|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 20:24:05   
Maslacak15
Pozdrav mame. To much infoo Imam U glavi. Poslali smo Rad konacno!!! Ako prodje i private ga Tura od mene za sve U kafani....otom potom. Ali popicu jednu zestinu veceras da nazdravim Sto Sam se resila posasti.sutra idemo na Bowling. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 21:28:29   
Misha i Ljisha
Ja evo pokusavam da srocim sve na francuskom da ipak odbijem odlazak u PAriz. Ako je moguce trening odrzati preko skajpa ili da me obuce ljudi koji ovde u kompaniji rade to mi je ok. Puno mi je nedelju dana bez P. I jos ako ga uhvati tibica evo kao sinoc i veceras. Sta ce on jadan, mm ne moze njega da smiri, uzme njaga mm i nosa ali on ga gura i hoce mene. Micko moj mali. Da je mirna beba i da sa njim nema brige verovatno bih otisla. Ali ovako....Necu. Ne vredi tog stresa. Druga stvar je da ja odem na 6h pa se vratim kuci. Znam da nije 7 dana nesto vauuu mnogo ali u nasem slucaju to je vecnosti kad on nije ok.I ovaj posao ne smatram u fazonu "once in a lifetime" naprotiv mislim da ovakvih poslova uvek mogu da nadjem za razliku od "onog".

Jeste mozda sam luda...Verovatno jesam. Ali ne mogu. Jos sledece nedelje P ima i alergolga. Ma svasta....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 21:49:17   
vonavoj
Ljisho ti ga ni 7h nisi ostavila,ako cemo realno,haha.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 22:07:04   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisho ti ga ni 7h nisi ostavila,ako cemo realno,haha.



Haha von ma nisam. Najduze sto ga mm cuvao je cini mi se 3h. Plus minus. Kaze vaspitacica jao sto je on drustven ne place kad ga uzme neko nepoznat. Vaspitacice ga nosaju u vrticu kod D. Ja se salim da moja deca nemaju problem s nepoznatima i sa vrticem jer jedva cekaju da mi vide ledja 😂 jer sam s njima 24/7 od rodjenja do polaska u vrtic. Ali iskreno onaj posao sto cekam prvo vredi cekati a drugo vredi malo se i pomuciti zarad svih nas na duze staze. Tad cu morati da ostavim P na 7h 😂 . i mm se slaze da nikako nije momenat da idem. 
A i salim se ja reko 90 000 policajaca angazovano za proteste u Fr. Ajfelov toranj zatvoren zbog protesta. Kakve sam srece tamo bi me utepali

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 22:57:52   
vonavoj
Moj M poceo da place od nepoznatih,i nece ni kod koga.Ijaoj,sad smo bili u vrticu,i sve vaspitacice oko njega,a on se zacenio..kao,pa ranije nije plakao,hteo je kod nas..eee..sad prepoznaje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
7.12.2018 23:51:06   
Milena18
Veče!
Pari, ti beše sada ponovo piješ antibiotik? I dalje ti nije bolje?

Von, ta faza je kod M trajala baš dugo. Doduše, ona se plašila samo nepoznatih muškaraca, ali reakcije su joj bile baš burne.
Jao, Ljišo, tri toplomera 😂 Ja potpuno razumem da se ne možeš odvojiti od bebe na toliko dugo, a posebno zbog posla za koji kažeš da ti nije toliko primamljiv. Da li veruješ da moja M do sada nije ostala duže od 2-3 sata ni sa kim osim sa tatom? I to je ostajala samo sa sveki kad je bolesna a on ima časove u prepodnevnoj smeni. Evo hteli smo malo više da uključimo mog tatu u njen život, ali ne ide. Juče je on išao po nju u vrtić, preplakala je put do kuće. Hajde što je ona plakala nego me on zvao u panici, nije znao šta da radi. Morala sam da izađem sa posla ranije. To je već treći put da trčim kući jer on ne može da se snađe. A žalio se da ga malo uključujemo. Rekoh mu da će ostajati u vrtiću duže kad mn ne može da je uzme, ne treba meni taj stres i da svaki put razmišljam hoće li sve proći ok ili ću morati da izlazim sa posla. Toliko o ostajanju sa nekim drugim.
Jess, meni se M budila sve dok je sisala. Imala je jedan period kada je spavala lepo noću ali kako je krenula u vrtić a ja na posao, tako je počela da se budi po sto puta i traži da sisa. Mada, ima i dece koja ne sisaju, a opet se bude. Emice, javi se 😊
Raspisah se. Odoh da se spremam za spavanje polako. Laku noć!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 6:58:17   
Maraj
Drage
Sofija mi jutris u 5 prejaukala. Ja joj izmerim T 38.1. Istusiramo je, dam joj pre toga klizmu jer nije kakila nedelju dana. Napilnje se. Ne znam da l ima T od napinjanja ili je L zarazio. Ispovraca se po meni bas dobro.
Posle kakenja i kupanja T 37.1 kasnije 38.1
Da l joj je L preneo virus user posted image
Dala sam joj paracetamol. Malo je i pljunula. Valjda je nesto i progutala...kad ne znam kako se daju oni cepici..kako se to dozira. Imam neki eferalgan u cepicima. Ali kako se tu odredjuje doza... poludecu vise...tacno farmaciju da upisem da znam kad koji lek da dajem...

Elem, da l treba da je vodim u dz zbog T i moguceg virusa (koji je dobila od brata) ili ne? Pitam zato sto ima nesto vise od 4 i po meseca. Mala je. Pa sam u strahu ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:18:06   
bebilule
Em subota, em kafa. Jos da se M nije probudio u 6, ali hajde. Neko je bzv vrijeme, milsili smo na Jahorinu na sankanje. Vjerovatno cemo ici, pa kako god.
Ljisho, i meni bi bilo puno 7 dana. Iskreno. Mali je bas. Pa nema ni godinicu. Da prica rekao bi ti Sjedi Ljiljana, ne mlati. :) 



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:23:36   
bebilule
Maraj, tek vidim za S. Mozda je i pokupila od brata. Meni je M prvi i jedini put ima stomacni sa 4 mjeseca. Vodila ga mozda drugi dan kod dr. Bila mi frka jer je mali. Za cepice ne znam, koristila sam oar puta, ali kad je vec bio veliki. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:28:44   
Sanjica26 RR
Mi smo koristili za S. Mm joj je stavljao. Maraj, treba da uzmes cepice po kilazi. Tako je meni rekla apotekarka. Nema doziranja. Vidi do koliko kg ide taj cepic.

Bas mi je zao. Vodi je kod dr kad je tako mala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:34:41   
pari
Maraj,I ja bih je vodila kod dr. Bićeš mirnija.

Meni noć bezveze, T mi nije spavala od pola 12 do 1...gutala,okretala se,kenjkala,jedva je ponovo zaspala. Ja išla sad da izvadim krv,sinoć mi dr uzeo bris grla pa da vidimo šta ćemo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:43:18   
Maraj
Aha Sanjice. Hvala. Nisam znala da se cepici kupuju po kilazi.
Ove sto imam pise da su od 80mg i za decu od 1 do 4 meseca tj od 4 do 6 kg. Tako pise na kutiji. S ima oko 8 kg. Nesto manje. Znaci mogla sam joj dati jednu? Pa kad ne znam... prvi put cujem da se to kupuje po kilogramima.user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:46:08   
Maraj
Pari ti znas verovatno , nas dz tj pedijatrija radi subotom?
Joj ja ne znam vise gde sam... L ima 3 god i bukvalno jedva da je kinuo... sad od septembra, ja ne znam koje mi je dete kada " zdravo "

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 7:53:16   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Maraj treba vam cepic od 150mg on je od 8 do 12 cini mi se. Mogka si staviti dva ta sto imas eventualno. I kad stavis drzi guzu stisnutu da ne istera cepic napolje. Drace se ko blesava verovatno. Ali drzi guzu par minuta. Meni je to sigurnike nego sa sirupima to ispovracaju ili pljunu pa tek onda nemas pojma kolku si dozu dao.Bas mi zao Maraj ali tako to ide kad su braca i sestre kliconose iz vrtica. 
Bata vec odspavao jednu turu. Mm eno pravi dorucak. Ja na podu s decom lezim 😀 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:02:43   
Sanjica26 RR
Maraj, ne mora da znaci da ce se drati. Meni se deca nisu drala tokom stavljanja cepica. Mnogo je sigurnije da koristis cepice nego sirupe.Drzite se. Ja verujem da svaki dz radi vikendom, ali do odredjenofg vremena. Zovi, pitaj.Barem je kod mene tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:33:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maraj, ako ces biti sigurnija vodi je kod dr. Ja uvek sacekam dan, dva pa onda kod dr, ali sam ja budala user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:34:36   
Misha i Ljisha
Da ne mora da znaci i batke se nije drao svaki put ali D se zato drala i za batketa. Vauuu uoravo shvatis da je ipak i ona za nesto pravila vecu frku od njega hahah..
Imate sigurno dezurni dom zdravlja

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:36:36   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Da ne mora da znaci i batke se nije drao svaki put ali D se zato drala i za batketa. Vauuu uoravo shvatis da je ipak i ona za nesto pravila vecu frku od njega hahah..
Imate sigurno dezurni dom zdravlja

Batke je divan, cisto da znasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:40:24   
jess021
Maraj, vodi je kod se. Sigurno je pokupi virus, a cepici se ne kupuju po kilazi vec se doziraju po kilazi kao i sva terapija za decu.
Znam kako ti je. I mi smo manje vise takvu od kad smo krenuli u vrtic ali tebi je Sofi bas mala.Ako imas opciju da ti L ipak bude kuci jer vrlo he verovatno da ce prenositi viruse, bar dok ona malo je ojaca.
Kod nas noc nikakva, celu noc su se budile, M onako bzvz, a L sto je zapusen nos. 
Ovde kisa, moracu na posao bar na sat vremena. 
Ljiso, ni ja ne bi mogla sa ostavim dete. Tako da aposlutno podrzavam tvoju odluku. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:40:45   
jess021
Kod dr htedoh reci. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:55:47   
vonavoj
Maraj skidaj temperaturu i daj gastrokind nema trece.cimaces se kod dr,isto ce ti reci..samo uzmi odgovarajuce cepice.Ja nisam.panicar i pravo kod dr,nema veze sto je mala,ne traje njoj to danima..sacekaj malo..Inace.i ja cu morati kod dr sa J,u 3 je urlala da je boli uvo..dala joj brufen i spava...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 8:57:32   
vonavoj
Ivana,ti i ja smo izgleda "jedine" budale...salim se.Maraj,znas da je virus,temp nije visoka,cak ni za lekice..neka sisa sto vise i na 2h gastrokind..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 9:03:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro zvanicno. Malo sam dremnula posle prvog posta. Mm je odveo T u skolu.

Sad da uzmem S da inhaliram i sve po redu. Posle po T i moramo po poklone. T ide na rodjendan, a ja da vidim drugaricinu bebu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 9:18:48   
jess021
Ja def jesam panicar, ali  imam i bas lose iskustvo tako da uglavnom odmah idem kod dr.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
8.12.2018 9:20:28   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ivana,ti i ja smo izgleda "jedine" budale...salim se.Maraj,znas da je virus,temp nije visoka,cak ni za lekice..neka sisa sto vise i na 2h gastrokind..

Znas kako, kad dodjes prvi dan kod njih, kažu nije nista virus. Ako cekas mnogo kazu sto niste ranije dosli. Generalno, ja izbegavam da idem ako bas ne moram. Dobro se sećam situacije sa sinom kad je bio mali, "sto ste ga doveli, dovedite tek ako tri dana ima temperaturu vecu od 38.5". Ja od tada kalkulisem. Ako vidim da je za dr, znam i da slažem da je temp tri dana iako je recimo drugi danuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here