|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/23
6.3.2023 7:55:36   
Tiziana
Cao devojke.Prolete vikend kao da ga nije bilo. Ja sam morala sinoc da sednem da uradim nesto za posao, samo mi se tovari, nikako da rascistim pa mi bilo lakse da zrtvujem nedelju uvece, da se malo iskobeljam. Deca sad odose u skolu, ja pijem kafu pa da se spremam i jja da krenem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 03/23
6.3.2023 12:07:12   
Ana RR
Tizi, to sam i ja rekla, proleteo vikend kao da ga nije ni bilo. Toliko toga pokušam da stisnem u ta dva dana a nemoguće je sve postići.

Mare od jutros ima temp, kašlje, stomak ga boli... Baš bzvz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 03/23
7.3.2023 6:17:46   
flamingos
Dobro jutro.Ana,kako je Marko?Pijem kafu,pa svako svojim putem-dete u školu,ja u kuhinju,pa moram kasnije da odem do grada.Mm danas da završi šta ima u selu i dolazi.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 03/23
7.3.2023 10:38:30   
Ana RR
Flamingos, hvala što pitaš. Raste mu temperatura na otprilike 6,7 sati. Sinoć je imao 38.7, posle sirupa je spala, jutros opet 38.7. Kašlje dosta, ujutru najviše.

Moram da vidim kada mu radi dr, doduše moram prvo da saznam ko mu je dr jer pojma nemam, menjaju se stalno a mi retko idemo u dz. Nego što je kilav i neće da ide nigde user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 03/23
7.3.2023 12:34:18   
Sanjica26 RR
Добар дан свима. Ја ћу опет у школу. Т треба да се врати, С треба да иде у школи. Поздрављам вас све. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 03/23
7.3.2023 13:12:57   
dddaca
Uh Ana, bas ga je steglo. Nadam se da je neki prolazni virus i da ce brzo ozdraviti.
Ja sam isto. Nemam temperaturu i ne osecam se lose osim sto me ovo grlo grebe i nervira. Lep dan napolju, a ja nikako da izadjem da prosetam. Isla samo na brzinu do prodavnice. Vidim pocinju i pojedina stabla da cvetaju, videh i ljubicice, moguce je i da reagujem na polen.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 03/23
7.3.2023 13:36:41   
Ana RR
Daco, dugo je odolevao ali eto, stiglo ga je. Vodio ga je mm kod dr, dala mu opravdanje za ovu sedmicu, virus, da ispira grlo, skidamo temp i tako.

E daco, probaj Lysobact sprej, odličan je za grlo. Ima i za decu i za odrasle, Marku je dr uglavnom prepisivala tabletice ali čini mi se da je sprej bolji.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.3.2023 17:53:56 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 03/23
7.3.2023 17:33:10   
flamingos
Ana,nadam se da je otišla temperatura.Probajte protiv kašlja šumeće tablete prospan.Pije se ujutru cela rastvorena u čaši vode,a uveče pola tablete rastvorene u čaši vode.Anđeli je on pomogao.Svakako je najbolje odraditi analize i poslušati doktora.Moje dete završilo sa domaćim i učenjem i evo sprema se za rođendan kod drugarice.Danas je baš lep dan.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 03/23
8.3.2023 6:29:15   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Drage mame,lepo provedite današnji dan.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 03/23
8.3.2023 6:52:02   
Kata90
Sretan 8 mart 😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 svakom po cvet 😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 03/23
8.3.2023 12:02:03   
Ana RR
Srećan 8. mart žene user posted image

Mare je noćas imao temo 39.6 user posted image od jutros slini i kija najstrašnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 03/23
8.3.2023 12:19:25   
Bambino1
Srecan 8. mart i od mene. 😀🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 03/23
8.3.2023 15:22:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da vas pozdravim i brisem u školu opet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 7:43:19   
Kata90
Jutro,ja sam evo u Higijenskom radim OGTT test vadila krv popila onu glukozu 🥵 sad cekam ponovo vadjenje krvi za sat vremena....jedino sto vodu smem da pijem....kriziram za kafom sada🤣Ana brz oporavak vam zelim.Ljubim vas😘



_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 7:46:44   
flamingos
Dobro jutro.Ode dete u školu,a ja da završavam šta imam.Nešto je internet loš i nikako da ode post.Ana,kako je Marko?Milena,jeste li dobro?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 9:26:46   
dddaca
Dobar dan mame. Ja se probudila sa bas, bas jakom glavoboljom.
Ana, kako ste? Da nije on zakacio grip? Ako temperatura potraje, mozda ne bi bilo lose da odete ponovo kod dr. Ili bar da ponovite ks i crp, za svaki slucaj da vidite da li bi možda trebalo uključiti i neki antibiotik.
Nadam se da su ostale mame dobro

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 11:32:41   
Milena18
Dobar dan, mame!
Ana, kako je M danas? Nadam se da je bolje. 
Flam, hvala što pitaš, dobro smo. Šta radi tvoja A? 
Moja velika danas išla kod ORL na proveru sluha. Još sledeće nedelje kod oftalmologa i skupili smo sve za školu. Jutros se spremila za vrtić, vezala repiće (konačno joj je porasla kosa) , baš je gledam i razmišljam kako je brzo prošlo ovih 6 godina. Evo i mali još malo pa neće biti beba. Sva sam se nešto rastužila. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 11:40:39   
Ana RR
Temperatura ne prolazi, čim prođe dejstvo leka vraća se. Otišli su opet kod dr.

Daco, nisu mu ni radili ks i crp. Rekla je dr ako mu do petka ne bude bolje da ga opet dovedemo, mada po meni bolje odmah da su mu izvadili krv. I mm počinje da lomi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 17:03:24   
dddaca
Napisah poruku i nije otisla.
Ana, sta kaze dr? Jel dobio neku terapiju?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 20:52:26   
flamingos
Milena,drago mi je da ste dobro.Dobro je i moje dete.Škola,obaveze i brzo prolaze dani.Vreme leti.Tvoja devojčica uskoro kreće u školu.Duša mila.Ana,kako je Marko?Šta kaže doktor?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 03/23
9.3.2023 21:28:29   
Ana RR
Nije daco, ništa mu nije prepisala. Crp mu je dobar, leukociti su mu jako niski ali on tako reaguje na bolest uvek. Posle mu se vrate u normalu. Ali verujem da zbog toga duže traje i teže se organizam bori.

Inače, i mm ima temperaturu. Upucaću se majke mi.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.3.2023 21:29:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 03/23
10.3.2023 6:20:36   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa derlte da se sprema za školu.Kasnije da odem do pijace,pa da završavam šta imam planirano za danas..Vreme je užasno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 03/23
10.3.2023 9:36:22   
dddaca
I kod nas neko bez veze vreme. Nema kiše, ali je oblačno, tmurno. Nocas nisam bas lepo spavala, imala sam neke napade kaslja, pola noci sam bila budna.
Ana, dva bolesna muskarca u kuci, nezgodna situacija user posted image ... Dobro je sto mu je crp dobar. Verovatno mu zato i nije nista dala, da se organizam sam izbori. Ali bolje je sto ste otisli, da ga poslusa. Brzo ozdravte.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 03/23
10.3.2023 12:08:01   
nata11
Ana jesu ih testirali na Koronu. Mi to imali tako T na koju nije delovao lek duze od 5-6 sata, proslo posle par dana, naravno bili smo pozitivni.

Ja se nekako pomirila sa tim da na svaka 6 meseca budemo pozitivni na Koronu user posted image

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 03/23
10.3.2023 13:16:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Napolju lije kisa. Ja sam zavrsila časove i morala sam kuci zbog Sofi. Tako da sam bila mokra. Brzinski sam spremila nama rucak. Sad cu Sofi da ispratim posto kisa pada. Imam jedan posle podne.Pozdravljam vas sve

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here