|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 21:01:31   
milicicak
Ih, Rosi, otkud sad T, nadam se da je virusno... Idite vi sutra za svaki slučaj kod dr na jedno slušanje.
Smeško, pa šta bi sa rebrima?
Maraj, ja kuvam vikendom, preko nedelje nema šanse da bih stigla. Još vikendom kad radim i u nabavku jedva stignem da odem, Svakako mora de se podgreva jer mi jedemo čim dodjemo sa posla/iz vrtića. Mm je dosta smanjio posao od kad se vratio sa bolovanja, nadam se da ce tako i ostati inače će stvarno biti čupavo i opet sve na meni. Nama je stvarno veliki bonus što su mi i vrtić i jaslice jako blizu i usput kad se vraćam sa posla.
Maslačak, ja završih prošle nedelje sa aplikacijom, obelela sam, mrzim to da radim, ne zbog posla nego zbog tog najbolji sam, najlepši i najpametniji dajtemipare pristupa. Ne nadam se mnogo ali sam zadovoljna kako je ispalo.
Rayglavih vilice od zevanja, beba me noćas urnisala a obzirom da je svekrvi zaspao u 18:30 predstoji nam zabavna noć

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 21:40:55   
Rosita
Mili, ićićemo. Nije mi jasno zašto ne iskašljava :(. Slabo kašlje. A škripi puno. Ne sviđa mi se, kažem. Hvala vam!


Smešno, šta bi? Šta je bilo sa sinom juče?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 21:43:35   
Maraj
Znaci svuda isto...nema se vremena...pa ne znam, ne svidja mi se ovaj tempo nikako. Nisam ni za to da budem 24h sa decom...ali i ovo vidjenje samo uvece mi nikako ne ulazi u glavu....
Al sta se tu moze...za sad je tako...
Mili ja sam upravo iz idee on line narucila namirnice. Ne mogu jos i u nabavku da idem..

< Poruku je uredio Maraj -- 4.9.2019 21:44:54 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 21:57:00   
Sanjica26 RR
Maraj, kako radis? Samo pre podne?
Kod mene ce izgleda da bude i pre i posle podne. Kao i svake godine. I plus idem u sela. Gledam kako sebi da napravim bolji raspored nego prosle godine.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 22:11:39   
Maraj
Ne sanjice. Samo posle podne. Al krecem od kuce oko 10h

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 22:14:23   
bebilule


IZVORNA PORUKA: milicicak

Jao, bebi, pa ti živiš san mog muža :) on bi tako rado napustio sve i otišao na selo u poljoprivrednike. Svaka čast za hrabrost! 



To je i moj sam, ali daleko od toga da ga zivim i da imam hrabrosti i sredstava da ostavim posao nakon 16 godina i zapocnem nesto ozbiljnije sama. Ovo je vise jer mi odmara glavu, imam uslove, proizvedem nesto normalno, a i rastereti malo budzet. Ali sa plastenikom ce biti puno jednostavnije. Ovako jedva stizem na sve strane. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 22:24:55   
milicicak
bebi, bitno da si počela, prvo jedan plastenik pa polako. Možda te dobar prinos povuče da podigneš još jedan, što ti od srca želim user posted image
ja ću definitivno zaspati za kompom, baš sam umorna. A izgleda da mi se na sve nakačila i alergija, oči me užasno peku i kao da imam temperaturu...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 22:58:20   
Rosita
Opet T, tako da idemo u dežurnu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 23:16:42   
milicicak
Rosi, idite u Dragisu.
Ako cete u Tirsovu, obavezno se javite.
Nadam se da cete biti dobro user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 0:45:34   
Rosita
Mili, išli u Dragišu. Žive duše nije imalo, kao privatno da smo otišli. Naravno prepun sekreta, ima T, kks ok, dr kaže rano je da se vidi, nastavlja AB i berodual na 4-6 h, praćenje da ne dođe do upale pluća.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 6:25:51   
Maraj
O rosi...macak mali...kako je prosla noc, nel bolje od jutros?
Zar i Dragisa prima decu? Ja pojima nemam za to, kad oni dezuraju, mm je par puta bio sa L u Tirsovoj i na IMD nocu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 6:32:59   
flamingos
Dobro jutro mame,nadam se da ste dobro,kao i vaša dečica.Može kafica?Evo skuvah,dete spava,pa da se spremamo za skolu.Pozdraav sviima


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 7:03:32   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Rosi, kako je od jutros?
Smeško, nisi nam pisala kako su rebra?
Sofi nije imala temp vise. Sad je u nasem krevetu. Da dam T dorucak i da je ispratim. Moram da se vratim kod nje. Danas ce biti isto naporan dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:21:43   
vonavoj
Jutro. Maslacak,svaka cas_t. Vi bukvalno niste kod kuce ceo dan,i deca i vi. A mi kukamo,a ja dodjem u pola 4,neko i ranije,hahha. S tim da vase deca,pretpostavljam rade domaci u skoli,a kod nas je dodatno opterecenje kad dodjes sa posla,za sad,dok sy mali. Kad stignes kucne poslove? Sta kad je neko bolestan?Sanjice,dobro je da je bolje.Ja sam hronicno umorna,ustanem umorna,ukocena..i kao da mi se manta na momente..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:22:27   
vonavoj
Rosi,kako ste od jutros? To kod njega se brzo razvija i odmah na pluca,iako se inhalirate,pije antib. Jel mu mazes grudi sa necim?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:34:51   
Milena18
Dobro jutro!


Sanjice, Rosi, kako su deca?
Smeško, šta se desilo sa rebrima?
Bebiluke, neka je sa srećom! Ja bih jako volela da imamo neku kućicu van grada sa malo zemlje, da gajimo za sebe povrće i voće i da odmaramo mozgiće. Nadam se da ćemo uspeti jednog dana to da ostvarimo. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:35:01   
emicaa
Rosi,Sanjice da ozdrave sto prije djecica.

Sanjice kako je prosao prvi cas u muzickoj?Maslacak lud tempo imas 🤭Meni je ova sefmica definitivno naopaka.Davidova koza je totalnom haosu.Mjesecima ni traga od dermitisa sad je sve buknulo.Meni je juce bilo malo lose,prekjuce davala krv pa zato.Danas sam ko nova

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:39:00   
Sanjica26 RR
Kaže T vecr violoncelo od njeuser posted image Ali dace joj profesorka manje. Iznajmicemo i bice kod kuce da može da vezba. Za prvo vreme ce tako, posle cemo kupiti neko polovno.
Sofi je zaspala. Moracu da operem kosu. Imam danas još dva roditeljska.
Stvarno mi je to opterecenje. Ne volim javna izlaganja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:54:40   
emicaa
Cek T je krenula,ja sam shvatila da je Sofi.Izlapila sam 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 8:56:32   
Sanjica26 RR
Ne, ne. T svira violoncelo.
A Sofi ide u muzicko zabaviste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 9:05:42   
Milena18
Divno, Sanjice. Meni violončelo ima prelep, set_an, topao zvuk. A retko čujem da je neko dete izabralo taj instrument. 


Emice, kako su Dorini prstići? Ne sekiraj se za Davida, ima još dosta vremena do tada, promeniće se. A i ako krene kasnije, nije strašno. Moja koleginica je svom sinu odložila polazak u prvi razred jer je smatrala da nije zreo. Svi su je ubeđivali da pravi grešku i morala je na više komisija da izlazi, a evo dečak je sada super priagođen, najbolji đak u odeljenju, voli da ide u školu. Pitanje je šta bi bilo da je krenuo godinu ranije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 9:16:25   
Duškić
Emice, bas sam i ja htela da pitam za D?
Sanjice, obe su muzikalne duse,
Ja izasla sa m pijemo kaficu, deca u vrticu . Malo odmoraaa user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 9:23:03   
Rosita
Hej mame.


Imam često utisak da vas ne prokomentarišem koliko BiH htela. 
Emice, ti beše dobrovoljni davalac?
Sanjice, udahni i kaži ja to mogu, toliko puta sam.
Maraj, dečja pulmo su dežurni, proveriš na netu, za ovu probl. Br1, ne čekaš.
T mu se vraćala na 5 h. Trenutno je dobro. Da,von. Nema sile bez udarne terap. Prošle g bio u bolnici, berodual na 4 h, sva venska Ter. I opet zamalo bronhoskopija. Ludim. Još jedna ovakva epizoda i idem po profilaksu. Singular, šta već ide. Mnogo je teško, posao mi visi nad glavom....
Poz mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 9:25:27   
vonavoj
Rosi,uzmi.profilaksu,ne vredi ovako.Emice,htedoh da ti kazem da ima jos fore,mali je..znas koja je razlika za 6 meseci,a ne za 1godinu,videces..decaci su to.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 09/19
5.9.2019 9:28:12   
Sanjica26 RR
Rosi, Sofi je jedno vreme primala singular. Pojela sam se ziva kad sam procitala nus pojave. Ali sve je bilo ok. Tako da krenite da necim ako možete.
Ponavljam ja to sebi, ali kad stanem za katedrom gotovouser posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here