|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
24.3.2023 18:03:22   
Olga75
Ja došla da se inspirišem user posted image . Zverčica je danas imala deo prognog prijamnog i htela je palačinke, to sam oavila. Sutra je drugi dan tog dešavanja pa rekoh da vidim šta ste pravile da je iznenadim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
25.3.2023 10:19:49   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Olga75

Ja došla da se inspirišem user posted image . Zverčica je danas imala deo prognog prijamnog i htela je palačinke, to sam oavila. Sutra je drugi dan tog dešavanja pa rekoh da vidim šta ste pravile da je iznenadim user posted image




Olga ,svrati nekad da se druzimo😁 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
30.3.2023 9:03:46   
Ana RR
Gde si Oldžiiiiii user posted image

Juče sam kuvala supu da ima za dva dana, pekla losos pastrmku i prilog od prosa sa povrćem. Ostalo je ribe i za danas pa ćemo obrok salatu napraviti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.4.2023 16:14:09   
IvanaSK RR
Tortilje sa piletinom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.4.2023 18:35:45   
Ivanka 75
Kupovne yortilje ili si ti pravila?
Ja ne mogu da nadjem lep recept za domace tortilje a da nisu tvrde i zilave. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.4.2023 14:38:52   
Ana RR
Imamo ručak od juče - teleća čorba i teleće šnicle u sosu, sa taljatelama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.4.2023 14:40:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kupovne yortilje ili si ti pravila?
Ja ne mogu da nadjem lep recept za domace tortilje a da nisu tvrde i zilave. 


Ivanka, ja ih često pravim jer Mare voli domaće ali nemam neki recept, uvek nešto po nahođenju. Nekad sa kvascem nekad sa pp, nekad sa jogurtom, nekad sa vodom, akko mi dune.. ali nikad mi ne budu žilave i tvrde. Možda je do brašna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.4.2023 15:12:41   
IvanaSK RR
Ovaj put su ipak bile kupljene. Odavno ih nisam pravila tako da nemam pojma ni po kom receptu sam pre pravila 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.4.2023 19:59:33   
Ivanka 75
Ana, molim te stavi neki recept, odokativno 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.4.2023 12:12:47   
Ana RR
Hej Ivanka, izvini, nisam videla poruku (baš bi nam značila opcija tagovanja, zar ne)

Hm ajde otprilike ovako, 100 ml jogurta, 100 ml tople vode ili mleka, 50 ml masl. ulja, so, brašno i pp (ili kvasac). Zamesiš meko testo, bolje da bude malo masnije (sa više ulja) nego da dodaješ brašno. Možeš i odmah da deliš na loptice a možeš i da ostaviš da odstoji. Razviješ tanko, premažeš masl.uljem i pečeš na suvom tiganju, dok se donja strana peče gornju premažeš isto uljem. Ja ih slažem u šupljikavu drvenu korpicu u koju stavim krpu pa ih umotam. U masl. ulje možeš dodati i začine po želji pa ih premazivati posle pečenja ali onda postoji rizik da ćete ih pojesti tako bez ičega haha

Danas za ručak krmenadle iz rerne sa povrćem. Juče je bila pasta u sosu od tikvica i sira, sa sušenim paradajzom i parmezanom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.4.2023 12:04:54   
Ana RR
Ne znam da li koristite ChatGPT (ja koristim za posao) ali nešto se danas zezamo sa njim, kolega ga je pitao najluđa moguća pitanja a ja sam ga pitala šta da kuvam danas i evo odgovora i ideja haha

As an AI language model, I don't have access to your personal preferences, dietary restrictions or available ingredients. However, I can suggest some general ideas for dinner:

Grilled chicken or fish with roasted vegetables and a side salad
Spaghetti with tomato sauce and meatballs (or a vegetarian version with mushroom or lentil balls)
Stir-fry with your choice of protein (such as beef, tofu, or shrimp) and mixed vegetables over rice or noodles
Homemade pizza with your favorite toppings
Vegetable or chicken curry with rice or naan bread
Tacos with seasoned ground beef, shredded cheese, lettuce, tomato, and sour cream
Stuffed bell peppers with ground beef or turkey and rice, topped with tomato sauce and cheese

Hopefully, these suggestions can inspire you to come up with a delicious dinner that suits your taste and available ingredients.

user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.4.2023 22:43:14   
dddaca
Au, sta ti taj ChatGPT sve napisa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 11:08:57   
Sanjica26 RR
Za ručak krompir salata i riba. Konacno može riba. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 11:19:33   
dddaca
Mi imamo grasak od juce

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 11:30:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Au, sta ti taj ChatGPT sve napisa user posted image user posted image user posted image


Pazi, ideje su sasvim legitimne user posted image

Juče kod nas grilovano meso (stajalo je u marinadi celu noć pre toga), grilovane špargle, salata od kupusa, crvenog luka i rotkvica sa dresingom od grčkog jogurta, senfa, mirođije, limuna.

Danas nemam pojma šta ćemo, valjalo bi neku čorbicu skuvati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 12:34:42   
flamingos
Mojima pomfrit i pečena skuša i salata po želji.Uz to vruća pogača.Sebi sam skuvala krompir i večeras neka voćkica.Njima šta požele za večeru to i spremam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 14:51:31   
Ana RR
Za mm i mene salata sa tunjevinom, paradajzom, mixom salata, crvenim lukom, rotkvicama i kuvanim jajima.

Pečem integralni hleb da ima za naredna dva dana.

Marko dolazi tek oko 8 iz škole, smislićemo nešto za večeru. Pre škole je jeo tortilju sa belim mesom, kukuruzom i pavlakom.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.4.2023 15:11:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 16:38:04   
Sanjica26 RR
Видиш Анчи могла бих ја ту салату за мм и мене. И овако данас може риба. Само ћу изоставити јаја. user posted image
Синоћ смо јели салату, али без туњевине.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
7.4.2023 22:38:24   
Ana RR
Sanjči, i kod nas bilo bez jaja na kraju, planiram ih ujutru za doručak sa avokadom pa da ne preteramo. Baš smo lepo klopali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.4.2023 12:37:58   
Kata90
Kuvana butkica ,kobasica i jaja.....🥚   🍗    🥨    😊 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.4.2023 14:02:31   
flamingos
Mojima za doručak mekike,za ručak pomfrit,ćevapi i parqdajz salata.Sebi sam napravila palačinke na vodi i sad doručkujem i ručam(sve ujedno),a za večeru banane.Dete i mm se nisu još izjasnili za večeru.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.4.2023 14:22:24   
Sanjica26 RR
Deci sam pekla kiflice sa kremom. Za rucak njima bolonjeze. Nama zapeceni krompiri sa pecurkama u sosu i puno salate. Užinu sam svima pravila čokoladni puding od prosa. Za večeru nemam blage veze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.4.2023 16:03:31   
Ivanka 75
Trileće 😊 Njaaaaaam

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.4.2023 16:37:10   
dddaca
Cureca supa, isprzila meso od buta i pire krompir. Izvadila neke kajsije iz zamrzivaca pa cu videti sta cu sa njima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
9.4.2023 10:38:50   
flamingos
Posluženje iz pekare,pa idemo na ručak,tako da danas nema kuvanja.Ja svakako danas postim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here