 13:12:13   
vonavoj
Joj,rosi i moje su se tako budile dok su sisale,samo da se maze,da su pored mene,sise...nema pomoci dok ne porastu..iskreno.Sa M je lakse,jede i cao,mada ume i da lezi izmedju nas,da bi zaspao nocu..Ljisho,ne bi ziva bila da odes...ima ko moze..Moja drugarica se vec vratila na posao,putovanja,mali ima 2,5 meseca..ali njena mama i muz uskacu.i tu su joj i kad ne radi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 13:31:15   
Ana RR
Ljišo, lepo se svi spakujete i au revoir! Eto neplaniranog odmora user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 14:40:33   
Maraj
Ljiso, tebe hoce ti poslovi user posted image
Sto kaze Ana, mozete svi da danete dusom i odete..
Al ne skapirah, jel bi i to od kuce radila ili...?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 15:24:39   
Misha i Ljisha
Maraj da rad od kuce ali obuka u Fr i s vremena na vreme odlazak u Fr. 
Ana ja bih rado ali nema sanse da sad idemo svi na odmor. Nismo novcano def u prilici. 
Inace kad sam trebala da pocnem za sefa da radim morala sam da se odlucim izmedju 3 posla. To kad te krene krene te. Medjutim ovaj posao mi eto zbor putovanja i francuskog ( da se podset_im) jeste primamljiv ali sam posao 👎  ustvari kolko ja znam o tom poslu nije nista posebno. Zarada onako. Kao kod sefa. Plus minus. S tim sto ja verujem da niko nema vise strpljenja od mog sefa. Meni se on ne napusta def. Kazem eto jedino putovanja. A onaj posao sto cekam odgovor je ipak posao u struci i ultra zanimljiv

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 15:30:09   
Rosita
Ljiso, ja navijam za "onaj" !!! Znas vec.
Mm partner poklonio 2 karte za balet u areni veceras. Snezana i 7 p. Dugo traje, razmisljađ sta cu sa N, a ja bih vodila starijeg. Jelo, vecernji podoj...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 15:58:42   
Misha i Ljisha
Rosi i ja isto user posted image nije sve u parama. Ima nesto i u radno vremenu i beneficiranom radnom stazu user posted image

Upravo uplatih za rr deku i shvatih AKO pristanem da odem u Pariz sledece nedelje.Ako se nekako mm i ja organizujemo ja onda necu doci na rr deku user posted image (jos jedan minus putovanja ahhaha) jaooo kakva dilema. Kaze mm prestani da me bombardujes porukama pricacemo kad dodje kuci. A kad dodje kuci vodi D na hokej. Tako a cemo pricati veceras u 22h ako ja budem "ziva" user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:04:45   
pari
Ljisho, probaj da staviš sve pluseve i minuse i tog posla i ovog što sad radiš pa da vidiš šta ti je bolje...Ako možeš da odeš u Pariz pa da onda razmisliš, super 😉 Jao kako bih ja išla u Pariz makar na dva dana...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:09:09   
Misha i Ljisha
Manje vise sam ja odlucila ovako. Recicu da cekam odgovor za posao u struci. Jer onog momenta kad me pozovu tamo na posao ne zanima me nikakva francuska hehe...prvo to. Veceras treba da se cujem sa devojkom koja ide redovno u Fr radi za tu firmu pa cu detaljnije da cujem opis posla.  I onda da vidim da li meni to uopste zvuci primamljivo. Kaze mm meni danas preko tel idi u Pariz nisi davno bila da se provedes pa ih ispali 😂😂(debil) pa ako je to njima ok i ako je meni ok sto da ne. Mada frka mi je stvarno za Pavla. Ipak nedelju dana tako malog da ga ostavim drugom. Jaoo ja sam kao Rosi luda. Ma videcemo ima tu jos stvari za razmisljanje samo mi ovo bilo s neba pa u rebra

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:18:01   
pari
Ljisho,ako ti ne prihvatiš, evo mogu ja 😁 pričam tečno francuski...

Dobro si to smislila.  Polako, znaćeš šta treba da odlučiše...intuicija će ti reći

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:20:43   
vonavoj
Muz ti je lepo rekao,idi,pa ih ispali ako ti se ne svidja.Ja sam nemajka,M je imao 5 kad sam ga ostavila,da mi dupe vidi put u Istanbul,pa ti vidi..Moja T sanja o Parizu,daj Boze da joj se zelja i ispuni.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:21:43   
vonavoj
Ljisho,a kome to drugom da ostavis P?😁😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:21:48   
Misha i Ljisha
Jao Pari frka mi je. Poslednji put da sam pricala francuski al ono bas pricala je bilo pre dve godine sa jednim sefovim klijentom jer ga sef nista nije razumeo. A u parizu nisam bilaaaaa....Sto godine user posted image A valja se podsetiti francuskog. Dzaba kad ja stalno engleski forsiram. Al davno bese ja bila isto tecna u francuskom

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:23:41   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisho,a kome to drugom da ostavis P?😁😁

user posted image pa nekom drugom a ne meni ahhaha...bez obzira sto je to mm.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:27:21   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ipak nedelju dana tako malog da ga ostavim drugom. Jaoo ja sam kao Rosi luda. Ma videcemo ima tu jos stvari za razmisljanje samo mi ovo bilo s neba pa u rebra


Ljiso, pa ne ostavljas dete strancu, nego njegovom ocu.user posted image

U svakom slucaju i ja bih se razmisljala. Samo sto ne bi razmisljala u tom pravcu. Vise sto ce deca da mi nedostaju.
Mm ih fantasticno cuva. Sem sto zaboravi na uzine.user posted image Isla sam u Italiju na tri dana (ne uporedivo sa nedelju dana) da se svrckam. Uzivali su sami, pravili pizama zurku. I ja pre puta placem. Kaze mm pa ti si blesava. Idi odmori od svih nas.

Von da strpamo T i T sa Ljisomuser posted image
Njoj je san da ide u Pariz. Stalno crta Ajfelov toranj.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.12.2018 16:29:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 16:55:16   
vonavoj
Pa da.i Tika crta i gleda..Hahhaa..Ljisho,ti si piš.ostavljam ga a ne meni..hahaa..Deca vole promene,moja su super sa drugima,i kad ostanu sa mm isto tako rade stvari koje inace ne radimo i uzivaju..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 19:32:41   
Misha i Ljisha
Haha... I mm cuva PREVISE decu. D bi jadnu oblacio kao da je minus 30 a njega ne bi izvukao napolje na hladan vazduh ili bi stopao vreme samo 10 min na hladnom vazduhu. Sve on uradi. Nemam ja primedbe. Bilo bi zbrinuti samo tako. Ali... On nema toliko zivaca kao ja.  Prvo to. Drugo ta njegova panika. Zvao bi me da dodjem sprintom iz francuske ako je frka a ne da cekam naredni let😂😂 morala boh kao u nemogucoj misiji da se kacim na avion krisom i da se spustim padobranom u NS. Salim se ja malo na njegov racun al stvarno on je super tata. Ja ga i zezam da me to pali 😂 osim kad me iznervira hahah...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here