|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 8:55:47   
Anoniman
Ja znam da mi je rađeno na samom početku trudnoće... uopšte se ne sećam dalje. user posted image user posted image

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 8:59:37   
Anoniman
svašta... e sad mislim da se brisevi ne rade( a opet možda valjam gluposti) ako nije nešto hitno u tom stadijumu trudnoće

međutim imaš i neke vaginalete koje možeš uz dogovor sa svojim ginekologom uzeti bez da radiš bris, i to kolko danas, ako te strah tog sekreta (nadam se da nema nikakvog mirisa pa se mozda radi toga brineš)user posted image

ne znam zaista nadam se da će neko mnogo stručniji od mene da ti se javi jer ipak za dva dana se porađaš user posted image user posted image user posted image user posted image

i samo još ovo želim ti puno sreće na porodu i da ako Bog da sve prođe sretno i  hairli....i nemoj se brinuti

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 9:19:29   
cici78
Hvala puno na podrsci i savetu user posted image ...sutra opet idem kod nje i pitacu je za vaginalete...sad sam se setila da je tako uradila i sa mojom drugaricom kojoj je vodila trudnocu, dala joj vaginalete par dana pre porodjaja. Mada hvala Bogu ja nemam nekih simptoma, nikakav neprijatan miris i sl. ali eto ipak se plasim da beba ne pokupi nesto sto ne treba pri izlasku...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 9:21:08   
Anoniman
eto vidiš buduća majko istraumirana user posted image ...sve će biti ok user posted image user posted image user posted image user posted image mali bebac stiže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 9:30:59   
cici78
Sta cu, takva sam, za sve se brinem pre vremenauser posted image  I pred ispit se istraumiram zesce a ne tek za ovu stvarno najbitniju stvar u zivotu...tek sad vidim koliko je sve drugo nebitno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 9:32:28   
Anoniman
naravno to je normalno i u čovjekovoj prirodi da brine (naravno ako se radi o normalnoj osobi)

a znaš li da li je dječak ili djevojčica????????

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 9:36:03   
cici78
Decak user posted image  koji ima fore da se rodi do vikenda, a ako bude mnogo tvrdoglav moracemo na indukciju sledece nedeljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.8.2009 9:36:47   
Anoniman
E, sada dalje ćaskanje u temi Spisak RR trudnica! user posted image


(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
8.8.2009 20:54:13   
Anoniman
Jel ima jos nekog ko ima uzasno pojacano lucenje sekreta u trudnoci? Meni se u poslednje vreme toliko pojavilo, da mi uopste nije jasno zbog cega, jer sam radila i one analize na Batutu i sve mi je ok.
Primetih sad da mi se pojavila kao neka bubuljicica (a mozda i nije bubuljica) na sluzokozi prepona, pa me zabrinjava da nije od tolikog sekreta! user posted image
Jel ima neko slicna iskustva?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.8.2009 14:09:18   
gagana83
Meni je tako maltene od samog pocetka trudnoce a ranije nisam imala tih problema. Radila sam papa test i on je bio dobar-prva grupa. Briseve nikad nisam radila,ne znam da li je to potrebno posto sam radila papa test?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.8.2009 14:10:41   
Anoniman
Evo bejah jutros kod lekara privatno, jer oka nisam sklopila skoro cele noci od zabrinutosti! Dr mi je gledao jedno 15 minuta i to pod mikroskopom, i jedva da je video jedan sicusni mali kondilomcic, koji naravno je bezazlen i moze da se spali na sekundu i to zaraste za bukvalno 2-3 dana! Uh, al sam se samo zabrinula za bebu, to nije normalno!
Idem u utorak kod dr u d.z. i pitacu je da li da to sad spalim da ne razmisljam... samo treba jedmo pec i gotovo...
Al mi je pao kamen sa srca, ne mogu vam opisati!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.8.2009 16:27:52   
marince1
Meni se pojavilo to u poslednje vreme.Dr kaze da ako me ne pecka i nema neprijatan miris onda je ok.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.8.2009 20:47:30   
Anoniman
ja niti imam peckanje, nit neprijtan mirsr, nit svrab nit ista, osim pojacanog sekreta! Cekam za dva dana rezultat, pa da vidim sta je, mada nesto cisto sumnjam da cu i tada znati.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.8.2009 20:53:17   
Debeljuca
tryny oprez!!!

meni je jedan privatnik u prosloj trudnoci rekao da imam neki kondilomcic...

ja digla paniku...


a moj doktor u visegradskoj kaze... nemas zeno nista... to su fore za uzimanje para...

i u trudnoci treba sto manje cackati trudnice

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
9.8.2009 20:55:37   
gagana83
Predpostavljam da ti je kondilom spolja,tako da to verovatno ne moze smetati bebi. 

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.8.2009 7:56:40   
Anoniman
Ma ova ekipa na koju sam naisla u privatnoj ordinaciji i nije za to da mi bilo sta rade, cak su mi i manje naplatili pregled, jer sam bas bila uspanicena - mozete misliti da se i to desava!
Jeste spolja i jedva je vidljiv golim okom, i on sam mi je rekao da ne moram ni najmanje da panicim, jer ne moze nikako da utice na bebu, uostalom sutra idem do moje dr pa cu se sa njom konsultovati, a i nek ona pogleda. Uh, ma meni je bitno da mi je pao kamen sa srca, jer sam se bas nasekirala, ne zbog sebe, ja bih to lako resila, nego iskljucivo zbog bebe, jer sam samo zbog nje postala veliki panicar!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
12.8.2009 16:42:20   
Anoniman
Evo dobih sad rezultate zbog povecanog sekreta, i imam mali broj candide, pa mi je dr preporucio da uzmem za terapiju neke Polygynax vaginalete 1x1 u 6 dana. Jel ima neko iskustva sa njima u poodmakloj trudnoci?

< Poruku je uredio Trinny -- 12.8.2009 16:50:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
12.8.2009 17:57:31   
Anoniman
Niko?!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:04:59   
Verus
Kad sam pre neko vece zavrsila u trijazi zbog krvarenja (sve je hvala bogu u redu), pitali me da li mi izlazi tecnost, da mi onako kvasi odecu? (sigurno misle na plodovu vodu).  rekla sam da ne, ali meni stvarno dosta curka nego inace...znam da je normalno, ali KOLIKO Je normalno??  Nekada moram da promenim dva dnevna uloska.  Uglavnom je bez boje, mirisa.....ali jednom sam pipnula, i onako....vodenasto je?  Kakav je normalan sekret u trudnoci??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:06:18   
Verus
trinny ne znam..ali mislim da je ok ako ti je on to dao...a i vaginalete za kandidu su bezopasne u trudnoci. Ne preporucuje se jedinio prvih 12 nedelja posle je ok.
IZVORNA PORUKA: Trinny

Evo dobih sad rezultate zbog povecanog sekreta, i imam mali broj candide, pa mi je dr preporucio da uzmem za terapiju neke Polygynax vaginalete 1x1 u 6 dana. Jel ima neko iskustva sa njima u poodmakloj trudnoci?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:07:46   
Verus
user posted image  umrecu sebi od smeha sad tek vidim datum, jos sve mislim, pa kako poodmalkal trudnoca??user posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

trinny ne znam..ali mislim da je ok ako ti je on to dao...a i vaginalete za kandidu su bezopasne u trudnoci. Ne preporucuje se jedinio prvih 12 nedelja posle je ok.
IZVORNA PORUKA: Trinny

Evo dobih sad rezultate zbog povecanog sekreta, i imam mali broj candide, pa mi je dr preporucio da uzmem za terapiju neke Polygynax vaginalete 1x1 u 6 dana. Jel ima neko iskustva sa njima u poodmakloj trudnoci?


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:09:09   
Trcosava
verus ja imam problem u trudnoći, konstantno mi je pojačano belo pranje, curelo mi do te mere da sam pomislila par puta da sam se upiškila, no moja doktorka se ne uzbuđuje, sve je to normalno u trudnoći i ja malo malo pa gurkam neke vaginalete (ću skrenem od njih - ja bi radije nešto drugo gurkala)
uglavnom je i meni onako sluzavo, nema neki miris...e sad šta je od svega toga normalno pojma nemam, ali nadam se da sam te malo umirila.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:11:50   
Verus
user posted image joj trcosava moja laknulo mi je!  Inace uvek volim da po kuci nosim trenerku bez gaca, i par puta sam to probala i vise ne mogu, bude mi malo "ljigavo" medj nogama!  Tako da uvek nosim gacice i dnevni ulozak, koji tokom popodneva posle posla promeni cim dodjem kuci.  Bas sam se bojala da li je to normalno u toj meri ili ne. 

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:15:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Kad sam pre neko vece zavrsila u trijazi zbog krvarenja (sve je hvala bogu u redu), pitali me da li mi izlazi tecnost, da mi onako kvasi odecu? (sigurno misle na plodovu vodu).  rekla sam da ne, ali meni stvarno dosta curka nego inace...znam da je normalno, ali KOLIKO Je normalno??  Nekada moram da promenim dva dnevna uloska.  Uglavnom je bez boje, mirisa.....ali jednom sam pipnula, i onako....vodenasto je?  Kakav je normalan sekret u trudnoci??


draga i ja sam imala od samog početka vodenast sekret. sve dok je bez boje i miris (osim onog standardnog9- nemaš razloga za brigu . izvini a u kojem si mesecu?user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
19.10.2009 20:16:02   
Trcosava
user posted image treba mene da vidiš, sve trčkam malo malo u wc da vidim jel otišlo na drugu stranu... isto je i meni tako rano počelo, i druga doktorka mi isto rekla da je normalno, tako da nemoj brigaš, samo napomeni doci kad bude te pregledala, ako treba nešto da gurkaš da ti napiše... ja sam skoro celu trudnoću sa dnevnim ulošcima user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here