|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:06:44   
liliana
Gde si, DEBELA!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:08:14   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Dunja i ja ti zelim da ti se zelja ispuni ,imam koleginicu na poslu koja je starija od mene i isla je na tri vestacke do sada ,sami su placali posto je presla granicu i nije uspelo...i strasno m je zao sto znam da joj je to najveca zelja u zivotu a ja sam uvek imala misljenje da mi je svejedno hocu li imati dece ili ne i ako ne bude islo to je to ,nije mi sudjeno .i ostadoh trudna u roku od mesec dana ...stvarno ponekad pomislim da je psiholoski momenat vrlo bitan ..eto jos jedan pozitivan primer ovaj put ..poznanica 42 godine isto nekoliko vestackih sve bezuspesne i kad su digli ruke ona zatrudne prirodnim putemuser posted image ...zar to nije divno?Jako sam srecna zbog nje...a tebi zelim sve najbolje...

I jos nesto ima jedan dr u Zemunskoj bolnici radi ,ranije je radio u Visegradskj ,jako dobar po pitanju steriliteta,mozda ste i culi za njega ...meni dosta rodbine radi po medicinskim ustanovama pa dobijam tako kojekakve informacije ako nekog intresuje ...ove privatne klinke koje su toliko na glasu po tom pitanju hmmm,nisam bas sigurna u njih ...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:10:16   
Sanchy
alexis trojke?user posted image jao kako je to divnouser posted image ...cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:10:50   
indy_25
Nije vazno jel ga tata.izbacio direktno ili je doktor potpomogao. Vazno je da sve mi zelimo tu djeca i kad nam se rode da brinemo za njih. I nemojte sebe nazivati pokusnim kunicima jer niste to. Svakako nam svima redovno ulazi i izlazi da izvinete na izrazavanju :)))). Dunja od sveg srca ti zelim uspjesnu VTO i navijam jakoooooo.

< Poruku je uredio indy_25 -- 25.3.2012 1:12:07 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:14:18   
liliana
user posted image user posted image user posted image Indi, ti nisi normalna!!!
Ma zabole me baš (Izvinte na Odražavanjeuser posted image ) da l sam pokusni ili koji već-važno je da je moj hokus-pokus uspeo!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:15:33   
madre
alexis, pratila sm tvoj slucaj i ne mogu ti opisati koliko mi je bilo drago kada sam videla da vam je uspelouser posted image
inace, da kazem, dok sam bila u bolnici na odrzavanju trudnoce, sa mnom u sobi je bila zenica na nekim ispitivanjima, koja je inace radila VTO... sve je bilo u redu i rodila je divnog sincicauser posted image to je bilo pre dve godine...
kad ono medjutim, pre mesec i po dana rodila je jos jednog decaka i ja sam bila bas iznenadjena... ispostavilo je da su se oni opustili jer imaju dete i nisu se uopste opterecivali trudnocom i dodje im jos jedna beba, sasvim prirodnouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:18:55   
Sanchy
To je upravo ono sto sam htela da kazem u postovima iznad ...izgleda da je taj psiholoski faktor jako bitan koliko god zene mislile da nije...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:22:25   
liliana
Da, ali psihološki faktor je apsolutno nebitan u većini slučajeva. Postoje brojne fizičke prepreke.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:23:12   
Alexis79

IZVORNA PORUKA: liliana

Gde si, DEBELA!!!user posted image


Cuti sad sam jos onako zgodnjikava ,cak sam i smrsala 3-4 kg ,a sojke mi porasle pa sam bas riba.user posted image
Al' kad bude krenulo gojenje bice svasta ,ali imacu izgovor ...jedem za cetvoro user posted image
Evo cekam jos malo pa da uguram user posted image utrogestan pa spavanjac.
Sta radi Tina?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:25:37   
Alexis79
I moja kozmeticarka ima jedno dete iz Vto a druga dva iz sexa user posted image .


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:26:29   
Sanchy
Slazem se.mozda nisam dobro napisala ..psiholoski faktor je jedan od faktora koji moze uticati da do trudnoce brze dodje...

< Poruku je uredio Sanchy -- 25.3.2012 1:27:39 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:30:28   
madre
alexis, posto sam vise puta bila u bolnici, upoznala sam mnogo zena izmedju ostalog i zenu koja je nosila trojke...  bila je pred kraj trudnoce, na odrzavanju, inace skroz mrsavkasta. kad sam je pitala kako je to moguce, rekla mi je da se zene koje nose sa tri bebe ne mogu da se ugoje u trudnoci jer bebe sve pojeduuser posted image ako je ona mene lagala, lazem i ja tebeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:32:03   
madre
sanchy, ti i ja smo veceras naucile da je ponekad bolje cutatiuser posted image a mozda i nisamo naucileuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:33:42   
Alexis79
Ma smo bebe nek jedu user posted image ,salim se ja to za kilazu ,videcemo kako ce biti .
Neka samo bebice budu zdrave i nek sve protekne kako treba pa cu se vec nekako dovesti u formu.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:34:23   
liliana

IZVORNA PORUKA: madre

sanchy, ti i ja smo veceras naucile da je ponekad bolje cutatiuser posted image a mozda i nisamo naucileuser posted image

Ene, ove dvije se brže bolje ucveljale!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:37:20   
liliana

IZVORNA PORUKA: Alexis79

I moja kozmeticarka ima jedno dete iz Vto a druga dva iz sexa user posted image .


E, i jedna što je bila na VTO kad i ja. Pre neki dan me zove i kaže da je trudna. Ja, zblanuta, pitam:"Pa, kako?", a ona meni:"Jbt, znaš valjda kako se prave deca!!!" user posted image


Alex, inače, Tina je prehlađena (pisala sam u negativnoj temi), a ja sam sluđena jer ona meni nikad nije bila prehlađena, pa me je o skroz skenj+++. Evo je spava i već se 5o puta probudila...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:38:23   
madre
liliana, breuser posted image stekla sam utisak da se sanchy pravda, a da za tim nema potrebe pa rekoh da se nasalim na tu temuuser posted image ja se ucveljala, ne to nikako... ne ide kod mene to tako lakouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 25.3.2012 1:40:05 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:40:20   
liliana

IZVORNA PORUKA: madre

liliana, breuser posted image videh da se sanchy jadna pravda, a da za tim nema potrebe pa rekoh da se nasalim na tu temuuser posted image ja se ucveljala, ne to nikako... ne ide kod mene to tako lakouser posted image

Ma, "ću, bre, da te ucveljam-da i mene neko noćas sanja, pa makar i košmar imao!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:40:24   
Alexis79
Luce malo ,mora da je zakacio ovaj virus . Odjednom je nenormalno toplo .I oko mene su svi nesto bolesljivi i sa temperaturom..

Procice ce to brzo nego sto se ti sekiras i brines

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:42:17   
Sanchy
Sta cu gde god sta napisem ispadne da mislim zlonamerno ili negativno...dve su teme zakljucali zbog mene a uopste nisam kriva user posted image mozda samo imam misljenje koje odudara od vecine ovde...ali ne mozemo svi isto misliti to bi tek bilo glupo...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:42:32   
Alexis79
Laku noc moje dame ...utogestan me ceka user posted image .

I ne zaboravite da pomerite sat za 20-tak minuta na 3 h.

laku noc

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:44:13   
liliana

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sta cu gde god sta napisem ispadne da mislim zlonamerno ili negativno...dve su teme zakljucali zbog mene a uopste nisam kriva user posted image mozda samo imam misljenje koje odudara od vecine ovde...ali ne mozemo svi isto misliti to bi tek bilo glupo...

Evo i ova ucveljena!!!user posted image A još i partibrejkerka. Neće, bre , žena da se uklopi u jednoumlje, pa to ti je!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:44:30   
Sanchy
dobro si me podsetilauser posted image ...laku noc...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:45:13   
Alexis79

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sta cu gde god sta napisem ispadne da mislim zlonamerno ili negativno...dve su teme zakljucali zbog mene a uopste nisam kriva user posted image mozda samo imam misljenje koje odudara od vecine ovde...ali ne mozemo svi isto misliti to bi tek bilo glupo...


Nemoj da brigas ja umalo od Evrovizije da napravim krvoprolice user posted image .Pocese da lete neke budibogsanama reci.
Evo opet cu reci 3 zene ,6 si*a ,100 razlicitih misljenja.
Samo opusteno user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kako ste ostale trudne?
25.3.2012 1:45:13   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: liliana


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sta cu gde god sta napisem ispadne da mislim zlonamerno ili negativno...dve su teme zakljucali zbog mene a uopste nisam kriva user posted image mozda samo imam misljenje koje odudara od vecine ovde...ali ne mozemo svi isto misliti to bi tek bilo glupo...

Evo i ova ucveljena!!!user posted image A još i partibrejkerka. Neće, bre , žena da se uklopi u jednoumlje, pa to ti je!!!user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here