|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muž je...
18.6.2012 14:16:14   
Olga75
izjava jeste totalno debilna
a dvoje dece , zena , kuca , posao , to je obaveza , jbg prijatelju odraslo se
svaka cast emocijama i blablatruc ali odrasli ljudi imaju odrasle probleme
Anonimna , zelim ti da setime ne opterecujes ( znam da je glupa izjava ) ali ako to budes vrtela i o tome mislila samoces da se smaras e sad ako si ti onako klinacki zaljubljena u njega onda je to teze
i tako , ne znam sta da ti kazem , pazi na sebe i na decu a muskarci
ma njih svugde i u svakom obliku koliko hoces user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Moj muž je...
18.6.2012 14:30:23   
sanji
..... daleko od nas i mnoooogooo mi nedostaje!user posted image A i našim pačićima!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Moj muž je...
9.8.2012 23:38:28   
adulence
...najdivnija osoba na svetu..neko ko me cuva,cini mi se svakim danom sve vise i vise,neko bez koga ne mogu...osoba od poverenja...andjeo...

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 0:00:16   
miva
... danas specijalno dosadan kao stenica!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 0:01:04   
PoisonEve
...moj drugi deouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 7:38:35   
Anck Su Nmaun
..moj najbolji drug i ljubav mog zivota

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 8:10:47   
Anoniman
... ispraznio ceo bojler jutros!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 9:47:18   
Lilla

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

...moj drugi deouser posted image


user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 10:05:54   
Mama.Veki
.... bas stvoren za mene user posted image Koji drugi ce me trpeti user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Moj muž je...
10.8.2012 10:15:45   
Braanaa
...dao smisao svemu u mom zivotu...
Moj zivotni saputnik...najveca i najiskrenija ljubav i moj najbolji drug....

_____________________________

"Uživanje u gledanju dečje lepote i sreće, čini da moje srce bude preveliko za telo." (Emerson)

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Moj muž je...
26.8.2012 0:07:00   
buba m
...izvor ljubavi, energije, radosti...

(odgovor članu Braanaa)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Moj muž je...
26.8.2012 0:54:03   
Olga75
... zaspao u fotelji user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Moj muž je...
26.8.2012 10:08:56   
isidora88
dalekouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Moj muž je...
26.8.2012 10:34:34   
miva
... izveo bebu u setnju da se ja malo odmorim.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:12:03   
Anoniman
On je jedna divna osoba sto se naravi tice i odnosa prema meni deci.Vredan je,ne hoda po kafanama,ne pije,sve je super.Imamo stvarno OK odnos.Vec smo bili zreli kad smo se uzeli i izgradili jedan lep odnos.
Medjutim ono sto me evo vec 6 godina od kako smo u braku nervira je njegaova opsta kultura:Mljacka kad jede iako sam mu 100 puta rekla,brzo jede halapljivo,ne stavlja ruku na usta kad kaslje,kija itd.,kopa nos,cese se gde ne treba,premece hranu po ustima kao neka mesalica,probirljiv u jelu sto ne mogu nikako da prihvatim,nece nista sto vec nije jeo da proba.Mislim ima tako debilne navike,a videla sam da i njegovi tako zderu i ruzno se ponasaju.Svekrva radi u vrticu,joj kakav paradoks.Eto,bas nikako ne zeli da prihvati neke stvari.Mislim ovo deluje tako bezazleno,ali me uzasno nervira i ne znam sta da poduzmem.Pomagajte

(odgovor članu miva)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:13:51   
lanajelena
Jel mu ti kazes da te to sve nervira?ja bi mog dobro nakrpila da mu bude neprijatno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:14:22   
minavb
user posted image Slatka si. Mene bi ove stvari dovele do ludila i potpuno razumem zasto ti ovo smeta. Iskreno, ja sam verovatno kreten, ali sam uvek ostavljala frajere koji mljackaju, hrcu, cackaju nos...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:17:59   
Anoniman
Ma kazem ali dzabe,on to precuje i dalje po svom.Onda dok ga izopominjem za sve ispadnem kao neka nadzak baba.Bzvz.Ko neko dete se ponasa,bas mi je to ruzno i nervira me.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:18:14   
tijatija
Ja mislim da se te navike tesko mogu sad menjati... Meni tata npr mljacka, lize prste kad kuva, mama ga hiljadu puta opominjala, on trenutno prestane ali cim se zaboravi po starom i tako vec 30 godina... Meni uzasno smeta mljackanje, ali ja mislim da niko neradi glasno i gadno kao moj tata user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:20:52   
anajid
Osramoti ga dobrouser posted image

Tijauser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:27:05   
tanjica85
moj mm je ustvari moj momak. user posted image mmuzu ne smeta vanbracna zajednica jer iako nece da prizna nije pristalica braka. mm je neodgovoran sto se toga tice, i vec me pola godine verovatno laze da cemo se vencati. user posted image ili samo odlaze termin jer gospodin "nije spreman" user posted image i pored dvoje dece

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:31:22   
tijatija
Verovatno mu nista neznaci taj papir... Ja licno neznam samo kako bi podnela da mi se deca prezivaju drugacije, sve ostalo je manje vise isto.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 12:48:51   
Jole84
...humor koji hoda user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 13:00:15   
tanjica85
nije ni meni toliko vazan papir koliko popitivanja druge dece,jer deca zaista znaju nekad da budu surova. Ni meni do skoro nije smetalo, ali sad je pocelo da mi smeta. Ne zbog mene nego zbog klinaca,a i obecali smo im zurku user posted image

mm je danas vidno raspolozen, al' cu se nabrojim. user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Moj muž je...
7.9.2012 13:59:34   
Olga75

IZVORNA PORUKA: tijatija

Verovatno mu nista neznaci taj papir... Ja licno neznam samo kako bi podnela da mi se deca prezivaju drugacije, sve ostalo je manje vise isto.

dete i ja se prezivamo razlicito , podnosim a i imam papir od maticara user posted image
a moj muz je danas dobio platu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here