|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
26.10.2019 21:43:08   
AnaTamara
Bravo Popkice, cestitam od srca 😍 Ljubimo momka punoooo 😘 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
26.10.2019 22:34:22   
bubulence
Devojke, imamo i temu za Popkicu!

Popki draga, cestitam i ovde... Neka nam je Jakov ziv i zdrav! Bitno da je na kraju sve ispalo dobro, mazite se, uzivajte💙

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
27.10.2019 7:50:26   
Maruska15
Popkice draga ušla sam na forum samo da bih videla da li si se porodila. Neka ti je živ i zdrav mališa 100 godina a i vi sa njim. Čestitke od srca!!  💝


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
27.10.2019 9:50:31   
blizanac2
Bravo Popki, da ste zivi i zdravi! Sad samo uzivajte 💞🍀😘


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
27.10.2019 11:24:48   
kamičak
Maruska, kako si nam ti ❤ Trudnice, uzivajte u set_nji po divnom danu.

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
27.10.2019 11:35:25   
Maruska15
Evo mene u Švajcarskoj kod rodjake.  Da kažem da sam dobro,Kamicak hvala na pitanju. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
27.10.2019 19:25:56   
flamingos
Maruska,uživaj.Pozdrav


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 13:13:25   
Bebana17
Dobar dan, moje dame, kako ste danas?
Ja odmaram, uživam, uskoro ću po decu u vrtić, lep dan danas, treba ga iskoristiti za uživanje.
Ručak sam već skuvala, imam kolače od subote, jedino što kvari zadovoljstvo je što je muž poslepodne u školi, pa posle ide kod lekara, neće ga biti dugo kući. Deca su mi konačno malo ozdravila, nadam se da nas neće skoro snaći nova bolest.
Maruška, uživaj u Švajcarskoj, sigurno je lepo, malo da se udaljiš od svakodnevnice.
Popkice, nadam se da je bebac dobar i da uživate zajedno!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 15:05:34   
Zemunka85
Popkice, cestitam ti! Sada su svi strahovi iza tebe! Uzivaj znas i sama da te sve lepsi dani cekaju...Bas ti zavidim!
Beco, lakse je kad se ovde podele srece i strahovi.Bebana, bravo za tebe. Ja sam malog upisala u vrtic, nije ni krenuo, pa sam ga ispisala 🤣 sve me strah da sad krece, pa cemo od proleca..

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 15:33:18   
popkica bebic
Devojke, hvala vam na čestitkama... 💞👶 Ja sutra imam pregled, nadam se da je sve dobro, pa da pregrmim i to. Aliluja, zbog bebe, ostajemo još par dana u bolnici. 😥😥😥 Naduven mu je stomačić, nonstop se kao gadi nečeg, bljucka i puna je gasova. Crp je 17 i uključili su mu infuziju, tj. antibiotike. Duša moja, baš se namuči, a meni je pretesko da gledam one njegove malene izbusene venice. 




_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 17:05:38   
Bebana17
Jadan beban, mrzim kad se nesto desava tako malenim bebama, nadam se da ce mu od lekica brzo biti bolje. 


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 20:05:06   
lesica
Devojčice drage, žvrljnite koju pametnu u ovoj temi i osvojite fitolat tablete za lakše dojenje


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 20:24:13   
Beca.t
Popki, bice dobro, verujem da ti je tesko. Samo misli pozitivno i videces da ce za cas da mu se primiri stomak.❤
Ne bih da budem sada gruba prema lekarima, ali mislim da su te previse pustili, trebalo je ranije da te porode, samo si se namucila a eto i bebac. Ali sta je- tu je, sada ce bebac malo na infuziju i ima da mu bude super.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 21:29:17   
Bojana05
Aooo Popkice pa ti mira nemas🤭🤭bice to dobro kada potpuno razumem sto si se nasekirala i zabrinula...mada bolje kad ste tu sa ostanete malo duze nego da si otisla kuci pa da se vracas nazad...mislim bolje,ako ima ista bolje u sve ovome...mislim na tebe💕💕💕ljubi bebca,i probaj da ne brines previse,trebas mu sad najvise💕

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
28.10.2019 21:35:57   
Bojana05
Mi inace od petka sa temperaturo,ova mladja,bez nekih drugih simptoma ali dovoljno da ne spavamo nocima...cini mi se jednom nedeljno minimun idemkod pedijatra. Prosle nedelje joj oteklo oko jer je plakala i trljala oci rukama od flomastera,nedelja pre laringitis,ova starija plus nekakav sekret nedelju dana je kasljala kao najgori pusac....poludecu od bolesti... sad me panika uhvatila sta ako mi se razbole kad budem deveti mesec,ne daj boze da budu sa tempeaturom a da ja moram u bolnicu😱😱moj muz je za te stvari potpuno iskljucen,uvek sam ja oko njih kada su bolesne,ne znam kako je kod vas....Ili da budu bolesne kd dodjem kuci s bebcem,uh...nije lako kad je vise dece😉😉😉

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 8:49:36   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Evo mene u Švajcarskoj kod rodjake.  Da kažem da sam dobro,Kamicak hvala na pitanju. 




Maruska gdje si,mozda smo u komsiluku Popkice namuci se on,mukica mila.Nadam se da ce i to brzo brzo proci i da cete sto prije kuci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 9:46:10   
Maruska15
Maruska gdje si,mozda smo u komsiluku Popkice namuci se on,mukica mila.Nadam se da ce i to brzo brzo proci i da cete sto prije kuci
[/quote]

 Sada sam već kući. Ali bila sam u mestu Birr,kanton Aarau. Na vikend malo. I mogu da kažem da sam mnogo bolje. .. Jedino sto mi je prekjuce mleko nadoslo za izvoz, kamo sreće da sam toliko imala sa prvim detetom. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 10:08:01   
Beca.t

IZVORNA PORUKA: Bojana05

Mi inace od petka sa temperaturo,ova mladja,bez nekih drugih simptoma ali dovoljno da ne spavamo nocima...cini mi se jednom nedeljno minimun idemkod pedijatra. Prosle nedelje joj oteklo oko jer je plakala i trljala oci rukama od flomastera,nedelja pre laringitis,ova starija plus nekakav sekret nedelju dana je kasljala kao najgori pusac....poludecu od bolesti... sad me panika uhvatila sta ako mi se razbole kad budem deveti mesec,ne daj boze da budu sa tempeaturom a da ja moram u bolnicu😱😱moj muz je za te stvari potpuno iskljucen,uvek sam ja oko njih kada su bolesne,ne znam kako je kod vas....Ili da budu bolesne kd dodjem kuci s bebcem,uh...nije lako kad je vise dece😉😉😉


Nadam se Bojana da će brzo da ozdrave dečica...nemoj da se sekiraš unapred, neće se sigurno razboleti pred porođaj ili posle.

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 11:18:49   
lesli

IZVORNA PORUKA: Maruska15

Sada sam već kući. Ali bila sam u mestu Birr,kanton Aarau. Na vikend malo. I mogu da kažem da sam mnogo bolje. .. Jedino sto mi je prekjuce mleko nadoslo za izvoz, kamo sreće da sam toliko imala sa prvim detetom. 



Maruska 🤗Za to mleko skokni do lekara, da ti daju nesto za zaustavljanje...

< Poruku je uredio lesli -- 29.10.2019 11:19:43 >

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 11:32:12   
Maruska15
Maruska 🤗Za to mleko skokni do lekara, da ti daju nesto za zaustavljanje...
[/quote] Lesli draga vec sam popila sedmodnevnu terapiju lekova. I kad sam prekinula mleko nadoslo previše. Dobila sam i bolove pa sam se malo izmuzla i opet krenula sa istim lekovima. Valjda će stati skroz.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 11:41:10   
lesli
Aha, dali su ti lekove. Ali mozda da skoknes tu do lekara i da kazes sta si pila i da je po prestanku terapije mleko krenulo ponovo? Lupam, ali mozda ti treba jaca doza, duze da pijes, drugi lek itd. a to ipak treba da prepise lekar.

I da dodam da mi je drago da si bolje. Ma koliko tezak tvoj gubitak, mnogo je bila sigurno gora ona agonija. Saljem ti veliki zagrljaj 🤗

< Poruku je uredio lesli -- 29.10.2019 11:43:57 >

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 11:54:59   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: lesli

Aha, dali su ti lekove. Ali mozda da skoknes tu do lekara i da kazes sta si pila i da je po prestanku terapije mleko krenulo ponovo? Lupam, ali mozda ti treba jaca doza, duze da pijes, drugi lek itd. a to ipak treba da prepise lekar.

I da dodam da mi je drago da si bolje. Ma koliko tezak tvoj gubitak, mnogo je bila sigurno gora ona agonija. Saljem ti veliki zagrljaj 🤗
Sutra idem na kontrolni ultrazvuk pa ću tražiti neke druge tablete. Hvala ti draga puno. Ljubim te 💝


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
29.10.2019 18:53:20   
blizanac2
Pozdrav drage trudnice i mame. 🤗 Popki, mnogo mi je zao sto bockaju bebana, ali verujem da ce za par dana sve da se sredi.

Mene je moj dragi vodio na 4 dana u cg, sinoc smo sleteli i ja danas kao luda, ne mogu da se pokrenem. Tamo se suncala, set_ala, a ovde me docekala kisa i tona ipo vesa za pranje. 😁 U iscekicanju sam sledeceg uz-a, da vidim sta radi bebac i koliko je napredovao. Sve vas pozdravljam ❣️

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
30.10.2019 16:27:04   
Beca.t
Drage mame, bila sam na UZ danas, sada sam 25+4 a beba odgovara 26+0, sve je  ok imamo 950 gr😀 Kontrola za mesec dana.
Sledece nedelje cu da radim krvnu sliku.
Kako ste mi ?

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
30.10.2019 21:07:38   
Bojana05
🤗🤗🤗odlicno Beco☺️☺️ja u utorak idem,jedva cekam da ga vidim😍😍a takodje i napze sledece nedelje,nadam se mi nije jos opao hemoglobin,sad kad sam ukljucila vitamine. Ima li jos ko problem sa grcevima i nemirnim nogama,ja izludeh nacisto🤯🤯jedva cekam uvece da legnem i onda provedem pola noci set_ajuci i stojeci....ukljucila sam imagnezijum direkt pored vitamina,malo mi je bolje ali opet...Popki,kako ste ti i tvoj malisa? Jel bolje?Veliki poljubac za sve😘😘

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here