|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 10:38:35   
pandina
Bravo za takvog muza!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 11:02:05   
Figaro88
Moja srodna dusa....Obozavam ga...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 18:25:13   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Moja srodna dusa....Obozavam ga...

user posted image slazem se

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 18:51:27   
lavica28
najbolji jer istrpi sve moje bubice i jede se u sebi a trenira i izbaci nekad bes heheheh i opet me voli najvise na svetu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 18:52:43   
isidora88
mnogo dobar danasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 19:00:07   
sneza24
... je jutros čuvao bebu da bih ja mogla da odspavam još sat vremena. Hvala mu na tome. user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Moj muž je...
11.3.2013 19:04:11   
maksmin
moja najveca podrska!!! Cele prosle nedelje sam veoma nervozna i neraspolozena, zbog nase trenutne situacije i pored dijagnoze oligomenoreja, dobila sam i novu sterilnost. Onda je mm dosao od doktora sa uputom za spremogram i spremokulturu, i prica mi kako mu je doktorka rekla da se ne ljuti sto mora da mu napise da je neplodan, kako bi mu dala uput. Ja vec lijem suze zbog svega i kazem mu blago nama, ja sterilna ti neplodan, a on ce meni minus i minus daju plus!!! Za cas je moje lice iz user posted image bilo user posted image , i sada se nadam da ce se situacija brzo promeniti, i da cemo videti uskoro user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Moj muž je...
19.3.2013 15:37:17   
jess021
Sto bi rekao njegov kolega kad smo poceli da se zabavljamo, a ja se slazem sa tim:Osvojila si Jack Pot!!
Vec pocinje da me nervira sto njega svi hvale, a ja kao rospija teska, pa nisam ni ja tako losauser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Moj muž je...
19.3.2013 16:17:46   
Trcosava
lebac ti ala preterano kakite! user posted image

moj muž je moj user posted image

da ga kudim neću (posle da me grize savest), da ga hvalim neću

volim ja njega, voli on mene - dovoljno

p.s. volimo i naše deeeeteeee

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 9:22:53   
NadaR
IZVORNA PORUKA: jovicaa

volim svog muza zato sto je takav zaljubljenik u priroduuser posted image
volim to sto me s vremena na vreme tako iznenadi nekim svojim zanimacijama za koje uopste nisam znala, kao sto mi je danas sat vremena pricao kako je na poslu u neki akvarijum ubacio nimfe i ciklopse i neke crve i napravio pravi mali eko sistem... i onda su mu kolege zeznule to i ubacile ribice u akvarijumuser posted image
volim to sto vidi nesto predivno i zanimiljivo u necemu u cemu to niko drugi ne vidi, divnouser posted image

evo lepe teme, malo sam se raspekmezila danas, pa eto inspiracije, pisiteuser posted image


IZVORNA PORUKA: jovicaa

izgleda da niko ni zbog cega ne voli svog muza danas.... user posted image
ok takva tura....

IZVORNA PORUKA: Ana RR

..jer je nahranio dete, okupao ga, spremio za spavanje i dao mu mleko.. dok ja pečem palačinke user posted image

IZVORNA PORUKA: leamalamut

.....sam pored njega ,,JA'' u svakom smislu i svakom pogledu , potpuno ispunjena i potpuno slobodna .
A volim ga i sto mi pomaze oko svega , apsolutno i da spremi obrok i da opere sudove i da ukljuci masinu i da usisa(ovo je skoro uvek njegov posao) i da izbaci smece , da skuva kafu, da okaci zavese ma ne postoji posao koji ne delimo i radimo i jedno i drugo . I nista mu nije tesko , i jos ne ostavlja za sobom nikakv krs . I DA ME NASMEJE I DA SE MAZIII....I da idemo u setnje i da zajedno gledamo neke serije....
Ma bas ga volim jer je sav nekako pitom i ladovina teska

IZVORNA PORUKA: jovicaa

....sam pored njega ,,JA'' u svakom smislu i svakom pogledu , potpuno ispunjena i potpuno slobodna .

ovo potpisujemuser posted image


IZVORNA PORUKA: leamalamut


IZVORNA PORUKA: jovicaa

....sam pored njega ,,JA'' u svakom smislu i svakom pogledu , potpuno ispunjena i potpuno slobodna .

ovo potpisujemuser posted image


Heheh , to je najveci razlog sto sam sa njim! Zato mu ne mogu ni prineti mnogi


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 11:53:36   
jovicaa
ove dve teme nisu uopste slicne, ima i drugih tema koje su mnogo slicnije pa se ne zakljucavaju, bas nije ok...
moj muz je i volim svog muza zato sto, hm, bas nije slicno

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 12:27:46   
Olga75
pa ima nas sto ne volimo muza nego komsiju user posted image
a sve one teme , pa treba sve to i videti , ipak nismo stalno tu , koliko god delovale nolajferski

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 13:01:17   
branki*
moj muz je skrtica i cepidlakauser posted image nabacim ja s vremena na vreme kako hocu da mi se kupe nove usne,tek ti on juce kad je cuo cenu-staa,branka,da dam 600 evra za tvoja usta,dobro ti je ovako!!!user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 13:02:11   
17 joka
moja  dusa,  moj  oslonac  u  dobru  i  zlu, neko  ko  me  iznova  navede  da  se  zaljubim  u  njega,
definitivno  bez  njega  moj  zivot  nebi  imao  smisla,  bez  njega  ne  bih  bila  ja  i  imala  ovu  hrabrost

volim  ga  zato  sto  je  takav

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 13:09:02   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ima nas sto ne volimo muza nego komsiju user posted image
a sve one teme , pa treba sve to i videti , ipak nismo stalno tu , koliko god delovale nolajferski

e zato treba da postoje odvojene teme... mozda neko napise moj muz je (cenzurisano) i ne volim ga... a ono je drugacija tema, o ljubavi i ljubaviuser posted image
ali dobro, dobro... vec sam navikla da me nipodastavate ovdeuser posted image vi nolajferski moderatoriuser posted image
prvo sam minut razmisljala sta znaci ta rec, pa sam tek onda skontala, olga tvoj haiku postaje sve zamrseniji!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Moj muž je...
24.3.2013 13:36:24   
Olga75
Jovice kad ostaris samo ce ti se kasti user posted image
a sad razmisljam da l da otvorim temu : moj komsija user posted image
i tako odoh sad da skuvam pobice me
i da da ne oftopicim
moj muz voli kad ima skuvan rucak user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 14:06:52   
m@j@25
jedinstvennnnuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 14:22:04   
viking
...upravo napravio ručak! user posted image Ma, obožavam ga! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 14:49:45   
Pretty78
....moj muz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 14:56:44   
Ivanka 75
Moj muž je diiivan user posted image Popravio mi mikser i sad mu pravim omiljenu kočoladnu tortu user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 14:59:33   
Verolina
...prvi koga moje oci ugledaju sa svakim novim radjanjem, i jutra i trenutka. Neka ostane tako.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 15:06:40   
branki*
..vecito nezadovoljan,i bogu bi nasao manu!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 22:35:32   
Jole84
...sinoć kupio veliki buket cveća da me oraspoloži zbog negativne bete.
(ali su ga pretekle ringerajke user posted image )

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Moj muž je...
30.3.2013 22:42:29   
Leax
oprao sve sudove i skuvao nam caj , ma sta mogu pozeleti vise u ovom trenutku user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Moj muž je...
6.9.2013 18:41:12   
gugutka

IZVORNA PORUKA: jess021

Sto bi rekao njegov kolega kad smo poceli da se zabavljamo, a ja se slazem sa tim:Osvojila si Jack Pot!!
Vec pocinje da me nervira sto njega svi hvale, a ja kao rospija teska, pa nisam ni ja tako losauser posted image


user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here