|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 21:36:44   
Ivanka 75
Daco, moji su svi pili taj lek i nista im nije falilo.


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 8:19:13   
nata11

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Moj muž je dobio neki kineski lek, ali nije pio. 



I ja znam dosta ljudi koji ga nisu pili. Ako je to onaj lek na kome nema deklaracije na srpskom?


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 8:24:53   
Sanjica26 RR
НАТО, пише на кинеском🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 9:08:49   
lesli


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

НАТО, пише на кинеском🤣



Pa ja ne znam kako do sada niste naucile kineski 😂Kakva je to nezahvalnost prema bratskom, kineskom narodu 🤪🤣

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 9:14:56   
Sanjica26 RR
Ma hit. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 9:15:36   
Sanjica26 RR
Vidim da je u slobodnoj prodaji i da kosta 12 hiljada.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 11:25:38   
Didy
Ja prvi put čujem za te sve lekove koje navodite. Ako sam dobro razumela, naši lekari ništa od toga ne prepisuju kad dobiješ koronu? Znam da neki koktel vitamina prepisuju, eventualno neki antibiotik (nije ništa od ovoga što ste naveli). Znam da je mm dobio neku gomilu svega u aprilu kad je imao koronu, ali nisam ni pogledala šta je, on je to kao nešto pio. Stefan kad je imao koronu, dr nam je rekla - Šta ste došli da nam pravite gužvu, vidite da gotovo nema nikakve simptome i dala mu samo septolete, a za Sofiju nam je samo preko telefona rekla da se izoluje na nedelju dana i da ništa ne treba. Ja i dalje smatram da je imunitet najvažniji i da se on gradi tokom života. Ja npr. imam mnogo bolji od mm, a i deca imaju bolji od njega, Sofija jači od Stefana. Neki dan me je drugarica zvala, pita šta radimo, kažem ja da Sofija verovatno ima koronu, mi ostali ništa. Kaže ona meni - Treći put ti ukućani imaju koronu, a ti ništa. Tebe ćemo jednog dana morati plinom ubiti. 😀 Ne znam da li sam pisala negde, tad kad je mm imao koronu u aprilu prošle godine, drugarica mi preporuči kapi divljeg origana za imunitet. To je najjači prirodni antibiotik. Pogledajte baš na netu ima spisak na koje sve bakterije deluje i koje sve zdravstvene tegobe rešava. Ljudi su kandidu rešili samo s njima npr. Otkako ih imam, nisam uopšte bila bolesna. Ako oset_im da sam umorna, malaksala, onaj osećaj "kao da ću se razboleti", koristim te kapi par dana (nakapaju se 2 kapi 3 puta dnevno u kašičicu maslinovog ulja i popiju, pa zaliju vodom jer je ljutkasto). Od ranije sam tako povremeno koristila propolis i med, a sad sam i te kapi origana dodala, a u kući svakog dana napravim 2-3l limunade s narandžom i medom i to svi pijuckamo. Stavim 1 narandžu, 2-3 limuna i punu kašiku meda. Leti dodam i svežu nanu, kockice leda, bude baš osvežavajuće.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 11:37:07   
nata11
Zamisli lek bez deklaracije na srpskom. Kako je to uopste moguce? To samo kod nas moze.

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 13:16:50   
Sanjica26 RR


Sad sam ga nasla na netu. Nisam kod kuce da slikam kutiju, ali indenticno je. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 13:17:31   
Sanjica26 RR
Ima u kutiji i na srpskom, kako se pije i kakve su nus pojave. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Korona virus 4.deo
3.2.2022 13:41:34   
Maraj
Znate sta je meni tu "smesno".
Kolega mm nece da se vakcinise. Pre god dana dobio covid, zaglavio u areni. Jedva se izvukao. I dalje nece da se vacinise. Sto je meni ok. Podržavam svačiji izbor. Al taj kolega se pre par nedelja opet razboli od covida, i daju mu taj kineski lek. I on krenuo da ga pije. Apsurd mi je da nece da se vakcinise, al zato prihvata da pije neki kineski lek. Da napomenem da je prokrvario na debelo crevo, nakon ispijene terapije tog kineskog leka

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 6:22:47   
flamingos
Nato,Didy,kako ste?Ivanka,kako su tvoji?Duškić,kako si ti?


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 8:11:05   
nata11
Jao Maraj imam koleginicu koaj je dva puta lezala, prvi put bilo bas gusto i toliko se boji Korone user posted image a nece da se vakcinise. Pojima nemam sta je sa ljudima.


Ja ok, nos se otpusio lakse disem. Malo kasljucam. Ne pijem nista sem vitamina.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 10:29:07   
bubulence
Sada me zvala drugarica, drugi put je dobila koronu, prvi put je imala t oko 38 par dana i izgubila cula. Ali je bila ok. Sada se rastaje od zivota. Kaze boli je da trepne. Temperatura, bol u grlu, bol u misicima, malaksalost. A juce slusam kako su daleko blazi simptomi kada se dobije drugi put. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 11:16:23   
Ivanka 75
Bubi, i mojoj sestri sad duze traje nego prvi put. Prvi put imala oko 37 temp dan dva (iako je zet nedeljama bio lose) a sad bar 3 dana imala oko 38. I jedva prica koliko joj nos zapusen.

Jedino je prosli put vise boleli misici nego sad. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 11:16:46   
vonavoj
Bubi,istina je..ali traje 3 dana..a pre je trajala po 10 dana.

Dokle sa skolom i raspustom vise..tek ce sad deca da se zaraze..ljudi idu na odmor,druzenja..kad cujem kako se normalno slave rođendani,skupljaju ljudi..i bas su skole leglo.zaraze..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 11:28:51   
Didy
Bubi, verovatno je sve individualno. Možda je sad imunitet na nižem nivou ili je primila veću dozu virusa negde, pa je burnije odreagovala.


Flam, mi smo svi dobro. Sofija je u ponedeljak normalno krenula u školu, mi ostali nismo bili u izolaciji niti smo imali simptome.
Von, ja sam isto poludela zbog raspusta, pogotovo što se kod nas u Vojvodini sad već stišava, svi su se već izređali, izlaze iz izolacije, do Sretenja će svi biti s preležanom koronom, a oni će tad da zatvore škole.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 11:36:44   
vonavoj
Tako svake godine...da mi je znati ko daje te pametne predloge.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 11:55:03   
Maraj
Ma koji raspust. To je 2 dana. Pre toga, deca ne idu jer je državni praznik. Oni državni praznik nazivaju raspustom user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 12:05:18   
vonavoj
Maraj,bespotrebna su i ta 2 dana da budu raspust...ako se vec povezalo 5 dana...

Ne vidim svrhu,deca i ovako puno gube od nastave...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 12:05:32   
Sanjica26 RR
I produžili školsku godinu. Vrlo pametan zahtev. Jadni svi mi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 12:15:04   
vonavoj
I to je pro forme,produzena skolska godina..mucenje..do 15og max su ocene vec gotove..svakako...samo se ide u skolu..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 13:01:59   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Didy

Von, ja sam isto poludela zbog raspusta, pogotovo što se kod nas u Vojvodini sad već stišava, svi su se već izređali, izlaze iz izolacije, do Sretenja će svi biti s preležanom koronom, a oni će tad da zatvore škole.


Bas razmisljam o ovome. Kazu da je kriticno jos 7 dana pa ocekuju da se broj zarazenih smanjuje. I bas kada ocekuju da se broj smanji oni deci daju raspust. Ali Boze moj, u nasoj drzavi nista do sada nije imalo logike, zasto bi ovo imalo....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 13:51:37   
Didy
Bubi, kod nas se ringišpil zavrteo nedelju dana ranije. To što kažu još nedelju dana, to se odnosi na centralnu Srbiju. Kod nas se u ponedeljak svi vraćaju u klupe, krug se zatvara. Taman će da krenu, pauza.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Korona virus 4.deo
4.2.2022 14:01:01   
Ivanka 75
Taman jos 7 dana da korona obrne krug po skolama.




(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Ime za decaka
Slavica 81

Koje ime Vam je najlepse?

Mijat (12%)

Ignjat (12%)

Kosta (46%)

Damjan (31%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here