|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 9:01:53   
flamingos
Dunka,kako ste?Ljubi dete.Pozdrav.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 9:03:44   
Sanjica26 RR
Ko sledeci putuje? 😊

Ana kako ste? Mada, dopisivale smo se. Suzi jel bolje Micika? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 11:11:34   
Filadendronka
Auuu sad procitas, pa da li je moguce?!! Ana, kako ste vi sad? Mi smo prosle godine bili u CG i bilo nam odlicno posto nije bilo guzve nimalo. Obilazili primorje, ma milina stvarno. Mi idemo 28.avgusta u Grcku, ali sad gledam da ostanemo jos nekoliko dana po zavrset_ku uplacenog aranzmana. Pa jurim neki hotel sa hranom, mm je to uslov. Nece da ulazi u market ni za sta, osim za slatkise za decu, neko voce i to je to. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 11:13:07   
Sanjica26 RR
Sto me tvoj muž podseca na mog. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 12:14:59   
dddaca
Fil, i mi tako volimo. Ja jos vise od mm user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 14:31:04   
Filadendronka

Ma meni je svakako to zakon za odmor. Najvise volim sto obrok obavimo cas posla, nema porucivanja, cekanja, a izbor hrane je veliki u svakom hotelu.
Nego ne pronalazim nista prihvatljivo za sada... 🤔 Videcemo, samo da sve bude ok.


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sto me tvoj muž podseca na mog. 😁





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 14:53:48   
Sanjica26 RR
Pa jeste. To je pravi odmor.  I mi uglavnom biramo takve aražmane. Nadam se da ces da nadjes nešto 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 15:54:12   
dddaca
Bas tako Fil. Tih 10 dana hocu da se odmorim, a uz to brze zavrsimo obrok nego sto bi u restoranu.

Nadam se da ces uspeti da nadjes nesto prihvatljivo.
Ako neko zna ili moze da preporuci neki hotel sa povoljnom cenom polupansiona nek pise.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 19:18:53   
Filadendronka
Mi smo prvih nedelju dana u hotelu Alexandros palace kod Uranopolisa. Drugi deo bismo neko urbanije mesto, da ne moramo uvece autom u grad. Mm mi kaze da odemo u Grand Otel u Hanioti jos nedelju dana. Tamo smo bili skroz zadovoljni odnosom cene i kvaliteta usluge. Ja bih jos nesto probala, kad imamo vec opciju da nam je tu sve na dohvat ruke. Mozda bih do Kavale... Onda mi zao da ne odemo na Tasos kad smo vec tu. A opet necu da se toliko udaljavamo od kuce, bolje da malo skratimo put u povratku. 


Da ne zamaram, valjda ce se naci nesto na bum, samo da odlucimo u koje cemo mesto.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 19:44:01   
dddaca
I tako kucam, kucam i izbaci me.

Po meni je Tasos uvek bolja opcija od Haniotija. Da li ste razmisljali o Neos Peramosu ili Iraklici ako cete na tu stranu?Lepa je i Kalitea, ali hoteli na plazi su malo skuplji.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 22:01:27   
Didy
Meni je na Kasandri mnogo lepša ona druga strana poluostrva - Sani, Siviri i taj deo. Tasos lepši od celog Halkidikija zajedno, nije toliko ni dalje.

Mi smo shvatili da hoteli nisu za nas jer volimo da skitamo i lutamo, ne drži nas mesto, pa nas uklapanje sa obrocima u hotelu samo ograničava. Npr. volimo da ostanemo na plaži do 21-21:30h, a ako smo u hotelu ne možemo, jer trčimo na večeru. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Letovanje 2021
10.8.2021 23:14:27   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Mi smo prvih nedelju dana u hotelu Alexandros palace kod Uranopolisa. Drugi deo bismo neko urbanije mesto, da ne moramo uvece autom u grad. Mm mi kaze da odemo u Grand Otel u Hanioti jos nedelju dana. Tamo smo bili skroz zadovoljni odnosom cene i kvaliteta usluge. Ja bih jos nesto probala, kad imamo vec opciju da nam je tu sve na dohvat ruke. Mozda bih do Kavale... Onda mi zao da ne odemo na Tasos kad smo vec tu. A opet necu da se toliko udaljavamo od kuce, bolje da malo skratimo put u povratku. 


Da ne zamaram, valjda ce se naci nesto na bum, samo da odlucimo u koje cemo mesto.



Meni je npr Hanioti nista posebno. Nismo ga prošetali uzduž i popreko, jer su deca bila mala. Ono što sam videla mi je sasvim obicno. Mi smo Fil bili smešteni u hotel lesse. Jako sam zadovoljna cenom i kvalitetom. Dva minuta se stiže do plaže. 
Tasos imam želju da obiđem. Valjda ce stvoriti nekad finansijske mogucnosti 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Letovanje 2021
11.8.2021 11:32:52   
Filadendronka
Hvala devojke na preporukama. Gledam bas Neos Peramos, ali valjalo bi nesto urbanije. Hanioti je nama u ovom periodu ok posto uvece ima puno zezalica za decu, prostora za set_nju, desavanja, radnjica... Tu nam je odlicna ponuda za Grand Otel, pa zato razmaramo to mesto. Nasla sam neki hotelcic u Metamorfozisu, valjalo bi zbog odlicnog vazduha u samom mestu, ali nema sadrzaja za decu. Cela Sitonija mirise na borovinu, pred zoru pogotovo. Ali nema nekog veceg mesta sem Neos Marmarasa koji mi je suvise brdovit i naporan. Tako da razgledanje i dalje traje. Siviri mi se ne svidja, bili smo par dana. Sve je nekako suvise malo, market predalekoooo skroz na magistrali. Naravno ima svoje prednosti - lep zalazak Sunca, mostic, patkice, kornjace, voda je bas cista. 

Inace lepo je svuda na svoj nacin, samo da se ode. Nego kad vec imamo opciju da biramo mesto gledamo da ubodemo sto bolje. 
Sanjice, mi smo uzeli neki smestaj u Limenasu sa bazenom i bio je 40e dnevno pre par god. Preko Nikane. Dvoriste ogromno. Odatle svaki dan na drugu plazu, obisli celo ostrvo. Inace na Tasosu nam je Limenas bio bas po meri. Inace ko ide na Tasos stvarno treba da obilazi ostrvo, bas ima prelepih plaza, mesta. Ovaj put necemo sigurno, suvise mi je kratko da idemo tamo na 4-5 dana. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Letovanje 2021
11.8.2021 11:57:22   
Maraj
Fil, ima u Metamorfozisu park za decu. I park sa penjalicama i luna park. Meni je taj deo super. Bas mi se svideo Metamorfozis. Prava vazdusna banja, puna borova. Jedino sto se mi nismo tu kupali. Uvece smo bili u parkicu i u poslasticarnici user posted image u Netamorfozisu sve bilo jeftinije...tipa u maloj prodavnici u mestu paket vode 6×1,5L bio 1 e. Nigde jeftiniju vodu platili nismo

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Letovanje 2021
11.8.2021 12:46:02   
dddaca
Da li sam vec pisala o Metamorfozisu? Ne secam se. Slazem se sa Maraj da je super za decu. Ima to igraliste u parkicu, borova suma na sve strane, dece koliko hoces, ima i ona igraonica sa mamiparama za decu - ne klasicna igraonica, vec oni aparati sto rade na kovanice. I vazduh neodoljivo mirise., a kao baza za obilazak ostalih mesta na Sitoniji je odlican. Ni plaza nije bas nesto u poredjenju sa ostalim plazama. Ali da je urban - to sigurno nije. Ima setaliste, tj. jednu ulicu koja ne ide pored mora.
Verovatno bih ga ponovo izabrala kao bazu na Sitoniji, sto zbog mikroklime, to i zbog povoljnije cene smestaja, ali mislim da ne ispunjava uslov urbanosti koji si trazila

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Letovanje 2021
11.8.2021 14:36:32   
Maraj
Jao da daco. Meni veliki plus za metamorfozis, samo zbog tog vazduha, sto ti kazes, da miriseuser posted image
Ja sam ga zvala Zlatibor na moru user posted image
Nigde mi vise vazduh nije prijao, nego tamo

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Letovanje 2021
11.8.2021 15:26:27   
dunja RR
Anči kako ste?
M je bolje, počela je lepo da jede konačno, sada moramo da nadoknadimo ovo što je smršala.
Juče sam joj vadila CRP, pao je na 5.


Danas smo trebali biti u Vrnjačkoj Banji ali sam pomerila rezervaciju za posle 20-og (na sreću im ostao jedan apartman u hotelu slobodan), a u Bosni ćemo biti još malo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.8.2021 15:27:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Letovanje 2021
12.8.2021 18:24:11   
Didy
Pisala sam već, meni se ne sviđa taj deo oko Metamorfozisa, more mi nije lepo, nekako je ustajalo, kao bara. Mi smo bili u Gerakiniju jedne godine (to je uvala pored) i rekli - Nikad više taj potez. Inače kad negde idemo, čistoća i kvalitet mora su mi najvažniji. Uveče uvek možeš sesti u auto i otići negde ako si željan gužve i nekog provoda, akcije.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Letovanje 2021
13.8.2021 8:19:53   
flamingos
Dunja,deago mi je da ste dobro.Ljubi dete i lepo se provedite.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Letovanje 2021
14.8.2021 12:24:18   
bubulence
Ja sam se ove god set_ila zasto ne volim hotele i pun pansion. . Odemo na plažu, hajde na rucak,odemo opet na plazu, taman kada je najlepse hajde na veceru.

Znaci, sada i nikada vise. Najbolje mi je nocenje sa doruckom, onda odemo na plazu i tamo uvek ima neki restoran gde se moze rucati i vecerati. Nekad nam i nije do rucka jer se najedemo voca,kukuruza... Da li imate da preporucite neku agenciju za Tursku?Pretpostavljam da to ne vredi gledati preko bookinga?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Letovanje 2021
14.8.2021 12:35:01   
dunja RR
Bubi slažem se, meni je za Grčku najbolja opcija noćenje sa doručkom , ručak neki giros ili nešto drugo na brzaka na plaži, za večeru uvek menjamo restorane, i probamo različite stvari, uvek u Grčkj otkrijemo nešto novo.

Za CG mi je dobra opcija doručak i večera, tako smo imali sada, ručak bi mi bio previše (prethodno smo početkom jula u Srbiji bili već na odmoru, pun pansion, ekstra domaća hrana, ugojili se malko, i rekli jok više), stoga ni mm ni ja nismo imali na moru uopšte potrebu za ručkom (deca su između doručka i večera jela picu, krofnu, voće). Doručak je bio raznovrstan i bogat, večera je bila od 6 (supa, čorba pa ostalo ..), trudili smo se da budemo među prvima u restoranu da bi izbegli gužvu. Večeramo u hotelu i šetnja, a nekada smo posle večere išli na bazen sa slanom vodom u okviru hotela, plivali do kasno i preskakali šetnju. U restoranima u Budvi i na šetalištu je bio haos, redovi da se sedne, tako da bi večera u restoranu van smeštaja, bar ove godine, meni bila promašaj.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.8.2021 13:32:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Letovanje 2021
14.8.2021 12:54:07   
bubulence
U isto vreme smo bile u BD 😁.   Tamo na set_alistu je bio haos ali je bilo bas lepih restorana blizu nas, bez guzve. Tamo sa druge strane magistrale. Mi smo bili iza vas, hotel bas na magistrali  a sa druge strane pekare, radnje, restorancici... 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Letovanje 2021
15.8.2021 9:24:54   
Didy
Bubi, mi smo išli prošle godine preko Big blue agencije za Tursku i bili smo baš zadovoljni. I''m



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Letovanje 2021
15.8.2021 23:22:29   
bubulence
Hvala draga, za njih i kontiki sam dobila najviše preporuka. 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Letovanje 2021
16.8.2021 3:36:49   
dunja RR
Bubi, mi smo pre 6 godina išli preko 1A, tu agenciju drži Turčin, čini mi se da ima najbolje hotele što je i logično, jer je odande, ali su cene dosta veće u odnosu na pre par godina, ne aamo kod njega već svuda.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.8.2021 3:37:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada ste svom partneru pred decom rekli „V...
Naučimo našu decu šta je ljubav kako bi ovaj svet bio lepše mesto, najpre za njih same. Neka ta slika ljubavi u njihovim...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here