|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 18:22:37   
Anoniman
Hihihihihihihihihiiiiiiiii.......Kako volim ove vecite teme.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 18:24:25   
slackaa
mislim,ako cemo posteno ni meni neke stvari nisu bas pravo....user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 18:27:42   
slackaa
hahahahaaa,sigurno toliko volis i svekrvu user posted image  user posted image  user posted image
posteno receno,nekada znaju da preteraju-barem moja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 18:52:42   
Anoniman
Moja je u ovom fazonu- alienu vrati se na Mars , jer ovo je moja teritorija i moj sin ljubi ga majka...Pa sad ti vidi koju ja muku imamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 19:06:44   
slackaa
i meni je tako,blago nama user posted image  user posted image  user posted image
iskreno mislim da se malo nas dobro slaze sa svekrvom(pod uslovom da zivi sa njom) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 19:07:44   
lothroniell
user posted image Kanda smo sa babama sve na TI! user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: cipiripi

naravno...al sam sa babom na TI user posted image


I ja!  user posted image



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
16.4.2010 19:11:30   
Anoniman
Ja se trudim...ali kao da govorim nemustim jezikomuser posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 0:40:14   
Anoniman
Svekrvica je moja i mila i draga
Pred njenom dobrotom ostajem dusom naga
Sve najbolje u meni budi ona
Jer dusa joj je veca i od aviona.

Ona mene budi, od nje ucim stvari
Samo me ponekad recju osamari
Uglavnom kad dirnem Bobu milog sina
Ustremi se na mene ko zmija sa planina...

Tada kao kobra jezikom palaca
I mal' jede govna, mal' citira mudraca.
U tome trenutku creva mi se svezu
A njene me reci ko grcevi stezu.


Udavila tad bih ja nju vrlo cilo
Al' ko bi me ko kcer privio na krilo...
Jel ipak je ona zamena za majku
I tematika za ovu smesnu bajku.

Postovacu uvek ja svekrine sede
I krpa cu biti koja govna jede..
Jer tako nalaze nasa domovina
Postuj majku zato sto volis njenog sina.

I moli se pri tom andjelu na nebu
Da te tako glupu jos bolje zajebu.
Kako dalje da vam pricam tu ''krvavu bajku''
Ne smem. Za dozvolu moram pitat ''majku''

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 0:41:32   
Anoniman
Jao de nadje ovoooooo... ovo himna? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 0:44:06   
Anoniman
Posle danasnje price sa svekrvom dobila sam inspiraciju da ovo sastavim...user posted image Ponosna sam na svoje delouser posted image Ja cu ipak biti profesor srpskog...Dobro, necu bas deci davati ovakav primer...bicu fina...ali pred vama ovde mogu da ''istresem buve''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 0:47:11   
Anoniman
AAAAaaaaaaaaaa ... Svaka cast user posted image user posted image user posted image
Ehehe ja imala 1 iz srpskog a isla na takmicenje, smejali se ostali profesori mom dragom profesoru kad culi! user posted image user posted image user posted image
A sad stvarno odoh!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 11:11:42   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U temi Kako vas zovu svekar/svekrva? KLIK smo videli da uglavnom oni nas zovu imenom a i mi njih. A persirate li im?

Ja svekru persiram, a svekrvi kako kada. Uglavnom i njoj persiram.


persiram im oboma, nekako ne mogu da prevalim preko usta da im kazem ti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 12:43:51   
dijana1*
Verolino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 13:00:59   
Anoniman
Ja im ne persiram.Radila sam to dok nisam rodila bebu,koja je njihov unuk naravno i onda mi bilo glupo,pa malo na Vi,malo na Ti i sad smo na TI user posted image .Mada se reeeeeetko vidjamo iako smo udaljeni samo 12km user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
17.4.2010 13:04:19   
Anoniman
Persiram...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.4.2010 12:16:26   
lenaa
persiram, nemam tu bliskost sa njima da ih oslovljam sa ti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.4.2010 12:21:39   
Daca88
Sa svekrvom sam na VI,mada to nije majka moga muža.Ovo je svekrova druga žena-znači maćeha mom mužu,i vrlo je teška žena koja i posle više od 5 godina koliko sam sa mm zahteva persiranje,a što mi je smešno čak i ona meni persira.Kad mi sveki počne persirati osećam se kao da sam njena vršnjakinja.Sa svekrom sam na TI,i on je super lik,a moja prava svekrva,majka mm je nažalost preminulauser posted image a bila je sveki za medalju,takva se rađa jedna u milionuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.4.2010 14:46:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

Sa svekrvom sam na VI,mada to nije majka moga muža.Ovo je svekrova druga žena-znači maćeha mom mužu,i vrlo je teška žena koja i posle više od 5 godina koliko sam sa mm zahteva persiranje,a što mi je smešno čak i ona meni persira.Kad mi sveki počne persirati osećam se kao da sam njena vršnjakinja.Sa svekrom sam na TI,i on je super lik,a moja prava svekrva,majka mm je nažalost preminulauser posted image a bila je sveki za medalju,takva se rađa jedna u milionuser posted image


Koliko nekada zene prsnuuser posted image user posted image user posted image  Moja drugarica ima isti slucaj, stim sto njena svekrva pored persiranja zahteva da je zovu Bjanka, a zove se Leposavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Narod je poludeouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.4.2010 15:18:09   
ksenija81
Persiram i koliko god da u zivotu budem bliska sa njima necu moci drugacije...
Ja to radim iz postovanja prema tim ljudima i nema veze sa bliskoscuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.4.2010 15:41:09   
eni26
Ja ih i nemam. Nekad pozelim da ih imam,da vidim kako je to.user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 13:37:53   
Jele
Ja im persiram, tako sam vaspitana. To nikako ne znači da ne osećam neku bliskost sa njima, jednostavno sam tako vaspitana.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 13:41:56   
Anoniman
Ja sam im persirala, ali mi je svekar zabranio user posted image i jedva sam se navikla na to, i dan danas mi se omakne da im persiram ali moj divni svekar je tu da mi kaze: Sta smo se ti i ja dogovorili? i slatko se nasmeje user posted image a inace ja obozavam mog svekra, svekrvu malo manjeuser posted image ali i ona je superuser posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 14:22:44   
pepeljuga
imam samo svekrvu i persiram joj. njenoj ogromnoj familiji ne i svi nas zezaju sto joj persiram ali ja kazem da hocu sa postovanjem da joj kazem "grozni ste" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 14:25:28   
pepeljuga
zahteva da je zovu Bjanka, a zove se Leposava



ahahhhaaaaa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 14:26:58   
anuksunamun
persiram joj.....sta cu...lakse mi je tako...da zna da mi nije mama :):):)a inace ima dobra provala za to persiranje...moje sestre drugarica je pricala sa svojom ...svekrvom...i nesto su se zanele ..pricale o nekim dogadjajima..i kaze ona svojoj svekrvi "stvarno ??ne serite ?"uzas

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here